Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: LFF veikla

2018 Bal 13 15:30

PO APELIACINIO KOMITETO SPRENDIMO - POKYČIAI LFF
https://lff.lt/news/4840/po-apeliacinio ... yciai-lff/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vadovaudamasi LFF Apeliacinio komiteto išvadomis, Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša apie planuojamus pasikeitimus LFF varžybų ir drausminės priežiūros nuostatų atžvilgiu.

Federacija, siekdama užtikrinti konstruktyvų varžybų vykdymą ir tinkamą drausminės priežiūros efektyvumą, artimiausiu metu koreguos LFF varžybų ir LFF Drausmės kodekso nuostatus. Juos artimiausiuose posėdžiuose tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.

Taip pat LFF praneša, jog iš LFF Drausmės komiteto (DK) sekretoriaus pareigų atsistatydino Ričardas Zdančius. Dėl šios priežasties, LFF jau pradėjo kompetentingo specialisto paieškas, pokyčių neišvengs ir Drausmės komitetas.

„Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjo Diego Oyarzuno diskvalifikacijos incidentas atskleidė problemas, su kuriomis privalome skubiai tvarkytis ir laikome tai savo prioritetu. Ne tik darome išvadas, bet sieksime įdiegti daugiau saugiklių, kurie užkirstų kelią panašiems incidentams ateityje“, – sakė LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas

kanepiite
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2018 Bir 12 10:14

Re: LFF veikla

2018 Bir 12 10:17

iskas yra aiškus :arrow:

Anbo
Pranešimai: 8914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2018 Lie 20 19:01

Gėdinga, pasibjaurėtina situacija. Puvėsis federacijoje tiesiog trykšta fontanais

R.Jonaičio desperacija – KLFF prezidentas bijo neeilinio susirinkimo
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/403854 ... usirinkimo" onclick="window.open(this.href);return false;

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11251
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: LFF veikla

2018 Lie 25 14:34

Lietuvos futbole kyla naujas rūmų perversmas: federacija apkaltinta lėšų švaistymu
https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/l ... d=78657177" onclick="window.open(this.href);return false;
Mindaugas Augustis
Sporto žurnalistas
2018 m. liepos 25 d. 10:36

Taikos balandis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinės pakraigėje tupėjo neilgai. Dvi frakcijos, prieš metus drauge vertusios iš LFF prezidento posto Edviną Eimontą, dabar atsisuko viena prieš kitą.

Viena sesuo konsultuoja, kita – apmoka sąskaitas

Į LFF kabinetus ir koridorius grįžta karo parengtis. Dalis vykdomojo komiteto (VK) telkia jėgas prieš federacijos generalinį sekretorių Nerijų Dunauską, kuris po pernykščio įstatų pakeitimo tapo svarbiausia organizacijos figūra. Praėjusią savaitę 12 iš 20 VK narių raštiškai pareikalavo sustabdyti teisinių paslaugų pirkimą, mat abejoja, ar šiam tikslui skiriamos adekvačios pinigų sumos. Per praėjusius metus advokatai LFF kainavo 207 tūkst. eurų.

„Mes laikome, kad tai – švaistymas. Nesame kažkokia organizacija, kuri daug bylinėjasi, dalyvauja versle. Vidaus dokumentus galėtų paruošti ir mūsų pačių samdomas juristas. Tam gali būti skiriama ne daugiau nei 30-40 tūkst. eurų per metus“, – DELFI teigė VK narių parašus rinkęs Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentas Žydrūnas Buzas. LFF dažniausiai konsultuoja advokatų kontoros „Adlex“ partnerė Reda Kurlavičienė, įsitraukusi futbolo reikalus tuomet, kai po ilgos dramos atsistatydino E. Eimontas, o galias savo rankose sutelkė N. Dunauskas. Dar įdomesnis faktas, kad dosnų atlygį už paslaugas R. Kurlavičienei perveda jos sesuo Diana Guzelienė, nuo praėjusių metų dirbanti LFF finansų vadove.

