...

Re: įvairūs

2012 Gru 03 15:08

Vienintelis Čempionų lygoje registruotas lietuvis nesulaukia kvietimo į rinktinę
Giedrius Janonis 2012-12-02
http://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/v ... nktine.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovidijus Verbickas dar nesulaukė šalies rinktinės trenerių dėmesio. Bet 19-metis Sankt Peterburgo „Zenit” (Rusija) talentas yra vienintelis Lietuvos futbolininkas, šį sezoną registruotas Čempionų lygos turnyre.

Mūsų šalies futbolas nuosekliai grimzta į dugną, tačiau čia vis dar gimsta talentingų futbolininkų.

Nors Čempionų lygoje šį sezoną jau nežaidžia nė vienas rekordines žemumas FIFA reitinge pasiekusios nacionalinės ekipos žaidėjas, Lietuvos vardas nedingo iš prestižinių varžybų žemėlapio.

Į „Zenit” klubo paraišką įtrauktas O. Verbickas – vienintelis Lietuvos futbolininkas, 2012–2013 m. registruotas Čempionų lygos turnyre.

„Jis bus kertinis mūsų rinktinės žaidėjas per artimiausią dešimtmetį”, – įsitikinęs futbolo agentas Paulius Paknys.

Globoja garsus agentas

Kol kas šio lietuvio pavardė, regis, visiškai negirdėta ne tik eiliniams Lietuvos futbolo mėgėjams, bet ir šalies futbolo vadovams.

O. Verbickas iki šiol nebuvo patekęs į Lietuvos rinktinės trenerio Csabos Laszlo akiratį, nors vengras nuolat daug kalba apie nacionalinės ekipos atjauninimą, o per kontrolinius mačus vieną po kito bando A lygoje rungtyniaujančius žaidėjus.

Kol lietuviai pamiršta ar neskuba atkreipti dėmesio į svetur atsidūrusius savo talentus, jais daug greičiau patiki ir pasirūpina svetimi.

O.Verbicko karjera dabar rūpinasi vienas įtakingiausių Rusijos futbolo agentų Olegas Artiomovas.

Ruso klientų sąraše – ne vienas šios šalies rinktinės futbolininkas, o iš Londono „Fulham” į „Reading” perėjęs Pavelas Pogrebniakas šį sezoną žaidžia Anglijos „Premier” lygoje.

„Rusas dirba tiktai su tais, kurių galimybėmis neabejoja. Ovidijus jam nuo pirmųjų dienų krito į akį”, – neslėpė P. Paknys, tapęs O. Artiomovo agentūros atstovu Rytų Europai.

28-erių vilnietis pats atstovavo šalies jaunimo rinktinėms ir beveik dešimtmetį įvairiuose Lietuvos, Ukrainos, Azerbaidžano ir Lenkijos klubuose profesionaliai žaidė futbolą, todėl jau dabar neabejoja savo globotinio perspektyvomis.

„Tokio talentingo atakuojančiojo vidurio saugo mūsų futbolas seniai neturėjo. Jis tobulėja tiesiog neįtikėtinai sparčiai”, – džiaugėsi P. Paknys.

Talentas iš Lietuvos jau sulaukė Rusijoje užsieniečiams nebūdingo pripažinimo – šį sezoną jis dėvi Sankt Peterburgo dublerių komandos kapitono raištį.

– Ar realu jau šį sezoną išbandyti savo jėgas Čempionų lygoje? – „Lietuvos rytas” paklausė į „Zenit” paraišką šįmet įtraukto O. Verbicko.


– Tokių vilčių turiu labai mažai. Aš džiaugiuosi jau vien tuo, kad mane įregistravo į Čempionų lygą.

Visą sezoną aš žaidžiu „Zenit” dublerių komandoje. Tiesa, jau teko šiek tiek treniruotis su pagrindine sudėtimi, o porą rungtynių jau sėdėjau kartu su komanda kaip 19-as žaidėjas.

