bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Moterų futbolas

2010 Bal 27 19:48

Susimušė futbolininkės
http://www.sportas.info/naujienos/1223.html

Lietuvos moterų futbolo A lyga startavo neįprastu vaizdeliu: Naujojoje Akmenėje susimušusias futbolininkes teko išvaryti iš aikštės.

Pirmojo moterų A lygos turo rungtynes tarp „Akmenės“ ir Tauragės „Tauro“ komandų sutrikdė retai moterų futbole pasitaikantis incidentas. Pirmajame kėlinyje po susidūrimo aikštėje „Akmenės“ žaidėja Inesa Stasiulytė užgriuvo ant „Tauro“ atstovės Bernadetos Šatkutės. Ant žemės gulinčios futbolininkės kibo viena kitai į atlapus ir ėmė ridinėtis po veją. Mačui teisėjavęs arbitras E.Amšėjus išskyrė peštukes ir abiem parodė raudoną kortelę. „Didelių muštynių nebuvo. Viena žaidėja po pražangos griūdama nusitempė kitą ant žemės, ir jos kibo viena kitai į plaukus. Buvo veikiau ne muštynės, o imtynės“, - portalui pasakojo E.Amšėjus. Lietuvos moterų futbolo asociacijos prezidento Vytauto Tutlio teigimu, žaidėjoms gresia mažiausiai vienerių rungtynių diskvalifikacija. Grumtynes aikštėje užtikrintai laimėjo praėjusių metų vicečempionės „Akmenės“ futbolininkės, varžoves sutriuškinusios net 13:0.

----

Wow, he he.. Būtų įdomu pamatyt :)

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

Re: Moterų futbolas

2010 Spa 25 13:22

15 min. pranešdami apie Baltijos moterų futbolo lygos finalą sugebėjo parinkti iliustraciją labai jau ne į temą:

Paveikslėlis

Šiaulietės – geriausios Baltijos futbolo lygoje


Savaitgalį Šiauliuose įvyko Baltijos moterų futbolo lygos finalo ketverto turnyras, kuriame triumfavo Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros–Universiteto“ komanda, finale 3:0 (3:0) nugalėjusi antrąją vietą užėmusias šalies vicečempiones Ukmergės „TexTilitės“ futbolininkes.
Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

Du įvarčius nugalėtojoms pelnė Viktorija Budrytė (31 ir 41 min.), vieną – Rasa Imanalijeva (44 min.).

Lietuvos ekipose geriausiomis turnyro žaidėjomis buvo pripažintos V. Budrytė („Gintra–Universitetas“) ir Rimantė Kunickaitė („TexTilitė“).


Trečiąja pozicija turnyre tenkinosi Liepojos „Metalurgs“ klubas, 2:1 (1:0) įveikęs finalo ketverto turnyro autsaiderės pozicijoje likusią kitą Latvijos vienuolikę Rygos „Skonto–Ceriba–46 vsk.“.
Turnyro pusfinalyje šiaulietės rygietes sutriuškino 7:1 (3:0), o ukmergiškės futbolininkės iš Liepojos privertė pasiduoti rezultatu 3:0 (1:0).

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Moterų futbolas

2010 Spa 25 13:56

Šis tiktų ir "įdomybių bei keistenybių" skyreliui :)

...

Re: Moterų futbolas

2011 Spa 06 16:11

Trenerė ir teisėja I.Siliūnienė: "Futbolas leidžia merginoms patirti tikras emocijas ir suvienija"

http://www.lff.lt/lt/article/trenere_ir ... _suvienija

Lietuvos moterų futbolo čempionate praėjusį mėnesį užfiksuota sensacija - penkerius metus pralaimėjimo čempionate nepatyrusią Šiaulių "Gintra-Universitetas" komandą nugalėjo "Kauno" ekipa.

Viena iš kauniečių pergalės kalvių - ekipos trenerė Ingrida Siliūnienė. Jau daugiau kaip aštuonerius metus kaunietė yra pašventusi futbolui - dirba Kauno futbolo mokyklos trenere, futbolo teisėja, taip pat ir kūno kultūros mokytoja.

Paklausta, kas jai yra futbolas, I.Siliūnienė nedvejodama atsako: "Futbolas man - mano gyvenimo būdas, hobis, sportas, laisvalaikis ir kasdienybė. Futbolui kiekvieną dieną skiriu apie 4-5 valandas - užsiemimai mokykloje, treniruotės, rungtynės, teisėjavimas... Kartais tenka net ir šeimai pasakyti ne."

