Anbo
Pranešimai: 7738
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Bir 05 09:42

33-jų Dominykas Galkevičius baigė žaidėjo karjerą ir prisijungė prie "Kauno Žalgirio B" komandos trenerių štabo

Karjerą baigęs ir trenerio keliu pasukęs D.Galkevičius: „Nesigailiu, kad turėjau svajonių“
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/89637/

Respublik
Pranešimai: 2401
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2020 Bir 05 11:23

33-jų Dominykas Galkevičius baigė žaidėjo karjerą ir prisijungė prie "Kauno Žalgirio B" komandos trenerių štabo

Karjerą baigęs ir trenerio keliu pasukęs D.Galkevičius: „Nesigailiu, kad turėjau svajonių“
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/89637/
Galima pranešimus spaudai pilnus įdėti, o tai po to praleidi tokius dalykus, kur retai miniimi...
33-ejų metų saugas baigti karjeros dar negalvojo, tačiau gavęs „Kauno Žalgirio“ pasiūlymą prisijungti prie klubo trenerių sistemos turėjo nemažai ką pergalvoti ir priėmė būtent tokį sprendimą. Pirmuoju D.Galkevičiaus išbandymu taps darbas su „Kauno Žalgirio B“ komanda LFF Pirmos lygos pirmenybėse – jis jai vadovaus kartu su kitu „Kauno Žalgirio“ sistemos treneriu Vytautu Vaškūnu.

Respublik
Pranešimai: 2401
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2020 Bir 05 14:06

Kauno ir Panevėžio komandų dubleriams - naujas žingsnis
https://pirmalyga.lt/kauno-ir-panevezio ... -zingsnis/

„Kauno Žalgiris B” treneris Dominykas Galkevičius

Tikslai
„Pagrindinis komandos tikslas – integruoti jaunus vaikinus į vyrų futbolą, ruošti juos atstovavimui pirmajai klubo komandai. Tai ir galimybė patikrinti žaidėjų sugebėjimus, numatyti tolimesnius jų tobulėjimo tikslus ir kelius. Kažkokių turnyrinių vietų tikslų neturime, bet tai – futbolas. Kiekvieną kartą žengdamas į aikštę nori laimėti.“

Ryškiausi lyderiai
„Nieko nenustebinsiu, pasakydamas, kad mūsų komanda jauna, dar galima sakyti formavimosi stadijoje. Net ir ekipos sudėčiai atskirose rungtynėse įtakos turės daug faktorių – pavyzdžiui, kiek žaidėjų galės talkinti iš pirmos komandos. Tad dar anksti kalbėti apie galimus lyderius. Aišku, kai aikštėje yra labiau patyrę futbolininkai, iš jų ir tikiesi daugiau.“

Naujokai
„Mūsų ekipa formuojama „Kauno Žalgirio” futbolo akademijos auklėtinių pagrindu. Surengėme savotišką atranką kelių akademijos amžiaus grupių komandų viduje, šiuo metu pasirinkome šiuos žaidėjus. Iš kitų klubų ar komandų atėjusių beveik nėra, nebent Lukas Odincovas, pernai atstovavęs „Hegelmann Litauen”.“

Respublik
Pranešimai: 2401
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2020 Bir 06 01:38

Prekyba bilietais į rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ baigta. Svarbi informacija sirgaliams
http://zalgiris.lt/news/fc-kauno-zalgiris/89659/

Likus mažiau nei 24 valandoms iki pirmųjų šio sezono „Kauno Žalgirio“ A lygos namų rungtynių su Vilniaus „Žalgirio“ klubu nebeliko laisvų bilietų – prekyboje buvę bilietai buvo išparduoti.

„Kauno Žalgirio“ klubas remdamasis Vyriausybės nurodymais į rungtynes įleisti gali tik ribotą kiekį žiūrovų, tad rungtynių dieną prie stadiono įsigyti bilietų galimybės sirgaliai neturės.

