bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 11 21:49

Supertaurės rungtynėms teisėjaus G.Mažeika
2013.02.11, 20:23
http://penalty.lt/supertaures-rungtynem ... g-mazeika/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo sezonas prasidės kovo 2 dieną Supertaurės finalo rungtynėmis tarp LFF taurės laimėtojų ir A lygos čempionų – Vilniaus “Žalgirio” ir Panevėžio “Ekrano”. Lietuvos futbolo teisėjų asociacija patvirtino teisėjus, kurie vadovaus šioms rungtynėms. Aikštės teisėju dirbs FIFA kategorijos arbitras Gediminas Mažeika. Jo asistentai – Vytautas Šimkus ir Saulius Karka. Visa teisėju brigada iš Kauno. Rezerviniu teisėju bus marijampolietis Egidijus Kriaučiūnas, o rungtynes inspektuos inspektorius Saulius Stankūnas.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 21 14:47

2013 m. LFF Supertaurės rungtynės - kovo 2 dieną Marijampolėje
2013-02-21 12:22
http://www.lff.lt/lt/article/2013_m_lff ... ijampoleje" onclick="window.open(this.href);return false;

2013 m. Lietuvos futbolo federacijos Supertaurės rungtynės vyks kovo 2 d. (šeštadienį) 16 val. Marijampolės „Arvi" arenos manieže (Kauno g. 125). LFF Supertaurės rungtynėse tradiciškai susitinka šalies čempionai ir taurės laimėtojai. Šį kartą dėl Supertaurės trofėjaus grumsis 2012 metų LFF A lygos čempionas Panevėžio „Ekranas" ir 2011/12 m. LFF taurės laimėtojas Vilniaus „Žalgiris". Bilietus galima įsigyti BILIETAI.LT ir "Arvi" arenos kasose prieš rungtynes.

...

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 22 11:56

ŽALGIRIS įveikė bosnių čempionus VMFD "Žalgiris" 3 - 2 Sarajevo "Željezničar", o FKE nesugebėjo įveikti OLIMPIK, gėdingai pralaimėjo 0-2.

Aš jau žinau, kas laimės. Federacijos čempionai ims dar vieną trofėjų, o tulpiniams tai bus dar vienas smūgis žemiau juostos. :ugeek: :twisted:

dfgzb
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2011 Vas 05 11:54
Palaikoma komanda: Žalgiris
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 22 14:25

ŽALGIRIS įveikė bosnių čempionus VMFD "Žalgiris" 3 - 2 Sarajevo "Željezničar", o FKE nesugebėjo įveikti OLIMPIK, gėdingai pralaimėjo 0-2.

Aš jau žinau, kas laimės. Federacijos čempionai ims dar vieną trofėjų, o tulpiniams tai bus dar vienas smūgis žemiau juostos. :ugeek: :twisted:
Na, aš nebūčiau toks įsitikinęs... Žalgiris irgi, bent kol kas, nerodo stebuklingų žaidimo įgudžių

...

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 22 15:08

Man labiau tikėtina ir logiška būtų ŽALGIRIO pergalė. Aišku, kovo 2 dieną pasižaidimas su kamuoliu bus pirmas krikštas, pirmas rimtas iššūkis. Viena klaida gali brangiai kainuoti. Tfu-tfu-tfu.... Tikiu, kad įkrės tulpiniams... :mrgreen:

mafia7
Pranešimai: 7316
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 22 23:14

Aš nežinau, gal cezis išprotėjo ??? :lol:
Bet šiaip ir aš tikiu Vilniaus Žalgirio pergalę.Manau jie tai pasieks.Mano nuomonę Artėjančiame sezone Vilniaus Žalgiris yra neabejotinai stipresni, jie sugebėjo išlaikyti pagrindą ir šiaip matosi, kad klubo vadyba labai gerai dirba.Manau tai stipriausias klubas Baltijos šalyse bus 2013 metų sezone.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 25 16:59