Pilkasis kardinolas linksta, kur vėjas pučia

Regis, taip susitvarkiusi LFF administracijos vadovybė nusprendė, kad jai nebeaktualus įstatuose įtvirtintas reikalavimas, jog sandorius, kurių vertė per metus didesnė nei 50 tūkst. eurų, turi tvirtinti vykdomasis komitetas. Nerijus Dunauskas, Reda Kurlavičienė Nerijus Dunauskas, Reda Kurlavičienė© DELFI / Karolina Pansevič O pastarajame kyla vis stipresnis pasipriešinimas N. Dunausko ir jo svainio Tomo Danilevičiaus, nuo praėjusio rudens einančio reprezentacinėmis tapusias LFF prezidento pareigas, įtakai.

DELFI žiniomis, aktyviausiai pakeisti jėgų balansą siekia Tauragės apskrities futbolo federacijos vadovas Arūnas Pukelis ir Ž. Buzas. Du verslininkai, kuriuos sieja spalvinga kriminalinė praeitis, ėmėsi burti ne mažiau margą opoziciją. Reikalavimą dėl viešo teisinių paslaugų pirkimo konkurso paskelbimo pasirašė LFF pirmasis viceprezidentas Vidmantas Butkevičius ir jo verslo partneris Artūras Krukis, anksčiau E. Eimonto sąjungininku laikytas Gediminas Daukšys, VK naujokai Ingrida Siliūnienė, Gintautas Mirauskas, Mindaugas Bondauskis, Rytis Davidovičius. Surinkti daugumą opozicionieriams pavyko patraukus į savo pusę dėdę ir sūnėną: Sergejų Slivą ir Sergejų Slyvą.

Pasak Ž. Buzo, paskutinis savo parašą padėjo LFF senbuvis, dažnai „pilkuoju kardinolu“ tituluojamas Stasys Stankus. Nors prieš tai pastarasis VK posėdyje laikėsi kardinaliai priešingos nuomonės. „Pasirašė tada, kai pamatė, kad vienaip ar kitaip jau turime daugumą“, – šyptelėjo Ž. Buzas. Aiškintis išlaidų klausimo vykdomajame komitete nepanoro Gintautas Babravičius, Darius Butkus, Romualdas Jonaitis, Paulius Malžinskas, Anatolijus Stecenko, Dainius Širvys, Vytautas Vaškūnas ir VK pirmininkaujantis T. Danilevičius.

Advokatai gina ne federaciją, o jos vadovus?

Išlaidos teisinėms paslaugoms – tik epizodas, kuriuo bent dalis iš susivienijusių VK narių neketina apsiriboti. Tuo labiau, kad ir LFF vadovybė nesiruošia tenkinti opozicijos reikalavimų. N. Dunauskas, su DELFI sutikęs bendrauti tik raštu, tvirtino nematantis pagrindo skubiai stabdyti dabar galiojančių sutarčių. Jis teigė, kad realios federacijos išlaidos advokatams yra „žymiai mažesnės“ nei suma, kurią pati LFF nurodė VK nariams paprašius pateikti skaičius. „Jūsų klausime minima suma (200 tūkst. eurų – DELFI) gerokai prasilenkia su tikrove ir yra klaidinga. Teisinės išlaidos yra žymiai mažesnės ir ateityje turėtų dar mažėti, nes tikimės, jog pagaliau baigsis jau dvejus metus trunkantis mokesčių patikrinimas“, – rašoma N. Dunausko pateiktuose atsakymuose.

DELFI ėmus domėtis, kuriuo atveju LFF neprasilenkia su tikrove, paaiškėjo, kad federacijai teisininkų paslaugos – ne tik „Adlex“ kontoros, bet ir Apeliacinio komiteto pirmininko pareigas einančio advokato Laimono Markausko – per metus išties kainavo per 200 tūkst. eurų, tik vėliau susigrąžintas pridėtinės vertės mokestis (36 tūkst. eurų). Šiemet iki gegužės vidurio teisininkams LFF jau išleido 68 tūkst. eurų, Ž. Buzo žiniomis, dar 24 tūkst. eurų pervesti pastaruoju metu. „Puikiai suprantame, kad teisininkai dirba tik prezidentui ir generaliniam sekretoriui. Kai jie šiurkščiai pažeidžia įstatus, advokatai gina vadovus“, – skundėsi Ž. Buzas.

