mafia7
Pranešimai: 7302
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Liutauras Varanavičius

2011 Lap 15 15:30

L.Varanavičius paskirtas vieno iš strateginių UEFA komiteto nariu

2011-11-15

Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) rengiasi pokyčiams, kurie prilyginami visų laikų sėkmingiausiam UEFA projektui - Čempionų lygos turnyro sukūrimui 1991 metais. Po ilgų diskusijų ir parengiamųjų darbų visos 53 UEFA narės pritarė siūlymui centralizuoti jų rinkodaros teises iki 2014 metų ir įgaliojo UEFA pradėti projekto įgyvendinimą.

Lietuva ir kelios kitos futbolo federacijos siūlė UEFA atsigręžti į nacionalinių komandų rungtynes ir pakelti jų lygi remiantis vieno iš sėkmingiausių futbolo turnyrų – UEFA Čempionų lygos – patirtimi“, - sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius – „Asmeniškai daug dirbau šiuo klausimu, vadovaudamas UEFA žiniasklaidos ir rinkodaros komitetams“.

Šio projekto įgyvendinimui UEFA prezidento Michelio Platini sprendimu buvo įkurta 8 žmonių darbo grupė. Ji sudaryta iš 4 didžiųjų Europos futbolo asociacijų – Vokietijos, Anglijos, Prancūzijos ir Olandijos atstovų, bei 4 aktyviausiai už centralizavimą pasisakiusių federacijų vadovų. Vienas jų – LFF prezidentas L.Varanavičius.

„Šis projektas pakeis visų senajame žemyne vykdomų Europos ir Pasaulio čempionatų tvarką. Lietuvai suteikta didelė garbė ir tuo pačiu atsakomybė atstovauti mažų ir vidutinių futbolo asociacijų interesams“, - sakė L.Varanavičius.

UEFA prezidento sprendimu sudaryta darbo grupė bus atsakinga už centralizavimo sąlygų paruošimą, derybinės pozicijos nustatymą, Nacionalinių asociacijų interesų atstovavimą bei projekto vykdymą.

Šaltinis:lrytas.lt

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Sau 27 14:05

Varanavičius: nematau prieš ką kariauti, prezidento posto sieksiu

http://www.alfa.lt/straipsnis/13610194/ ... -23_17-40/

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vykdomasis komitetas sustabdė Vilniaus apskrities futbolo federacijos (VAFF) narystę LFF. Šiuo žingsniu pasipiktinęs VAFF prezidentas penktadienį vykusioje konferencijoje neigė kaltinimus ir negailėjo aštrių žodžių LFF prezidentui Liutaurui Varanavičiui

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Vas 18 23:29

L. Varanavičiui - prancūziškas diplomas
http://www.sportas.info/naujienos/10620 ... lomas.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ingvaras Butautas
2012 m. vasario 18 d. 02:45

Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius penktadienį tapo Sporto vadybos magistrų vadovu. Tokį diplomą jam įteikė Paryžiaus universitete. „Tai yra programa, kurią penki didžiausi Europoje besispecializuojantys sporto vadyboje universitetai nusprendė surengti kartu. Mes esame šios programos pirmoji laida,“ – kalbėjo Lietuvos futbolo vadovas. L. Varanavičiui, kaip ir dar kelių nacionalinių futbolo federacijų vadovams, studijuoti pasiūlė UEFA. „Universitetai pradėjo bendradarbiauti su penkiomis sporto federacijomis: UEFA, „FIBA Europe“, Europos regbio, rankinio ir tinklinio federacijomis. O vėliau dar prisijungė ir tarptautinė ledo ritulio federacija,“ – pasakojo LFF prezidentas. L. Varanavičius turėjo 20 bendramokslių. Pusė jų atstovavo futbolui, pusė – kitoms sporto šakoms. „Buvo keli žmonės iš pačios UEFA organizacijos ir iš kelių Europos šalių: Armėnijos, Makedonijos, Bosnijos ir Hercegovinos ir kitų,“ Mokslus lietuvis krimto kartu su Ledo ritulio tarptautinės federacijos generalinis sekretoriumi Horstu Lichtneriu, FIBA Europe“ prezidentu islandu Olafuru Rafnssonu. Studijos truko pusantrų metų. Kas du mėnesiai LFF vadovui tekdavo vykti į savaitės trukmės sesiją, kuri būdavo skirtingose šalyse.

