bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Klaipėdos centrinis stadionas

2010 Kov 29 21:00

Klaipėda meta iššūkį Marijampolei ir Kaunui
http://www.lrytas.lt/videonews/?id=1269 ... 00210&sk=3

video: Uostamiestis turi ambicijų surengti Europos futbolo čempionato atrankos rungtynes

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2010 Bal 16 17:18

Dėl stadiono - pas merą
2010 m. balandžio 16 d.
http://www.ve.lt/?id=1271425189

Penktadienį pas Klaipėdos merą vyko trumpas pasitarimas dėl miesto centrinio stadiono rekonstrukcijos.

Uždarame pasitarime be Rimanto Taraškevičiaus dalyvavo savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėja, rekonstrukcijos darbų projektuotojai bei stadiono direktorius Romas Pargaliauskas.

"Šiuo metu svarbiausia, kad stadionas atitiktų visus A lygos reikalavimus. Dar reikia sutvarkyti VIP ložę, vietas spaudos atstovams, yra nemažai kitų smulkių darbų. Tačiau šiandien nieko konkretaus nesutarėme - tai buvo tik pirminis pasitarimas", - penktadienį ve.lt sakė Klaipėdos miesto centrinio stadiono direktorius Romas Pargaliauskas.

Pasak jo, kitą savaitę turėtų paaiškėti bent jau preliminarus remonto darbų eigos sąrašas, galbūt - ir suma, kurios reikėtų jiems atlikti.

"Viskas bus daug aiškiau", - sakė R. Pargaliauskas.

Beje, prieš gerą mėnesį prabilta apie tai, kad Klaipėda neslepia ambicijų ateinančiais metais miesto stadione surengti atrankos į 2012 Europos futbolo čempionatą rungtynes tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių.

Paklaustas, ar stadiono rekonstrukcija prisiminta ir dėl šios priežasties, R. Pargaliauskas atsakė, jog pasitarimo kalbos "lietė ir tai".

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2010 Bal 22 14:09

Klaipėdos stadione netrukus veiks švieslentė
2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis
http://www.ivartis.lt/naujienos/new.241 ... lente.html

Jau artimiausiu metu Klaipėdos sporto mėgėjams stebėti futbolą turėtų tapti daug maloniau - ketinama įžiebti Klaipėdos centriniame stadione įrengtą didžiąją švieslentę. Šiomis dienomis apšvietimo įrengimo darbus atliekanti įmonių grupė "Baltva" derina programinę įrangą. "Darbuotojai iš Kauno krapštosi prie švieslentės. Tikiuosi, kad artimiausiu metu bus baigti ir apšvietimo ir švieslentės įrengimo darbai", - kalbėjo centrinio stadiono direktorius Romualdas Pargaliauskas. Tiesa, šiuos darbus buvo ketinama užbaigti dar pernai birželį, tačiau darbai buvo užstrigę. "Darbai užsitęsė, kadangi buvo pavogę dalį kabelių. Tikimės, kad jau dabar neiškils jokių nesklandumų", - sakė Klaipėdos savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyriaus vyresnysis specialistas Ignas Pocius.

Šaltinis: "Vakarų ekspresas"

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2010 Bal 25 12:42

LFF proteguoja Klaipėdos stadioną


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2010 Rgp 14 10:37

“Klaipėdos” stadione – apsauga nuo nešvarių kėdžių
http://www.futbolas.lt/naujiena/klaiped ... riu-kedziu

Paveikslėlis

Futbolo varžybas Klaipėdos miesto centriniame stadione nuolat stebintys sirgaliai žino, kad prisėdę ant tribūnų kėdžių jie gali išsitepti drabužius, praneša “Vakarų ekspresas”. Saugodami drabužius žiūrovai dažniausiai nuo to bando apsisaugoti kėdes užkloję laikraščiais arba maišeliais. Tuo tarpu klubo "Klaipėda" atstovai siūlo naują išeitį specialius užvalkalus, kurie pagaminti specialiai stadiono kėdėms. "Klaipėda" atributika pažymėti užvalkalai lengvai užsimauna ir uždengia ne tik kėdės pagrindą, bet ir atramą. Jie yra daugkartinio naudojimo - susitepę užvalkalai lengvai išsiskalbia. Šią naujovę futbolo sirgaliai galės išbandyti sekmadienį, kai stadione vyks Lietuvos futbolo A lygos rungtynės tarp "Klaipėdos" ir "Šiaulių" komandų. 5 litus kainuojančius apvalkalus galima įsigyti prieš varžybas bilietų kasoje.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2011 Sau 17 18:01