– Rusijos čempionus treniruoja italas Luciano Spalletti. Koks jo patarimas labiausiai įstrigo?

– Jis visada kartoja, kad reikia žaisti labai tiksliai.

Visada laikytis tos pačios taktikos: krašto saugai perduoda kamuolį vidurio saugams, o vidurio saugas iš karto turi atlikti perdavimą – ar aukštą, ar žemą – į priekį puolėjui.

– Šį sezoną esate „Zenit” dublerių komandos kapitonas. Už kokius nuopelnus vaikinas iš Ukmergės sulaukė tokio pripažinimo Rusijoje?

– Tiesiog treneris manimi pasitikėjo.

Labai nemėgstu niekur vėluoti. Tikriausiai jis pastebėjo, kad niekur nevėluoju. (Šypteli.) Galbūt jam patiko, kad esu atsakingas ir kitur.

Žinau, kad iki šiol nei dublerių, nei pagrindinėje komandoje nė vienas užsienietis dar nebuvo kapitonas.

Kapitonas svarbus ne tik aikštėje, todėl dabar tokį pasitikėjimą stengiuosi pateisinti.

– Rusijos dublerių čempionate kol kas užimate ketvirtąją vietą. Ar gausite premijas, jeigu užkopsite ant pakylos?

– Gruodžio 12-ąją sužaisime paskutines sezono rungtynes, tada viskas ir paaiškės. Mūsų komanda yra pati jauniausia dublerių čempionate.

Daugumai varžovų nuolat atstovauja po 4–5 pagrindinės ekipos žaidėjus, tačiau mūsų klubo strategija – kita. Mūsų komandos tikslas – išauginti kuo daugiau žaidėjų pirmajai „Zenit” komandai. Bet aišku, jog laimėti visada norisi.

– Rusijos futbolas nuo senų laikų išsiskyrė labai šiurkščiais gynėjais. Dažnai tenka gauti per kojas?

– Visi sako, kad Rusijoje žaidžiama labai kietai. Per rungtynes tikrai pasitaiko daug traumų, nes niekas čia negaili vienas kito. Kovo mėnesį buvau susilaužęs raktikaulį. Dar ir dabar ne visos geležys išimtos. Tačiau mėgstu tokį agresyvų futbolą. Ir jau esu prie tokio stiliaus pripratęs.

Net treniruotėse čia visi kovoja ne taip kaip Lietuvoje. Visi tiesiog draskosi dėl savo vietos po saule: ir apsaugos lūžta, ir bateliai plyšta. Bet tikrai esu labai patenkintas, kad atvažiavau čia.

Klube man sudarytos labai geros sąlygos tobulėti. Iš pradžių teko gyventi akademijos bendrabutyje, o šį sezoną klubas nuomoja butą, kurį pats išsirinkau. Dabar viskas priklauso tik nuo manęs.

– Kaip atsidūrėte Rusijoje?

– Esu iš Ukmergės, tačiau dar prieš dešimtmetį mane pastebėjo Vilniaus treneriai. Nuo 11 metų pradėjau rimtai treniruotis ir net gyventi pas savo trenerį. (Viktorą Osetrovą. – Red.) Kai gerai pasirodžiau viename jaunių turnyre Minske, į mane atkreipė dėmesį „Zenit” skautai.

Sulaukęs 16-os pirmąkart nuvažiavau į peržiūrą Sankt Peterburge. Po to iki 18 metų nuolatos ten važinėjau. Po savaitę pasitreniruodavau, išvažiuodavau į turnyrus. Kai tik suėjo 18 metų, „Zenit” iškart atsiuntė kontraktą. Pasirašiau bandomajam laikotarpiui, o dabar mano sutartis galioja dar dvejus metus.

– Kaip atsitiko, kad jus pražiopsojo Lietuvos klubai ir mūsų rinktinės skautai?