Žada baudžiamąsias bylas

Jo teigimu, LFF vadovybė nepaiso įstatų reikalavimų ir nepateikia ketvirčio finansinių ataskaitų, neteikia kitų duomenų VK, nesugebėjo numatytu laiku sušaukti metinės LFF konferencijos. „Paprašiau Lietuvoje vykusio Europos merginų čempionato ataskaitos, komandiruočių išlaidų, darbuotojų pareigybių aprašymų. Kiekvienu atveju gavau tą patį atsakymą – vykdomojo komiteto nariui neprivaloma duoti tokios informacijos. Todėl, kad nėra priimtas reglamentas, kaip pateikti medžiagą. O juk vykdomasis yra aukščiausia valdžia, kuri skiria generalinį sekretorių“, – stebėjosi Ž. Buzas.

Vienas ginčas jau nukeliavo į teismą. LFF generalinis sekretorius panaikino federacijos kontroliuojamos bendrovės „Futbolo stadionas“, valdančios LFF stadioną, valdybą. Keturi iš penkių pastarosios narių – A. Pukelis, Ž. Buzas, G. Žemaitis ir Gintaras Radavičius – tokį sprendimą apskundė tvirtindami, kad N. Dunauskas viršijo savo įgaliojimus. „Dabar jie gavo milijoną eurų LFF stadiono remontui. Turbūt dėl to ir valdybą nuėmė, kad negalėtų nieko matyti ir kontroliuoti.

Stadione konkursai rengiami atgaline data – laistymo, apsaugos. Pirma padaro darbus, tada įvyksta konkursas. Pavyzdžiui, taip įrengtos filmavimo kameros už 16 ar 18 tūkst. eurų. O darbus atliko „Argus“ (LFF nuolat aptarnaujanti privati saugos tarnyba priklauso VK nariui, artimam T. Danilevičiaus bendražygiui R. Jonaičiui – DELFI).

Dabar vyksta konkursas aikščių dangoms. Jo sąlygas ruošė Karolis Kriščiūnas – bendrovės „Fortera“, kuri 20 metų laimi šitus konkursus, vadovo sūnus. Patikėkite, kai tik prieisime prie visų dokumentų, baudžiamųjų bylų bus garantuotai“, – grūmojo Ž. Buzas. Karčių žodžių jis negaili ne tik LFF administracijai bei ūkinei veiklai vadovaujančiam N. Dunauskui, bet ir T. Danilevičiui. „Prezidentas nieko neveikia, nežinau, kiek jis būna Lietuvoje. Jeigu mato, kas vyksta, ir nesiima veiksmų, vadinasi, jis dalyvauja visame šitame kartu su generaliniu sekretoriumi. Netikiu, kad jis nieko nežino, juk vis tiek giminaičiai. Iš to, kaip pasisako vykdomajame komitete, susidaro vaizdas, kad jie veikia kartu“, – sakė pašnekovas.

Jis neslėpė, kad tolesniuose VK susidariusios opozicijos planuose – N. Dunausko atšaukimas iš pareigų. Tam reikėtų dviejų trečdalių vykdomojo komiteto narių balsų. Dabartinės vadovybės priešininkų rankose vėl šmėžuoja ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) korta. „Jeigu nepavyks tiek balsų surinkti, jeigu generalinis sekretorius pats neatsistatydins, prašysime, kad FNTT atliktų federacijos veiklos tyrimą“, – žadėjo Ž. Buzas.

Primename, kad FNTT atliko ne paskutinį vaidmenį 2015-aisiais klibinant tuomečio LFF prezidento Juliaus Kvedaro kėdę. Pareigūnams surengus kratas federacijos būstinėje ir J. Kvedaro artimųjų namuose, pastarasis pareiškė, kad LFF purtoma „Tauragės medžiotojų būrelio“ užsakymu.

