Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2019 Lie 13 11:37

Lecce šią savaitę susirinko į pirmą treniruotę, joje nebuvo Lino Megelaičio, kuris nefiguruoja komandos planuose.
https://calciolecce.it/2019/07/12/in-ci ... gli-altri/

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2019 Lie 27 23:06

https://www.calciolecce.it/2019/07/27/c ... -al-lecce/

čia rašo, kad Bisceglie (Serie C) klubas norėtų įsigyti keturi Lecce žaidėjus, tarp kurių Mėgelaitis ir Dubickas.

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2019 Rgs 03 22:44

Oficialu: L. Mėgelaitis paliko „Lecce“ klubą ir persikėlė į trečią Italijos lygą
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406634 ... lijos-lyga

Italijos „Serie A“ lygos klubui „Lecce“ priklausęs vidurio saugas Linas Mėgelaitis paliko šią komandą ir persikėlė į „Serie C“ lygoje žaidžiančios „Sicula Leonzio“ klubo gretas. Su šia komanda 20-metis lietuvis pasirašė dvejų metų sutartį. Reikia priminti, kad būtent „Sicula Leonzio“ klubui L. Mėgelaitis buvo paskolintas praėjusią žiemą ir čia jau žaidė paskutinius pusę metų. L. Mėgelaitis šioje ekipoje buvo startinės sudėties žaidėjas ir sužaidė 12 rungtynių trečioje Italijos lygoje. Po nuomos sutarties L. Mėgelaitis „Lecce“ ekipos pagrindinėje komandoje vietos negavo, todėl lietuvis nusprendė sugrįžti į „Sicula Leonzio“ klubą, tik jau ne nuomos, o pilnavertės sutarties pagrindais.

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2020 Sau 08 21:43

Pernai Megelaitis žaidė daug Siculo komandoje, šiemet ne todėl keičia komandą. Naujoji komanda taip pat serija C žaidžianti Gubbio ekipa. Gubbio kovoja dėl išlikimo trečiame pagal pajėgumą divizione.

Linas Megelaitis al Gubbio a titolo definitivo
http://siculaleonzio.it/linas-megelaiti ... efinitivo/
8 gennaio 2020
La Sicula Leonzio comunica di aver ceduto il diritto alle prestazioni sportive del calciatore Linas Megelaitis, a titolo definitivo, all’As Gubbio. Al giocatore lituano, che ha collezionato 23 presenze nella sua esperienza in bianconero, va l’augurio del club per il proseguimento della sua carriera agonistica.

Respublik
Pranešimai: 5657
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Linas Mėgelaitis

2020 Lap 13 18:39

Linas Mėgelaitis – kopimas į futbolo aukštumas
https://www.silokarcema.lt/naujiena/126 ... tumas.html

Italijoje rungtyniaujantį futbolininką profesionalą šilutiškį Liną Mėgelaitį treniruotis pakvietė tuomet tame pačiame name gyvenęs treneris Svajūnas Česnulis. Į pirmą treniruotę Linas atėjo per savo šeštąjį gimtadienį rugsėjo mėnesį. Naujokėlis buvo net trimis metais jaunesnis už kitus berniukus, bet gabus valdyti kamuolį. Jo pozicija futbolo vejoje – vidurio saugas. Šiandien jam 21-eri. Yra pasirašęs kontraktą metams su Gubbio miesto komanda „A. S. Gubbio“. Ekipa turi ambicingų planų laimėti Italijos pirmenybių serijos „C“ varžybas ir iškopti į serijos „B“ čempionatą.

Futbolo pradžia – dykynėje už namo

Anksčiau Linas su tėvais ir vyresniu broliu Mariumi gyveno Eglių gatvės name Nr. 6a. Už namo plytėjo laukas. Jo puošmena – stypsantys futbolo vartai. Čia berniukai gainiodavo futbolo kamuolį. Ak, su kokiu entuziazmu jie žaisdavo.

Tame pačiame name gyvenęs futbolo treneris Svajūnas Česnulis netruko pastebėti vikrųjį Linuką. Treneris neapsiriko pakvietęs Mėgelaituką treniruotis. Linas linko į technišką futbolą, prie jo kojos, kaip sakoma, kamuolys „lipdavo“, buvo greitas, laiku ir tiksliai atlikdavo perdavimus.