Futbolu užsidegusi moteris svetainei LFF.lt papasakojo kodėl nelengva treniruoti merginas, atskleidė, kodėl joms taip patinka futbolas, ir pasidalino mintimis apie teisėjavimą vyrų futbole.

- Kuo neįprasta merginų futbolo trenerės profesija?
- Kiekvieno trenerio darbas - nesvarbu futbolo ar krepšinio - reikalauja daug pastangų, pasiaukojimo. Treneris turi būti atsidavęs šiai sporto šakai ir ja nuolatos gyventi. Būti merginų trenere - tai būti ir mama ir psichologe kartu. Tenka naudoti visai kitokią darbo specifiką nei treniruojant vaikinų komandą. Su vaikinais dirbti būtų paprasčiau ir lengviau.

- Tačiau pasirinkote treniruoti merginų futbolo komandą. Kodėl?
- Kauno futbolo mokykloje gavau trenerės darbą ir man pasiūlė pabandyti treniruoti merginų grupę. Iš pat pradžių dvejojau, reikėjo laiko apsispręsti. Bet futbolo teisėjo Vijūno Vasiliausko ir legendinio trenerio Antano Komskio įkalbinėjama visgi ryžausi šiam iššūkiui. Taip ir prasidėjo mano aštuonerių metų futbolo trenerės karjera. Jos metu aplankydavo įvairiausių minčių.

- Ką pasakytumėte tokiam žmogui, kuris mano, jog futbolas neskirtas moterims?
- Tikrai ilgai ginčyčiausi su tokiu žmogumi. Daug kas mėgsta teigti, jog žaidžiant futbolą kojos tampa kreivos. Tikrai pilnai galiu pasakyti, jog žaidžiančių futbolą merginų kojos netampa kreivos, tiesiog žmonės susidaro klaidingus stereotipus. Nesutikčiau ir kad futbolas šiurkštus sportas. Krepšinyje ar rankinyje yra galbūt netgi daugiau fizinio kontakto, ten leidžiama daugiau nei futbole.

- Tai kodėl merginoms ir moterims taip patinka futbolas?
- Manau, jog dėl futbolo suteikiamų emocijų, kurios yra nesuvaidintos ir tokios tikros. Taip pat dėl to, kad futbolas yra komandinis žaidimas, suvienijantis tave ir dar dešimt tavo kolegių, priverčiantis kovoti išvien dėl bendro tikslo. Merginos ateina treniruotis, nes nori būti sportiškos, greitos, gražios.

- Ar merginų tevėliai neprieštarauja tokiam jų pasirinkimui?
- Tėveliai į tai reaguoja labai įvairiai. Mamos savo mažytėms dukrytėms nelabai leidžia užsiimti futbolu dėl tos pačios „kreivų kojų problemos". Dažnai atėjusioms mamytėms tenka įrodinėti, kad taip nėra. Pavykus pakeisti neteisingai susidarytą nuomonę, mamos vėliau pačios dažnai užsuka į treniruotes pasižiūrėti, kaip sportuoja jų mergaitės.

- Ar merginos lankančios futbolo treniruotes skiriasi nuo savo bendraamžių?
- Jei kalbėtume apie mano treniruojamą „Kauno" komandą, joje žaidžiančios merginos tikrai išsiskiria iš savo bendraamžių. Jos yra labiau bendraujančios, drąsesnės, nebijančios paklausti, tvirtesnio charakterio ir, be abejo, fiziškai stipresnės nei kitos merginos.

- Ar puošeivos (žargonu vadinamosios „fyfos") ir futbolas suderinama?
- Visko pasitaiko. Galiu papasakoti vieną tokią istoriją. Kartą pas mane atėjo sportuoti keturios vadinamos „fyfos". Sau galvojau, jog šitos panelės ištemps ilgiausiai kokią savaitę. Ir ką gi manote? Viena iš jų futbolą lankė apie šešerius ar septynerius metus. Labiausiai priklauso nuo to, ko merginos ateina - ar paieškoti vaikinų, ar pasimaivyti prieš juos. Tokios panelės baigia treniruotes po savaitės. Jeigu ateina rimtai sportuoti , ir ta vadinamoji „fyfa" gali tapti gera futbolininke.