Didelį rezonansą sukėlęs tyrimas „dėl galimo milijonių sumų švaistymo“ baigėsi žymiai kuklesniais rezultatais – LFF tiekėjos „Hummel“ buhalterei buvo skirta 500 eurų bauda dėl aplaidaus apskaitos tvarkymo. Užtat J. Kvedaras atsisakė planų siekti dar vienos kadencijos LFF prezidento pareigose.

Prieš nosį regi ne maištą, o „produktyvų darbą“

Tauragėje, Marijampolėje ir kituose miestuose žvangant ginklams, Vilniuje demonstruojama olimpinė ramybė. N. Dunauskas teigė, kad federacija dirba įprastai, ir nesama jokių prielaidų galimam perversmui.

Pateikiame visus LFF generalinio sekretoriaus atsakymus į DELFI klausimus.

– Kodėl LFF tiek daug išleidžia teisininkų paslaugoms?

– Federacijai kelių kontorų teisininkų komanda teikia plataus spektro paslaugas – rengia sutartis, teikia išvadas einamaisiais veiklos klausimais, aiškina LFF dokumentų nuostatas, koordinuoja federacijos mokestinį patikrinimą už 2013-2016 metus, atstovauja LFF Tarptautiniame sporto arbitražo teisme, FIFA ir UEFA organizacijose, Lietuvos teismuose, valstybės institucijose. Taip pat eina sąžiningo elgesio pareigūnų pareigas, kurios mūsų organizacijai – labai svarbios. Kovai su nesąžiningu žaidimu yra skiriamas didelis dėmesys. Išlaidas teisinėms paslaugoms didino ir tai, kad LFF apmoka ne tik federacijai tiesiogiai teikiamas paslaugas, bet ir tas, kurios buvo suteikiamos LFF nariams. Atkreipiame dėmesį, kad LFF nariams suteiktų teisinių paslaugų vertė sudarydavo net 30 procentų viso teisinių paslaugų biudžeto. Būtent dėl tinkamo teisinių paslaugų teikimo, vieno iš LFF nario atžvilgiu VMI priskaičiuota mokesčių suma buvo sumažinta ir tokiu būdu buvo sutaupyta daugiau negu 100 tūkst. eurų.

– Kodėl šioms paslaugoms pirkti neprašyta VK pritarimo, kaip numatoma LFF įstatuose?

– Taip, vadovaujantis LFF įstatais, VK sprendžia dėl sandorių sudarymo, kurių vertė per metus yra didesnė nei 50 tūkst. eurų. Tačiau ši nuostata iš esmės taikoma tada, kai konkretaus sandorio sudarymo metu jau yra aišku, kokio dydžio išlaidas patirs LFF. Tuo tarpu visos teisinių paslaugų sutartys yra neterminuotos, jose nėra įvardintos konkrečios paslaugų teikimo apimtys, teisinės paslaugos yra teikiamos pagal faktinį federacijai kylantį poreikį. LFF patirtinų išlaidų nebuvo ir nėra galimybės numatyti sutarčių sudarymo momentu. Dėl to šių sutarčių sudarymo klausimai ir nebuvo sprendžiami Vykdomajame komitete.

– Sutapimas, kad LFF teisines paslaugas teikiančios advokatės R. Kurlavičienės sesuo D. Guzelienė pernai įdarbinta LFF finansų vadove? Ar tiesa, kad jos atlyginimas yra ne mažesnis nei 3 tūkst. eurų?

– Jūsų turima informacija apie atlyginimą yra klaidinga. Galiu jus patikinti, kad finansų vadovės atlyginimas yra mažesnis negu jūsų minimi 3 tūkst. eurų. LFF įdarbina tik tuos asmenis, kurie atitinka keliamus kvalifikacinius reikalavimus ir laimi federacijos skelbiamą atranką. LFF skelbė atranką dėl finansų vadovo pozicijos, ją laimėjo D. Guzelienė, kadangi labiausiai atitiko LFF keltus reikalavimus bei lūkesčius.