Didysis futbolas ir vėl aplenkė Klaipėdą
Valdas PRYŠMANTAS
2011-01-17, 17:28
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/didy ... da-536611/" onclick="window.open(this.href);return false;

Praėjusiais metais bent trumpam įžiebta viltis, jog į Klaipėdą atvyks pasaulio futbolo čempionė Ispanijos rinktinė, užgeso po kelių mėnesių. Pernai kovą netikėtai pasklido žinia, jog atrankos į 2012 metų Europos futbolo čempionatą rungtynės tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių gali vykti Klaipėdos miesto centriniame stadione. Tai nebuvo futbolo mėgėjų kažkur nugirsti gandai: šią galimybę viešai svarstė Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius, tokio varianto tuomet nesiryžo atmesti ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Liutauras Varanavičius. Pirmasis teigė, jog norint uostamiestyje organizuoti tokį mačą, reikėtų būtinai sutvarkyti VIP tribūną, o vietų skaičių stadione nuo 5,5 tūkst. padidinti iki 9 tūkst. Nors tam reikėtų nemažų investicijų, miesto vadovas tada sakė, jog verta pasistengti dėl to, kad į Klaipėdą atvyktų tokio aukšto lygio komanda kaip Ispanijos rinktinė, mat paskui ją atsekę sirgaliai miestui duotų tikrai nemažą ekonominę naudą. Antrasis sakė, kad Klaipėdoje minėtos rungtynės vyks, jeigu čia iki tam tikrų terminų bus įvykdytos tam tikros sąlygos. Tada stojo tyla. O po to, praėjusios vasaros pabaigoje, prasidėjo bilietų prekyba į rungtynes Lietuva-Ispanija. Laikas - 2011 m. kovo 29 diena, vieta - Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadionas.

Kodėl ne Klaipėdos miesto centrinis stadionas?

"Pasiūlymą rengti šias varžybas Klaipėdai pateikėme 2009-ųjų gruodžio 1-ąją, kad stadionas atitiktų 3 kategorijos reikalavimus reikėjo atlikti darbus, kurių sąrašas užėmė apie du puslapius. Nuo to laiko su miesto valdžia buvome susitikę du kartus, žinau, kad darbai buvo vykdomi, tačiau padaryta buvo ne viskas. Klaipėda nespėjo", - paaiškino L. Varanavičius. "Mes to neužmiršome - žinome, ką reikėtų padaryti norint priimti tokią komandą kaip Ispanijos ar kurios nors kitos šalies rinktinę. Buvo parengti priešprojektiniai pasiūlymai, viskas apskaičiuota: tai kainuotų ne vieną ir ne du milijonus litų. Deja, šiandien mūsų finansinės galimybės yra per daug ribotos, be to, pirmiausiai reikia užbaigti jau pradėtų objektų rekonstrukcijas bei statybas. Įgyvendinus priešprojektinius pasiūlymus mūsų stadionas taptų tikrai jaukiu objektu. Manau, kad per 2-3 metus šie darbai tikrai bus atlikti ir Klaipėdoje išvysime aukšto lygio komandų", - sakė Klaipėdos meras R. Taraškevičius. Anot jo, pagal minėtus pasiūlymus tektų sutvarkyti VIP tribūną, įrengti sėdimas vietas galinėse tribūnose, dalį tribūnų uždengti, o apšvietimas ir švieslentė jau veikia. Be to, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadionas taip pat neatitinka UEFA keliamų 3 kategorijos reikalavimų, mat laikinosios sostinės savivaldybė atmetė LFF pasiūlymus rekonstruoti objektą už 2,7 mln. litų. "Dabar teks UEFA prašyti išimties. Rungtynės bet kokiu atveju įvyks, tik ir vėl reikės raudonuoti prieš Europą", - sakė federacijos prezidentas. Be Lietuvos, Europoje yra dar 5 valstybės, kurių rinktinės dalyvauja čempionato atrankoje, tačiau neturi tokioms varžyboms reikalingų 3 kategorijos stadionų.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2011 Geg 12 13:06