– Pernai žaidžiau jaunimo iki 19 metų rinktinėje visus atrankos mačus ir Baltijos taurės varžybose. Dabar jaunimo iki 21 m. rinktinė jau sudaryta. Jos pagrindą sudaro žaidėjai, kurie mokėsi Nacionalinėje akademijoje Kaune. Nevažiavau į akademiją, tai manęs dabar nekviečia, nes nelabai žino.

– Pagrindinis Lietuvos rinktinės saugas Deividas Šemberas neslėpė, jog po 2014 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro greičiausiai jau atsisveikins su nacionaline ekipa. Ar taikotės į jo vietą rinktinėje?

– Aišku, labai apsidžiaugčiau gavęs kvietimą į rinktinę. Bet jis žaidžia kaip atraminis, o aš labiau vidurio saugas.

– Kuris saugas šiuo metu daro didžiausią įspūdį pasaulio futbole?

– Gal olandai: Rafaelis van der Vaartas, Wesley Sneijderis. Clarence’as Seedorfas taip pat buvo labai geras žaidėjas.

– Ar įsivaizduojate save dabartinėje Lietuvos rinktinėje?

– Rusijoje mūsų rinktinės mačus galiu matyti tik per internetą. Dabar komanda tikrai nebloga. Įsivaizduoju, kad sugebėčiau joje žaisti. Juolab kad dabar rinktinėje net nematyti ryškaus atakuojančiojo vidurio saugo – mano pozicijos žaidėjo.

Visas žaidimas pastaruoju metu vyksta per krašto saugus: Edgarą Česnauskį, Saulių Mikoliūną, kartais sužiba Darvydas Šernas. Gavęs galimybę tikrai mėginčiau ja pasinaudoti. Svarbiausia tik nedaryti klaidų.

– Prisipažinote, jog patinka „Valencia” komandos žaidimas. Gal kitą sezoną jau kelsite sparnus į Ispaniją?

– Nuo mažų dienų man labai patiko Davidas Villa. Tuomet jis dar žaidė „Valencia”, kurios žaidimu su daug perdavimų visuomet žavėjausi. Didžiausia mano svajonė išsipildytų, jeigu vieną dieną patekčiau į tokio lygio klubą.

Bet dar turiu labai daug treniruotis, kad ką nors pasiekčiau. Dar reikia bent 4–5 metus tobulėti ir tada žiūrėti, kas bus toliau.

Tobex
Pranešimai: 10895
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: įvairūs

2015 Vas 04 22:23

Cadiz 5-0 Marbella

Verbickas debiutavo komandoje. buvo pakeistas 56min.
Girdvainis po keitimo išėjo 54min ir 72min įsimušė į savo vartus.

Tobex
Pranešimai: 10895
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Ovidijus Verbickas

2020 Sau 21 13:32

2020 Taraz (Kazachstanas) Premier liga - 14 rungtynių (11 startinėje sudėtyje);

2014/2015 FC Marbella (Ispanija) Segunda B - 4 rungtynės;

2013 Zenit II (Rusija) -

Ovidijus Verbickas
1993 07 04
Saugas

Tobex
Pranešimai: 10895
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Sau 21 13:33

O.Verbickas keliasi į Kazachstaną
https://www.futbolas.lt/naujiena/407531 ... azachstana

Vienas didžiausių šio tarpsezonio Marijampolės „Sūduvos“ ir visos A lygos praradimų Ovidijus Verbickas naująjį sezoną pradės Kazachstane „Taraz“ klube. Tai portalui futbolas.lt patvirtino pats futbolininkas, vakar suraitęs parašą po nauja vienų metų sutartimi. „Jau norėjosi pakeisti aplinką ir čempionatą. Klubas sudarė neblogas sąlygas man čia atvykti, todėl pasitarėme su žmona ir nusprendėme priimti naują gyvenimo iššūkį“, - futbolas.lt sakė O.Verbickas. Praėjusiame sezone „Taraz“ dvylikos komandų turnyre liko devinta. Naujasis sezonas startuoja kovo 7 dieną.

Tobex
Pranešimai: 10895
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Kov 07 11:08

Sezoną pradeda kaip startinės sudeties žaidėjas.

