Kas laimės 2016 metų A lygą?

Apklausa baigėsi 2016 Kov 02 17:21

Žalgiris
85%
17
Trakai
Balsų nėra
0
Atlantas
Balsų nėra
0
Sūduva
10%
2
Kauno Žalgiris
Balsų nėra
0
Stumbras
Balsų nėra
0
Utenis
Balsų nėra
0
Lietava
5%
1
 
Viso balsų: 20
bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Kas laimės, kas laimės?

2016 Vas 25 17:21

Kas laimės 2016 metų A lygą?

Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

Re: Kas laimės, kas laimės?

2016 Vas 25 18:37

Prabalsavau uz Lietava uz silpnesne tikiu kad gali laimeti ;)

Makenzis
Pranešimai: 7351
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Kas laimės, kas laimės?

2016 Rgs 08 18:29

A lygos klubų tikslai ir realybė
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/a-ly ... ir-realybe" onclick="window.open(this.href);return false;

Artėjant į pabaigą ketvirtajam A lygos ratui, galime žvilgtelti į tai, apie ką klubų vadovai svajojo prieš sezoną ir kiek realu tas svajones pasiekti likus devynerioms, dešimčiai, o kai kam tik ketverioms rungtynėms iki sezono pabaigos.

Daugkartinio čempiono Vilniaus “Žalgirio” sporto direktorius Mindaugas Nikoličius prieš sezoną tikėjosi nepralaimėti nei vienų rungtynių A lygoje, joje užimti pirmąją vietą bei laimėti du mačus tarptautinėje arenoje.

Pirmasis tikslas buvo neįgyvendintas dar pirmojo rato šeštajame ture, tačiau pripažinkime, kad to tikslo vertė pati menkiausia. Kur kas arčiau klubas buvo trečiojo tikslo ir jei ne nelaimė paskutinę minutę Kazachstane, galėtumėm kalbėti apie dar vieną įgyvendintą komandos svajonę. Kalbant apie tikslą tapti A lygos čempionu, tai “Žalgiris” jau dabar prie šio tikslo yra priartėjęs per sprindį.

“Trakai” prieš sezoną A lygoje kėlė tikslą: užimti ne žemesnę vietą nei pernai (antroji vieta), tačiau tarp eilučių neretai buvo galima įskaityti norą – tapti stipriausios šalies lygos čempionais. Šiuo metu ekipa užima antrąją poziciją ir tas oficialus tikslas yra realiai įgyvendinamas. Kalbant apie tikslą “tarp eilučių”, jam pasiekti prireiks milžiniškos sėkmės.

“Stengsimės laimėti LFF taurę, o Europoje nužygiuoti bent iki trečiojo etapo”, - prieš sezoną kalbėjo klubo sporto direktorius Virmantas Lemežis. Pirmasis tikslas dužo finale per pratęsimą, antrasis – siaubingose rungtynėse Taline.

Praėjusių metų bronzos medalių laimėtojas Klaipėdos “Atlantas”, žiūrint į dabartinę turnyrinę lentelę, yra vienintelis klubas, kuris ne tik, kad pasieks savo tikslą, tačiau jį ir stipriai viršys.

“Svarbiausias tikslas yra įsitvirtinti A lygoje ir, žinoma, neiškristi į žemesnę lygą. Ateities tikslų neturime – džiaugiamės metus pragyvenę”, - prieš sezoną kalbėjo klaipėdiečių sporto direktorius Vacys Lekevičius.

Marijampolės “Sūduvos” vadovas Vidmantas Murauskas prieš sezoną kalbėjo apie tai, kad tikslas dar iki paskutinių rungtynių užsitikrinti vietą prizininkų trejete, o pačioje sezono pabaigoje dar pabandyti pakovoti dėl čempiono titulo.

Vieta trejete nėra labai toli, tačiau kalbas apie čempiono titulą mažų mažiausiai reiks atidėti metams. Marijampoliečiai nuo “Žalgirio” atsilieka net penkiolikos taškų skirtumu.

“Kauno Žalgiris” 2015 metų sezoną užbaigė ant penktojo A lygos laiptelio, tad šį sezoną pasitiko tikėdamasis blogiausiu atveju likti ten pat, o geriausiu atveju – pakilti bent į ketvirtą poziciją.

“Tikslus iškėlėme žinodami apie pasikeitusį formatą ir tai, kad šiemet būsime vertinami labiau nei pernai”, - prieš pat sezono pradžią kalbėjo klubo vadovas Eimantas Pūras.

Šiuo metu “Kauno Žalgiris” yra tik ant aštuntojo laiptelio, o nuo penktosios vietos jį skiria devyni taškai. Arba kitaip tariant, beveik tiek, kiek buvo iškovota per 23 rungtynes.

Sunku tikslą bus įgyvendinti ir Utenos “Uteniui”, kurio direktorius Artūras Gimžauskas prieš sezoną kalbėjo apie praėjusių metų rezultatą (šeštąją vietą) arba laiptelį aukščiau.

Šiuo metu nuo šeštos pozicijos “Utenį” skiria” aštuoni taškai ir ketverios rungtynės tam deficitui panaikinti.

Lipti laipteliu aukščiau nuo praėjusių metų norėjo ir Kauno “Stumbras”, kuris pernai liko septintas. Šiuo metu kauniečiai yra šeštoje vietoje ir yra labai arti, kad tas tikslas būtų pasiektas.

Tiesa, maksimalus tikslas – “pamėginsime patekti tarp keturių stipriausių komandų” liks tikrai neįgyvendintas. Nepaisant to, kad dar liko devyni turai (įskaitant penktąjį ratą), “Stumbras” jau po kelių turų gali nebeturėti net teorinių galimybių šio tikslo įgyvendinti.

Labai realu, kad tikslą įgyvendins A lygos naujokė Jonavos “Lietava”, kuri prieš sezoną siekė užimti bent šeštą vietą ir nežaisti pereinamųjų rungtynių arba apskritai neiškristi iš stipriausiojo diviziono. Šiuo metu jonaviečiai yra penkti.

Tiesa, buvo iškeltas ir maksimalus tikslas – patekti į ketvertuką. Akivaizdu, kad šis tikslas, kalbant apie surinktus taškus, liks toli nuo realybės.

Grįžti į