Klaipėda lieka be futbolo
Virginija Spurytė, „Klaipėda“
http://sportas.delfi.lt/abroad/klaipeda ... d=45401045" onclick="window.open(this.href);return false;
2011 gegužės mėn. 12 d. 12:46

Principinę dvikovą tarp Klaipėdos futbolo klubų „Atlanto“ ir „Klaipėdos“ trečiadienį stebėjo tik patys aistringiausi fanai. Paradoksas – Klaipėdos komandos kovojo Gargžduose, nes uostamiesčio centrinis stadionas nėra tinkamas naudoti, nors į jį investuota daugybė milijonų litų. 6 mln. litų. Tiek per pastaruosius kelerius metus buvo investuota į centrinį Klaipėdos stadioną. Miesto valdžia didžiavosi, kad jame pasėta veja yra viena geriausių Lietuvoje. Ir net buvo pasvaičiojimų, kad centriniame stadione vyks futbolo varžybos tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių. Tačiau dėl tos išgirtos vejos šiuo metu stadione nevyksta jokios varžybos, nors Lietuvos futbolo A lygos čempionatas, kuriame dalyvauja dvi uostamiesčio ekipos, prasidėjo prieš du mėnesius. „Čia ne salė, o stadionas, todėl jo būklė priklauso nuo oro sąlygų. Rudenį stadionas buvo virtęs bulvių lauku ir staigiai užšalo. Žiema buvo šalta, todėl žolė įšalo ir neišdygo. Dabar užsėjome naują. Kai tik ji sudygs ir pirmą kartą ją nupjausime, jau galės vykti varžybos. Tai tikriausiai bus gegužės pabaigoje“, – aiškino Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centro stadiono bazės vedėjas Romualdas Pargaliauskas.

Reikėtų šildyti

Jo teigimu, taip nebūtų nutikę, jei valdžios požiūris į stadioną būtų buvęs kitoks. „Kokią išsirinkome valdžią, kokia ji buvo, toks ir stadionas. Jis jau seniai galėjo atitikti visus tarptautinius reikalavimus, būti šildomas ir tuomet nereikėtų vargti. Dabar mes tik sėjame ir pjauname“, – dėstė R. Pargaliauskas. Jis apgailestavo, kad milijonai investuojami į stadioną, kuris yra uosto rezervinėje teritorijoje, tad kada nors gali būti apskritai sunaikintas.

Prilygino vaikų žaidimui

Klaipėdos savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus vyriausias specialistas Ignas Pocius tvirtino, jog stadiono niekas nelies dar septynerius metus. „Per šį laiką pastatysime naują stadioną, o kol kas ieškome galimybių, kad ir uosto organizacijos prisidėtų prie esamos aikštės tvarkymo ir priežiūros“, – teigė I. Pocius. Jis taip pat nesureikšmino fakto, jog dviejų uostamiesčio futbolo ekipų dvikova vyksta ne Klaipėdoje. „Nematau čia jokio absurdo. Kam reikalingos dvi ubagų komandos? Vaikų žaidimai turi vykti ne aukščiausioje, o žemesnėse lygose. Pas mus Klaipėdoje kažkokia nevaldoma situacija ir nesusipratimas“, – nuomonę reiškė valdininkas. Jis tvirtino, jog žaisti centriniame miesto stadione negalima dėl objektyvių priežasčių – nušalo žiemkenčiai ir stadiono žolė.

Neranda milijono

Kodėl vienas didžiausių šalies miestų neturi dirbtinės aikštės? Anot I. Pociaus, Lietuvos futbolo federacija Klaipėdai yra rezervavusi dirbtinės aikštės dangą, tačiau ją pakloti, įrengti kitą reikiamą infrastruktūrą reikia milijono litų. „Vietą jau esame parinkę – dirbtinė aikštė galėtų būti prie centrinio stadiono. Tačiau mums reikia rasti pinigų. Juose nesimaudome, krizė sporte dar nesibaigė“, – sakė valdininkas. Jo teigimu, šio reikalo bus imtasi, kai bus baigtos Klaipėdos arenos statybos. Gal liks dalis jai paimtos paskolos lėšų, kurias ir bus galima skirti dirbtinei aikštei įrengti.