- Ar moterų futbolą galima vadinti akiai patraukliu sportu?
- Manau, jog kalbant apie žaidimo grožį, mes dar gerokai atsiliekame nuo tokio lygio, kokį demonstruoja tarkim vokietės ar Skandinavijos šalys. Todėl normalu, jog pasižiūrėti moterų futbolo rungtynes renkasi žymiai mažiau žmonių, nei minėtose šalyse. Visgi tie, kas ateina pasižiūrėti moterų A lygos rungtynių, dažniausiai nelieka nusivylę, nes gauna progą pamatyti futbolo aikštėje kovojančias gražias merginas. Norint moterų futbolą padaryti dar patrauklesniu, siūlyčiau šiek tiek pakoreguoti futbolininkių aprangą. Gal tai padėtų padidinti susidomėjimą šiuo sportu.

- Kaip manote, ar pastaruoju metu moterų futbolas populiarėja?
- Be abejo. Mano mokykloje į futbolo treniruotes jau prašosi ketvirtokės, penktokės ir kitos merginos - klausia, ar galima lankyti treniruotes. Susidomėjimas futbolu smarkiai išaugo po šią vasarą vykusio pasaulio moterų futbolo čempionato Vokietijoje, taip pat judėjimo „Moterys už futbolą" turnyrų merginoms. Nemažai prisideda Lietuvos futbolo federacijos programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus" projektai - mokyklų žaidynės „Ežiogolas", darželių „Futboliukas" ir kita. Galiu drąsiai teigti, jog šiemet pas mane treniruotes lanko beveik dvigubai daugiau merginų nei pernai ar užpernai.

- Tad galima tikėtis, kad ateityje futbolą žaidžiančių merginų skaičius tik augs?
- Žinoma. Manau, kad bendras susidomėjimas futbolu tikrai auga, atsiranda vis daugiau aikščių ir aikštelių. Viskas juda teisinga linkme. Gal šiek tiek trūksta reklamos apie moterų futbolą, taip pat būtų galima intensyviau dirbti su mokyklomis ir darželiais, juose skatinti vaikus žaisti futbolą, rengti jiems įvairius turnyrus ir varžybas.

- Jūsų treniruojamai moterų A lygos ekipai „Kaunas" neseniai pavyko parklupdyti ilgametę čempionę „Gintros-Universitetas" komandą. Ar tikėjotės tokios sekmės?
- Įveikti tikrai nesitikėjome. Paslapčia svajojome sužaisti su šiaulietėmis lygiosiomis. Kita vertus, planavome mesti iššūkį „Gintra-Universitetas" komandai ateinančiais metais. Merginos su daugkartinėmis čempionėmis visuomet žaidžia su dviguba jėga ir užsispyrimu. Kai eini į aikštę su mintimi, jog pergalę pasiekti yra beveik neįmanoma, dažnai tai nuima papildomą įtampą, tiesiog žaidi labiau atsipalaidavęs. Manau, jog šis psichologinis faktorius ir leido mums įveikti Šiaulių ekipą. Tiesa reikia pripažinti, jog ir sekmė buvo mūsų pusėje.

- Ar ši pergalė gali padidinti konkurenciją moterų A lygoje?
- Manau, kad tikrai gali. Kur benuvažiuojame, visos komandos - ne tik A lygos - mūsų klausia, kaip jums pavyko nugalėti šiaulietes, kur ta sėkmės paslaptis. Futbolininkės net ir dabar, praėjus jau mėnesiui po šių rungtynių, nelabai suvokia ką padarė. Pergalė prieš šiaulietes mus pakylėjo emociškai ir suteikė dar didesnio pasitikėjimo savo jėgomis.

- O kaip merginos pergyvena pralaimėjimus ar traumas?
- Labai sunkiai. Nuteikti jas psichologiškai - itin nelengvas darbas. Per rungtynes su šiaulietėmis viena futbolininkė gavo traumą, tačiau vis vien norėjo eiti į aikštę padėti savo draugėms. Buvo sunku žiūrėti, kaip jai rieda ašaros... Merginų psichologija apskritai yra labai sunki. Jei mergina per rungtynes susinervuoja - jau viskas. Gali kartais net palikti aikštelę, nors priežastis gali būti visai nerimta. Su jomis nuolat reikia dirbti, jas psichologiškai nuteikinėti. Tai trunka ne vienerius metus.

