mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Lie 20 21:39

Čia yra naujo pobūdžio tema, tikiuosi rasite laiko atsakinėti į mano sukurtus klausymus iš kurių kils įdomūs straipsniai.Pažinkime vienas kitą.

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Lie 20 22:43

Tai kur klasusimas blin? :lol:

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Lie 21 11:04

Pristatome:Bronius

Šiandien pakalbinsiu šio forumo legendą, žmogų visuomet esančiu kartu... broniu

Broniau ar tai tavo tikras vardas ar slapyvardis ?
- bronius yra slapyvardis, žinoma.

Kiek metų tu domiesi A-lyga ir kuris sezonas tau labiausiai įsiminė?
- Nelabai tikslus klausimas. "A-Lyga" kaip pavadinimas atsirado 199?-200? metais (gal kas nors atsimins konkretesnį skaičių?), o anksčiau (iš kart po Nepriklausomybės atgavimo) ji vadinosi "LFF lyga". Siūlyčiau klausimą performuluoti į "aukščiausią lygą"..

Subyrėjus TSRS, mano, kaip ir daugumos lietuvių domėjimasis tautiniu futbolu staigiai nuslopo, nes išsisklaidžius "Žalgirio" žaidėjams po įvairias šalis, krito ir šios komandos-rinktinės pajėgumas, o oficialių Nacionalinės rinktinės rungtynių teko laukti dar porą metų (UEFA ar tai FIFA kurį laiką nepripažino mūsų šalies kaip suverenios valstybės). Todėl 1990-1991 metų šalies (ir 1990 m. Baltijos Lygos) pirmenybėmis aš visiškai nesidomėjau. Tiesa, per teliką stebėjau 1991 metų taurės finalą, kuriame Žalgiris netikėtai 0:1 pralaimėjo Lietuvos Makabi. Praėjus tiek laiko ir analizuojant, kas paskatino mane vėl atsisukti į futbolą, šių rungtynių rezultatas vaidina svarbų vaidmenį - Žalgiris tiek buvo įaugęs į kraują kaip stipriausios, "superkomandos" Lietuvoje rolę, kad netikėtas jos pralaimėjimas paskatino pradėti domėtis kitomis, "silpnesnėmis" (kaip man tada atrodė) komandomis.. 1992 metais vėl pradėjau, kaip tarybiniais laikais, pirkti "Sportas" laikraštį, ieškoti straipsnių apie futbolą, sekti LFF lygos rezultatus. Šis atsivertimas sutapo ir su pasikeitimais asmeniniame gyvenime - pradėjau dirbti Baltijos TV, o pastaroji pasirašė sutartis transliuoti LKL ir LFF lygas. Tais laikais ši televizija buvo pati sportiškiausia iš visų lietuviškų kanalų. Aš, jaunas dizaineris, Baltijos televizijoje gavau labai įdomų man darbą - sukurti tiek kašio, tiek futbolo transliacijų grafinį dizainą ir sistemą, kaip tą vizualinę grafiką pateikti žiūrovui. Aišku, kompai tais laikais buvo labai apriboti savo galimybėmis, todėl žiūrint iš šių laikų, ta grafika atrodo itin graudi ir mėgėjiška Bet kažkaip sugebėjome padaryti tai, ko iki šių dienų niekas nepakartojo - futbolo komandų sąstatus pateikdavome su žaidėjų nuotraukomis šalia jų pavardžių. Atsimenu, kad norėdamas įgyvendinti šį tikslą, mūsų debiutinėms 1994 metų sezono rungtynėms Romar-FBK ruošiausi visą naktį, kai tuo metu likusi filmavimo brigada darė, kas jiems ir priklauso - močino alkoholį.. Dabar tiek valios nebeturėčiau

Todėl atsakydamas į mafijos klausimą, tvirtinu, kad man įsimintiniausias yra 1993/1994 metų sezonas. Su televizinėmis išvykomis į Kauną, Mažeikius, Panevėžį ir Šiaulius. Su ROMAR savininko Romo Marcinkevičiaus pavėžinimais naktį džipu, lekiant beprotišku greičiu siauru kalnuotu keliuku Plinkšės-Mažeikiai. Su jo komandos sirgalių gaivalu Klaipėdoje, kai ROMAR vienintelį kartą tapo čempionais. Su kirbančia mintim, kad LT rinktinė kažką gali..

