Įvairios bazės

Moderatorius: Respublik

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Įvairios bazės

2010 Vas 19 11:16

Sunkmetis nestabdo sporto bazių plėtros
http://www.diena.lt/naujienos/sportas/s ... ros-263937

Sporto bazių plėtra - viena opiausių šalies sporto problemų, apie kurią kalbama ne vienus metus. Tačiau situacija nėra tokia liūdna, kaip kai kas piešia

„Praėjusiais metais buvo rekonstruotas Kauno Dariaus ir Girėno stadionas. Investicijos į jį sudarė 1 mln. 600 tūkst. litų. Įrengėme penkias universalios dirbtinės dangos aikšteles prie bendrojo lavinimo mokyklų. Per ketverius metus, vykdant šį projektą, jų visoje Lietuvoje įrengta jau penkiasdešimt. Šakiuose atidaryta sporto salė, užbaigta BMX trasa, Utenos daugiafunkcis sporto kompleksas, eksploatuoti atiduota Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salė, Jurbarko A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto kompleksas. Labai daug lėšų 2009 m. buvo skirta krepšinio arenoms“, - pasakoja Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Mykolas Kačkanas.

Kokių ir kiek naujų sporto objektų iškils šiemet? „Šiemet yra keturios sporto bazių statybų programos. Pirmoji - sporto bazių plėtra ir modernizavimas, jai skirta 5 mln. 127 tūkst. litų. Šios lėšos bus panaudotos Sportininkų rengimo ir reabilitacijos centro Druskininkuose tolesnėms statyboms, pramogų sporto ir sveikatingumo komplekso statybai Jonavoje, taip pat toliau tęsime universalių dirbtinės dangos aikštelių įrengimą prie bendrojo lavinimo mokyklų - šiemet jų ketiname įrengti dešimt“, - aiškino M.Kačkanas.

Antra programa - daugiafunkcių sporto ir pramogų centrų, kurių reikia 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatui Lietuvoje surengti, statybai bus skirta 41 mln. litų. Kaip žinome, arenos turi iškilti Kaune ir Klaipėdoje, o Alytaus sporto rūmai turi būti rekonstruoti, rašo sportas.info.

Trečia programa - bendrai su ES finansuojamų sporto objektųstatyba. Tam skirta 5 mln. litų iš Valsybės investicijų programos, 4,5 mln. - iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, o dalį lėšų skiria savivaldybės.

„Tai Girstučio vandens sporto kompleksas, kuriame būtų įrengti 25 ir 50 m ilgio baseinai. Sutvarkius šį kompleksą, jame būtų galima rengti aukšto lygio sporto varžybas: turėtume pagrindinį 50 m baseiną ir 25 m baseiną apšilti. Kai nevyks varžybos, trumpasis baseinas tiks pramogoms. Girstučio kompleksą planuojame pabaigti 2011 metais. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų sulauks ir ledo rūmai Elektrėnuose“, - sakė M. Kačkanas.

Sporto objektai, gaunantys dalį finansinės Europos Sąjungos paramos, kitą dalį numatytiems darbams gaus iš savivaldybių.

Paskutinė, ketvirta, programa - savivaldybių sporto bazių plėtra ir modernizavimas. Tam skirta 7 mln. 130 tūkst. litų. Kam bus panaudotos šios lėšos? Be abejo, tai nebus tokie sporto objektai, apie kuriuos kalbės visa Lietuva, tačiau jų labai reikia savivaldybėms, vietos žmonių bendruomenės poreikiams.

„Tai Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, kurį sudarys baseinas ir sporto salė, sporto kompleksai Prienuose ir Šakiuose. Moderni sporto salė Šakiuose buvo pastatyta jau praėjusiais metais, o šiemet šalia jos bus įrengtas baseinas. Bus baigta įrengti stadionus Biržuose ir Kupiškyje, o Birštone, Radviliškyje ir Kėdainiuose jie bus rekonstruoti. Pasvalyje planuojama rekonstruoti sporto mokyklą, o Šiauliuose prie BMX trasos įrengti žiūrovų tribūnas“, - sakė M.Kačkanas. Iš viso investicijos į sporto bazių statybas ir renovacijas 2010 m. sieks 58 mln. 657 tūkst. litų.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Kov 20 10:25

Reikia milijono
http://www.sportas.info/naujienos/497.html

Prieš trejetą metų subrandintą idėją - renovuoti prie bendrojo lavinimo mokyklų esančius aikštynus ir stadionus bandoma prikelti gyvenimui.