- Nemažai Jūsų laiko atima ir teisėjavimas. Papasakokite, kaip tapote futbolo teisėja?
- Futbolo teisėja kaip ir moterų futbolo trenere galima sakyti, tapau ekspromtu. Norėjosi pabandyti šią profesiją. Juk nepabandęs - nesužinosi. Bet sužinoti, ar tau patinka ir ar tinki teisėjauti neužtenka vienerių rungtynių ar kelių mėnesių. Reikia kelerių metų. Kaip žinote, teisėjauju ir dabar. Manau, jog tai daryti, o ypač per vyrų rungtynes, yra dar sunkiau nei treniruoti merginas.

- Nebuvo minčių baigti teisėjos karjerą?

- Dažnai... Net ir dabar kartais kyla tokių minčių. Būną tokių rungtynių, kad kartais sau pagalvoji - kaip mesiu aš tą vėliavėlę... Pirmieji du teisėjavimo metai buvo ypač sunkūs, nes reikėjo mokytis teisėjavimo amato. Kaip išmoksi nedarydamas klaidų? Todėl pasitaikydavo, kad susilaukdavau piktų žodžių iš trenerių ar žaidėjų. Nors juk specialiai nesistengdavai suklysti. Būdavo visko, ir verkdavau. Tačiau laikui bėgant prie viso šito pripratau. Su laiku ateina ir patirtis, ir pagarba iš dalyvių.

- Turbūt dažniau tenka teisėjauti su arbitrais vyrais. Ar sunku su jais sutarti, ar jie paslaugūs moterims?
- Su moterimis tenka teisėjauti tarptautinėms rungtynėms užsienyje, o čia, Lietuvoje, dažniausiai tenka dirbti su vyrais. Dažnai susilaukiu palaikymo, padrąsinimo, įvairių patarimų. Iš teisėjų vyrų niekada neteko pajausti kažkokio priešiškumo, ar „kreivų" žvilgsnių.

- Ar teisėjaujant dažnai tenka išgirsti necenzūrinių išsireiškimų Jūsų atžvilgiu?
- Jau mažiau, o pradžioje buvo visko. Aišku, pastaraisiais metais pasikeitė ir komandų požiūris į keiksmažodžius. Jų tikrai ženkliai sumažėjo. Dabar vyrai, kuomet teisėjauja moterys, stengiasi keiktis kuo mažiau. Jei ir nusikeikia - tai atsiprašo.

- Gal kartais sulaukiate ir komplimentų ar gerų žodžių iš futbolininkų, trenerių, žiūrovų?
- Tikrai būna. Kartais žiūrovai bando atkreipti dėmesį įvairiais šūksniais, netgi prašo telefono numerio ar siūlo nueiti į pasimatymą, bet stengies į visa tai nekreipti dėmesio. Žaidėjai dažniausiai išlieka taktiški ir profesionalūs, padėkoja už gerai suteisėjautas rungtynes ir palinki sekmės

...

Re: Moterų futbolas

2011 Spa 06 16:19

Trenerė ir teisėja Ingrida Siliūnienė
http://www.lff.lt/lt/article/trenere_ir ... _suvienija

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.


...

Re: Moterų futbolas

2012 Lie 31 15:20

Nuo rugpjūčio 1 dienos Alytuje – merginų vasaros futbolo mokykla. „Užsiėmimai nemokami, o amžius neribojamas“, - kviečia Alytaus apskrities moterų futbolo prezidentas Robertas Klimavičius. Mokyklos pamokos Alytaus sporto mokyklos aikštyne (A. Matučio g. 14) nuo 12 val. vyks kasdien, išskyrus savaitgalį, iki rugpjūčio 10 dienos. Daugiau informacijos tel. 8-616-92291
Paveikslėlis
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater...

Re: Moterų futbolas

2012 Rgp 09 12:18

"Gintra-Universitetas" prieš UEFA Čempionų lygos atranką pasipildė legionierėmis
Giedrius Vaitkevičius, "Šiaulių kraštas" http://www.lff.lt/lt/article/gintra-uni ... ionieremis

Šiaulių „Gintros-Universiteto" futbolininkės savaitgalį pradės kovas UEFA moterų Čempionių ly­gos atrankos varžybose. Slovėnijoje lietuvės grumsis su grėsmingomis varžovėmis - vietos, Turki­jos ir Šveicarijos čempionėmis.