– Kodėl be VK žinios atšaukta UAB „Futbolo stadionas“ valdyba, dėl ko LFF buvo paduota į teismą?

– LFF yra vienintelis UAB „Futbolo stadionas“ akcininkas, o LFF santykiuose su UAB „Futbolo stadionas“ atstovauja vienasmeniškai LFF generalinis sekretorius. Nei pagal UAB „Futbolo stadionas“, nei pagal LFF įstatus, Vykdomasis komitetas nesprendžia jokių klausimų, susijusių su LFF antrinėmis įmonėmis. Todėl LFF priimant sprendimą dėl UAB „Futbolo stadionas“ valdybos atšaukimo Vykdomasis komitetas neturėjo būti informuotas nei iš anksto, nei vėliau.

– Ką ketinate daryti dėl VK narių prašymo sustabdyti teisinių paslaugų pirkimą ir skelbti viešą konkursą?

– Šis klausimas bus svarstomas artimiausiu metu. Tačiau tikrai bus įvertintos visos reikšmingos aplinkybės, ypač atsižvelgiant į tai, ar sustabdžius teisinių paslaugų teikimą nebūtų padaroma žala LFF. Atkreipiu dėmesį, kad šiuo metu LFF teisines paslaugas teikiantys teisininkai yra įtraukti į daugybę su federacijos interesais susijusių procesų, todėl staigus teisininkų atitraukimas gali nulemti didžiulius nuostolius federacijai.

– Ar atsistatydintumėte iš pareigų VK nariams pareiškus nepasitikėjimą?

– Pirmiausia, tokių raginimų nesu girdėjęs nė iš vieno Vykdomojo komiteto nario. VK turi teisę bet kada atšaukti generalinį sekretorių iš jo pareigų. Mano sprendimas atsistatydinti, jeigu ir būtų priimtas, tai būtų priimtas laisva valia, nelaukiant VK nepasitikėjimo. Tačiau kol galėsiu padėti Lietuvos futbolui, tol dirbsiu jo labui būdamas generaliniu sekretoriumi. Nebent VK nutartų mane atšaukti iš šių pareigų. Tam šiuo metu nematau jokios svarios priežasties, tokių ketinimų ir raginimų nesu sulaukęs. Aišku, Vykdomajame komitete būna daug ir karštų diskusijų, tačiau jos yra reikalingos, nes norime pasiekti geriausią rezultatą. Užtikrinu, kad vyksta produktyvus darbas ir visi dirbame dėl Lietuvos futbolo.

Anbo
Pranešimai: 8914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2018 Rgp 03 16:45

dar šiek tiek info vykstančių procesų tema :)

Futbolo karas iš Vilniaus ritasi per šalį: fronto linijos nustumtos iki Klaipėdos ir Utenos
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/f ... d=78733451" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: LFF veikla

2018 Rgp 13 11:54

LFF Cirkas tęsiasi: diskvalifikuoti A.Šteinas, D.Nebilevičius ir E.Baranauskas rungtynes II lygoje pradeda startinėje sudėtyje
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404026 ... e-sudetyje" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 8914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2018 Rgs 28 12:38

kažkas vyksta...
LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas po konferencijos turėtų pasitraukti iš užimamų pareigų. Tokią informaciją DELFI gavo iš trijų tarpusavyje nesusijusių šaltinių. Kalbos apie artėjantį N. Dunausko atsistatydinimą sklando jau kelias savaites. Užkulisiuose svarstoma, kad svarbiausias asmuo naujoje LFF hierarchijoje atsitrauks dėl federacijoje susiformavusios opozicijos spaudimo.
Futbolo federacija – ant permainų slenksčio: atsistatydinti turėtų svarbiausias asmuo
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/f ... d=79178223" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 8937
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: LFF veikla

2018 Rgs 28 12:49

Švinius atgaivino Tauragės futbolą, atgaivins ir Lietuvos. valio.