Respublik
Pranešimai: 8788
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Rgs 04 11:56

Rinktinė – vienintelis šansas išvysti šeimą: sunkus lietuviui metas Kazachstane
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1371378

Lietuvos rinktinės penktadienio mačas Vilniuje su Kazachstano komanda Ovidijui Verbickui tapo vienintele proga po septynių mėnesių pertraukos išvysti savo šeimą – žmoną ir pusantrų metų dvynukes. Šiais metais Kazachstane rungtyniaujantis Lietuvos rinktinės futbolininkas pasidalino mintimis apie šio vakaro varžovus ir netikėtais potyriais, kuriuos sukėlė pandemija.

O.Verbicko karjeros kelias šiemet pasisuko į Tarazą – miestą, kuris jam primena tai, ką matė jaunystėje važinėdamas Rusijoje.

2012–2014 metais vidurio saugas atstovavo Sankt Peterburgo „Zenit“, tiesa, į pagrindinę komandą neprasiveržė – tuomet 20-metis lietuvis žaidė rezervinėje Rusijos klubo sudėtyje. Jam teko kilti karjeroje iš naujo, per Klaipėdos „Atlantą“ ir Ispanijos trečią lygą, vėl „Atlantą“, kol atėjo trofėjais pažymėtas etapas Marijampolės „Sūduvoje“. 2017–2019 metais Marijampolės „Sūduvai“ atstovavęs vidurio saugas praturtėjo titulais Lietuvos pirmenybėse, taurės ir Supertaurės varžybose, o 2018 metais O.Verbickas buvo pripažintas geriausiu A lygos futbolininku.

Tų pačių metų pavasarį pelnė įvartį Lietuvos rinktinei mače su Armėnija – tai buvo viena iš dviejų mūsų šalies nacionalinės komandos pergalių per pastaruosius dvejus metus (kita iškovota per pastarąsias rinktinės kontrolines rungtynes 2019 metų lapkritį namie prieš Naująją Zelandiją).

Penktadienio vakarą O.Verbickas tikisi prisidėti prie dar vienos pergalės, šįkart Tautų lygos pirmosiose rungtynėse C divizione su Kazachstanu. Būtent iš šios šalies savaitės pradžioje 27 metų ukmergiškis ir atvyko į Lietuvos rinktinės stovyklą.

Dabar prie sienos su Kirgizija esančio 300 tūkst. gyventojų vieno seniausių šalies miestų komandoje „Taraz“ 27 metų lietuvis užima svarbų vaidmenį. „Taraz“ rikiuojasi devintas čempionate tarp 12-os komandų, kurios po pandemijos atnaujintame čempionate žaidžia viename mieste – Almatoje.

Kazachstane rungtyniauja ir dar du lietuviai – Artūras Žulpa ir Vytautas Andriuškevičius, bet jų paslaugų rinktinės treneriui Valdui Urbonui neprireikė. „Šiai dienai buvo pasirinkti kiti žaidėjai, nors durys į rinktinę nė Žulpai, nė Andriuškevičiui nėra uždarytos. Paprasčiausiai gal kiek stigo informacijos apie šiuos žaidėjus ir buvo pasirinkti kiti“, – sakė V.Urbonas.

Tarp pasirinktų futbolininkų esantis O.Verbickas yra vienas tų, kuris penktadienio lietuvių varžovus – Kazachstano futbolininkus, pažįsta geriausiai. Apie jo paties potyrius tolimoje šalyje, kurios didžioji dalis yra centrinėje Azijoje, o mažesnė dalis Rytų Europoje, su O.Verbicku kalbėjomės Tautų lygos rungtynių išvakarėse.

– Ovidijau, Kazachstano futbolo rinktinė yra išskirtinė tuo, kad pirmą savo Nepriklausomybės dešimtmetį žaidė Azijos pirmenybėse ir tik nuo 2004 metų rungtyniauja UEFA rengiamose varžybose. Pačiam nuvykus į šalį, Kazachstanas labiau pasirodė panašus į Europos ar Azijos šalį?