Paveikslėlis
Parengti trijų tipų mokyklų aikštynų renovavimo projektai
avgi.lt nuotr.

Kovo 15 d. Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Ritas Vaiginas ir jo pavaduotojas Mykolas Kačkanas susitiko su Švietimo ir mokslo ministerijos kancleriu Dainiumi Numgaudžiu aptarti galimybių bendromis jėgomis įgyvendinti stadionų ir aikštynų, esančių prie bendrojo lavinimo mokyklų, renovacijos projektą. "Stadionai nenaudojami dėl vienos pagrindinės priežasties - anksti pavasarį ir rudenį į juos negalima įeiti, nes būna šlapia, vasarą jie nenaudojami, nes nevyksta pamokos... Mokyklų stadionai virtę kemsynais ir šiukšlynais. Tad prieš trejetą metų, kai ekonominė situacija gerėjo ir kūno kultūros ir sporto finansavimas dar didėjo, kilo idėja renovuoti šiuos stadionus", - ištakas prisiminė R.Vaiginas.

Tačiau Lietuvos ekonomiką, o kartu ir kūno kultūros ir sporto biudžetą užklupus krizei, šios idėjos plėtojimą kuriam laikui teko sustabdyti. Tiesa, puoselėjant stadionų renovacijos idėją, kai kas jau ir nuveikta: KKSD užsakė stadionų ir aikštynų atnaujinimo projektinius pasiūlymus, kurie buvo parengti dar 2008 m. Susitikę su D.Numgaudžiu, sporto vadovai juos apsvarstė.

"Stadionai yra trijų tipų - su 250 m ilgio bėgimo ratu, su 300 m ir su 330 m. Taigi yra parengti trys renovacijos variantai, sąmatų paskaičiavimai ir vizualizacija. Sutarėme, kad per dvi savaites sąmatas patikslinsime, nes skaičiavimai buvo daryti 2008 m., todėl įkainiai truputį per tą laiką pasikeitė. Ministerija savo ruožtu per tas dvi savaites pažadėjo apsvarstyti variantus, kaip galėtume gauti finansavimą šiai bendrai programai", - sakė R.Vaiginas. Jau kitais metais norima renovuoti vieną du stadionus.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Kov 23 19:59

O vienu metu čia buvo galvojama padaryti futbolo maniežą...

---------------------------------------

Ledo arena atgims teniso kortais
2010 m. kovo 23 d.
http://www.ve.lt/?id=1269365520

Paveikslėlis
Šilutės plente esančiame buvusios ledo arenos pastate bus įrengti teniso kortai. Tikimasi, jog jie duris atvers šių metų gegužę, tai bus pirmoji dengta teniso arena Klaipėdoje.

Šiuo metu pastate vyksta remonto darbai, jame bus įrengtos tarptautinius teniso standartus atitinkančios keturios suaugusiųjų aikštelės (18x36 m) ir dvi mažesnės (6x11 m), skirtos vaikams. Pasibaigus vidaus remonto darbams planuojama atnaujinti ir pastato išorę. Viso bus investuota apie 2 mln. litų.

Naująją areną norima pavadinti "Carlsberg" vardu.

Teniso kortus buvusioje ledo arenoje įrengti nusprendė VšĮ "Vakarų tenisas" atstovai. Jie su pastatą panaudos pagrindu valdančia "Žalgirio" sporto draugija pasirašė bendradarbiavimo sutartį iki 2016 metų.

Ledo arena šiame pastate buvo uždaryta prieš kelis metus, kai ją valdę verslininkai neatlaikė prekybos ir pramogų centre "Akropolis" įsikūrusios čiuožyklos konkurencijos. Iki šiol veiklą jame vystyti norėjo uostamiesčio ledo ritulio entuziastai, kitų sporto šakų atstovai.

Antrus metus pastate organizuojamos parodos bei mugės. Planuojama, kad galimybė jas rengti čia išliks ir įrengus kortus.