O vėliau buvo rutina..

Tu esi aktyvus forumietis, ar tu toks pat esi ir gyvenime ?
- Nežinau kiek aš atrodau aktyvus iš šalies, bet pareigos forume lemia daryti tam tikrus, forumui naudingus veiksmus. Gyvenime esu daugiau prie tinginio..

Kuriai komandai šiais metais simpatizuoji A-lygoje ?
- Mano hobis - rinkti LT futbolo istoriją, verčia simpatizuoti absoliučiai visoms, visų lygų komandoms.. Tačiau visada (ne tik šiais metais) palaikiau savo miesto komandą - Vilniaus Žalgirį.

Kaip vertini A-lygos komandų šansus Europos turnyruose šiais metais?
- EuroSkeptiškai.

Ką renkiesi optimistas ar pesimistas ?
- Realistas. Bet jei reikia rinktis tik tarp šių dviejų sąvokų, tada - pesimistas.

Broniau, kuom užsiimi laisvalaikiu ?
- Žaidžiu futbolą, domiuosi futbolu, žiūriu filmus, skaniai valgau ir geriu, tobulinu profesinius įgūdžius.

Dėkojame broniui už suteikta laiką atsakinėjant klausymus ir linkime jam visokeriopos sėkmės.

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Lie 26 23:26

Kalbinamas slasher


Slasher, koks yra tavo tikras vardas ?
Prašiau įdomių klausimų .... Deja vardas, pavardė ir kiti asmeniniai duomenys yra užslaptinti.

Kiek metų domiesi futbolu?
Nuo Espana-82 ir Vilniaus Žalgirio patekimo į aukščiausiąją tarybų sąjungos lygą . Tada pradėjau suvokti, kas per daiktas tas futbolas ir kaip juo reikia mėgautis. Po Lietuvos nepriklausomybės ir Žalgirio pasitraukimo iš tarybinio čempionato dar buvo kažkokia nedidelė viltis, kad bus įdomus ir LT čempionatas, bet deja jam įpusėjus supratau, kad mano Vilniaus Žalgiris mirė, o Lietuvos futbolas apsiribojo tik rinktine, nes klubinis jokių emocijų nekėlė. Kiekvienas įvairiai tą netektį priėmė. Man ji užtruko 15 metų. Apie 2005 pradėjo pamažu įtraukti FBK Kauno žaidimas, nors rungtynėse apsilankydavau retkarčiais nuo kokių 1999. Pradėjo grįžti tas pats jausmas kai stebėdavau per TV dėžę Vilniaus Žalgirio kovas, kuomet sėdi maksimaliai įsitempęs ir supanti aplinka pusantros valandos patraukiama į šoną. Visos FBK nesąmonės su demaršais, antra lyga buvo tarsi nemalonus išbandymas - ant kiek pačiam svarbus klubas. Labai tikiuosi, kad iki gyvenimo pabaigos nebereikės keisti spalvų.

Kaip vertini FBK Kauno galimybes šiais metais ?
Apie galimybes sunku kalbėti, kai dabartinis tikslas ant sezono pradžios komandos griuvėsių pastatyti naują tvirtą, galingą , nenugalimą komandą, su naujais jaunais žaidėjais. Faktas, kad čempionais netapsime.

Vienas iš dviejų.Juvenal ar Armando ?
Man patinka moterys . Kas slepiasi po tais gėjiškais vardais nelabai nutuokiu, bet nei vieno man tikrai nereikia

Kurių metų A-lygos čempionatas, tau labiausiai įsiminė ?
A lygos čempionatai visi daugmaž vienodi, todėl labiausiai įsiminė 2009 metų antros lygos pietų zonos čempionatas. Daug neužmirštamų mačų tuomet teko stebėti.