– Labai daug lemia, į kokį miestą nukeliauji. Pavyzdžiui, mano mieste – Taraze – jokia Europa net nešviečia. Tai miestas per 20 km nuo Kirgizijos sienos, jis gyvena pagal Azijos kultūrą. Ten žmonės nieko nežino apie Europą, visko manęs klausinėja.

Almatoje jau viskas kitaip – tai europietiškas miestas, visiškai kitoks nei Tarazas. Iš pradžių prieš man vykstant į Kazachstaną žmonės gąsdino, kaip čia bus baisu, ar bus maisto parduotuvių ir vaistinių, bet pirmasis įspūdis toks nebuvo – maisto parduotuvės tokios pačios kaip Lietuvoje, tos pačios prekės.

– Kokia jūsų akimis atrodo padėtis Kazachstane dėl pandemijos (Kazachstane užfiksuota per 106 tūkst. užsikrėtimų, 1588 mirčių)?

– Visi kalbėjo apie didelę grėsmę, ilgai laikė karantine, bet pažiūrėjus į žmones gatvėse to nepasakytum – kavinėse pilna žmonių, jos nebuvo užsidariusios, dirbo ir per karantiną. Mieste atvirose vietose kaukių nereikia, uždarose patalpose jos būtinos, kaip ir Lietuvoje dabar.

– Kaip pats jautėtės per pandemiją Kazachstane?

– Aš ten atvykau vasario 8 dieną, kai su komanda perskridome po treniruočių stovyklos Turkijoje. Nuo tada negavau jokio šanso sugrįžti ar atsivežti šeimą. Septyni mėnesiai praėjo be šeimos – žmonos ir dviejų pusantrų metų mergaičių. Tai vienas sunkiausių laikotarpių per mano karjerą.

– Kodėl pasimatyti nebuvo įmanoma?

– Akimas – miesto galva, tarsi meras, bet turintis dar daugiau galių, nusprendė žaidėjų neišleisti. Tai jis skiria klubui biudžetą, jis pasakė taip: „Sumokėsiu pilną algą, bet liksite“. Jei išvyktume, būtų itin sunku grįžti – reikėtų sutvarkyti labai daug popierių, kad klubas talkintų ir įtrauktų į išskirtinį sąrašą.

Vienas mūsų klubo legionierius iš Austrijos visgi paliko klubą – paskui jis nebegalėjo grįžti. Šeima irgi negalėjo pas mane atvykti. Anksčiau lietuviai galėjo lankytis šalyje mėnesį be vizų, bet paskui įvedė vizų režimą. Atrodo, kad tai ir buvo padaryta tam, kad niekas negautų vizų ir negalėtų atvykti. Per pandemiją nėra jokių šansų – nors kalbėjausi su klubu ir man nuoširdžiai bandė padėti, jie nieko negali padaryti, nes taip nusprendė šalis. Todėl man šios rinktinės varžybos yra šansas pamatyti šeimą, kurios labai pasiilgau.

Aš vienintelis iš komandos išvažiavau į rinktinę, o kiti nukeliavo į klubo miestą Tarazą. Kaip žinia, visą čempionatą žaidžiame Almatoje, o dabar iš komandos aš vienintelis išskridau, visi kiti liks klube iki čempionato pabaigos, o ji nusikėlė. Pagal pirminį tvarkaraštį, turėjome baigti lapkritį, bet dėl karantino planuojama žaisti iki gruodžio 25 dienos. Dar nežinia kaip bus, viską lems besikeičianti situacija. Jei spėsime sužaisti daugiau nei pusę rungtynių, kai padidės pandemijos protrūkis, gali būti, kad čempionatas bus nutrauktas, o komandos surikiuotos pagal esamus rezultatus. Vis nerimaujama, kad pandemija pakils rugsėjo pabaigoje.

– Koks atrodo Kazachstano futbolo lygis, lyginant su A lygos čempionatu, iš kurio ir nuvykote į Tarazą?