Paulius MATULEVIČIUS ve.lt.

gdrs
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 11:26

Re: Įvairios bazės

2010 Bal 19 15:01

Šiemet Lietuvoje - trys naujos dirbtinės dangos aikštės

Per šiuos metus planuojama įrengti tris naujas pilnų matmenų dirbtinės dangos futbolo aikštes Gargžduose, Panevėžyje ir Kėdainiuose.

Praėjusią savaitę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) atstovai su ekspertais iš užsienio apsilankė Vakarų Lietuvoje ir įvertino dangos įrengimo darbus Gargžduose bei Tauragėje.

Gargždų centriniame stadione jau baigiami dirbtinės dangos pagrindai, o danga yra užsakyta ir gaminama. Pasak VšĮ „Gargždų futbolas“ direktoriaus Nerijaus Galvanausko, visus darbus tikimasi baigti iki gegužės 25 dienos, vėliausiai – iki birželio 4-osios.

Įrengimo darbus stebėjo dangos tiekėjų „Greenfields“ inspektoriai, kurie prižiūri klubo samdytų rangovų darbą. „Norint užtikrinti kokybę, aikštės klojimo darbai reikalauja aukštos kvalifikacijos bei patirties. Todėl atvyksta konsultantai, kurie prižiūri darbų eigą, padeda spręsti problemas, išvengti nesklandumų – jie atsakingi ne tik už dangos, bet ir visos aikštės kokybę, kuriai suteikiamas FIFA sertifikatas“, - aiškino LFF tarptautinių projektų direktorius Edvinas Eimontas.

Tauragėje vizito dalyviai aplankė vietą, kurioje planuojama įrengti dirbtinės dangos aikštę treniruotėms. „Paprašėme, kad konsultantai įvertintų aikštės projektą, rekomenduotų kaip spręsti tam tikras problemas ir geriau atlikti darbus. Dar vienas vizitas planuojamas po poros savaičių“, - sakė E.Eimontas.

Pilnų matmenų dirbtinę dangą aikštėms LFF skiria tiems, kurie parengia stadioną jos paklojimui.

Šiuo metu dvi pilnų matmenų dirbtinės aikštės jau yra Kaune prie Nacionalinės futbolo akademijos, po vieną buvo įrengta Šiauliuose ir Druskininkuose šių miestų savivaldybių iniciatyva. Šiais metais užsibrėžę renovuoti pagrindinį miesto stadioną Klaipėdos miesto vadovai taip pat teiravosi LFF dėl galimybės gauti dirbtinę dangą.

Dar trys aikštės – Mažeikiams, Tauragei ir Alytui - buvo paskirtos pavasarį vykusiame LFF Vykdomojo komiteto posėdyje.

Kitais metais planuojama naujas dangas įrengti Plungėje, Vilniuje ir Kaune. Vykdydama 2 milijonų eurų vertės projektą, LFF dešimčiai Lietuvos regionų dovanoja naujos kartos aikščių dangas.

http://kauno.diena.lt/naujienos/sportas ... tes-273619

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Bal 19 21:17

Įdomu kur tiksliai Vilniuje?

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Geg 19 01:48

Kauno rajone daugės sutvarkytų futbolo aikščių
2010.05.18, 18:04
http://penalty.lt/kauno-rajone-dauges-s ... lo-aiksci/

Kauno rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Liutauras Varanavičius ir Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Romanas Levinskas. Merui Valerijui Makūnui svečiai pristatė federacijos strategiją ir aptarė bendradarbiavimo galimybes, – rašo Kauno rajono savivaldybės interneto svetainė krs.lt.

LFF ketina įgyvendinti didžiulį projektą – panaudojant savo ir pritraukus Europos Sąjungos lėšų visoje šalyje ketinama sutvarkyti 300 prie mokyklų esančių stadionų, juos aptverti, įrengti apšvietimą. Normalių matmenų – 8 tūkstančių kvadratinių metrų – futbolo aikštę sutvarkyti kainuoja 1,1-1,5 mln. Lt.

,,Šiuo metu atsiveria ypač palankios galimybės bendradarbiauti per privačios partnerystės projektus (PPP). Kauno rajono savivaldybė nėra abejinga sportui. Jūsų ketinimai sutvarkyti stadionus prie mokyklų yra labai patrauklūs“, – L.Varanavičiui sakė V.Makūnas.