Kuom užsiimi laisvalaikiu ?
Mėgaujuosi exploitation ir panašiais filmais, klausau piktą muziką, vaikštau į futbolą . Pačio futbolo, tai nežaidžiu - durnas užsiėmimas lakstyti paskui kamuolį ir spardyti kitiems į kojas.

Kaip manai, ar Lietuviškas futbolas gali pasiekti didelių aukštumų ?
Jei krepšis pasiekė, tai kodėl futbolas negali. 2020 turėtų pradėti pasireikšti tos aukštumos, pagal LFF pateiktas pranašystes.

Ko norėtum palinkėti mūsų forumiečiams ?
Daug daug daug FBK Kaunas pergalių.

Dėkojame slasher už atsakymus ir linkime sėkmės ateityje.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11725
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Lie 26 23:51

Žiūrau, kad mano su slešeriu įvadas į futbolą identiškas: Espana-82 ir Žalgiris aukščiausioje lygoje..

komodo varanavičius
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:36
Palaikoma komanda: VFMD Žalgiris

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Rgp 02 12:51

Ačiū mafijai už reportažus ir broniui bei slašeriui už atsakymus, įdomu buvo paskaityti.

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Rgp 03 23:00

komodo varanavičius-Taigi aš dar su interviu nepabaigiau, ne už ilgo ir pats būsi apklaustas, dabar renku duomenis...

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Rgp 04 18:42

Kalbinamas tobex
Tobex, kiek metų domiesi futbolu ?

Apie 10metu tikriausiai jau yra. Anksciau kaip ir dauguma vaiku pradejau dometis krepsiniu ir pats ji sportavau. Futbola pirma karta pamaciau tikriausiai per pasaulio cempionata 98 metu. Tada jo beveik neziurejau, bet jau vien tai kad Tetis ziurejo ji per TV paskatino mane kieme rinkti vaikus ir zaisti si zaidima.
Atidziau ziureti pradejau nuo EURO 2000, labai patiko Olandijos komanda su Kluivertu, Bergkampu, Cocu, Reizigeriu ir kitais. Nuo to laiko futbolo transliaciju stengiuosi nepraleisti. Prie tokio susidomejimo labai prisidejo kompiuteriniai zaidimai, pradzioje FIFA, veliau futbolo manageriai, dar ir dabar kartais pazaidziu
Konkreciai A lyga doemetis pradejau pries 5 metus, kai i elita (jei taip galima pavadinti) grizo Siauliai.

Kaip vertini Ekrano pasirodymą Čempionų lygoje ?

Vertinu neblogai, nes suteike tokiems zmonems kaip man vilties, kad imanoma ka nors pasiekti. Galimybe pasijusti bent sokia tokia futbolo valstybe ir kad musu komandos gali demonstruoti kazkoki lygi europoje. Nors 90min.lt to ir nebuvo justi labai, bet kitame forume Hattrick.org (kur yra didele lietuviu bendruomene) sujudimas jautesi kelias dienas ir besitikinciu pergales buvo.
Dabar kai pagalvoji blaivia galva, nepridedamas visokiu "Kas butu, jeigu butu" pamatome, kad praeita viso labo tik Valeta (kuri jau pamirsau is kokios salies, maltos ar albanijos??) Na ir kuo cia dziaugstis kad praejo kazkokai Valeta??? Manau ja privalo praeiti bet kuris Lietuvos cempionas, nes tai silpnesne komanda, silpnesnis cempionatas.
O EUROCUP`e gausim dar stipresnis varzova nei BATE ir kovos bus maziau.

Vienas iš dviejų.Šarūnas Jurevičius ar Tadas Kauneckas ?

Kadangi Alygoje dominuoja jauni vartininkai, manau kad Jurevicius yra geriausias Lietuvoje siuo metu rungtyniaujantis vartininkas. Gerai Siauliams, kad jo nepardave vasara, bet ziema manau tikrai teks su juo atsisveikinti (gales Lesnickas nusipirkti nauja BWM, dabartinis pirktas panasiu laiku kai buvo parduotas Arlauskis, jau atrodo pasenes) Geras vartininkas gali is jo kazkas iseiti, bet kolkas matyti neuztikrintumas zaidziant kojomis.