Paramai – 300 tūkst. litų

Abi aukščiausioje lygoje žaidžiančios futbolo komandos yra remiamos ir mokesčių mokėtojų pinigais. Iš miesto biudžeto FC „Klaipėdai“ šiemet skirti 75 tūkst. litų, „Atlantas“ tiesiogiai pinigų negavo, tačiau, anot I. Pociaus, komandos remiamos ne tik litais. „Mes joms nemokamai suteikiame aikštę ir varžyboms, ir treniruotėms, žiemą – sales. Bendrai suskaičiavus, abiem komandoms per metus yra skiriama apie 300 tūkst. litų. Tačiau bėda ta, kad jos neturi rėmėjų, todėl ir nepavyksta pasiekti gerų rezultatų“, – I. Pocius dar kartą pakartojo, jog Klaipėdai dvi aukščiausioje lygoje žaidžiančios komandos yra nesusipratimas. Jis pabrėžė, kad klubai yra privatūs ir savivaldybė negali kištis į jų veiklą. Tačiau yra sudaryta speciali darbo grupė, kuri nagrinėja futbolo ir jam reikalingos infrastruktūros Klaipėdoje perspektyvas. „Birželį jau turėsime kažkokias išvadas“, – patikino I.Pocius.

Raimondas Bieliauskas, futbolo klubo „Klaipėda“ direktorius: „Apsileidimas. Tik tokiu žodžiu galima apibūdinti valdžios požiūrį ir situaciją, kai Klaipėdos komandos neturi nei kur žaisti, nei kur treniruotis. Uostamiestyje jau buvo galima turėti dirbtinę aikštę, kurioje ir būtume galėję žaisti. Kone visi miestai tokias turi, o Klaipėda nerado vietos, kur ją įrengti. Tikrai keista, kai A lygos komandoms, kurios reprezentuoja miestą, nesuteikiamos nemokamos sporto bazės. Be to, negalėdami žaisti namuose, mes nesulaukiame ir sirgalių, neparduodame bilietų. Namų varžybas turime žaisti išvykose ir dar mokėti nuomą už stadioną. Žodžiu, ne tik negauname pajamų, bet dar patiriame ir išlaidų. Vienerios tokios neva namų varžybos mums atneša apie 2 tūkst. litų nuostolių – dėl negautų pajamų ir patirtų išlaidų. Tokios problemos nebūtų, jei Klaipėda turėtų dirbtinę aikštę. Keista ir dėl centrinio stadiono vejos. Aiškinama, kad žolė neišdygo, nes įšalo. Visoje Lietuvoje žolė išdygo, o pas mus – ne. Reikia tikėtis, jog naujos valdžios požiūris į sporto problemas bus atsakingesnis. Krepšinio areną pastatysime, todėl pats laikas pasirūpinti ir futbolo, nes ši sporto šaka visame pasaulyje yra populiariausia“.

Vacys Lekevičius, futbolo klubo „Atlantas“ prezidentas: „Nežinau nė vienos objektyvios priežasties, kodėl mes vis dar negalime žaisti savo stadione. Sumokėjau už Gargždų stadioną. Už tą sumą centriniam miesto stadionui buvo galima metams žolės ir trąšų pripirkti. Apie kokią futbolo ateitį galima kalbėti, kai neturime savo aikštės nei treniruotėms, nei varžyboms. Į tą stadioną 6 mln. litų yra sukišta tiesiogine šio žodžio prasme, nes vienas Dievas žino, kur jie investuoti. Vieną galą paremontuoja, kitas nugriūva. Tikras šeimininkas taip nesielgtų. Į tokį stadioną nei sirgaliai, nei rėmėjai nenori eiti. Labai gailiuosi, kad investavau į "Atlantą". Už tuos pinigus galėjau aikštę įsirengti. Tačiau tikėjausi, jog pavyks pakelti "Atlantą", o tada ir valdžios požiūris į futbolą pasikeis. Absurdas – gegužės vidurys, o savo aikštėje dar nežaidėme nė vienerių varžybų“.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2011 Geg 12 14:05

kai atvarys i klaipeda realas arba chealse tada ir bus stadionas :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2011 Geg 25 22:19

Klaipėdos centrinio stadiono veja pašiurpino vadovus
2011-05-25, 11:31
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/mies ... vus-354179" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis
Pamoka: rudenį iki nežmoniškumo ištrypta veja neturėjo jėgų atsigauti.
© Vytauto Liaudanskio nuotr.