Spėjusiems įsigyti bilietus klubas primena, kad į stadioną patekti galės tik apsauginę kaukę dėvintys sirgaliai, o tribūnoje jie (išskyrus šeimos narius) turės laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo.

„Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione (Neries krantinė 7B) susirinkę sirgaliai turės galimybę įsigyti įvairių užkandžių ir gėrimų.

Taip pat, „Kauno Žalgirio“ sirgaliai jau gali įsigyti bilietus į artimiausias namų rungtynes, kuriose birželio 13 dieną žalgiriečiai susitiks su „Panevėžio“ komanda.

Bilietų į šeštadienio rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ įsigyti nespėję sirgaliai rungtynes tiesiogiai stebėti galės DELFI TV kanalu arba internetu delfi.tv.

Anbo
Pranešimai: 7738
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Bir 06 15:09

ir toliau nesuprantu kam KŽ Rudinilsoną pasiliko. Matyt labai nori varžovams taškus dalint :)

Kalinauskas
Pranešimai: 2106
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Kauno Žalgiris

2020 Bir 08 09:06

Jie gal tikisi už jį gauti pinigų kaip Bisau Gvinėjos rinktinės narį?

Tobex
Pranešimai: 7534
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Bir 08 09:20

aš tai sakyčiau, kad ne disciplinos problemos, kad KŽ daug kortelių turi, o aktyvaus presingo pasekmė. Čia dabar tik klausimas kas pirmiau persilauš ar Garastas pamatys, kad neveikia ir per pavojinga su tokiais žaidėjai tokį planą pildyt. Ar žaidėjai mokysis iš savo klaidų ir tobulės.

Kol kas manau, kad labiau antras variantas.

Dėl bisau nario tai jis db po padidinamuoju stiklu todėl kiekviena kliurka bus sureikšminama. Gynėją reikėtų vertininti pagal tai kiek dvikovų jis laimi prieš tiesioginį varžovą, jei Rudžio procentas geriausias todėl ir žaidžia, o kaip jis tą procentą pasiekia, tai jau jo asmeninis reikalas.
Yra jau ant suolo prancūzas tai bus galima pamtyti kas iš gynėjų artimiausiu metu prisės.

Tobex
Pranešimai: 7534
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Bir 28 19:06

pergalė šnd būtų buvusi rimta paraiška, kad dar šiemet visko gali nutikti, nes kai dėl pirmos vietos kovoja trys komandos tai ir intrigai daugiau erdvės atsirandą. Būtų buvę įdomu ir kažkas naujo A lygoje, o žinant trumpą čempionatą ir artėjančias euro taures tai būtų buvę dar įdomiau.

kas būtų tas, bet dabar situacija nesikeičia Kauno Žalgiris gaudo Vilniaus Žalgirį, o ne Sūduvą.

piratas
Pranešimai: 1695
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lie 04 00:13

Saunuoliai, kol kas si sezona visai puikiai atrodome.Sekmes komandai ir toliau.

Tomasson
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 2016 Sau 13 19:51
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lie 12 21:57

Kol kas labai maloniai Šilkaitis nuteikia, nenuostabu būtų kad po sezono keltus į kokią Sūduvą ar užsienį, tikrai stipriai progresuoja ir išlaikyti jei taip toliau bus labai sunku. Thicot riša visą gynybą, sustato kitus į pozicijas, sakyčiau vienas svarbiausių žaidėjų prie savų vartų ir puikiai pasiteisinęs pirkinys, Vienas dalykas ko vis dar nesuprantu (turbūt jau ir niekada nesuprasiu :D ) tai kuom Rudinilsonas geriau už Sadauską, nes kaip grajus taip klaida savo baudos aikštelėj ar jos prieigose, pastarosios rungtynės irgi ne išimtis kai vos negavo raudonos ir dar baudinio nors tiesiog ramiai galėjo išmušti kamuolį.