Kaip vertini FC Šiauliai, šių galimybes pakovoti dėl medalių ?

Kai nueme Sirmeli, manau kad galimybiu nebeliko. Nebent pasikvies vel Ivanauska ir vis padarys panasu finisa kaip pernai, tada gal. Bet siaip Ivanauskas man nepatinka, is visur bega, atrodo kad jam kontraktas nieko nereiskia.

Ar FC Šiauliai komanda pateisino, tavo kaip fano, šių metų lūkesčius ?

Nevisai, tikejausi grazesnio futbolo. Bet kai dar sezono pradzioje iskrito Leliuga ir Kozlovas tai galima pateisinti. Su gynyba viskas gerai, Lunskis puikiai, kaip visada, ismusa kamuoli nuo vartu Gocha kazkoks nesusipratimas, suprasciau kad butu sutartis pasirasyta iskart nemacius jo perziuroje, bet dabar kai jis atlose draugiskas pries venspili, suduva kaip galima buvo nepamatyti, kad tai ne to lygio zaidejas, kuris galetu buti pagrindinis komandos puolejas?
Dabar dar tas nesusipratimas su Sirmelio atleidimu. Kadangi visiems gerbejams niekas nesiteike paaiskinti priezasciu kodel taip ivyko, pats bandau speti, kad galbut nepatiko klubo vadovams tai kad Sirmelis nedave beveik laiko jauniems zaidejams, is dubleriu komandos. Dar kvailai atrodo ir tai, kad visa komanda rinkta paties Sirmelio, 80% naujoku jau yra dirbe su juo, ir manau tikrai pakviesti pacio trenerio.. dabar trenerio neliko, nenustebciau jei ir zaideju apmazes. O Kancelkis ne vyru komandos treneris.

Tobex kuom užsiimi laisvalaikiu ?

Sedziu prie kompo, Ziuriu ir zaidziu futbola, krepsini, savaitgaliais megstu trintis po kabakus ir klubus.

Kuriame tinklapyje tu gauni daugiau informacijos apie futbolą 90min.lt ar futbolas.lt ?

I futbolas.lt isvis neinu, todel be jokios abejones 90min.lt

Kaip manai, ar turi perspektyvų Europoje, Lietuviškoji futbolo A-lyga ?

Neturi. Reikia permainu. Manau reikia pradzioje kad vienas klubas iskiltu, o paskui ji kiltu like. Kad tas klubas iskiltu gal butu uzteke to kad siemet ekranas butu patekes i cempionu lyga.
Dar po praejus 4 metams supratau, kad tai ka dare Breikstas buvo labai geras planas ir jei tureciau per daug pinigu nupirkciau Siauliu komanda ir daryciau viska labai panasiai. Tai yra nusipirkciau stipriu legionieriu tokiu kaip Rodnei, Kleyr ir kiti ir aplink juos bandyciau lipdyti jaunus lietuvius. Zmogus investavo ir matome kiek dabar tu jaunu zaideju rungtyniauja Alygoje ir uzsienio klubose. Neskaiciavau, bet manau kad tikrai daugiau nei kitu kartu zaideju.

Ir pabaigai.Ko norėtum palinkėti mūsų forumiečiams ?

Palinkeciau islikti kuo ilgiau, ir dar noreciau, kad butu daugiau diskusiju.

Dėkojame tobex už atsakymus ir linkime sėkmės ateityje.

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Rgp 10 21:11

Kalbinamas S@muel

S@muel, koks yra tavo tikras vardas ?

Nesakysiu, tegul visi šiame forume mane pažįsta kaip S@muel

Kiek metų domiesi futbolu ?

Apie 13 metų. Nuo 6 metų spardžiau kamuolį savo kaime prie Vilniaus su bendraamžiais, vyresniais. Pamenu turėjom laukuose futbolo aikštelę apie 10 arų, pastatėm metalinius vartus ir žaidėm vieną lietimą, su laiku augo susidomėjimas ir futbolo aikštelė virto futbolo aikšte( su vartais iš abiejų pusių ). Žaisdavom netgi žiemą ( bet tada susirinkdavo maksimaliai 4 žmonės). Ir taip iki 10 metų.