„Veja – klaikaus stovio. Ganykla, kurioje galima ganyti karves“, – po apsilankymo Miesto centriniame stadione negalėjo atsigauti Vytautas Čepas. Anot naujojo vicemero, stadione svarbiausia – danga, ant kurios rungtyniauja futbolininkai. Visa kita – tribūnos, persirengimo patalpos – antraeiliai dalykai. Šiomis dienomis aikštė išpurkšta herbicidais, naikinančiais pienes ir piktžoles. Darbuotojai voluoja, mulčiuoja žemę. „Gal nutiks stebuklas – pradės želti žolė, – viltį puoselėjo V.Čepas. – Tačiau matosi, kad ji yra silpna.“ Sporto sritį kuruojantis vadovas sakė, kad geriausiu atveju naują stadioną mes galime tikėtis turėti tik po 5-7 metų, todėl ant senojo stadiono neverta skubėti dėti kryžiaus. Vicemeras neslėpė, kad vejai pinigų sieks iškrapštyti iš stadiono tribūnoms tvarkyti numatyto fondo. „Reikės pasukti galvas kaip dalį renovacijos lėšų skirti naujai vejai kloti“, – šypsodamasis sakė V.Čepas.

Kartu su miesto sporto vadovu Irenijumi Zaleckiu, Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentu Romualdu Jonaičiu, Kūno kultūros ir rekreacijos centro, kuriam priklauso stadionas, vadovu Vytautu Platūkiu bei stadiono vedėju Romualdu Pargaliausku, stadione lankęsis vicemeras, nutarė, kad šiais metais nebus imtasi kardinalių priemonių. Futbolo komandos rungtyniaus iki sezono pabaigos. Iki pavasario teks paruošti pagrindus, būtų galima kloti naują veją, turinčią tarnauti bent iki naujos futbolo arenos atidarymo. „Šalia stadiono esančiame plote paklosime dirbtinę dangą. Taip nuimsime krūvį nuo centrinės vejos“, – planų neslėpė V.Čepas, pabrėžęs, kad šiam projektui yra skirtos lėšos. Vicemeras akcentavo, kad būtina pasitelkti vejos auginimo specialistus. „Ne aš, ne meras ir ne I.Zaleckis turime sukti galvas, kad vešėtų veja. Ji – labai subtili, tas pats, kas groti arfa. Mokantiems pavyksta groti, kitiems – ne“, – kategoriškai pareiškė vadovas. Vicemerui antrino ir miesto futbolo vadas R.Jonaitis, sakęs, kad vejai ypač reikia skirti didelį dėmesį ir ją tausoti. „Atėjus į stadioną, galima akivaizdžiai įsitikinti, kad trūko priežiūros. Šiandien esame susidūrę su negeru faktu. Ir reikės laiko, kol futbolininkai turės gerą aikštę“, – atsiduso prezidentas

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2011 Geg 26 09:52

Negerai, tikrai negerai, duok dieve, kad iki vasaros pabaigos pilnai viskas būtų sutvarkyta, nes kitaip Klaipėdos Atlanto žaidėjams bus per šalta važinėti į kitus miestus su dviračiais.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2012 Vas 08 16:27

Anksčiau planuota, kad šiemet Klaipėdos miesto centriniame stadione bus paklota dirbtinė danga bei įrengta papildoma aikštelė, tačiau šiuos planus dėl sumažėjusio biudžeto tenka atidėti, o 2012 metais bus skirta tik 75 tūkst. litų projektui parengti.
"Iš viso darbams reikėtų apie 2 mln. litų. Jie šiemet būtų atlikti tik tuo atveju, jeigu lėšų sulauktumėme iš privačių šaltinių. Pavyzdžiui, privačių bendrovių", - sakė A. Špučienė.
Šaltinis: http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika/ek ... us-685339/" onclick="window.open(this.href);return false;

Realiai planavo ne centriniame stadione, o greta jo. Na bet kai nedarys, tai nesvarbu, kur nedarys :) Su tokiu požiūriu į futbolo infrastruktūrą greitai ne tik profesionalios komandos, bet ir Klaipėdos vaikai bei mėgėjai turės į Gargždus važiuoti treniruotis.

...

