Respublik

Kipras Kažukolovas

2017 Lie 02 17:47

Oficialu: Lietuvos jaunimo rinktinės gynėjas pasirašė sutartį su „Premier“ lygos klubu
http://www.futbolas.lt/naujiena/401283/ ... ygos-klubu" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo padangėje – dar vienas džiugus įvykis. Šalies jaunimo rinktinių gynėjas Kipras Kažukolovas oficialiai sukirto rankomis su Anglijos „Premier“ lygos naujoku „Brighton“.

Prieš metus sulaukęs pasiūlymo persikelti tobulėti į Angliją kuršėniškis nedvejojo. 16-metis liejo prakaitą Lietuvoje, o nuo šiol karjeros aukštumų sieks „žuvėdrų“ bazėje. Jis su klubu sutarė dėl trejų metų trukmės sutarties, su galimybe ją pratęsti dar vienam sezonui.
– Ar sulaukei konkrečių pažadų iš komandos? Galbūt jau žinai, kurioje amžiaus grupėje rungtyniausi?
– Ne, kažkokių konkrečių pažadų nesu gavęs. Tiesiog reikės daug dirbti ir be jokių pažadų įrodinėti, kad aš esu pajėgus atstovauti „Premier“ lygos klubui! Rungtyniausiu jaunimo iki 18 metų grupėje, bet visada yra galimybė sužaisti rungtynes ar dalyvauti U-23 grupės treniruotėse. Tai priklausys nuo manęs.

mafia7
Palaikoma komanda: A-lyga

Re: Kipras Kažukolovas

2017 Lie 02 18:26

Be reikalingai kuriat dar tiems jaunikliams atskiras temas

Respublik

2017 Lie 02 20:58

Manyčiau klysti. Pasižiūrėk kaip užgriosdinta įvairių tema. :|
Galų gale jeigu nieko nepasieks tai perkelti vieną pranešimą į bendrą didelių problemų nėra, bet va kad iškelti pranešimus iš ten, tai tenka gerokai pavargti...

mafia7
Palaikoma komanda: A-lyga

2017 Lie 02 22:43

Tai antrame puslapyje yra mano sukurta tema Jaunieji Lietuvos futbolo talentai. Paskui tokiems prikuriam,pilna tų atskirų temų, taip ir stovi metų metais, dalis iš vis su futbolu rišę, dalis nusivažiavę iki nulinio lygio ar taip nieko ir nepasiekę.

Grįžti į