– Tikrai daug aukštesnis. Yra kelios komandos, kaip Almatos „Kairat“ ir „Astana“, kurios gerai žinomos ir Europoje, jos turi gerus legionierius. Gal tikėjausi, kad kiek aukštesnio lygio patys vietos žaidėjai. Bet vis tiek bendras lygis aukštesnis. Pakeitęs klubą, nepadariau žingsnio atgal.

– Ir gavote kelis kartus palankesnį kontraktą finansiškai?

– Žinoma, atlyginimas padidėjo. Ne paslaptis, kad dauguma futbolininkų važiuoja į Kazachstaną dėl pinigų. Nes šiaip šalis toli nuo Europos – pavyzdžiui, mano mieste situacija panaši lyg kokiame Rusijos mieste 20 metų atgal.

– Ar Kazachstano futbolas turi išskirtinę asmenybę?

– Pusę sezono buvo ramiau, bet padėtis pasikeitė, kai į „Kairat“ atvyko Wagneris Love'as (buvęs Brazilijos rinktinės puolėjas, didžiąją karjerą rungtyniavęs Maskvos CSKA). Kai Wagneris atvyko, visi tik ir šneka apie jį.

– Ar jaučiasi, kad futbolas yra populiariausia sporto šaka Kazachstane?

– Čia mėgstamos įvairios imtynės, bet futbolas yra populiariausias. Nors nė vienerių rungtynių dar nežaidėme prie žiūrovų, kai užsuku į parduotuvę, žmonės ir mane atpažįsta, žino vardą ir pavardę, kartais paklausinėja ko nors.

– Kokio pajėgumo jums atrodo Kazachstano rinktinė, kuri UEFA reitinge yra 118-a (Lietuva – 131-oje vietoje), joje tik trys svetur rungtyniaujantys žaidėjai iš Belgijos, Jungtinių Arabų Emyratų ir Maskvos CSKA klubų?

– Taip, iš esmės tai tie patys kazachai, kurie žaidžia su manimi lygoje. Rinktinėje iš tiesų nėra daug legionierių, nėra įspūdingų žaidėjų. Manau, kad šįkart mes galime pasiekti gerą rezultatą – kovosime tik dėl pergalės. Esame vienodo lygio komandos, pagaliau galime ne tik sakyti, kad kovosime, bet iš tiesų kautis. Aišku, negali daug kalbėti, neperšokus griovio kvaila sakyti „op“, bet tikrai manau, kad didelio lygio skirtumo tarp komandų šįkart nebus.

Respublik
Pranešimai: 8788
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Spa 05 22:19

O.Verbickas su komanda Kazachstane sužaidė lygiosiomis
https://www.sportas.lt/naujiena/421363/ ... ygiosiomis

Kazachstano „Premier“ lygoje tašką dvyliktame ture iškovojo Ovidijus Verbickas su „Taraz“ klubu. Rungtynės prieš „Ordabasy“ ekipą pasibaigė rezultatu 1:1.

O.Verbickas šiose rungtynėse žaidė visas 90 minučių. Po šių lygiųjų „Taraz“ klubas su 12 taškų užima aštuntą vietą.

Kitose rungtynėse Artūras Žulpa liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Žetysu“ klubas 0:2 pralaimėjo buvusiai lietuvio ekipai „Tobol“. Reikia paminėti, kad vieną iš įvarčių šiose rungtynėse pelnė buvęs „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ puolėjas Jeremy Manzorro.

Respublik
Pranešimai: 8788
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Spa 09 20:58

O. Verbickas: Mitai apie Kazachstaną ir 7 mėnesiai be šeimos
https://lff.lt/news/11467/o-verbickas-m ... be-seimos/

Ovidijui Verbickui šis sezonas tapo tikru išbandymu. Palikęs Lietuvos čempionų gretas ukmergiškis persikėlė į Kazachstaną.