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2012 Vas 08 16:34

Mažesnis biudžetas verčia atidėlioti planus
2012-02-08, 14:28
Valdas PRYŠMANTAS

NEBUS.
Šiemet planuota Klaipėdos miesto centriniame stadione pakloti dirbtinę dangą, tačiau reikiamos pinigų sumos rasti nepavyko.

Paveikslėlis
© Valdo PRYŠMANTO nuotr
_____________________________________________________________________________________________________
http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika/ek ... us-685339/

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2012 Vas 21 22:43

Klaipėdos futbolui reikia trijų milijonų
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/klai ... nu-691997/" onclick="window.open(this.href);return false;
2012-02-21, 15:29
Paulius MATULEVIČIUS

Klaipėdos miesto valdžia ir futbolo bendruomenė suka galvas iš kur gauti maždaug tris milijonus litų, kad galėtų rekonstruoti pagalbinę centrinio stadiono aikštę. Jei būtų įrengta instaliacija, pagrindas ir tribūnos, tuomet Lietuvos futbolo federacija (LFF) planuoja skirti daugiau nei milijono litų vertės šiuolaikinę dirbtinę dangą. Tam reikalui jau yra rengiamas projektas, kurį planuojama baigti kovo mėnesio pabaigoje. "Įrengtume tūkstančio vietų tribūnas, paklotume dirbtinę dangą. Viena aikštė atitiktų visus standartus, o kita - šiek tiek mažesnė, treniruotėms ir apšilimui", - antradienį Socialinių reikalų komiteto posėdyje sakė Klaipėdos Sporto ir kūno kultūros skyriaus vyr specialistas Ignas Pocius. Komitete taip pat dalyvavo Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis, Klaipėdos futbolo mokyklos vadovai Antanas Adomynas ir Audrius Žuta, FC "Klaipėda" atstovas Silverijus Puotkalis. Visi jie pripažino, kad Klaipėdos futbolo infrastruktūros situacija yra apgailėtina. "Mieste nėra kur treniruotis ir žaisti varžybų net mėgėjams, jau nekalbant apie aukščiausio lygio futbolą", - kalbėjo R. Jonaitis. Jam akimirksniu atkirto Klaipėdos tarybos narys Vygantas Vareikis: "Apie kokį Klaipėdos aukščiausio lygio futbolą mes kalbame, kuomet praėjusio sezono rezultatai buvo 0:13 (2011 metų spalio 30 dieną tokiu rezultatu Marijampolės "Sūduva" įveikė Klaipėdos "Atlantą", - Aut. past.) ir panašiai. Žaidėjai pardavinėjami į kairę į dešinę, o du klubai pešasi?, - retoriškai paklausė politikas. R. Jonaitis patikino, kad jokių pykčių nėra, o visi nori tik, kad gyvuotų Klaipėdos futbolas. Socialinių reikalų komiteto pirmininkė Irina Rozova įpareigojo Klaipėdos sporto ir kūno kultūros skyrių, kad būtų sudaryta speciali darbo grupė, kuri per tris mėnesius aptartų futbolo situaciją ir sudarytų bendrą programą, išskiriant prioritetus. Mes už mėnesio jums atnešime programą. Esame jau daugybę kartų diskutavę ir parengę pluoštą dokumentų", - teigė Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentas R. Jonaitis.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2012 Kov 16 10:05

Didysis futbolas į Klaipėdą gali sugrįžti jau balandį
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/didy ... di-702602/" onclick="window.open(this.href);return false;
2012-03-13, 18:30
Paulius MATULEVIČIUS