Lietuvos čempiono „Ekrano“ treneris Valdas Urbonas: „Surinkta komanda nedžiugina“
DOVILĖ ŠEDUIKYTĖ
http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... gn=rssfeed" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo gerbėjų jau kovo 2 dieną laukia sezono pradžia, kurią pažymės LFF Supertaurės rungtynės tarp Lietuvos čempionų Panevėžio „Ekrano“ ir taurės nugalėtojo VMFD „Žalgirio". Pastaruosius du kartus taurę iškovojo „Ekrano“ futbolininkai, tačiau treneris Valdas Urbonas nėra patenkintas kol kas sudaryta ekipa. Tuo tarpu „Žalgirio“ treneris Marekas Zubas sakė, kad atėjo laikas pamiršti vicečempionų vardą ir pagaliau pasiimti trofėjų. Lietuvos čempionų gretas paliko nemažai pagrindinės sudėties žaidėjų ir dabar klubui tenka lipdyti komandą iš naujo. Vyriausiasis „Ekrano“ klubo treneris Valdas Urbonas sakė, kad stabilaus žaidimo pasiruošimo metu užtikrinti nepavyko: „Klubą paliko nemažai svarbių žaidėjų, todėl yra užtektinai darbo komplektuojant komandą. Aišku, bandysime visgi laimėti, tai įpareigoja mūsų statusas.“

„Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas mano, kad Supertaurės rungtynės yra pirmiausia gerbėjams: „Mano manymu, tai labai geras laikas žaisti šį mačą. Pasiruošimas ir draugiškos rungtynės yra viena, tačiau čia bus tikras testas, kurio laukia ir gerbėjai. Unikalu, kad Supertaurės nugalėtojas paaiškės vos per 90 minučių, galbūt per 120, jeigu prireiks. Kai esi keletą metų iš eilės antroje vietoje, aišku, norisi pagaliau nugalėti.“ Prie šalies vicečempionų prisijungė 4 nauji žaidėjai. Vienu paskutiniųjų pirkinių tapo japonas Takuya Kanai. Tai bus pirmasis japonas, žaidžiantis A lygoje. Treneris tikisi, kad jis gali tapti A lygos atradimu. „Mūsų pasirinkti žaidėjai yra iš keistų šalių, bet jie labai įdomūs. Japonų žaidėjo vizija ir žaidimo supratimas yra itin originalūs.“ – apie naująjį pirkinį kalbėjo Marekas Zubas.

Valdas Urbonas neišskyrė žaidėjų, kurie galėtų tapti šio sezono žvaigždėmis: „Mūsų filosofija – stipri komanda, kuri būtų kaip žvaigždė. Futbolininkų registracija A lygos čempionatui tęsis iki kovo 31 dienos. „Ekrano“ treneris neatmeta galimybės, kad ekipa dar keisis ir sulauks naujų žaidėjų. Artėjančiame sezone A lygoje kausis 9 klubai. Tiesa, penkiems iš jų futbolo federacija suteikė licencijas nepaisant to, kad jie nebuvo pilnai atsiskaitę su savo žaidėjais. Pasiteiravus trenerių, ar tokia situacija yra normali, jų nuomonės išsiskyrė. „Žalgirio“ treneris pripažino: „Tai nėra normalu. Tiesa, akivaizdu, kad yra tokia situacija, kai siekiant čempionatą padaryti įdomesnį, tenka daryti išimtis.“ Valdo Urbono nuomone, neverta kalbėti apie finansinius dalykus, kai visiems aišku, kad jie yra prasti. „Visgi jei tie klubai gavo licencijas, reiškia jie išpildė reikalavimus.“ – teigė Lietuvos čempionų treneris V.Urbonas.

Tobex
Pranešimai: 10899
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 25 21:54

kaip suprantu jokia tv netransliuos.. reikia tikėtis, kad bent futbolo.tv pakurs transliaciją

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 25 23:30

kaip suprantu jokia tv netransliuos..
- Netransliuos
reikia tikėtis, kad bent futbolo.tv pakurs transliaciją
- Pakurs

...

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 26 10:59

Pasižiūrime, ką vakar spaudos konferencijoje kalbėjo "Žalgirio" strategas Marekas Zubas
M.Zubas: „Supertaurė – didelis įvykis Lietuvos futbole“

VIDEO: http://www.futbolo.tv/video/114-lff-vid ... os-futbole" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 26 12:37

Šeštadienį – mūšis dėl Supertaurės
2013 02 25
http://www.fkekranas.lt/naujienos/sesta ... upertaures" onclick="window.open(this.href);return false;

Futbolo mėgėjų šiemet laukia intriguojanti sezono įžanga. Šeštadienį Marijampolėje dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Supertaurės kovos šalies čempionas Panevėžio „Ekranas” ir taurės laimėtojas Vilniaus „Žalgiris”. Tokios rungtynės įvyks po ketverių metų pertraukos.