„Viena sesija buvo Amerikoje, kur susipažinome su tenykščiu sporto modeliu. Dėstė ir NBA, ir NHL, ir MLS, ir NFL komisarai. Tai buvo įdomu, Šiaurės Amerikos sporto veiklos modelis gerokai skiriasi nuo europietiškojo. Galbūt iš jos Europoje nedaug ką galima pritaikyti, bet kai ką turbūt reikėtų,“ – pasakojo L. Varanavičius. Jis tęsė pasakojimą apie studijas: „Būdavo darbai, kur reikėjo išanalizuoti ką nors ir pasiruošti grupėse po 5 žmones, o paskutinis darbas buvo – diplominis, kurį reikėjo parašyti ir apsiginti. Pirmadienį apsigyniau, penktadienį gavau diplomą. 19 žmonių iš mūsų grupės gavo diplomus, neapsigynė - vienas.“ Anot L. Varanavičiaus, daugiausia laiko užėmė diplominis darbas, kuriam teko paaukoti atostogas. „Daugiausia nukentėjo šeima. Jai skiriamą dėmesio dalį teko skirti darbui. Diplominis užėmė labai daug laiko, jį reikėjo rašyti atostogų sąskaita.“

Tačiau sugaišto laiko LFF vadovas nesigaili. „Studijuoti tikrai vertėjo. Nes tokio lygio mokslo Lietuvoje tikrai negausi,“ – įsitikinęs L. Varanavičius. Jis tvirtino, kad šios studijos labai pravers: „Aš abejoju, ar Lietuvoje kas nors turi ir tokią patirtį, nes mums dėstė ir Europos komisijos komisarai ir olimpinio komiteto vadovai. Manau, kad tai yra svarbu, jei nori ką nors gero savo šaliai tarptautiniu mastu nuveikti. Nes yra labai daug skirtingų modelių organizacijų, su kuriomis reikia dirbti. Jeigu viso to nežinosi, tai dirbsi tik Lietuvoje.“ L. Varanavičius yra baigęs Kauno Vytauto Didžiojo universitetą.

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Vas 19 00:25

...L. Varanavičius yra baigęs Kauno Vytauto Didžiojo universitetą.
Tas daznai ir pasimato

geriantis
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Vas 19 10:03

Valstybinių universitetų reitingas 2011 m.
Vieta Universitetas
1 Vilniaus universitetas
2 Kauno technologijos univesitetas
3 Mykolo Romerio universitetas
4 Vytauto Didžiojo universitetas
5 Vilniaus Gedimino technikos universitetas
6 Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
7 Šiaulių universitetas
8 Klaipėdos universitetas
9 Lietuvos žemės ūkio universitetas
10 Vilniaus pedagoginis universitetas
11 Lietuvos muzikos ir teatro akademija
12 Vilniaus dailės akademija
13 Lietuvos kūno kultūros akademija

UCCM
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Vas 20 01:06

Ech, išmoktumėt postint nuo originalo, o ne nuo nukopintojo :(

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Vas 20 08:24

Net ir nukopint nuo visų esamų šaltinių ne visad spėjų, tad galėtumėt ir patys padėti tą daryti..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Kov 11 13:26

LFF prezidento L. Varanavičiaus mačas su kritikais – užčiaupti burnas žiniasklaidai sumanęs futbolo veikėjas pralaimi jau 0:3
http://www.lrytas.lt/-13314519831330667 ... au-0-3.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
2012-03-11 11:47

Liutauro Varanavičiaus pralaimėjimų serija tęsiasi. Savo garbe ir orumu ypač susirūpinęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas 2012-aisiais pralaimėjo jau trečiąją bylą prieš jo veiklą kritikuojančius žurnalistus.
LFF prezidentas L.Varanavičius pralaimėjo jau trečiąją bylą, mėgindamas užčiaupti burnas jį kritikuojantiems žurnalistams. Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija (LŽLEK) atmetė L.Varanavičiaus skundą dėl interneto svetainėje lrytas.lt paskelbto komentaro „Ar praregės Lietuvos futbolas po išvykos į Čečėniją“. Dvyliktus metus LFF vadovaujantis futbolo veikėjas skundėsi etikos sargams, kad šiame komentare buvo „pateikta neobjektyvi ir tendencinga informacija, žeminanti LFF prezidento garbę ir orumą“. „2011-11-12 interneto svetainės lrytas.lt publikacijoje „Ar praregės Lietuvos futbolas po išvykos į Čečėniją“ nebuvo pažeistas Žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksas“, - penktadienį viešai paskelbtame savo nutarime teigia LŽLEK.

LŽLEK sudaro 15 narių, kurie atstovauja įvairioms šalies visuomeninėms organizacijoms: Lietuvos psichiatrų asociacijai, Lietuvos žmogaus teisių centrui, Lietuvos regioninių televizijų asociacijai, Lietuvos vyskupų konferencijai, Lietuvos žurnalistų draugijai, Lietuvos žurnalistų sąjungai, Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai, Lietuvos žurnalistikos centrui, Lietuvos radijo ir televizijos asociacijai, Lietuvos periodinės spaudos leidėjų asociacijai, Lietuvos kabelinės televizijos asociacijai, Nacionalinei rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijai, Komunikacijos ir reklamos agentūrų asociacijai, Nacionalinei žurnalistų kūrėjų asociacijai ir Interneto žiniasklaidos asociacijai.

