Tobex
Pranešimai: 6783
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: LFF veikla

2019 Geg 17 11:38

Gandai, kad Betsafe traukiasi iš gerenalinio remėjų gretų.
LFF.lt vis dar gen remėjas betsafe

Respublik
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: LFF veikla

2019 Spa 08 00:26

Belgas, kuris siūlo kalbėtis, tiki Lietuvos futbolo ateitimi, tačiau siūlo luktelėti dešimtmetį
https://lff.lt/news/7260/belgas-kuris-s ... esimtmeti/

„Tiesiog turėtume pradžioje kalbėtis. Turi atsirasti tiltai tarp tų žmonių, kurie galvoja apie futbolą ir dirba jo labui. Bet tai nėra taip lengva: jau porą mėnesių dirbu Lietuvoje, bet niekas kol kas nenorėjo manęs paklausti, o kas ta „Anderlecht“ programa. O juk ji Lietuvos futbolo ateitis“, – degančiomis akimis ir iš veido neprapuolančia šypsena dėstė naujasis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Techninis direktorius belgas Patrickas De Wilde.

Gerą dešimtmetį po truputį bedugnėn slystantį šalies futbolą naujoji LFF vadovybė gelbėti nusprendė sėkmingai Belgijoje gyvuojančia ir rezultatus rodančia Briuselio „Anderlecht“ futbolo klubo jaunimo ugdymo programa. Ir visus galimus programos įgyvendinimo svertus buvo nutarta į rankas atiduoti 55-erių buvusiam Belgijos futbolininkui, treneriui ir futbolo vadybos specialistui P.De Wilde.

„Patrickas dabar atsakingas už vaikų ugdymo koordinavimą ir artimai dirbs su „Anderlecht“ programos vadovais. Taip pat naujasis LFF Techninis direktorius atsakys už rinktinės trenerių formavimą ir programas, bendradarbiaus su nacionalinės rinktinės treneriu“, – trejų metų sutarties su belgu gaires nubrėžė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Kinijoje, Tunise, Alžyre, Vengrijoje, Saudo Arabijoje, Kinijoje, Irane ir Ukrainoje ne tik klubus treniravęs, tačiau strategijas kūręs futbolo specialistas nuo rugpjūčio pirmosios tapo trečiuoju žmogumi Lietuvos futbolo federacijoje po prezidento T.Danilevičiaus ir generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus.

Grįžti į