Iš kokio „puodo“ tie Lino gabumai? Ogi iš tėvų, Ričardo ir Gitanos Mėgelaičių. Abu gerai žaidžia lauko tenisą, be to, Ričardas pamėgo ėjimą, kalnų dviratį. Ketina ir Italijoje, aplankęs sūnų, „pasikinkyti“ dviratį. Lino brolis Marius buvo žinomas kultūristas, dabar – fitneso (lengvesnis kultūrizmas) treneris Kaune. Sportiška šeima. Lino sėkmė futbolo aikštėje, matyt, užkoduota jo genuose.

Lietuvos rinktinių narys

Trenerio S. Česnulio auklėtinis L. Mėgelaitis Šilutės vaikų komandose žaidė iki 13 metų. Po to futbolo įgūdžius tvirtino ir mokėsi Panevėžyje, Šiauliuose. Linas – buvęs Lietuvos nacionalinių rinktinių U-17, U-19 narys. Tą teisę pelnydavo atrankos stovyklose. Rinkdavosi vaikinai iš visos Lietuvos. Apie pusšimtis bernužėlių.

Treneriams reikėdavo įrodyti, kad esi geresnis už kitus. Fiziškai stipresnis, ištvermingesnis, galintis aukštai pašokti, ilgai bėgti nenuvargdamas. Pasvalyje, pavyzdžiui, buvo rengiamos dvi stovyklos atrinkti apie 16 kandidatų į įvairaus amžiaus Lietuvos rinktines. Anot Lino, lietuviai treneriai labai didelį dėmesį skiria žaidėjo fizinei parengčiai.

Kolegų italų prioritetai kiek kitokie. Jie nedaro nuolaidų futbolininkams, kurių žaidimo technikoje mato silpnų vietų. Juk pakelti fizinę žaidėjo formą, jei pats žaidėjas to nori, sąlyginai lengvesnis kelias, nei taisyti kamuolio valdymą ar taktinio žaidimo supratimo minusus.

Na, kiekvienas treneris mato žaidimą savaip. L. Mėgelaitis pamečiui tapo Lietuvos U-17, U-19 rinktinių nariu, gynė šių komandų garbę Europos čempionato atrankos zoninėse varžybose. Žaidė Lietuvoje, Liuksemburge, Portugalijoje. Rungtyniauta su Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Švedijos, Graikijos, Austrijos, Azerbaidžano, Ukrainos, Moldovos, Bosnijos-Hercegovinos, Slovakijos bendraamžiais. Daug įsimintinų rungtynių. U-17 rinktinė namuose sugebėjo iškovoti lygiąsias prieš pajėgias Italijos ir Ukrainos komandas – 0:0 ir 1:1. Rungtynės su italais vyko per liūtį, kuri tapo lietuvaičių sąjungininke, o svečiams – kliūtimi žaisti jiems įprastu stiliumi: greitai.

Deja, pralaimėta švedams – 0:3. Liuksemburge to paties amžiaus lietuvaičiai tik po atkaklios kovos pralaimėjo ispanams – 1:2. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai – 1:1. Įvartį į varžovų vartus galva įmušė L. Mėgelaitis. Anot Lino, nemažai tos perspektyvios rinktinės narių jau nebežaidžia futbolo. Vieni metė, kiti gavo mesti, nes nebesilaikė sportinio režimo, kiti pasirinko darbą. Žmonių gyvenimų ir likimų liniuote neišmatuosi. Šiandien Linas – Lietuvos U-21 rinktinės vidurio saugas. Dar bus daug mačų.

Iš Kauno – į Italiją

Penkiolikmetis Linas patenka į Kauno „Stumbro“ vyrų ekipą, dalyvaujančią šalies I lygos pirmenybėse. „Stumbras“ iškovoja lygos čempiono titulą. Veriasi naujas kelias ir L. Mėgelaičiui: išvažiuoja į peržiūrą Italijoje. Lino agentas – Valerijus Mižigurskis. Bet ką agentai nerekomenduoja. Lino pirmoji komanda futbolo šalyje Italijoje – Verčelio miesto „Pro Vercelli“.