Kariauti su žiniasklaida nusprendęs L.Varanavičius pastaruoju metu šią komisiją apipylė skundais. 2012-ųjų sausį LŽEKL atmetė Lietuvos futbolo federacijos pretenzijas dėl žurnalisto Aurimo Budraičio publikacijos „Bailys ir melagis, vardu Liutauras Varanavičius“, kuri 2011 m. rugsėjo 16 d. buvo išspausdinta interneto svetainėje futbolas.lt, o po to pasirodė ir kituose interneto portaluose. Tame pačiame LŽLEK posėdyje 2012-ųjų sausio 9 dieną buvo svarstomas dar vienas LFF skundas, kuriame futbolo veikėjai piktinosi interneto svetainėje lrt.lt pateikta publikacija „R.Vaiginas: skirti R.Žutautą vyr. treneriu buvo klaida“, kuri buvo parengta LTV laidos „Savaitė“ (vedėja Nemira Pumprickaitė) pagrindu. LŽEK nusprendė, kad 2011-09-12 internete paskelbtoje publikacijoje taip pat nebuvo pažeistas Žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksas. Į karą su žiniasklaida įsivėlęs L.Varanavičius jau pralaimi 0:3. Kas taps naujuoju LFF prezidento taikiniu ir įmuš dar vieną įvartį į savo garbe susirūpinusio veikėjo vartus?

grynas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012 Sau 11 10:22
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Kov 12 10:04

bet ištirkrūjų tai tas Lietuviškos žiniasklaidos nepakaltinamumas jau darosi juokingas, aš čia nekalbu dabar apie Varanavičių, bet jeigu tik kasnors sugalvoja pasiskųsti, kad buvo apdergtas žiniasklaidoj tuoj būna sumaišomas su žemėmis, ta žurnalistų etikos komisija tai išvis kažkos pasityčiojimas - "žurnalistai" dergiasi iš žmonių, rašinėja nebūtus dalykus, bet etikos jie mat nepažeidinėja, turėjau aš garbės gyvenime iš tikrai etiškų žurnalistų pasimokyti apie žurnalistikos etiką, tai ko dabar galima prisiskaityti lietuviškoj žiniaskalaidoj su etika prasilenkia labai toli

mafia7
Pranešimai: 7302
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Kov 12 12:49

Gal užteks ant Liutauro visas šiukšles pilti, jau darosi juokinga.Kiek galima šį žmogų su šiukšlėmis maišyti, logiškai mastant, nieko blogo jis nepadarė.Stengiasi žmogus, bet vis kažkas nagus prikiša.

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Kov 12 19:06

nevarykit ant tų žurnalistų, yra jų visokių, mūsų forume jų irgi daug :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Liutauras Varanavičius

2012 Kov 12 19:19

Reikia varyti, nes retas kuris jų apie A lygą žino bent panašiai, kiek apie anglus ar ispanus..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Liutauras Varanavičius

2013 Kov 08 16:06

Kaune užpultas ir sumuštas buvęs LFF prezidentas L.Varanavičius
2013 m. kovo 8 d. 15:27
http://sportas.delfi.lt/futbolas/kaune- ... d=60863757" onclick="window.open(this.href);return false;

Ketvirtadienį, apie pusę dešimtos vakaro, Kaune prie savo namų užpultas buvęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Liutauras Varanavičius. Kelių nepažįstamų jaunuolių sumuštam L. Varanavičiui prireikė medikų pagalbos. Po apžiūros gydymo įstaigoje kaunietis išleistas gydytis į namus. DELFI penktadienį susisiekus su nukentėjusiuoju, plačiau papasakoti incidento aplinkybių šis nenorėjo. „Šiuo metu jaučiuosi labai prastai ir nieko nenoriu komentuoti. Kai atsigausiu, tada galėsime pasikalbėti“, – sakė L. Varanavičius. DELFI žiniomis, buvusį LFF vadovą užpuolikai trankė ir beisbolo lazdomis. Tyrimą atlieka Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai. Primename, kad L. Varanavičius šalies futbolui vadovavo 12 metų. Pernai LFF prezidento poste jį pakeitė Julius Kvedaras.

DELFI žiniomis, L. Varanavičius auka tapo neatsitiktinai. Manoma, kad nusikaltėliai į nuošalų vidinį Daukanto gatvės kiemą atvyko dviem automobiliais ir čia laukė savo aukos. Kuomet L. Varanavičius prisiartino prie namų, iš mašinų iššokę, pirminiais duomenimis, šeši kaukėti užpuolikai talžė L. Varanavičių beisbolo lazdomis. Po egzekucijos užpuolikai vėl susėdo į automobilius ir pasišalino.

Rieshutas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 14:28
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Liutauras Varanavičius

2013 Kov 08 16:28

aš tai žurnalistaso vietoj pilstyčiau apie jo ryšius su ūkio banku! bet, jei jau susiejo su putbalu, tai reiktų apie Kvedaro ryšius su nusikalstamu pasauliu. Žodžiu, delfi galėjo geriau, įdomiau, daugiau piktų komentarų sulaukt

...

Re: Liutauras Varanavičius

2013 Kov 09 13:03

DELFYJE jau 191 piktas komentaras, o labai patiko vienas: "Kaunas, bananų respublikos sostinė." :mrgreen:

Aš tai būčiau parašęs, kad Bananų Respublikos laikinoji sostinė. :mrgreen:
Kažkada ten vaikštinėdavau, tai gražus miestas buvo, dabar tik duobės ir ŪB su išlaižyta "babkyčių" saugykla liko... blogoji banko pusė. :mrgreen:

Grįžti į