,,Norime, kad kiekvienoje seniūnijoje būtų futbolo būrelis, mes apmokytume trenerius, aprūpintume kamuoliais ir vartais“, – savo planais dalijosi L.Varanavičius.

Kiek anksčiau žingsnį futbolo populiarinimo Kauno rajone link yra žengęs ,,Inkaro“ futbolo klubas. Balandžio 20 dieną Kauno rajono savivaldybės meras V.Makūnas ir viešosios įstaigos „Inkaro futbolo klubas“ direktorius Artūras Ruževskis pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Netrukus prasidės Domeikavos gimnazijos stadiono rekonstrukcija, jį įrengus per pamokas sportuos moksleiviai, o kitu laiku žais ir treniruosis ,,Inkaro“ futbolo klubo komandos.

karys
Pranešimai: 9168
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2010 Geg 25 13:51

http://penalty.lt/vienas-lietuvos-stadi ... -mln-litu/

Vienas Lietuvos stadionas rekonstrukcijai gaus 2,75 mln. litų

Lietuvos futbolo federacija (LFF) planuoja skirti lėšų vieno Lietuvos stadiono rekonstrukcijai iki Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) keliamų reikalavimų atitikimo ir laukia pasiūlymų iš miestų.

Pagal UEFA patvirtintas taisykles, nuo šių metų tarptautinės nacionalinės futbolo rinktinės rungtynės turi būti žaidžiamos 3 kategorijos stadione.

Pagal dabartinę stadionų infrastruktūrą, realiausiais kandidatais priimti nacionalinės rinktinės rungtynes 2012 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybose yra Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro, Marijampolės futbolo klubo ir Klaipėdos miesto centrinis stadionas.

LFF prezidento Liutauro Varanavičiaus iniciatyva UEFA planuoja įvykdyti stadionų rekonstrukcijos programą. Jos metu bus skiriama iki vieno milijono JAV dolerių (apie 2,75 milijono litų) vieno stadiono rekonstrukcijai tose šalyse, kurios neturi trečios kategorijos stadiono. Šią programą galutinai patvirtinti planuojama liepos mėnesį.

„Mes labai gerai suprantame, kad Lietuvos miestai ne visada turi finansinių galimybių savarankiškai sutvarkyti stadionus. Todėl būdamas UEFA Vykdomojo komiteto nariu pasiūliau projektą, pagal kurį tokiose šalyse kaip Lietuva galėtų atsirasti reikalavimus atitinkantys stadionai. Analogiškas finansavimas bus skirtas ir dar keturioms federacijoms. Jos irgi turės įvertinti, koks stadionas yra arčiausiai trečios kategorijos ir kokios sąlygos reikalingos tam, kad tokie stadionai būtų maksimaliai greitai pritaikyti UEFA reikalavimams“, – aiškino L.Varanavičius.

Pagal minėtos UEFA programos sąlygas, lėšų rekonstrukcijai gali gauti tik vienas stadionas, į kurį miesto savivaldybė įsipareigoja papildomai investuoti ne mažiau 50 procentų nuo gautos sumos. Dar viena privaloma sąlyga yra leidimas šalies rinktinei penkerius metus rungtyniauti rekonstruotame stadione nemokamai.

„Siekdami sudaryti vienodas sąlygas visiems regionams gauti šį finansavimą, esame pasiryžę skirti lėšas tam miestui, kurio rekonstrukcijai skiriamos lėšos leis efektyviausiai pasiekti galutinį rezultatą. Kreipėmės į miestų savivaldybes ir iki birželio mėnesio pradžios laukiame pasiūlymų“, – kalbėjo LFF prezidentas L.Varanavičius.

Jo teigimu, LFF apsisprendimui dėl lėšų skyrimo stadiono rekonstrukcijai įtakos turės visos rekonstrukcijos darbų aprašas, investicijų sumos dydis, savivaldybės bei kitų investuotojų skiriama suma, iš LFF prašoma suma.

Konkrečiausi planai dėl stadiono rekonstrukcijos kol kas yra rengiami Kaune, kur spręsti šiam klausimui yra sudaryta speciali darbo grupė. Joje dalyvaujantis Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) prezidentas Romanas Levinskas sakė, kad jau rytoj susitikime tikimasi parengti darbų sąmatą. „Tuomet liks tik nuspręsti, kokią dalį rekonstrukcijos padengs savivaldybė, o kokią – federacija“, – sakė KAFF vadovas.

