Naujoji Akmenė

Moderatorius: Respublik

Respublik
Pranešimai: 7974
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Naujoji Akmenė

2017 Lap 24 02:58

Naujojoje Akmenėje bus įrengiama 198 vietų dirbtinės dangos aikštė (kiek supratau pagal adresą ir žėmėlapį, vietoj senosios aikštės ?..)
Jeigu sulaukė pasiūlymų statyboms, tai pagal terminus turėtų per 2018 suspėti pastatyti...

Respublik
Pranešimai: 7974
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Naujoji Akmenė

2019 Lap 28 22:07

Naujoji Akmenė

Tęsiami darbai Akmenės rajono sporto centro futbolo aikštėje
https://miestonaujienos.lt/tesiami-darb ... -aiksteje/

Akmenės rajono sporto centras įgyvendina projektą „Akmenės rajono sporto centro futbolo aikštės remontas įrengiant dirbtinės vejos dangą“, finansuojamą Akmenės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Projekte numatomi futbolo aikštės remonto darbai, teritorijos tvarkymas, dirbtinės vejos dangos įrengimas, persirengimo patalpų remontas.

Iki 2019-10-31 panaudota 205,8 tūkst. Eur Savivaldybės biudžeto lėšų. Įgyvendinant Projektą atlikti šie darbai:
įrengti futbolo aikštės pagrindai ir sutvarkytos aikštės prieigos;
įrengti drenažo tinklai;
įrengti lietaus nuotekų tinklai;
padidinta sklypo el. galia ir įrengtas el. įvadas su apšvietimu;
įrengti bortai ir borteliai su betono trinkelių danga;
sumontuota segmentinė tvora;
įrengtos kamuolių gaudyklės su 198 vietų žiūrovų tribūnomis.

Atlikus minėtus darbus, pasiruošta sekančiam Projekto etapui – dirbtinės vejos elastinio sluoksnio su dirbtine danga montavimui.

Akmenės rajono sporto centras ne kartą kreipėsi į Šiaulių apskrities futbolo federaciją (toliau ŠAFF) ir į Lietuvos futbolo federaciją (toliau LFF) dėl dirbtinės vejos skyrimo Naujosios Akmenės miesto stadionui. Džiaugiamės, kad paskutiniajame LFF valdybos posėdyje buvo nutarta 2020 m. dirbtinę pilnų matmenų futbolo veją skirti Šiaulių apskričiai. ŠAFF yra davusi pažadą minėtą veją skirti mūsų stadionui.

Akmenės rajono sporto centras tikisi, kad per 2020 metus bus įsigytas ir sumontuotas elastinis sluoksnis, būtinas dirbtinei vejai, bei įsigyti ir atlikti dirbtinės vejos montavimo darbai. Planuojama, kad 2020 m. III ketvirtyje bus galima naudotis modernia futbolo aikšte.

Respublik
Pranešimai: 7974
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Naujoji Akmenė

2020 Spa 20 16:42

Spalio 17 dieną Naujojoje Akmenėje buvo oficialiai atidaryta naujoji futbolo aikštė
https://lff.lt/news/11510/lff-skyre-dan ... -akmeneje/

Projektas didžiąja dalimi buvo finansuotas Akmenės rajono savivaldybės lėšomis. Už savivaldybės skirtas lėšas buvo atlikti žemės, grunto paruošimo, elektros galios ir LED apšvietimo instaliacijos įrengimo, drenažo, lietaus surinkimo, aptvėrimo segmentine tvora, įrengtas elastinis gumos sluoksnis, dirbtinės dangos montavimo ir užpildo įsigijimo darbai.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pagal dvišalę panaudos sutartį 10 metų laikotarpiui Akmenės rajono sporto centrui skyrė neatlygintinai valdyti ir naudoti dangą. Aikštės išmatavimai 72x109 m. Artimiausios panašių matmenų dirbtinės dangos futbolo aikštės randasi Mažeikiuose ir Šiauliuose.

Spalio 17 d. buvo paskirta futbolui ir naujos aikštės atidarymui. Nuo 10 val. ryto vyko regioninis turnyras „Akmenė myli futbolą“. Dalyvavo 2006 m. gimusių ir jaunesnių moksleivių komandos iš Pakruojo sporto centro, Telšių futbolo akademijos „Džiugas“, Mažeikių futbolo klubo „Atmosfera“, Šiaulių futbolo akademijos (2 komandos) ir Akmenės rajono sporto centro. Buvo žaidžiama rato sistema po 1 kėlinį po 20 min.

Po vaikų turnyro oficialiame aikštės atidaryme dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius, Šiaulių apskrities futbolo federacijos valdybos nariai Deivis Kančelskis ir Rimantas Viktoravičius, rangos darbus atlikusių UAB LB Baltic vadovas Darius Sabaitis, R. Kraujučio įmonės „Aras“ atstovai bei Akmenės rajono sporto centro vadovas Mantas Mačius. Savivaldybės meras V. Mitrofanovas su linksmu palinkėjimu: „Visi, kurie palaiko Akmenės rajoną – juos ima lydėti sėkmė. Futbolo federacijai skyrus dirbtinę dangą, ir šalies rinktinė paskutinėse keturiose rungtynėse žengia be pralaimėjimų“, – kalbėjo V. Mitrofanovas.

Šventės kulminacija buvo draugiškos rungtynės tarp jungtinės Akmenės rajono ir svečių iš sostinės Vilniaus futbolo klubo „Prelegentai“ komandų.

Akmenės rajono komandą sudarė žaidėjai dalyvaujantys pirmoje, antroje ir trečioje šalies futbolo lygose bei savo futbolo kelią pradėję Akmenės rajone ar dabar žaidžiantys rajono reprezentacinėse komandose.

Varžovų ekipoje buvo ne mažai iš televizijos ekranų žinomų žaidėjų (Linas Zareckas, Vytaras Radzevičius) bei praeityje žinomų garsių futbolo profesionalų, tarp kurių buvo ir LFF prezidentas Tomas Danilevičius bei iš Naujosios Akmenės kilęs daugkartinis šalies čempionas Nerijus Radžius.

Rungtynės vyko du kėlinius po 40 min. ir po pagrindinio laiko baigėsi lygiosiomis 3:3. Po baudinių serijos rezultatu 5:4 pergalę šventė Akmenės rajono ekipa.

„Džiaugiamės glaudžiu bendradarbiavimu su Naujosios Akmenės meru bei miesto administracija. Smagu, kad Vitalijus Mitrofanovas yra aktyvus meras, kurio aistra yra futbolas, miestas taip pat turi savo komandą Lietuvos futsal A lygoje. Lietuvos futbolo federacija tęsia trejų metų infrastruktūros plėtros strategiją bei investuoja į futbolo infrastruktūrą bendradarbiaujant su miestų savivaldybėmis.

Aikštės kokybę teko išbandyti ir pačiam, atidarymo dieną sužaidėme draugiškas rungtynes, todėl galiu drąsiai teigti, jog tai – puiki aikštė, danga – aukštos kokybės, todėl tikiuosi, kad ant jos besitreniruojantys žaidėjai jausis komfortiškai ir galės dar labiau progresuoti“, – teigė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Paveikslėlis

Grįžti į