Vis dar vertingas rinkoje. Manau, vel keliaus kur nor i egzotine sali, kur potencialiai gali primusti daug ivarciu. Kitu atveju, nieko gero nenusimato, nes tiek kiek jis noretu, geri LT klubai turbut nemokes, o pas apatinius zaisti tiesiog neapsimoka. Nebent iki metu pabaigos su viltimi gauti padoru kontrakta ziema.

Palaikoma komanda: Šiauliai

2019 Lie 13 11:21

Lietuvos rinktinės futbolininkas Nerijus Valskis karjerą tęs Indijoje

Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas Nerijus Valskis keliasi iš Izraelio į Indiją – futbolininkas sudarė sutartį su Čenaujaus „Chennayin“ klubu.

31-erių atletas praėjusį sezoną vilkėjo Tel Avivo „Hapoel“ marškinėlius. Izraelyje lietuvis per 41 mačą pelnė 9 įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai ne pirmas kartas, kai puolėjas keliasi į egzotišką šalį – N. Valskis praėjusio sezono pirmą pusę praleido Tailande.

Čenajaus klubas Indijos pirmenybėse triumfavo 2018 ir 2015 metais.

Lietuvos rinktinėje N. Valskis yra pelnęs vienintelį įvartį – 2016 metais į Estijos vartus.

Tobex

2019 Lap 13 11:32

N. Valskis: „Po pertraukos sugrįšime stipresni“

Indijoje nuo šio rudens žaidžiantis Nerijus Valskis vis dar nėra įmušęs įvarčio „Chennaiyin“ ekipoje, o jo komanda po keturių turų turi tik vieną tašką ir užima paskutinę vietą. Praėjusį savaitgalį „Chennaiyin“ ekipa išvykoje 0:3 nusileido „Bengaluru“ ekipai ir po šio pralaimėjimo lietuvis atsiprašė komandos fanų. „Atsiprašau mūsų fanų. Tai buvo sunkios rungtynės, praleidome du greitus įvarčius ir jau buvo sunku atsitiesti šiame mače“, – sakė N. Valskis. „Varžovams suteikiame per daug erdvės standartinių situacijų metų ir neišnaudojame šių galimybių“, – kaip pagrindinę priežastį kodėl nepavyksta įmušti įvarčių įvardino puolėjas. Indijos Super lygoje dabar bus dvejų savačių pertrauka ir N. Valskis tikisi, kad po jos jo komandai pavyks sugrįžti stipresnei. „Žinoma, norėjome laimėti rungtynes ir papildyti savo taškų kraitį, bet dabar turėsime pertrauką ir tikimės, kad po jos sugrįšime stipresni“, – interviu po rungtynių užbaigė N. Valskis.

Tobex

2019 Lap 26 10:10

Pirmasis N. Valskio įvartis Indijoje

Po trumpos pertraukos Indijos Super lygoje buvo tęsiamas sezonas. Po pertraukos Nerijus Valskis žaidė startinėje „Chennaiyin“ komandos sudėtyje ir žaidė visas rungtynes, o lietuvio atstovaujamas „Chennaiyin“ klubas sugebėjo iškovoti dramatišką pergalę rezultatu 2:1 prieš priešpaskutinėje vietoje tuo metu buvusią „Hyderabad“ ekipą. N. Valskis šiame mače ir pelnė pergalingą įvartį, bet neįtikėtina tai, kad visi trys mačo įvarčiai buvo įmušti per pridėtą rungtynių laiką. Antrą pridėto laiko minutę „Chennaiyin“ išsiveržė į priekį, bet svečiai penktą pridėto laiko minutę rezultatą išlygino. Tačiau dar po dvejų minučių, tai yra septintą pridėto laiko minutę, N. Valskis pelnė savo pirmąjį įvartį Indijoje ir jis atnešė jo komandai pirmąją sezono pergalę. Po jos „Chennaiyin“ ekipa su 4 taškais pakilo į devintą vietą, o į paskutinę poziciją nustūmė 3 taškus turinčią „Hyderabad“ ekipą.