LFF Supertaurės rungtynėse tradiciškai susitinka šalies čempionai ir taurės laimėtojai. Pastaraisiais metais taurė be kovos atitekdavo abu titulus laimėjusiam „Ekranui”, o pernai nuspręsta rungtynes perkelti iš vasaros į kitų metų pavasarį.

„Sezono starte tokios rungtynės – sveikintina idėja. Tikiuosi, kad tai taps gražia tradicija kaip Vakarų Europos šalyse, kur sezonas pradedamas nuo Supertaurės rungtynių. Džiugu, kad šeštadienį turėsime rimtą konkurentą. Tikiuosi, kad šios rungtynės duos gerą impulsą lietuviško futbolo sezono pradžiai”, – sakė „Ekrano” vyriausiasis treneris Valdas Urbonas.

„Pritariu, kad žaisti Supertaurės rungtynes prieš sezoną – geriausias pasirinkimas. Kontrolinės rungtynės – neišvengiama darbo dalis, tačiau aistruoliai ir žiniasklaida labiausiai laukia oficialių rungtynių. Bus tikrai įdomu, nes nugalėtojas paaiškės per vienerias rungtynes”, – kalbėjo „Žalgirio” strategas Marekas Zubas.

„Ekranui” ir „Žalgiriui” kovo 2-osios dienos rungtynės dėl Supertaurės bus pirmasis oficialus naujo sezono išbandymas. Lietuvos A lygos čempionatas startuos savaite vėliau, kovo 9-ąją.

Pasak V.Urbono, „Ekrano” gretose įvyko nemažai rimtų permainų, tačiau komandos tikslų tai nemažina: „Atsisveikinome su būriu žaidėjų, todėl prie būtino darbo rengiantis sezonui prisideda ir naujų žaidėjų įliejimas į komandą. Bet kokiu atveju, paskutinių metų pasiekimai įpareigoja mus siekti pergalių.”

M.Zubo teigimu, „Žalgirio” ekipai tai bus geras testas prieš artėjantį sezoną: „Mūsų prioritetas yra čempionatas, tačiau Supertaurės rungtynės taip pat labai svarbios. Trenerio darbas yra stengtis laimėti viską, kas įmanoma. Ši dvikova padės įvertinti komandos galimybes prieš sezoną.”

LFF Supertaurė mūsų šalyje įsteigta 1995 metais, o paskutinės rungtynės vyko 2009-ųjų gegužę Šiauliuose tarp Marijampolės „Sūduvos” ir „Ekrano”.

Tuomet Panevėžio klubas pralaimėjo varžovams, tačiau vėliau du metus iš eilės iškovodavo trofėjų be kovos. Pagal LFF varžybų nuostatus, Supertaurė atitenka klubui, kuris atitinkamais sezonais tampa ir šalies čempionu, ir taurės laimėtoju.

„Ekrano” ir „Žalgirio” susitikimas bus žaidžiamas kovo 2-ąją nuo 16 valandos Marijampolės „ARVI” arenos manieže. Bilietus į rungtynes platina BILIETAI.LT.

Puikų šansą išvysti šias rungtynes turės Marijampolės jaunimas – Lietuvos futbolo federacija padovanos 400 bilietų miesto moksleiviams.

...

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 26 12:39

Mantas Kuklys Supertaurę dedikuotų sūnui
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... sunui.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Neseniai tėvu tapęs sostinės komandos saugas Mantas Kuklys tikisi, kad ekipai pavyks švęsti pergalę. Ją žalgirietis skirtų sūnui Noriui

Šeštadienį Marijampolėje startuos 2013 metų futbolo sezonas. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Supertaurės rungtynėse A lygos čempionas Panevėžio „Ekranas“ žais su LFF taurės laimėtoja VMFD „Žalgiris“ ekipa.

