...

Kybartų stadionas

2014 Bal 05 12:19

LT stadionai: Kybartai
Published 2009-06-18 Stadionai
http://suduva.wordpress.com/2009/06/18/ ... -kybartai/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gyvenimas kol kas ramus, eilinė Sūduvos pergalė kokių nors ypatingų emocijų nesukėlė, todėl, pasinaudodamas proga, užvesiu dar vieną temą. Šovė štai tokia mintis – karts nuo karto užsukti į nuošalesnius Lietuvos stadionus ir parodyti jums, kaip tie stadionai atrodo.

Tokių kelionių pradžia Kybartuose pasirodė visiškai natūrali. Kybartų „Sveikata“ – vienas seniausių klubų ne tik Sūduvos lygumose, bet ir Marijos Žemėje apskritai. Taip jau netyčia sutapo, kad mano kelionė į Kybartus nutiko prieš pat šiam miesteliui švenčiant savo klubo jubiliejų. Tiesiog devyniasdešimtmečio iškilmių išvakarėse.

Mėginau ir su klubu susisiekti – deja, jų tinklapyje nurodytu adresu pasiuntus laišką, šis sugrįžo atgal. Žodžiu, kontaktas nenutiko. Tad jei čia netyčia patektų kas nors iš komandos, man asmeniškai būtų labai įdomu sužinoti apie galimybę įsigyti knygutę, kuri šiam klubui buvo paskirta ir jubiliejaus proga išleista. Kaip bebūtų, Kybartus aplankiau, fotoaparatą išsitraukia ir štai, kas gavosi.

Kaip visada – daugiau foto rasite Flickr’e.

...

Re: Kybartų stadionas

2014 Bal 05 12:24

Važiuojant nuo Marijampolės ar Vilkaviškio stadionas Kybartuose yra pačiame miestelio pakraštyje, lengvai matomas nuo kelio. Įėjimą žymi didokas ir visai naujas skydas, kuriame, kaip matote, yra komandos herbas ir komandos rėmėjo, UAB Aitra logotipas. Šis logotipas yra bent keturiskart didesnis už komandos ženklą - bet nieko jau čia nepadarysi. Toks gyvenimas. Bet kokiu atveju galima tik džiaugtis, kad apskritai tokio miestelio komanda rėmėjų turi.

Paveikslėlis


...

Re: Kybartų stadionas

2014 Bal 05 12:30

Link tribūnos. Priekyje - alternatyvios vietos. Žiūrėjimo taškas žemas, už tai pavėsis natūralus - sėdi sau po medžiais ir futbolu džiaugiesi.

Paveikslėlis

...

Re: Kybartų stadionas

2014 Bal 05 12:32

O štai ir Kybartų stadiono pasididžiavimas. Prieš ją - darbininkai rengia vėliavų stovus. Fotografijoms jie neprieštaravo. Nors ir sutinku, kad tribūna be sunkvežimio priešais ir galėjo atrodyti romantiškiau.

Paveikslėlis

...

Re: Kybartų stadionas

2014 Bal 05 12:33

Vaizdelis iš viršutinių eilių. Atkreipkite dėmesį į stogo konstrukciją - jis padarytas tradiciniu būdu iš medžio rastų.

Paveikslėlis

...

Re: Kybartų stadionas

2014 Bal 05 12:36

Tribūna iš kitos pusės. Prieš ją, kairėj, nedidelė dirbtinės dangos aikštė.

Paveikslėlis

...

Re: Kybartų stadionas

2014 Bal 05 12:38

O štai tokį vaizdelį mato vartuose stovintis vartininkas. Nėra ko norėti - aikštės kokybė simbolinė. Mane nustebino tai, kad aikštėje nematyt jokių linijų - įdomu, kaip daroma - ar lošiama taip, "iš akies" ar linijos subraižomos kiekvienoms rungtynėms? Žodžiu, tai buvo vienintelis klausimas, į kurį neradau jokio logiško atsakymo.

Paveikslėlis

...

Re: Kybartų stadionas

2014 Bal 05 12:39

Na o pabaigai, pagalvojau, vis tik suteiksiu nemokamo reklaminio ploto tiems, kas turi įkvėpimo remti antros lygos komandą.

Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 2020
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Kybartų stadionas

2017 Lap 23 22:29

2017m. Balandžio straipsnis:
http://www.santaka.info/?sidx=43790" onclick="window.open(this.href);return false;
Rajono meras Algirdas Neiberka pažadėjo, jog Kybartų miesto stadiono techninis projektas bus parengtas per šiuos metus.

E. Urbanavičius tvirtino, kad vilkaviškiečiai į VIP sąrašus gali būti įtraukti ne anksčiau kaip 2018 m. Tai reiškia, jog finansavimo greičiausiai sulauktume dar vėliau. Anot pašnekovo, šiuo metu VIP yra maždaug 15 mln. eurų, skirtų sporto infrastruktūros gerinimui. Šiemet į sąrašą įtrauktų objektų nuo 31 sumažėjo iki 23. Po šių metų jų turėtų likti dar mažiau – 15. Būtent tada tarpnaujai įtraukiamų finansuojamų objektų gali tikėtis patekti ir Vilkaviškio sporto salė bei Kybartų stadionas. Vilkaviškio miesto stadionui artimiausiu metu sulaukti finansavimo apskritai nėra prošvaisčių, nes techninis projektas yra pasenęs ir jį reikėtų perdaryti. Tuo tarpu sporto salės yra paruoštas tiek techninis, tiek investicinis projektai, o Kybartų stadiono – investicinis projektas.

Numatoma, jog siekiant užbaigti daugiau nei prieš dvidešimtmetį pradėtas sporto salės statybas reikėtų maždaug 3,5 mln. eurų, o Kybartų stadiono rekonstrukcijai – maždaug 800 tūkst. eurų.

A. Neiberka taip pat išreiškė viltį, jog bent jau Kybartų stadionas bus rekonstruotas iki 2019 m. Būtent tada Kybartų futbolo klubas „Sveikata“ švęs šimto metų jubiliejų.

Grįžti į