Jos praeitis šlovinga, deja, sena. Prieš Pirmąjį pasaulinį karą Verčlio komanda net 7 kartus yra buvusi Italijos čempionė. Atvykus L. Mėgelaičiui ši komanda dalyvavo antroje pagal stiprumą serijos „B“ čempionate. Užsimota susigrąžinti sportinį prestižą. Debiutantas iš Lietuvos dar labai jaunas, todėl perskolinamas kitai ekipai. Vietą po futbolo saule saulėtoje Italijoje reikia nupelnyti prakaitu.

Linas atsiduria Kiavario (Chiavari – itališkai) komandoje „Virtus Entella“ (serija „B“), po to – Latinos ekipoje „Latina“ pagrindinėje rinktinėje (serija „B“). Čia neužsibūna, žiemą pusmečiui išnuomojamas Sicilijos miesto Lentini klubo „Sicula Leonzio“ komandai. Sicilijoje Linui patiko. Pasibaigus sezonui sudarė kontraktą dviem metams. Gaila, bet klubo finansinė situacija pablogėjo ir Linas persikėlė į Gubijo miesto (150 km iki Romos) klubą „A. S. Gubbio“. Ši komanda dalyvauja serijos „C“ čempionate (20 komandų) ir buvo nusmukusi į turnyrinės lentelės dugną. Atėjus Linui komanda paeiliui laimėjo 3 rungtynes ir 4 susitikimus baigė taikiai.

Virusas „COVID-19“ nutraukė čempionatą. Naujais žaidėjais pasipildžiusios „A. S. Gubbio“ ekipos planai naujam sezonui ambicingesni: laimėti serijos „C“ varžybas ir pakilti į serijos „B“ pirmenybes. Į aukštesnę lygą išeina tik viena komanda.

Apie italus ir jų futbolą

Linas jau laisvai kalba itališkai. Atvykusiems į Italiją svetimšaliams ten gyventi vietiniai tiesiai į akis sako, kad privalo išmokti kalbėti itališkai. Valdžios papildomo finansinio palaikymo sulaukia klubai, kuriuose daugiau italų jaunimo. Visi supranta, kad taip auginama pamaina Italijos rinktinei.

Treniruojamasi 5 dienas per savaitę. Trukmė skirtinga. Būna ir po dvi treniruotes per dieną. Rungtynės – šeštadieniais, poilsis – sekmadieniais. Į rungtynes svečiuose išvažiuojama dieną prieš. Futbolininkai vejon išbėga pailsėję, iš anksto susipažinę su stadionu. Treneriai naudoja daug taktinių žaidimo schemų, atsižvelgdami į varžovų galimybes. Laisvalaikiu Linas traukia į baseiną. Kitas pomėgis – lauko tenisas.

Geriausias draugas - kamuolys

Kovo viduryje L. Mėgelaitis grįžo į Šilutę ir išmėgino jėgas vietos lauko teniso klubo „Verdena“ turnyre. Tarp 20 dalyvių užėmė 5-ą vietą. Ketvirtfinalyje burtas į varžovus parinko vieną iš klubo lyderių Artūrą Raicevičių, būsimąjį antros vietos laimėtoją. Pastarajam teko paplušėti, bet išsikapstė, įveikė Liną po pratęsimo – 1:6, 6:3, 10:3.

Namuose Pagryniuose su tėvu pažaidžia stalo tenisą. Mėgėjišką pingpongą. Ar turi draugę? Nesigiria. Kol kas jo geriausias draugas – kamuolys. Taip porina. Gražiausia spalva jam – mėlyna. Aišku, italai už tokį atsakymą paplotų: jų futbolo rinktinės spalva. Mėgstamiausias gėrimas nuo vaikystės – kefyras, skaniausi patiekalai – plokštainis, grybai. Horoskopo gyvūnas – tigras.

Požiūris į pinigus? Lino atsakymas: „Pinigai laimės neatneša, tik pagerina gyvenimo kokybę.“ Svajonė: baigus profesionalaus futbolininko karjerą užsienyje sugrįžti į gimtinę ir suburti draugų ekipą, kuri FK „Šilutę“ išvestų į aukščiausią lygą. Pamariškiai yra ten rungtyniavę. Taip atsidėkotų Šilutei už viską, ką čia gavo. Juk už šilutiškių vyrų komandą dar nėra žaidęs.