Įvertinus gautus pasiūlymus, sprendimą dėl stadiono parinkimo ir LFF skiriamos lėšų sumos birželio mėnesį planuoja priimti LFF Vykdomasis komitetas.

Lff.lt

vo tep

Re: Įvairios bazės

2010 Lie 18 17:17

Radau visai nebloga Lietuvos stadionu apzvalga su nuotraukomis, tai gal kam bus idomu :)

http://futbolas.biz/2010/03/20/lietuvos ... stadionai/

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Rgs 14 17:15

Mokyklų aikštėms atnaujinti - 8 000 kvadratinių metrų dirbtinės dangos
http://www.lrytas.lt/-12844664731282149 ... dangos.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-09-14 15:11

Tęsdama sporto infrastruktūros plėtrą Lietuvos futbolo federacija skyrė dirbtinę dangą šalies mokyklų sporto aikštelių atnaujinimui. Nacionalinėje futbolo akademijoje profesionalų naudota danga iki šių metų pabaigos bus paklota Kauno, Vilniaus, Panevėžio Radviliškio, Ariogalos, Plungės mokyklose bei Jurbarko vaikų darželyje.

LFF Projektų skyriaus vadovo Edvino Eimonto teigimu, poreikis atnaujinti ar įsirengti universalias dirbtinės dangos aikštes šalies mokyklose yra didžiulis, nes paraiškų buvo dvigubai daugiau nei galimybių jas patenkinti. „Pagrindinis dirbtinės dangos privalumas – ilgaamžiškumas ir galimybė ant jos sportuoti beveik ištisą parą, nes ji taip nesidėvi kaip natūrali žolė. Mūsų skirta danga, jei bus tinkamai prižiūrima, tarnaus mokyklose dar bent 10 metų“, - sakė E. Eimontas. Vienintelė ir pagrindinė sąlyga mokykloms – paruošti pagrindą ir pakloti dangą su profesionalų pagalba iki šių metų pabaigos. Daugiau kaip 160 000 litų projekto konkurse laimėtojais tapo aktyviausi LFF masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ dalyviai, taip pat buvo atsižvelgta į regioninį pasiskirstymą ir poreikius.

LFF projektai mokyklų sporto infrastruktūros plėtrai

Rugsėjo mėnesį Lietuvos futbolo federacija kartu su DnB NORD banku taip pat ėmėsi atnaujinti penkis Vilniaus regiono mokyklų futbolo aikštynus. Renovuotomis aikštelėmis jau nuo šių metų rudens džiaugsis Vilniaus „Minties“ gimnazijos, Vilniaus M.Biržiškos gimnazijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos (Naujojoje Vilnioje), Elektrėnų sporto mokyklos ir Trakų raj. Lentvario 1-osios vidurinės mokyklos bendruomenės. Ši aikštelių renovacija - prieš šešerius metus LFF inicijuoto projekto tęsinys. 2004 m. LFF siekdama sudaryti vaikams ir suaugusiems palankias ir saugias sąlygas sportuoti šalia mokyklų inicijavo mažų matmenų dirbtinės dangos aikštelių projektą visoje šalyje. Šiuo metu jose aktyviai sportuoja daugiau kaip 100 mokyklų bendruomenių nariai.

LFF - profesionalų sporto infrastruktūros plėtrai

Vienas didžiausių pastarųjų metų LFF projektų - pilnų matmenų dirbtinės dangos aikštės 10 šalies regionų – įgauna pagreitį. 2 mln. eurų vertės projekto aikštėmis jau naudojasi Gargždai ir Kėdainiai, kur duris atvėrė rekonstruoti stadionai. Kituose miestuose – Panevėžyje, Kaune ir Tauragėje - vyksta parengiamieji darbai. Nuo jų nedaug atsilieka Mažeikiai ir Alytus. Visą projektą planuojama užbaigti iki 2012 metų. Šiuo metu pilnų matmenų dirbtinės dangos aikštės jau yra Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune, Vilniaus „Sportimos“ universalioje arenoje ir Marijampolės naujajame futbolo centre, o taip pat Šiauliuose ir Druskininkuose.