Šansų nepervertina

Trečiadienį popiet „Gintra-Universitetas" išvyko į Latviją, ten žaidė draugiškas rungtynes su kai­myninės šalies čempione Rygos „Skonto".
Komandoms tai buvo paskutinė repeticija prieš pagrindinį sezono startą - UEFA Čempionių lygos atrankos varžybas.
„Gintra-Universitetas" rungtyniaus 1 grupėje. Jos šeštadienį susitiks su Turkijos pirmenybių nugalėtoja „Ataehir Belediyespor", pirmadienį - su stipriausia Slovėnijos komanda „Pomur­je Beltinci", o ketvirtadienį - su Šveicarijos čempione „Zürich".
„Tai ne elito komandos. Elitinės pirmajame etape nedalyvauja, - tvirtino Šiaulių komandos treneris Rimantas Viktoravičius. - Tačiau slovėnės, turkės ir šveicarės sparčiai žengia į priekį."
Varžovėms komplimentų negailėjo ir rezultatyviausia Šiaulių komandos futbolininkė Rasa Imanalijeva: „Turkės ir šveicarės labai geros. Apie slovėnes žinių neturiu. Bus sunku. Tikė­tis visada verta, bet šansų nelabai turime. Reikės parodyti charakterį ir stengtis kiek įmano­ma."

Išvyks naktį

„Gintra-Universitetas" pastaruosius metus UEFA moterų Čempionių lygos atrankos varžy­bas rengdavo Šiauliuose. Pernai po kelerių metų pertraukos komanda varžėsi Bosnijoje ir Hercegovinoje.
„Namie žaisti geriau - palankesnės sąlygos pasiruošti. Išvykoje savotiškai įdomu, bet bran­giau", - komentavo R. Viktoravičius.
„Gintra-Universitetas" pastaruoju metu ne tik kartu treniravosi, bet ir gyveno viename iš Šiaulių viešbučių.
„Trumpas laikas. Švedės atvyko tik vakar. Pusė komandos visada treniruojamės ir žaidžia­me kartu, tačiau mūsų varomoji jėga l- egionierės. Trūksta poros savaičių, kad pajaustu­me viena kitą", - vakar sakė R. Imanalijeva.
Į Slovėniją Šiaulių komanda išvyks naktį į penktadienį. Lėktuvu pasiekus Austriją, teks sėsti į autobusą ir važiuoti į Slovėniją.
„Yra tekę žaisti kitą dieną po kelionės. Buvo tikrai sunku. Tikiuosi, kad šįkart taip nebus", - vylėsi R. Imanalijeva.

Pasipildė legionierėmis

Slovėnijoje „Gintrai-Universitetui" neatstovaus viena pagrindinių praėjusio sezono gynybos ramsčių Marija Stasiulytė. Ji pristabdė savo karjerą. Nebus ir diskvalifikuotos puolėjos So­natos Vanagaitės bei traumuotos 45-erių veteranės Gitanos Kerpienės.
Jas pakeis legionierės: švedės gynėja - Elin Nilson (Elin Nilsson), saugė Sara Lindberg (Sa­rah Lindberg), puolėja Johana Miuler (Johanna Möller) ir po pertraukos į komandą grįžu­sios azerbaidžanietės - vartininkė Ina Boyko, puolėja Narmina Rzayeva.
Trys pirmosios atvyko iš tos pačios Švedijos trečiosios lygios ekipos, kuriai atstovauja Vikto­rija Budrytė. Iš Plungės kilusi 22-ejų futbolininkė Slovėnijoje gins „Gintros-Universiteto" gar­bę.
„Komanda subalansuota tam lygiui, kuriuo žaisime", - sakė R. Viktoravičius.
Jam antrino ir R. Imanalijeva, teigdama, kad ekipoje konkurencija padidėjo, o legionierės sustiprino komandą.
Švedžių teigimu, Šiauliuose problemų nėra. Vienintelė bėda - kalbos barjeras. „Futbolo šneka visur vienoda", - nesikrimto saugė S. Lindberg.
„Ekipa labai šiltai sutiko. Smagu čia būti", - tvirtino saugė E. Nilson.
Jos nuomone, grupės favoritė - „Zürich", o likusios trys komandos - panašaus pajėgumo. „Turime gerus šansus žengti tolyn", - įsitikinusi „Gintros-Universiteto" naujokė.