Respublik
Pranešimai: 2401
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kauno Žalgiris

2020 Lie 14 19:07

„Kauno Žalgirio“ treneris Garastas patarimo visų pirma klausia legendinio senelio: jis vienas išmintingiausių mano sutiktų žmonių
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... ktu-zmoniu

Su „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda A lygą gražiu žaidimu žavintis ir jau Vilniaus „Žalgiriui“ skalpą šį sezoną nuėmęs Rokas Garastas pirmą sezoną karjeroje dirba vyriausiuoju treneriu. Vis dėlto vos 31-erių specialistas jau laiko save patyrusiu futbolo treneriu ir turi aiškų tikslą – per 2–3 metus laimėti A lygą. Aukštus trenerio karjeros tikslus keliantis pašnekovas sako, kad daug patarimų sulaukia ir iš 88-ąjį gimtadienį jau atšventusio legendinio senelio Vlado Garasto.

Šį sezoną Kauno ekipa jau dukart vienodu rezultatu tik po labai atkaklios kovos 0:1 pralaimėjo čempionų titulą ginančiai „Sūduvai“ ir sykį parklupdė bene principingiausią varžovą – Vilniaus „Žalgirį“.

Šis interviu su R. Garastu darytas dar prieš šią emocingą pergalę, bet jau tada treneris teigė, kad jo komandai nėra svarbu, su kuo žaidžia, – žalgiriečiai į aikštę eina tik nugalėti. R. Garasto tikslas – A lygos auksas per ateinančius 2–3 metus.

„Manau, tai bus per 2–3 metus, vėliausiai. Mes tikime tuo, ką darome, jei nebūtų tokio tikslo, nematyčiau prasmės. Kiekvienos rungtynės mums yra kova dėl pergalės – ar tai „Žalgiris“, ar „Sūduva“. Tam reikia laiko, kantrybės, psichologiškai tvirtėti ir augti, bet nematau, kodėl to negalėtume pasiekti“, – ambicingai apie klubo tikslus kalba R. Garastas.

Nors treneriui dar tik 31-eri, jis jau save laiko pakankamai patyrusiu futbolo specialistu. Barselonos universitete trenerio duoną krimtęs R. Garastas stažavosi ne vienoje Ispanijos komandoje, daug mokėsi Danijoje. Jau 8 metus futbolo trenerio svajonės siekiantis Rokas teigia, kad ir savo auklėtinių žaidime visų pirma nori matyti kūrybą, akiai malonų futbolą.

– Pradėjote savo pirmą, kaip vyriausiojo trenerio, sezoną karjeroje, o gavote ir papildomą karantino sustabdyto čempionato iššūkį. Kiek tai apsunkino pradžią?
– Tai situacija, kurios negaliu pakeisti, tai – kaip žaidėjų traumos ar pan. Persiorientavome, priėmėme situaciją, kas galėjo, treniravosi po vieną, iškart numanėme, kad tai truks mažiausiai 2 mėnesius. Išnaudojome etapą tam, ką galbūt planavome ateičiai. Aišku, sunkiausia tai, kad mažai žaidėme su kamuoliu, trūko draugiškų rungtynių. Po karantino grįžę pradėjom lyg antrą sezoną, bet komandos kryptis ir tikslai nepasikeitė.

– Karjerą pradedate klube, kuris Lietuvoje yra išskirtinis didžiule ir patyrusia krepšinio organizacija. Kiek tai padeda jaunam treneriui?
– Visų pirma, tai stipriai padėjo renkantis iš visų siūlymų. Man patinka augti norinčios organizacijos, kad ir karantinas – mes jį išnaudojome augimui. Žmonės čia žino, ką daro. Tiek renkantis, tiek čia būnant man tai labai svarbu. Tai turbūt geriausia vieta, kur galiu būti.

Aš nebuvęs treneriu prie vyrų, kas nors turėjo manimi patikėti, pats savimi šimtu procentų tikiu ir savo tikėjimą turbūt perteikiau vadovams. Dabar tik reikia laiko, kad tikslus įgyvendinčiau. Ne visur taip yra, kad klubo valdžia su treneriais būtų taip arti, taip vienodai mąstytų, kalbėtų. Man čia svajonių vieta.