Nuo 10 metų pradėjau lankyti moksleivių futbolo mokyklą, lankiau ją dvejus metus, o po to supratau, kad futbolo man nereikia, tiesiog buvo atsibodusi ta rutina, o šeimoje sportininkų išvis neturėjau, todėl paspirties iš tėvų pusės kad lankyčiau futbolą didelės nebuvo. Ką aš dabar pamenu, tai kad treniruotės buvo sunkios, fiziškai daug dirbdavom nors dar visai vaikais buvom.

Nuo 12 metų pradėjau žiūrėti futbolą per TV, tada tai buvo 2002 WORLD CUP. Anksčiau futbolo išvis nežiūrėjau, nes neįdomu buvo.
Nuo 15 metų pradėjau žiūrėti A Lygą (2005 sezonas).

Dabar išvis nežaidžiu, laiko trūksta, tai darbas tai studijos, tai namuose remontas, bet tie vartai apie kuriuos aš pasakojau dar stovi prie namų(gaila tik vieni, antrus ant metalo perdariau į stogelį virš įėjimo į namus), žolę nupjoviau, tai su kaimynais kai laisvo laiko turiu būtinai vieną lietimą pažaidžiam.

Kuria futbolo komandą Lietuvoje labiausiai palaikai ?

Dabar Žalgiris, anksčiau simpatizavau, o dabar palaikau, sirgti kol kas nežadu.

Kokia sporto šaka yra Litrabolas ?

Turi būti minimum 2 žaidėjai, inventorius - 0,7 l degtinės arba naminės butelis, plastikinis puodelis, stalas, kėdės. Žaidimo tikslas kuo greičiau nusigerti ir daugiau išgerti, geriama paeiliui po šimtą gramų, jeigu vienas iš žaidėjų pirmas atsijungia tai jis tą žaidimą pralaimi.

Krepšinis ar futbolas ?

Futbolas, krepšinis yra žaidžiamas tik Amerikoje, o Europoje jo parodija.

Kaip manai, ar Lietuviškas futbolas gali pasiekti didelių aukštumų ?

Kai klubai pradės rimtai dirbti su jaunimu, centralizuoti visas futbolo mokyklas rajonuose, kaimuose, kas pastaruoju metu ir vyksta, tai ateitis bus tikrai šviesi.

Ar vaikystėje darei šunybes ?

Neprisimenu, bet pamenu , tai kad dažnai diržo gaudavau nuo tėvo

Ar valgai manų košę ?

Ne, pripažįstu tik bulvių košę

Ko norėtum palinkėti mūsų forumiečiams ?

Lankykitės kiekvieną kartą savo mėgstamos komandos namų rungtynėse, negailėkite tų pinigų, taip padėsite finansiškai savo komandai.


Dėkojame S@muel už atsakymus ir linkime sėkmės ateityje.

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Gru 16 12:44

Interviu su U.S. LECCE

Kiek laiko domitės futbolų ?

Daugiau nei 20 metų domiuosi futbolu. Dar prisimenu legendinio "ŽALGIRIO" kovas. O jeigu turėčiau pateikti įrodymus, tai tebeturiu 1990 metų "Sporto kalendorių". Tais metais vyko Pasaulio futbolo čempionatas Italijoje. Tada, prisimenu, žiūrėjau visas rodytas rungtynes, savo ranka surašydavau rezultatus, iš "Tiesos" išsikirpdavau straipsnius. Nuo to laiko ne daug kas pasikeitė: dievinu futbolą, renku statistiką. Yra vienas pasikeitimas: dabar yra internetas, tai galima ir foto susirasti, ir video, ir aprašymus. Dieve, laimink internetą.

Kaip vertinate pasibaigusį šių metų A-lygos sezoną ?