...

Re: Moterų futbolas

2012 Rgs 07 13:36

Lietuvos moterų futbolo A lygoje Vilniaus MFK „Žalgiris“ pakilo į ketvirtąją poziciją
http://www.lrytas.lt/-13470050371345080 ... %C4%85.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
BNS ir lrytas.lt inf. 2012-09-07

Trečią pergalę devintose Lietuvos moterų futbolo A lygos rungtynėse iškovojo bei į ketvirtąją vietą septynių komandų pirmenybėse pakilo Vilniaus MFK „Žalgiris“ (11 tšk.), namuose 2:0 įveikęs į penktąją poziciją nukritusią Vilniaus FM „Kreonto“ (10 tšk.) vienuolikę.

Turnyre pirmauja pergalingai žaidžiančios dešimtkart šalies čempionės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ (24 tšk.) futbolininkės, lenkiančios Kauno „FM-Žaros“ (21 tšk.) komandą bei vicečempionę Ukmergės „TexTiliTės“ (18 taškų) vienuolikę.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šiaulių „Gintra-Universitetas“ 8 8 0 0 64:2 24
2. Kauno „FM-Žara“ 9 7 0 2 23:15 21
3. Ukmergės „TexTiliTė“ 9 6 0 3 21:16 18
4. Vilniaus MFK „Žalgiris“ 9 3 2 4 17:19 11
5. Vilniaus FM „Kreontas“ 9 3 1 5 22:12 10
6. Tauragės SM 9 1 2 6 6:55 5
7. Akmenės „Akmenė“ 9 0 1 8 3:37 1

...

Re: Moterų futbolas

2012 Rgs 10 11:32

http://www.lrytas.lt/-13472618041346312 ... %C4%99.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
________________________________________________________________________________________

„Gintros-Universiteto“ futbolininkės A lygoje iškovojo devintąją pergalę
lrytas.lt 2012-09-10 10:23

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate lyderė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda namuose 7:1 (3:0) nugalėjo antrąją vietą užimančią Kauno „FM-Žaros“ ekipą ir iškovojo devintąją pergalę iš tiek pat galimų.

Nugalėtojoms keturis įvarčius pelnė Rasa Imanalijeva.

Kitose rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Vilniaus „Kreontą“.

Absoliuti lygos autsaiderė Akmenės „Akmenės“ komanda namuose 1:0 (0:0) įveikė Tauragės SM futbolininkes ir iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną.

Čempionate dalyvauja septyni klubai.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Šiaulių „Gintra-Universitetas“ 9 9 0 0 71-3 27
2. Kauno „FM-Žara“ 10 7 0 3 24-22 21
3. Ukmergės „TexTilitė“ 9 6 0 3 21-16 18
4. Vilniaus „Žalgiris“ 9 3 2 4 17-19 11
5. Vilniaus „Kreontas“ 9 3 1 5 22-12 10
6. Tauragės SM 10 1 2 7 6-56 5
7. Akmenės „Akmenė“ 10 1 1 8 4-37 4

...

Re: Moterų futbolas

2012 Rgs 11 16:06

Marijampolietės benefisas Lietuvos moterų I lygos čempionate
http://www.fksuduva.lt/index.php/compon ... -empionate" onclick="window.open(this.href);return false;

Marijampolės “Arvi” futbolo aikštyne saulėtą rugsėjo sekmadienį (rugsėjo 9 dieną) FC ”Sūduva“ mergaičių futbolo komanda pradėjo kovas Lietuvos moterų I lygos stipriausiųjų komandų dešimtuke. „Sūduvietės“ priėmė svečių komandas iš Vilniaus („Kreontas – 2“), Nemenčinės („Rūta“) ir Jonavos (KKSC „EOS – AUŠRA“).
Marijampolietės pirmą turą pradėjo žaisdamos prieš Nemenčinės „Rūta“ komandą. Pirmas kėlinys prasidėjo apylygiai, progų pasižymėti turėjo tiek viena tiek kita komanda, tačiau kėlinys pasibaigė 0-0. Antro kėlinio pradžioje FC “Sūduva“ komanda po dviejų puikių Monikos Akelytės reidų į baudos aikštelę išsiveržė į priekį 2-0,o per likusį rungtynių laiką Nemenčinės komandos merginoms rezultatą pavyko tik sušvelninti 2-1.
Antrosios rungtynės šeimininkių komandai prasidėjo nesėkmingai, kai sužaidus 3 minutes vilnietės du kartus pasiuntė kamuolį į marijampoliečių vartus, tačiau merginos nepasimetė ir kėliniui į pusėjus Monika Akelytė iš 15 metrų nuotolio nuginklavo svečių vartininkę, o besibaigiant rungtynių pirmai pusei ta pati žaidėja įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino dvi varžoves ir išlygino rezultatą 2-2. Antrasis kėlinys prasidėjo tiek vienos tiek kitos komandos atakomis, tačiau FC “Sūduva“ žaidėja Monika Akelytė tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į „Kreontas – 2“ vartus, taip išvesdama komandą į priekį rezultatu 3-2. Rungtynėms besibaigiant svečių komanda sugebėjo pelnyti įvartį ir išlyginti rezultatą 3-3 bei iškovoti tašką.