– Kas yra tas vienodumas?
– Mes sutariame dėl paties klubo augimo, tikslo, kaip turi atrodyti organizacija po tiek ir tiek metų. Kaip turi atrodyti profesionalumas, treniruočių procesas, visa aplinka. Jeigu organizacija ir treneriai mąsto vienodai, papildome vieni kitus ir išvengiame konfliktinių situacijų.

– Ar sunku bendrauti su žaidėjais, vadovauti, ypač pradedant karjerą, kai pats nebuvote žaidėjas profesionalas?
– Ne. Aš turiu kompetenciją, savimi pasitikiu, tikiu, kad žaidėjai tai jaučia. Kai žaidėjui kalbi logiškai tiek per analizes, tiek treniruotėse, tai padeda jam kažką patobulinti, jis mato, kad nori jam padėti, ir tavimi pasitiki.

– Ar vyr. trenerio darbo pradžia būtent A lygoje buvo planuota?
– Buvau išvykęs į Ispaniją pradėti karjeros, tačiau atsirado šansas savo krašte, geroje organizacijoje, jaunam treneriui gal tai ir geresnė vieta pradėti. Užsienyje iššūkis būtų gal kiek per didelis ir nežinau, ar adekvatus.

– Dirbote su vaikais, jaunimo rinktinėse, vėliau ragavote duonos Edgaro Jankausko rinktinės štabe. Kurių trenerių idėjos jums labiausiai imponuoja?
– Iš trenerių, su kuriais dirbau, visada pasiimu gerus dalykus, vadovavimo komandai patirtį. Ir iš Edgaro gavau labai daug bendravimo, komandos vedimo pamokų – jis turi didžiulę žaidėjo patirtį. Jis padėjo daug suprasti, kaip žaidėjai mąsto. „Sūduvos“ treneris Saulius Širmelis man labai daug davė. Jei kalbėtume apie stilių, braižą, tai idėjų kratinys. Truputį iš Danijos, truputį iš Anglijos, Ispanijos. Žinai, ką gerai daro „Barcelona“, pasiimi iš jų ir sau pritaikai. Ką nors gerai daro „Athletic“, imi tai sau. Jei nematau logikos, man sunku patikėti idėja, o dar sunkiau būtų kitus įtikinti.

– Ar Ispanija padarė jums, kaip treneriui, daugiausia įtakos?
– Ispaniškas futbolas padėjo pradžią, didžiausią aistrą pasėjo. Paskui supranti, kad ten didelis masiškumas, daug kiemo futbolo, pas mus to nėra. Žiūri į Daniją, jie šiauriečiai, jų stilius mums gal labiau tinka. Visur atrandi skirtingų dalykų ir dėlioji, kas geriausia tam, ką turi šiuo metu.

Patirtį kaupiau 8 metus, negaliu pasakyti, kad augau Lietuvoje. Buvo daug stažuočių, online pamokų, turiu mentorius iš kitų klubų, juos labai vertinu. Kartais koks nors klubas auksu blizga, bet ten nerandi tau reikiamų specialistų, randi juos mažuose klubuose, ten kartais dirba tikri genijai.

– Mokydamasis, analizuodamas žaidimą treneris dažniausiai žiūri vaizdo įrašus, kuriuose žaidžia aukščiausios klasės žaidėjai. Kaip paskui to reikia mokyti žaidėjus, kurių lygis kur kas žemesnis?
– Skirtumas tas, kad tie aukščiausio lygio žaidėjai viską atlieka apsupti didesnio greičio ir didesniu greičiu, o darydami padaro mažiau klaidų. Lietuvoje tam trukdyti gali nebent aikščių kokybė. Didžiąją dalį dalykų gali padaryti su bet kokio meistriškumo sportininkais.

Manau, Lietuvoje yra nemažai žaidėjų, kurie galėtų žaisti aukštesniame lygyje, tačiau ta lietuvio kortelė nėra populiarus dalykas. Tikrai yra žaidėjų, kurie kitame čempionate, kad ir Lenkijos, temptų tą lygį.