Neseniai tėvu tapęs sostinės komandos saugas Mantas Kuklys tikisi, kad žalgiriečiams pavyks švęsti pergalę. Ją 25-erių metų futbolininkas skirtų sūnui Noriui.

Geriausias jausmas

„Geras jausmas. Koks gali būti? Tai geriausias jausmas mano gyvenime. Geriau už bet ką: ir vestuves, ir pergalingus įvarčius“, – apie sūnaus gimimą Futbolo.TV sakė M. Kuklys.

– Kodėl pasirinkote Noriaus vardą?
– Neatsitiktinai – vaiko labai norėjome, labai laukėme.

– Dalyvavai gimdyme?
– Dalyvavau. Galvojau, bus baisiau. Tačiau matai, kad mylimam žmogui reikia pagalbos ir pats esi stipresnis.

– Šeštadienį – LFF Supertaurės rungtynės. Pergalė būtų skirta sūnui?
– Visų pirma, titulas svarbus komandai. Žinoma, jį dedikuočiau ir sūnui. Būtų labai smagu įmušti.

– Kiek tau svarbus pirmasis trofėjus?
– Supertaurės niekada nesu iškovojęs, tad būtų smagu. Kolekcijoje turiu tik LFF taurę.

„Žalgiris“ – geros formos

– Kaip komanda pasiruošusi mačui?
– Paskutinėse draugiškose rungtynėse Vilniuje 2:0 nugalėjome Daugpilio „Daugavą“. Dvikova parodė, kad esame labai geros formos. Jei žaisime taip, kaip penktadienį, rezultatas bus teigiamas.

– Ekipai pergalė prieš sezoną pridėtų psichologinio pranašumo?
– Komandai pergalė – svarbi. Kiekvienas titulas – reikalingas. Sunku pasakyti, ar laimėjus Supertaurę, būtų lengviau ir sezone. Sezonas – kitas dalykas. Tai ne vienerios rungtynės, o ilgas laikas, kai reikia išlaikyti gerą formą.

– Kaip vertini tai, kad Supertaurės rungtynės vyks Marijampolėje?
– Gerai. Šiuo metu geriau žaisti uždaroje patalpoje, nei lauke, kur žiemą aikštės kokybė – nekokia. Supertaurei reikia neutralios aikštės, o turime du maniežus. Jei ne Marijampolėje, tai kur kitur?

– Kokį įspūdį šiemet palieka „Ekranas“?
– Kai susitiksime šeštadienį, viskas paaiškės, bus matyti. Kol kas sunku pasakyti. Draugiškose rungtynėse viena komanda kelia vienus tikslus, kita – kitus.

– Koks bus šiemetinis „Žalgirio“ pajėgumas?
– Manau, komanda bus dar stipresnė. Išlaikėme pagrindinius žaidėjus, prisijungė ir naujų, gerų futbolininkų.

– Tavo vaidmuo nesumažės?[/u]
– Galvoti galima daug ką, bet viskas priklauso nuo trenerio ir manęs. Jei treneris pasitikės ir jei pats demonstruosiu gerą žaidimą, nesumažės.

Sezono tikslas – čempiono vardas

– Koks buvo praėjęs sezonas?
– Apie asmeninį nenorėčiau kalbėti. Komandai – pusėtinas. Labai norėjome tapti A lygos čempionais, bet pritrūko taško. Vis dėlto, nesinori atsigręžti ir žiūrėti į tai, kas buvo.

– Artėjančiame sezone „Žalgirio“ tikslas bus vienas – čempiono vardas?
– Taip. Tik vienas.

– Nesigaili iš Belgijos grįžęs į Lietuvą?
– Ne, nesigailiu. Nėra ko gailėtis, reikia žiūrėti į priekį.

– Koks jausmas žaisti prieš gimtojo miesto komandą, kurioje praleidai daugiausiai metų – „Šiaulius“?
– Du kartus pavyko įmušti į „Šiaulių“ vartus. Tiesiog žaidi ir darai savo darbą. Jausmas – įdomus. Sirgaliai palaiko, kad ir būni priešingoje barikadų pusėje. Aistruoliai juokauja, kad „Šiaulių“ neskriausčiau. Tačiau tai – tiesiog šiltas, malonus bendravimas.

...