Eilinį sykį pasikartojo tos pačios problemos: merdintys klubai, laiku nemokami atlyginimai žaidėjams, teisėjavimo ypatumai verti atskiros temos. Didžiausia intriga buvo ar visos 12 komandų užbaigs sezoną, ar FBK KAUNAS išlips iš minuso??? Apie didžiausius nusivylimus nekalbėsiu. Patys viską žinote. Džiaugiuosi, kad šį sezoną buvo daug futbolo ir buvo galima rinktis: eiti palaikyti komandos į stadioną, pasižiūrėti Lietuvos ryto TV, ar įsijungti futbolo.tv... Taigi, šį sezoną galėjau rinktis iš kelių variantų.

Kuriai komandai, A-lygoje labiausiai simpatizavote šiais metais ?

Palaikiau ir sirgau už MAŽEIKIUS. Ir pirmoje sezono pusėje jie sužaidė neblogai. Pergalė prieš VMFD, o antrame rate lygiosios, tai buvo geras startas, kurį ilgai prisiminsiu. Gaila, kad antra sezono pusė nebuvo tokia gera.

Kaip manote, ar kitais metais A-lygos sezonas bus stipresnis ?

Nemanau, kad kiti metai bus dėkingi futbolui. SŪDUVA jau šį sezoną nuleido kartelę, o kitos komandos nenorės leistis į avantiūras. Jeigu taupys pinigus, tai ir rezultatas bus atitinkamas.

Kuris Lietuvos aukščiausios lygos sezonas, po nepriklausomybės, jums labiausiai įsiminė ?

2010 metų A lygos sezonas buvo klaiki fikcija, pilna nesusipratimų ir chaoso. Visiems ištampė nervus. Kur matyta, kad VĖTRA žaidė be licenzijos, o viduryje sezono šią komandą pašalino iš čempionato, rezultatus anuliavo, įvarčius anuliavo, taškus perskaičiavo. Nesupratau LFF pozicijos: kam reikalingas tasai licenzijavimas, jeigu VĖTRA A lygoje pusmetį trynėsi be licenzijos???

Kaip manote, kiek komandų kitais metais žais A-lygoje ?

Ne nuo manęs priklauso kiek bus. Yra 14 pretendentų. Klaipėdos klubai FCK ir ATLANTAS čia visai ne į temą- pagal viską tai ne A lygos komandos. Yra abejonių dėl MAŽEIKIŲ ir NEVĖŽIO dalyvavimo. Ne ką geresnėje padėtyje yra DAINAVA. Būtų mano valia, tai, sakyčiau, kad ir 8 komandų užtenka. 10 jau prabanga. Hmmmmm, bet čia Lietuva, čia daug kas daroma prasilenkiant su sveiku protu, tai eilinį kartą bus dirbtinai padarytas 12 komandų čempionatas. O jau tada spėliosime, ar visos komandos ištemps iki sezono pabaigos.

Kaip vertinate FK REO šansus kitais metais ?

Jeigu loš I-oje lygoje, tai komanda turi realius šansus apginti iškovotą titulą. Jeigu žais A lygoje??? Tada, bet kokie kaimiečiai gali užimti penktąją vietą ir pakovoti dėl ketvirtosios. Kas ta KRUOJA? Nežinau, bet šį sezoną buvo penkti. Kas tas TAURAS? Nežinau, bet 2010 metais jie buvo ketvirti. Tokį šuoliuką gali padaryti ir REO. Kodėl gi ne???
Jeigu norite daugiau, tai darykite savo "stavkes" ir medaliai bus REO.

FK REO, tai rimta komanda, ar tik dar vienas nerimtas projektas ?

Ir aš norėčiau tai žinoti. :lol: Nežinau kas jie tokie, o piaru netikiu. Galiu remtis tik faktais. Komandai buvo iškeltas tikslas gerai pasirodyti I-oje lygoje ir REO tapo čempionais. Tarsi ir rimta komanda. Dabar gruodžio mėnuo, o REO sulošė draugiškas rungtynes su SŪDUVA. Tarsi ir rimta komanda. Treneris Stasys būdavo rimtas vyras, bet Turskis ir Sacharuk savo pasisakymais visą tą įdirbį tarsi nubraukia. O Alio noras lošti už REO A lygoje yra kliedesys. Prajuokino su tokiu interviu.
Man įdomiau, koks bus komandos pavadinimas kitą sezoną, o ne kokią vietą jie užims.