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Sau 16 19:00

šį sezoną nekeičiamas vidurio saugas.
komanda pradėjo prastai, bet dabar visai įsivažiavo ir gali sėkmingiau sužaidus antrą dalį, patektį į playoffus.
Megelaičiui manau reikalaingas geras komandos pasirodymas, nes jei ir nepatektų su komanda į seriją B, tai gerai pasirodžius, gal kas nors suteiktų šansą iš kitų komandų.
Dviejų metų kontraktas baigsis šią vasarą.

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Geg 02 18:00

paskutines rungtynes laimėjo 2-1 ilgą laiką buvo pakilę į 11 vietą, kuri būtų leidusi kovoti dėl pakilimo į Seriją B. Bet kitose rungtynėse 95min Virtus įmušė įvartį ir Gubbio paliko pirmus už brūkšnio.

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Geg 07 13:11

Gubbio, difficult for Megelaitis and Gomez to stay
https://www.tuttoc.com/calciomercato/gu ... mez-282376

The Gubbio , blurred the playoffs, is preparing to close the season but already looking to the future. As reported by the newspaper La Nazione , the permanence of some elements is not taken for granted and, in particular, it seems that Juanito Gomez and Linas Megelaitis are destined to change their shirts .

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Geg 10 10:22

https://www.lanazione.it/umbria/sport/c ... -1.6344222
Juanito Gomez and Linas Megelaitis, both expiring their contracts.

"Juanito, a player who has proved to be fundamental, has long expressed his intention to approach home for family reasons. His decisions must be respected. In Megelaitis I asked to be able to discuss with his agent for a final decision. he is postponed from day to day. It is a behavior that I do not like and for this reason I have given him a precise deadline, after which everyone will go their own way. I can still reassure the fans: whoever leaves will be adequately replaced.
nelabai tikslus vertimas, esmė tokia:

Megelaičiui yra pasiūlyta pratęsti sutartį, bet lietuvis vilkina procesą. Klubo vadovui toks tampymasis nepatinka, todėl davė deadline iki kurio turi pateikti savo galutinį atsakymą, kitu atveju galės keliauti savais keliais.

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Geg 16 15:53

Lauks iš Seria B pasiūlymų.

Gubbio, difficult renewal for Megelaitis: "I want to play in Serie B"
https://www.tuttoc.com/girone-b/gubbio- ... e-b-283098
The roads of Gubbio and of the median Linas Megelaitis are getting further and further away . The Lithuanian, expiring in June, spoke to the Corriere dell'Umbria to take stock of his contractual situation: " I left on good terms with the company but there was no real negotiation for the renewal . My agent spoke with President Notari but no agreement was found. I want to make a career and if a proposal from Serie B should arrive, I would accept it without even a second and without looking at the money.

Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Lie 30 10:17

nepavyko Linui grįžti į Seriją B.

Pasirašė kontraktą su Serija C komanda Viterbese

https://usviterbese.it/linas-megelaitis ... viterbese/
Viterbo, 29 July 2021 - US Viterbese 1908 is pleased to announce that Linas Megelaitis has signed a three-year contract with the Gialloblù club. The Lithuanian midfielder arrives permanently from Gubbio, the club with which he made 29 appearances in the group B of Serie C last season.

Best wishes go to Linas for his new adventure with the Viterbese shirt.

Respublik
Pranešimai: 5657
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Rgp 29 09:52

2021.08.22

Italijos „Viterbese“ klube debiutavo lietuvis Linas Mėgelaitis. „Serie C“ lygos „Coppa Italia“ turnyre L.Mėgelaitis žaidė visas 90 minučių ir padėjo „Viterbese“ klubui 2:1 įveikti buvusią savo komandą „Gubbio“. Po šios pergalės „Viterbese“ žengė į taurės šešioliktfinalį.

https://www.sportas.lt/naujiena/439010/ ... ekeiciamas

Romos „Lazio“ klubas Italijos „Serie A“ rungtynėms su „Empoli“ registravo vartininką Marių Adamonį. Tiesa, lietuvis liko ant atsarginių suolo, o „Lazio“ vartus gynė veteranas Pepe Reina. „Lazio“ klubas išvykoje šventė pergalę rezultatu 3:1.