– Ar esate numatęs svajonę, tikslą, kur turi būti Rokas Garastas po 10-ies ar 20-ies metų?
– Turiu, žinoma, nieko nepasieksi, jei savęs netobulinsi. Pirma svajonė – paruošti save tiek kvalifikaciniu, o dar labiau – žmogišku lygmeniu. Skiriu tam daug laiko ir investicijų. Žaidėjai dažnai karjerą baigia arti 40-ies, ir 50-ies į juos žiūri jau į kaip į patyrusius trenerius. Man 31-eri, bet patirtį kaupiu jau 8 metus, nežinau, ar jie labiau už mane patyrę. Aš visada žiūriu į gilumą, kiek valandų laiko tam skiri. Nenoriu girtis, bet aš visada viską stengiuosi išnaudoti maksimaliai. Visada imu, kiek galiu. Kad ir laikas rinktinėje – tai buvo trumpa, bet labai intensyvi patirtis.

Kai pradėjome draugauti su būsima žmona, iškart sakiau, kad mano darbas toks, kad mes keliausime. Man didžiausias malonumas dvejus metus padirbti ten, trejus – ten, paskui dar kitur. Pažinti save, futbolą ir pasaulį. Po Ispanijos man dabar labai smagu Lietuvoje pagyventi ir pirmą kartą neapsibrėžiu, kad po 2 ar 3 metų turime išvykti kitur. Čia ir dabar jaučiuosi tikrai fantastiškai.

– Galutinis tikslas su „Kauno Žalgiriu“ – A lygos auksas?
– Vienareikšmiškai. Manau, tai turėtų būti per 2–3 metus, vėliausiai. Mes tikime tuo, ką darome, jei nebūtų tokio tikslo, nematyčiau prasmės. Kiekvienos rungtynės mums yra kova dėl pergalės – ar tai „Žalgiris“, ar „Sūduva“. Tam reikia laiko, kantrybės, psichologiškai tvirtėti ir augti, bet nematau, kodėl negalėtume to pasiekti.

– Tačiau iš tų kelių A lygos rungtynių galima matyti, kad „Kauno Žalgiris“ žaidžia Lietuvai neįprastą, kitokį futbolą.
– Taip, mums svarbus futbolo braižo ir identiteto kūrimas. Procesas jau yra prasidėję nuo pirmos komandos, pereina į B, pamažu ir į C komandą. Ateities vizija – perkelti tai į akademiją.

Dominuojantis, aukšto intensyvumo futbolas su progomis, su gerais momentais, kad būtų galima suderinti pergales ir žaidimo malonumą, grožį. Modernus ateities braižas – aš pavadinsiu taip. Treniruodamas žaidėją visada matau, koks jis turi būti po 7 metų. Kur eina futbolas, kokie bus reikalingi žaidėjai. Vystydami klubo filosofiją, braižą, turime žiūrėti, kas futbole bus ateityje, kaip bus iškovojamos pergalės. Tą braižą nuleidus į akademiją, būtų galima suprasti, kokius žaidėjus reikia rengti.

– Jūsų senelis yra legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas. Kiek krepšinio buvo jūsų gyvenime?
– Kieme krepšinio per gyvenimą esu pažaidęs gal daugiau negu futbolo, tiesa, niekada nelankiau treniruočių. Tekdavo ir su tėčiu žiūrėti krepšinį, važiuodamas į rungtynes nuolat girdėdavau daug tėvo ir senelio pokalbių. Įdomu, kiek dalykų iš to laiko užsifiksavo pasąmonėje, kiek padarė įtakos renkantis profesiją.

Senelio mąstymas mane labai stipriai stebina, kad prieš tiek metų darė tokius pažangius dalykus, tik su kitais įrankiais. Senelis man – tikras krepšinio genijus. Krepšinį, kaip ir futbolą, žiūriu su knygute rankoje. Yra daug dalykų, kuriuos krepšinyje gali panaudoti ir perkelti į futbolą, tam tikrų principų, strategijų, nusiteikimo, energijos dalykų.