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 26 12:57

VMFD ŽALGIRS vs. FK EKRANAS
2013 03 02 16:00
Marijampolės „ARVI” arenos maniežas


Supertaurės varžybos jau šeštadienį. Paveikslėlis

...

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 27 13:28

Keliauk su "Pietų IV" į Marijampolę!
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... mpole.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Gausiausia Lietuvos futbolo fanų bendruomenė "Pietų IV" kviečia kartu vykti į Marijampolę palaikyti VMFD "Žalgiris" ekipą kovoje dėl LFF Supertaurės

Visus sostinės futbolo komandai neabejingus sirgalius "Pietų IV" kviečia pabusti iš žiemos miego.

"Kovo 2-ąją Lietuva pagaliau nusipurtys nuo savęs visą žiemą, ją kausčiusius pančius ir pabus iš letargo miego.

Garantuojame, jog šeštadienį žmonių bus daug, o nuostabios dienos kaina – minimali.

Nepamirškite paraginti visų savo draugų ir pažįstamų jungtis prie "Pietų IV", - žinutę sirgaliams siunčia ištikimiausi Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" ekipos fanai.

Pirmose oficialiose sezono rungtynėse Marijampolės "Arvi" manieže žalgiriečiai susitiks šalies čempionu Panevėžio "Ekranu", iš kurio praėjusiais metais žaliai balti atėmė LFF taurę.

Dvikova dėl Supertaurės šeštadienį prasidės 16 valandą. Nepamirškite užsiregistruoti išvykai į Marijampolę!

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos Supertaurė

2013 Vas 28 17:07

Ekraniečiai: "Darysime viską, kad keltume Supertaurę į viršų"
2013 vasario 28 d.
http://www.fkekranas.lt/naujienos/ekran ... rsu-fke-tv" onclick="window.open(this.href);return false;

Šeštadienį Marijampolėje FK "Ekranas" pradeda oficialų sezoną. Dėl pirmojo trofėjaus - Supertaurės, panevėžiečiai susikaus su VMFD "Žalgiriu". Mačui kovingai nusiteikę ekraniečiai sako, kad Marijampolės "Arvi" futbolo manieže abiems komandoms sąlygos bus vienodos. “Be abejo, varžovas mums pažįstamas ir, galima sakyti, pagrindinis konkurentas paskutiniais metais, kurį norisi įveikti. Darysime viską, kas nuo mūsų priklauso, kad iškovotume Supertaurę ir keltume ją į viršų. Pasiruošimo laikotarpiu rezultatai nebuvo tokie, kokie galėjo būti, bet žaidėme tikrai su stipriomis komandomis, tad dar pamatysime kaip atrodysime sezono metu” – kalbėjo “Ekrano” saugas Aurimas Kučys. Puolėjas Vitalijus Kavaliauskas nedaugiažodžiavo: “Ruošiamės ir tikimės laimėti, nes psichologiškai svarbu sezoną pradėti pergale”. “Pirmoji pergalė būtų didelis pamatas visam čempionatui. Visgi “Žalgiris” pagrindiniai konkurentai šiemet bus, manau” - svarstė šiemet iš "Sūduvos" į “Ekraną” persikėlęs Vaidas Slavickas.

Ekraniečių manymu, tai, kad supertaurės rungtynės vyks Marijampolės „Arvi“ manieže nei vienai komandai nesuteikia pranašumo. „Irgi seniai jau žaidžiau Marijampolėje, šiemet ten nei vienų rungtynių nesu sužaidęs. Savas stadionas, savas maniežas, tačiau tame pliusų nematau, abiem komandoms bus vienodos sąlygos“ - kalbėjo naujasis Ekrano gynėjas Vaidas Slavickas.

Atvyk į Marijampolę ir Tu! Keliauk kartu su "Pirmąja Armada" ir palaikyk „Ekraną“ mače dėl pirmojo trofėjaus šiemet! Norintys keliauti kartu, raginami registruotis telefonu: +37065666773 (Mantas). Visą informaciją apie išvyką galite rasti http://www.pirmoji-armada.lt" onclick="window.open(this.href);return false; Dėmesio! Mantas ragina bilietais į rungtynes pasirūpinti dar Panevėžyje, bilietai.lt kasose. Bilieto kaina – 5 litai.

Grįžti į