Anbo
Pranešimai: 8914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2018 Spa 11 13:46

LFF naujienos :)

Dėl LFF generalinio sekretoriaus kėdės varžysis du kandidatai
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404417 ... kandidatai" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 8914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2018 Spa 15 23:19

kažkas netikėto :)

Naujasis KLFF prezidentas – R.Žvingilas
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/404447 ... TH9zoPavxw" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 8937
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: LFF veikla

2018 Spa 19 14:13

#LrytasGYVAI Lietuvos futbolo ateitis – laidotuvės ar netikėtas atgimimas? Pokalbis su LFF Valdybos nariu, Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentu Arūnu Pukeliu. Kalbina Modestas Krukauskas.
https://www.facebook.com/lrytaslt/video ... 160852000/" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 8914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2018 Spa 20 08:43

bent jau personalijų požiūriu kaip ir vyksta pokyčiai, įdomu į ką viskas išvirs :)

TIKSLAS – STIPRINTI FUTBOLĄ REGIONE
http://www.utenosutenis.lt/naujienos/1186.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Futbolo klubo Utenos „Utenis“ valdyba Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) prezidento rinkimuose kandidatu iškėlė verslininką Nemuną Dagilį.

Lapkričio 10 d. neeiliniame visuotiniame susirinkime UAFF prezidento pareigų sieksiantis N. Dagilis – buvęs futbolo klubo Utenos „Utenis“ dalininkas, valdybos pirmininkas – puikiai žino Utenos regiono problemas ir yra pasiryžęs dirbti dėl Utenos apskrities futbolo.

Psichologas
Pranešimai: 1305
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: LFF veikla

2018 Spa 21 13:25

Nemunas Dagilis - maladiec

Respublik
Pranešimai: 4588
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2018 Spa 28 12:54

VK posėdyje – LFF strategijos peržiūrėjimas ir licencijavimo kriterijų patvirtinimas
https://lff.lt/news/5414/vk-posedyje-lf ... zOYxCUQHJc" onclick="window.open(this.href);return false;
Atsižvelgdamas į Lietuvos realijas, VK taip pat kur kas detaliau reglamentavo A ir I lygos klubų biudžetų formavimą ir nustatė minimalius reikalavimus A lygos ir Pirmos lygos klubų biudžetams – minimalios A lygos klubo pajamos, skiriamos komandos dalyvavimui A lygos varžybose turės siekti mažiausiai 300 tūkst. eurų, o Pirmos lygos komanda sezoną privalės pasitikti su mažiausiai 60 tūkst. eurų suplanuotomis ir pagrįstomis pajamomis. Be pokyčių finansų srityje LFF Futbolo klubų licencijavimo taisyklių infrastruktūros kriterijai suderinti su UEFA stadionų taisyklių taisyklių nauja versija, padaryti kiti smulkesni pakeitimai personalo, jaunimo ugdymo ir teisinių kriterijų srityse.

Numatyta, kad 2019 m. licencijų išdavimo klausimas bus svarstomas 2019 m. sausio 31 d., tuo tarpu 2019 m. sezono Pirmos lygos sprendimų ir komandų tvirtinimas numatomas 2019 m. vasario 21 d. Preliminariai numatyta, kad rengiantis 2020 metų sezonui bus paruošta nauja finansinių kriterijų vertinimo koncepcija, kurią pritaikius bus galima išduoti A ir I lygos klubų licencijas mėnesiu ar dviems anksčiau, tačiau tokios tvarkos aspektus turi gerai aptarti klubų finansininkai, auditoriai ir finansinių kriterijų vertinimo ekspertai.

Anbo
Pranešimai: 8914
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: LFF veikla

2018 Spa 29 18:28

Dunauskas keičia Stankų :D

Lietuvos futbolo techninio vystymo asociacija (FTVA) turi naują vadovą. Pirmadienį FTVA prezidentu išrinktas Nerijus Dunauskas
https://lff.lt/news/5419/techninio-vyst ... ja-vadova/" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į