– Ar augant daug teko su seneliu bendrauti, kiek įtakos jis jums padarė?
– Ką tikrai žinau, kad jis buvo labai užsiėmęs žmogus. Dabar ir pats matau, kiek šis darbas reikalauja laiko. Aišku, per šeimos šventes, savaitgaliais, važiuojant į rungtynes ir iš jų, mašinoje tokio laiko būdavo. Gal ir norėjosi daugiau, bet viskas puiku. Šiuo metu mūsų ryšys kitoks, aš pats treniruoju, dažnai pasiskambiname. Dažnai turiu klausimų, ir jis vienas iš tų žmonių, kuriam pirmam skambinu. Bendravimas su žaidėjais, pasirengimas ir kt. dalykai – jis turi labai gerų patarimų ir labai man padėjo. Jau ne kartą esu naudojęsis jo patarimais ir dar tikrai naudosiuosi.

– Ar tos jo žinios per tiek metų nepaseno?
– Tikrai ne. Dar ir dabar stebiuosi jo šviesumu – tai vienas išmintingiausių žmonių, kurį esu sutikęs gyvenime. Tie modeliai ir metodai, pagal kuriuos dirbo tada, tikrai nesuvokiami, dar ir dabar kai kas nenaudojama, o senelis jau tuomet tai naudojo. Jis daug išsakęs tokių gudrių, logiškų patarimų, kaip žaidėjus valdyti, suvaldyti, kaip išgauti efektą.

Anbo
Pranešimai: 7738
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Rgp 02 21:05

Rudinilsonas ilgokai laikėsi be liapsusų ir bac - vėl padėjo savo komandai pralaimėt :) KŽ šiemet liks 3 vietoj, jau nebepakils ir nebenukris. Kaip ir nebloga komanda bet meistriškumo dar trūksta. Ir Rudinilsoną visgi reikėjo paliuosuot, jis per sezoną bent keletą rungtynių komandai sugadina. Pernai taip buvo, šiemet irgi tęsia tradicijas.

rungtynėse lankęsis Tomas Mikuckis: "Mano nuomone jau pernai Rudinilsoną reikėjo išmesti iš komandos. Jau ne pirmos varžybos kai jis paveda komandą, prisimenant ir praeitus metus, ir šiemet. Ir pastoviai žaidžia, pavedinėja komandą. Per jį daug klaidų, daug prarastų taškų. Ne man spręsti, čia klubo ir trenerių reikalas, bet aš tokio žaidėjo nelaikyčiau komandoje."

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Kauno Žalgiris

2020 Rgp 03 11:32

Tikiuosi tai buvo paskutinės Rudžio rungtynės KŽ. Nors kaip žaidėjas, jis turi ir pliusų.

Paskaičiavau, kad vakar, prieš Davidui įmušant įvartį, KŽ padarė 18 tikslių perdavimų (Šilkaitis - 4), o kombinacijoje sudalyvavo visi tuo metu buvę aikštėje žaidėjai, išskyrus Mikelionį - gražiausias turo įvartis be abejonės.

Rokiz
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2014 Bir 23 10:02
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Kauno Žalgiris

2020 Rgp 03 11:44

Drausmės komitetas jau pradėjo tyrimą. Veikiausiai neapsiribos vienerių rungtynių diskvalifikacija...

Tobex
Pranešimai: 7534
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Kauno Žalgiris

2020 Rgp 03 11:59

Paskaičiavau, kad vakar, prieš Davidui įmušant įvartį, KŽ padarė 18 tikslių perdavimų (Šilkaitis - 4), o kombinacijoje sudalyvavo visi tuo metu buvę aikštėję žaidėjai, išskyrus Mikelionį - gražiausias turo įvartis be abejonės.
aš galvojau kad LT futbole neįmanoma tokių įvarčių mušti.
buvo praeitose rungtynėse prie Žalgirį ilga ataka pasibaigusi Simono Pauliaus įvarčius.

https://www.youtube.com/watch?v=h2W5OVqejpE
čia jis antras.

Grįžti į