Ar jums patinka 90min.lt projektas ?

Taip, man patinka. Turi daugiau privalumų, nei kiti portalai: galima po kurio laiko papildyti postą, pridėti foto ar video, klijuoti linkus. Kažkur kitur tai būtų sudėtinga padaryti arba visai neįmanoma. Todėl esu čia, 90min arba forosdefutbol.es, nes abu forumai yra tarsi dvyniai, siūti ant vieno kurpaliaus.

Ko norėtumėte palinkėti visiems 90min.lt forumiečiams ?

Norėčiau palinkėti gražaus futbolo ir gerų emocijų

Dėkojame už atsakymus.Linkime sėkmės U.S. LEECE ateityje.
Paskutinį kartą redagavo 1 mafia7. Iš viso redaguota 2011 kartus.

...

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Gru 16 15:01

Interviu su U.S. LEECE
Dėkojame už atsakymus.Linkime sėkmės U.S. LEECE ateityje.
Turėtų būti U.S. LECCE
Tau ačiū už klausimus. Patinka klausima su idėja.
Buvo įdomu pamąstyti apie tai, kas visai nerūpi (REO). :lol:

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Gru 16 17:29

Atsiprašau, pataisiau

mafia7
Pranešimai: 7289
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Gru 17 10:56

Interviu su UCCM


Kiek metų domitės futbolų ?

Hm.. Ką reiškia Tas domėjimasis? Kamuolį spardyt pradėjau nuo kokių 7-9 metų, o užsisukau tiek, kad žiūrėdavau kiekvienas futbolo rungtynes, kurias tik parodydavo Sovietų TV gal nuo kokių 80-ų, kai jau 11-12 buvo. 1982 pamačiau pirmą savo pasaulio čempionatą, kurį žiūrėjau visą, kiek jį rodė. O tų pačių metų pabaigoj pirmą kartą pats savanoriškai užėjau į Žalgirį. Pats savanoriškai, tai dėl to, kad kažkaidais, gilioj vaikystėj tėvai mane ten tysdavo. Tik man-darželinukui futbolas tada buvo kankynė...


Kaip manote, ko trūksta A-lygai, kad ji taptu stipresnė ?

Aš nemanau, kad ji taps kada nors gerokai stipresnė. Nes tam nepakaks Lietuvos resursų. Ir piniginių ir žaidėjų potencialo. Aš manau, kad labiau A lygai trūksta ne stiprėjimo, o susidomėjimo ja. O tam reikalingas geras marketingas. Tik ne toks, kad kiekvieno klubo atskiras. Lygos, kaip produkto reklaminimas. Nes mūsų tragiškas nelankomumas yra tikrai ne dėl lygos silpnumo - tuo esu įsitikinęs.

Bet sakau - gero marketingo. Tikrai ne tokio, koks buvo Ugianskio NFKA laikais.

Suprantama prieš tai reikėtų susitvarkyti pačiame šalies čempionate. Atkurti sportinį principą (uždavinys LFFui), užmiršti licencijavimo perlenkimus ir išvis verkimus apie blogus stadionus.

Suprantama dar reikalinga, kad klubai būtų bent jau kiek įmanoma ilgalaikiai, kad nežlugtų nei išlaikę metus, nei dešimtmetį. Naujų klubų kūrimas čia nieko neišgelbės.


Kuriai komandai, A-lygoje labiausiai simpatizavote šiais metais ?

:)))))))))) Įdomus klausimas.Atspėkit. :))))


Kaip galvojate, ar ateinantis transferų langas atneš gerų vėjų į A-lyga ?

Galiu atsakyt, kad ne taip ir domiuosi, koks klubas ką prigriebė. Koks skirtumas? Faktas juk, kad Ekranas pasiims tokius žaidėjus, kurie atitiks jo lygį, Mažeikiai tokius - kurie atitiks jų.

Aš tikrai nesitikiu, kad Lietuvoje žais Kristiano Ronaldo ar Marius Stankevičius.