Belgijos aukščiausioje lygoje ir toliau po 90 minučių žaidžia lietuvis Edgaras Utkus, bet jo atstovaujamas Briugės „Cercle“ klubas patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. Šįkart „Cercle“ išvykoje 1:2 nusileido „Seraing“ klubui, kuris abu įvarčius pelnė antrajame kėlinyje, o Briugės klubas pirmavo dar nuo 5 minutės. „Cercle“ ekipa per penkias lygos rungtynes, kuriose E.Utkus žaidė be keitimų, surinko 5 taškus ir kol kas užima 11 lygos vietą.

Izraelio „Toto“ taurės turnyre dvylikta vietą užėmė Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubas su vartininku Džiugu Bartkumi. Tai paaiškės po rungtynių su Petah Tikvos „Maccabi“ ekipa, kuri tris kartus įveikė Dž.Bartkų ir šventė pergalę rezultatu 3:0. Dž.Bartkus kamuolį iš savų vartų traukė 25, 43 ir 47 minutėmis. Lietuviui taip pat pavyko atremti vieną varžovų smūgį.

Respublik
Pranešimai: 5657
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Rgp 29 23:08

Italijos „Serie C“ lygoje visas 90 minučių žaidė saugas Linas Mėgelaitis, kurio atstovaujamas „Viterbese“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 3:3 su „Fermana“ klubu. L.Mėgelaitis šiose rungtynėse 18 minutę gavo geltoną kortelę.

https://www.sportas.lt/naujiena/439438/ ... zono-kovas

Respublik
Pranešimai: 5657
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Rgp 30 19:55

Rinktinės žaidėjas L. Mėgelaitis – apie adaptaciją vyrų rinktinėje bei laiką Italijoje
https://lff.lt/news/12471/rinktines-zai ... italijoje/

Linas Mėgelaitis pirmą kartą Lietuvos rinktinėje debiutavo 2020-ųjų rudenį, o dabar taip pat sulaukė naujojo rinktinės trenerio Valdo Ivanausko dėmesio ir vėl darbuosis su nacionaline komanda pasaulio čempionato atrankos kovose.

2020-ųjų lapkritį futbolininkas daugiau nei valandą sužaidė kontrolinėje akistatoje su Farerų salomis, o vėliau į vyrų rinktinę sugrįžo jau šių metų vasarą, Baltijos taurės kovoms bei kontrolinei kovai su Ispanijos futbolininkais.

Kaip sakė pats žaidėjas, antras iškvietimas į rinktinę yra kiek lengvesnis, nes tada jau geriau pažįstama didelė dalis kolektyvo.

„Kai pirmą kartą atvykau, žaidėjus žinojau, bet nepažinojau asmeniškai, o vėliau jau ne tik žinojau, bet ir buvau susipažinęs, tad tikrai lengviau. Kolektyvas padėjo įsilieti kaip įmanoma geriau, treneris davė pasitikėjimo ir minučių, tad tikrai džiaugiuosi. Buvo ir klaidelių, ir jaudulio, bet tai yra normalu, nes tai nėra paprastos rungtynės, o rinktinė“, – teigė žaidėjas.


Tobex
Pranešimai: 9547
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Linas Mėgelaitis

2021 Lap 29 19:56

L.Mėgelaitis Italijoje įmušė savo pirmąjį karjeros įvartį
Visą straipsnį galite rasti https://www.sportas.lt/naujiena/445067/ ... ros-ivarti

Sekmadienį savo pirmą karjeros įvartį klubiniame futbole pelnė Linas Mėgelaitis. „Viterbese“ klubo saugas šiuo įvarčiu padėjo savo ekipai išvykoje sužaisti lygiosiomis 3:3 su „Reggiana” klubu.

iose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse L.Mėgelaitis žaidė visas 90 minučių, o įvartį Lietuvos rinktinės saugui pavyko įmušti 57 minutę. Po jo įvarčio „Viterbese“ dar pirmavo 2:0, tačiau po to varžovams pavyko rezultatą išlyginti, o rungtynės galiausiai baigėsi rezultatu 3:3.

Po šių lygiųjų „Viterbese“ su 11 taškų lieka paskutinėje, dvidešimtoje turnyrinės lentelės vietoje, o „Reggiana“ klubas lieka antroje vietoje.

įvarčio video:
https://streamable.com/bmd8ga

Grįžti į