Klaipėdos futbolą kamuoja senos naujos bėdos - prasidėjo Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės, o klaipėdiečiai dėl prastos infrastruktūros savo mieste futbolu grožėtis negali ir dar kurį laiką negalės. Visgi, yra vilties ugnelė, kad šiemet miesto centrinio stadiono žolė futbolui bus tinkama ne birželį, kaip buvo pernai, o gerokai anksčiau. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) A lygos pirmenybėse rungtyniaujantis Klaipėdos "Atlantas" kol kas yra priverstas rungtynes žaisti Gargžduose ant dirbtinės vejos. Tai klubui atsieina papildomų lėšų: tenka nuomotis kaimyninio miestelio stadioną, be to, nesusirenkama tiek sirgalių, kiek galėtų būti Klaipėdoje. Šie niuansai šiek tiek pristabdo ir rėmėjus - ne visi nori remti komandą, kuri negali žaisti namuose. "Norime, kad "Atlantas" namuose žaistų kuo greičiau, tačiau viskas priklauso ne nuo mūsų, o nuo oro sąlygų. Jei saulutė ir toliau skaisčiai švies, nebus šalčių ir liūčių, tuomet gal jau kovo pabaigoje, na balandį tai tikrai, iššukuojame žolę, tinkamai paruošiame ir bus galima žaisti", - vakar "Vakarų ekspresui" sakė Klaipėdos centrinio stadiono direktorius Romualdas Pargaliauskas. Anot jo, tikrai nebus taip, kaip buvo pernai. "Pernai daugiau nei 60 procentų stadiono žolės buvo sušalusi, dabar žolės būklė - kur kas geresnė. Dar šiek tiek išdžius, ir viskas bus gerai. Juk ne pirmi metai dirbame, žinome situaciją. Jei būtume turtingesni ir, kaip užsienyje, turėtume šildomus stadionus, tuomet galėtume Klaipėdoje pradėti ir čempionatą. Dabar situacija kitokia - turime pasikliauti gamta ir tapti daržininkais", - pabrėžė R. Pargaliauskas.

Reikia dirbtinos aikštės

Pasak Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidento Romualdo Jonaičio, būtina mieste vystyti futbolo infrastruktūrą. "Turime visi kartu mobilizuotis ir pasimokyti iš Gargždų pavyzdžio. Nors, atvirai pasakius, turėtų būti atvirkščiai: pagal miesto dydžius Gargždai turėtų mokytis iš Klaipėdos, o ne priešingai. Dabar Klaipėdos situacija nėra gera: reikia arba dengto maniežo, arba dirbtinės dangos aikštynų. Juk gamtos neapgausi, o kasmet čempionatą pradėti ne namuose - itin nemalonu. Dėl futbolo infrastruktūros gerinimo reikia miesto, visos futbolo bendruomenės pastangų. Juk jei Klaipėdoje įsirengtume dirbtinės dangos aikštyną, juo naudotųsi ne tik "Atlantas", bet ir veteranai, vaikai, futbolininkai mėgėjai. Profesionaliai komandai to aikštyno per dieną reikėtų tik porai valandų, o kitu laiku galėtų treniruotis visi kiti", - teigė R. Jonaitis. Jis priminė ir tai, kad LFF Klaipėdai vis dar planuoja skirti daugiau nei milijono litų vertės šiuolaikinę dirbtinę dangą.

Tuo metu Klaipėdos miesto valdžia ir futbolo bendruomenė suka galvas, iš kur gauti maždaug tris milijonus litų, kad galėtų rekonstruoti pagalbinę centrinio stadiono aikštę. Jei būtų įrengta instaliacija, pagrindas ir tribūnos, tuomet LFF dirbtinę dangą uostamiesčiui padovanotų. Pagal planus, šioje pagalbinėje aikštėje būtų įrengta tūkstančio vietų tribūnos, paklota dirbtinė danga. Būtų įrengtos dvi aikštės: viena - atitiktų visus futbolo matmenų standartus, o kita - šiek tiek mažesnė, treniruotėms ir apšilimui.

wsx87
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 11:29
Palaikoma komanda: Atlantas
Miestas: Klaipėda

Re: Klaipėdos centrinis stadionas

2012 Rgs 20 18:18

Nu pagaliau!!! :shock:

Prie centrinio stadiono riaumoja technika

http://www.ve.lt/naujienos/sportas/prie ... ka-809935/

Klaipėdos futbolininkai jau kitąmet turėtų džiaugtis dvejomis naujomis dirbtinės dangos futbolo aikštėmis - jas planuojama įrengti centrinio stadiono atsarginėje aikštėje iki 2013 metų gegužės 31 dienos.
Kartu su apšvietimu ir tūkstančio vietų tribūnomis (pusė vietų uždengtos) šio sumanymo įgyvendinimas gali atsieiti daugiau nei 3 mln. litų.
Savaitės pradžioje prasidėjo šio projekto įgyvendinimo darbai - sunkiasvorė technika jau lygina centrinio stadiono atsarginės aikštės grindinį.

Grįžti į