Kuris klubas, jūsų nuomonę labiausiai patobulėjo, jau pasibaigusiame A-lygos sezone ?

Dainava arba Kruoja. Čia ir nuomonės nereik klaust. pasižiūri per kiek laiptelių palypėjo turnyro lentelėje ir matai.


Kaip vertinate VMFD Žalgiris klubo šansus kitame sezone, ar klubas bus stipresnis ?

Tikrai negaliu pasakyti ar jis bus stipresnis. Tai priklausys nuo daug ko. Ir nuo biudžeto ir nuo Nikoličiaus įžvalgumo, kokiais žaidėjais pasipildyt, kokių atsisakyt ir nuo to, koks treneris jį treniruos. Nemanau, kad skirtumas nuo 2011-ųjų komandos bus didelis į vieną ar į kitą pusę.


Kiek komandų A-lygoje norėtumėte matyti kitame sezone ?

Skirtingai nei tie žmonės, kurie sako, kad komandų skaičių reikia mažint, manau, kad optimaliausias skaičius yra 12. Tik štai trys ratai, man per daug. Dėl ko? Aš žiūriu iš žiūrovo pozicijos. O jų ėjimą į stadioną skatina tai, kad mačai būtų kuo rečiau ir tuo pačiu kiekvienas jų turėtų didesnę vertę.

Kai 10 komandų žaisdavo 4 ratais ir dar per trumpesnį laiką nei dabar, mačai būdavo kas tris dienas - tai buvo visiška kvailystė žiūrint iš tribūnos.

Kadaise Lietuvos čempionate dalyvaudavo 12 komandų, jos žaisdavo 2 ratais. Ta sistema man iki šiol atrodo idealiai tenkinanti Lietuvos sąlygas.

Geriausias pasibaigusio A-lygos sezono legionierius ?

Tikrai nesiimsiu vertinti. Ar ne Grgurovičius turėjo būti geriausias, jei žiūrėti į vardus? Bet nemanau, kad buvo. Vien jau Žalgiryje man labiau patiko Peričius.

Kitose komandose įsiminė ir kone visi Ekrano užsieniečiai, ir pora Mažeikių ukrainiečių, Bangos vartininkas Mirnas, Šiaulių Juvenalis ir t.t.

Į šį klausimą neatsakysiu, verčiau atsakysiu - kuris užsienietis mane labiausiai nustebino. Aš nedaug žiūrėjau Tauro mačų ir matyt dėl to iki šiol man sunkiai įsivaizduojama, kaip Goranas tapo įvarčių mašina...

Nebent jis sužino, kad aš žiūrių Tauro rungtynes. Nes būtent per tuos mačus jis neblizga...


Ar jums patinka 90min.lt projektas ?

Taip, labai. Ir pasakysiu dėl ko. Čia susirenka žmonės, kuriems dažnai yra ką pasakyti apie futbolą. Čia retai būna nepagrįstų nuomonių, parašytų vien dėl to, kad parašyti ar ant ko nors "užvažiuoti" (su nedidelėmis išimtimis, bet kiekvienas kaimas turi savo durnių). Net Slasheris kartais išsako protingų minčių

Ko norėtumėte palinkėti visiems 90min.lt forumiečiams ?

Gerų besniegių Kalėdų ir Naujųjų metų ir kantrybės laukiant naujo sezono (atsiprašau, jei kam linkėjimai nepatiko, bet linkėjau to, ko palinkėčiau pačiam sau...)

Dėkojame UCCM už šį puikų interviu ir linkime jam sėkmės ateityje

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Gru 17 16:16Kuriai komandai, A-lygoje labiausiai simpatizavote šiais metais ?

:)))))))))) Įdomus klausimas.Atspėkit. :)))):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: as bandau speti kad UCCM siais metais labiausia simpatizavo Vilniaus Reo komandai? :roll:

UCCM
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: Interviu su mūsų forumiečiais !!!

2011 Gru 18 11:33

Tai čia apie A lygos klausė, negalėjau Reo minėt :)

Grįžti į