LFF atstovų teigimu, nors pagrindiniuose šalies miestuose, ypač sostinėje, trūksta tiek treniruotėms, tiek varžyboms skirtų futbolo aikščių, regionuose padėtis iš esmės keičiasi. „Nepaisant užsitęsusio sunkmečio, toliau gerėja stadionų infrastruktūra. Alytuje jau po savaitės bus atidarytas naujasis stadionas, Gargžduose ir Kėdainiuose įrengtos naujos aukštos kokybės dirbtinės dangos, Pakruojyje įrengta nauja dengta tribūna bei naujas administracinis pastatas, Šiauliuose atnaujintos VIP vietos, Mažeikiuose pagerintos sąlygos žiūrovams“ , - vardino LFF Licencijavimo skyriaus vadovas Laurynas Zibolis – „Stadionų atnaujinimo estafetę nuo vasaros pradžios iš Alytaus perėmė Tauragė, kurioje pradėta naujo 3000 vietų stadiono statyba. Planų atnaujinti stadionus turi Kaunas, Utena, Šilalė, Jonava, kiti miestai“.

Artimiausiame Kauno miesto savivaldybėje tarybos posėdyje turėtų būti sprendžiamas klausimas dėl sutarties tarp LFF ir miesto, kurioje numatoma S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija siekiant UEFA 3 ar net 4 kategorijos statuso. LFF investiciją į pagrindinį Kauno miesto stadioną siektų 2,7 mln. Litų

mafia7
Pranešimai: 7314
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Įvairios bazės

2010 Rgs 14 20:00

Puiki naujiena

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Spa 07 00:37

Kas čia vyksta?


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Spa 10 23:13

Panevėžyje įrenginėjama nauja dirbtinės dangos aikštė
2010-10-10 20:04
http://www.lff.lt/lt/article/panevezyje ... gos_aikste" onclick="window.open(this.href);return false;

Dar viena dovana Panevėžio futbolo mylėtojai galės džiaugtis nuo lapkričio mėnesio. Daugelį metų geras "Ekrano" žaidimas, puikus klubo futbolo įvaizdžio formavimas Lietuvoje ir už jos ribų daug prisidėjo prie to, kad Lietuvos futbolo federacija futbolo klubui "Ekranas" skirtų dirbtinės dangos futbolo aikštę. Viena iš jų klubo lėšomis įrengta Futbolo akademijos manieže (Elektronikos g. 1).

Dabar sulaukta dar didesnės paramos ekraniečiams! Į Panevėžį atkeliauja visiškai nauja dirbtinos žolės futbolo aikštė. FK "Ekranas" šią LFF paramą dovanojo Panevėžio futbolo akademijai. Šios naujos futbolo dangos vertė siekia 0,5 mln. litų. Panevėžio miesto savivaldybė iš biudžeto lėšų papildomai skyrė dar pusę milijono aikštės įrengimui ir paklojimui.

Netrukus aikštė, atitinkanti visus UEFA reikalavimus, bus paklota Panevėžyje. Vaikai, apskrities komandos, mėgėjai ir profesionalai, veteranai jau nuo šio rudens galės naudotis šia futbolo aikšte. Instaliavus stadione apšvietimo sistemą, žiūrovų tribūnas, šioje puikioje strateginėje vietoje galės rungtyniauti ir įvairaus amžiaus Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės.

Šiuo metu vyksta darbai, kuriuos prižiūri Olandijos specialistai, FK "Ekranas", LFF bei miesto savivaldybės atstovai. Tinkamai prižiūrint šią dirbtinės dangos futbolo aikštę, kokios jau yra įrengtos Kaune, Marijampolėje, Kėdainiuose, Gargžduose, panevėžiečiai ir miesto svečiai galės naudotis ne vieną dešimtmetį.

Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas Gediminas Juozaitis dėkoja Lietuvos futbolo federacijos atstovams - prezidentui L.Varanavičiui, gen. direktoriui J.Kvedarui, FK "Ekranas" prezidentui A.Labinui, miesto savivaldybei už šią puikią dovaną panevėžiečiams.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Lap 01 08:56

Tremtinių pamėgtame Dubysos slėnyje kaupiasi įtampa
Arūnas Dambrauskas
2010 spalio mėn. 30 d. 14:30
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=38052763" onclick="window.open(this.href);return false;

Ariogaloje esančiame Dubysos slėnyje, kuriame kasmet vyksta Lietuvos tremtinų, politinių kalinių ir partizanų šventė, siaučia vandalai, vagys, be to, dalyvaujant Kauno mafijai, slėnis gali būti privatizuotas už 33 tūkst. litų. Rašto su tokiais teiginiais kopijos pastarosiomis dienomis nešiojamos po Ariogalos gatves, įstaigas, butus ir žmonės raginami pasirašyti, kad tremtinių slėnis būtų apsaugotas nuo visuomeninės organizacijos „Ariogalos vienybė“, kuri šioje teritorijoje šeimininkauja pagal panaudos sutartį.

Pradėta parašų rinikimo kompanija papiktino „Ariogalos vienybės“ prezidentą Steponą Nacių.

„Rašto autoriai yra tikrai įžūlūs. Akiplėšiškai meluojant, klaidinami krašto žmonės. Kalbama apie 33 tūkst.litų likutinę slėnio stadiono vertę, tačiau nutylima, jog tai ne viso komplekso, bet materialiojo turto vertė (tribūna, tualetas, išasfaltuota aikštelė). Be to, joks slėnio privatizavimas neplanuojamas ir net neįmanomas, nes nėra suformuotas stadiono sklypas“, - sakė 25 metų Ariogalos aktyvistas.

S.Nacius teigė planuojantis kreiptis į teismą dėl užgaulių ir žeminančių kaltinimų, tačiau dar neaišku, kas čia turėtų būti kaltinamasis, nes raštas – anoniminis.

„Kaip galima vaikus ir jaunuolius, su grėbliukais rankose tvarkančius stadioną ir jame besitreniruojančius, vadinti vandalais? Tai amoralu, neteisinga ir labai neatsakinga“, - neslėpė nuoskaudos „Ariogalos vienybės“ vadovas. Jis pabrėžė tikintis, jog miestelio gyventojai nebus patiklūs ir patikės ne apkalbomis, bet realiai nuveiktais darbais: vaikų rankomis sutvarkyta stadiono teritorija, jos prieigomis ir čia kasdien į futbolo treniruotes besirenkančiais būriais Ariogalos berniūkščių.

Minėtame rašte teigiama, kad nupjovus stadiono tribūnoje esančių vėliavų laikiklius ir viršutinę aukuro dalį, buvo padaryta 10 tūkst. litų žala.

S.Naciaus teigimu, stovus teko nupjauti dėl aplinkinių saugumo.

„Kai baigėsi kasmetė tremtinių, politinių kalinių ir partizanų šventė, ant stulpų buvo paliktos visos dekoracijos. Stiprus vėjas viską nulenkė prie žemės. Šventės organizatoriai nuo sulankstytų strypų nuėmė dekoracijas ir daugiau nepasirodė. Kad būtų saugiau, sulankstytus strypus nupjovėme. Dabar dėl to ant mūsų metamas vagių ir vandalų šešėlis“, - sakė S.Nacius.

Pagal panaudos sutartį slėnyje šeimininkaujanti „Ariogalos vienybė“ rengia futbolo treniruotes, varžybas, visuomenei skirtas šventes, aplinkos tvarkymo talkas. Kasdien slėnio stadione treniruojasi apie 60 vaikų. Praėjusios vasaros pabaigoje „Ariogalos vienybė“ surengė Žaliaja futbolo dieną – vaikai futbolą žaidė ant iš plastikinių butelių suręsto ir į Dubysą nuleisto plausto.

Raseinių rajono savivaldybės meras Petras Vežbavičius sudarė darbo grupę, kuri sieks išsaiškinti visuomeninei organizacijai metamų kaltinimų pagrįstumą.

geriantis
Pranešimai: 1452
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Įvairios bazės

2010 Gru 03 19:45

http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/ind ... emID=92439" onclick="window.open(this.href);return false;
Neradau prie kur parašyti, tai dedu čia. Sakyčiau visai pšijemnas variantas :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Įvairios bazės

2010 Gru 03 20:59

Įgyvendinant UEFA U19 finaliniam turnyrui keliamus reikalavimus infrastruktūrai, jau pradėtas „Ventos“ stadiono Jamonto parke rekonstrukcijos projektas
- Tai SFL'as negavo šio ploto?

Grįžti į