Paskutinėse turo rungtynėse FC “Sūduva“ komanda susitiko su Jonavos KKSC „EOS – AUŠRA“komanda. Jau pirmojo kėlinio pradžioje Monika Akelytė po tiksliai pakelto kampinio pasiuntė kamuolį į varžovių vartus ir išvedė komandą į priekį 1-0. Progų turėjo abi komandos, tačiau kėlinys baigėsi šeimininkių naudai. Antrajam kėliniui įpusėjus puolėja Monika Akelytė, suklaidinusi net keturias varžoves, išsiveržė į priekį ir atsidūrė prieš vartininkę. Jaunoji futbolininkė tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus taip padvigubindama savo komandos pranašumą. Rungtynėms besibaigiant Monika Akelytė pelnė savo trečiąjį įvartį šiose rungtynėse ir antrą hatriką šiame ture, taip užtvirtindama pergalę prieš Jonavą.

Po trijų sužaistų rungtynių Marijampolės FC “Sūduva“ komanda turi 7 taškus. Šiame ture užtikrintai vartuose žaidė vartininkė Klaudija Savickaitė, gynyboje kovingumu pasižymėjo Agnė Dranginytė, Martyna Tekoriūtė, Viktorija Lukoševičiūtė, sauguose atkaklumu - Viktorija Čertoliasytė, Miglė Padolskytė. Giedrė Vaiginytė,Viktorija Svirupskytė, rezultatyviai puolime žaidė Monika Akelytė.

...

Re: Moterų futbolas

2012 Spa 08 13:55

Šiaulietės vienuoliktą kartą tapo Lietuvos moterų futbolo pirmenybių nugalėtojomis
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/s ... ojomis.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
BNS ir lrytas.lt inf. 2012-10-08 10:55

Dešimtą pergalę iš eilės Lietuvos moterų futbolo A lygoje iškovojo bei vienuoliktą čempionių titulą užsitikrino septynių komandų turnyro lyderė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ (30 tšk.) ekipa, sekmadienį svečiuose 2:0 nugalėjusi ketvirtojoje pozicijoje esančias Vilniaus MFK „Žalgirio“ (11 tšk.) futbolininkes.

Antrąją-trečiąją vietas su 24 taškais užima Kauno „FM-Žara“ bei šalies vicečempionė Ukmergės „TexTilitė“.

Antradienį Šiaulių „Gintros-Universiteto“ ekipa atidėtas rungtynes žais su penktojoje pozicijoje esančia Vilniaus FM „Kreonto“ (10 tšk.) vienuolike, o baigiamojo - dvyliktojo turo - mačus klubai sužais spalio 12 dieną.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šiaulių „Gintra-Universitetas“ 10 10 0 0 73:3 30
2. Kauno „FM-Žara“ 11 8 0 3 37:22 24
3. Ukmergės „TexTiliTė“ 11 8 0 3 27:17 24
4. Vilniaus MFK „Žalgiris“ 11 3 2 6 21:27 11
5. Vilniaus FM „Kreontas“ 10 3 1 6 23:15 10
6. Akmenės „Akmenė“ 11 2 1 8 10:41 7
7. Tauragės SM 11 1 2 8 6:72 5

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Moterų futbolas

2012 Spa 08 14:16

3. Ukmergės „TexTiliTė“ 11 8 0 3 27:17 24
nesąmonė kažkokia. Sugeba surinkti moterų tekstilininkių komandą, o savo legendinės "Vienybės" neatgaivina.

Grįžti į