Prieš vykdamas į Kazachstaną futbolininkas klausė kolegų patarimų bei rekomendacijų. Pasak žaidėjo, išgirdus atsiliepimus kilo dvejonių, tačiau džiaugėsi, jog jie buvo klaidingi.

„Prieš važiuojant į Kazachstaną kalbėjau su daugeliu žaidėjų, klausinėjau jų – visi atsiliepimai buvo labiau neigiami. Esu girdėjęs, kad Kazachstane nėra maisto, parduotuvėse nėra normalių produktų, yra vaistų trūkumas. Girdėjau, kad ir žmonės kito mentaliteto, kito tikėjimo, todėl su jais neva sunkiau bendrauti. Bet aš kultūrinio šoko nepatyriau. Pradžioje buvo keista, kuomet važiuojant į treniruotę autobuse pusė komandos meldžiasi, bet per kelias savaites pripratau ir tai tapo natūraliu dalyku.

Tikėjausi, kad šeima atvažiuos, žinojau ko jai reikia, todėl norėjau, kad viskas būtų paruošta. Bet atvykęs į Tarazą įsitikinau, kad gandai liko gandais. Tiek parduotuvėse, tiek vaistinėse – visi tie patys produktai, vaistai, viskas taip pat kaip Lietuvoje. Mane tai nustebino – man buvo sudarytos visos sąlygos ir tikrai negaliu skųstis. Tiesiog sunkiausia buvo gyventi be šeimos. Jeigu būtų šeima kartu, tai jokių problemų nebūtų“, – įspūdžiais dalinosi O. Verbickas.

Apie gyvenimą be šeimos

Nacionalinės rinktinės saugas teigė, jog sunkiausia Kazachstane buvo gyventi be šeimos. Ovidijus neslepia – paskutiniai 7 mėnesiai buvo patys sunkiausi bendrame šeimyniniame gyvenime.

„Buvo labai sunku gyventi be šeimos. Mūsų šeimyniniame gyvenime – tai buvo pats sunkiausias laikotarpis. Esu dėkingas savo žmonai, kad ji sugebėjo susitvarkyti. Mes auginame dvynukes ir vienai su dviem vaikais yra tikrai sunku. Buvo ir pykčio, buvo ir liūdesio, buvo priėję ir iki to, kad žmona sakė grįžk, nesvarbu čia viskas, rasi kitą komandą. Bet kažkaip išgyvenom ir tikiuosi, kad daugiau tokių sunkių laikotarpių nebus. Aš niekada nenorėjau kažkur važiuoti be šeimos. Planavome, kad kovo mėnesį, per rinktinių langą, pagaliau atsivešiu šeimą į Kazachstaną. Nepavyko, viską sustabdė pandemija“, – pasakojo nacionalinės rinktinės žaidėjas.

O. Verbickas teigė, jog skaudžiausia buvo nematyti savo mažamečių dukrų. „Iki ašarų skaudu buvo, kad palikau vaikus, kurie dar net nekalbėjo, o dabar grįžau – jos jau kalba su manimi, viską supranta, jau mane mato. Vakarais žmona man siunčia vaizdo įrašus, kuriuose prašo vaikų pasakyti, kad tėtis grįžtų. Tai sunku iš tikro, labai“, – neslėpė O. Verbickas.

Apie nuotaikas rinktinėje ir padidėjusį pasitikėjimą savimi

Ovidijus Verbickas pabrėžė, jog paskutinės dvi pergalės labai teigiamai atsiliepė rinktinės žaidimui. Pasak futbolininko, tai pridėjo pasitikėjimo savimi.

„Aš manau, kad mes patikėjome savo jėgomis, kad galime ne tik prisitaikyti prie kitų komandų, bet įnešti į rungtynes ir savo braižą, kad kitos komandos taikytųsi prie mūsų. Dabar grupėje visi turime po tris taškus, visų šansai lygūs, visos rinktinės panašaus lygio. Dabar tikslas nėra tik išlikti lygoje, dabar galime sau kelti aukštesnius tikslus – patekti į kitą divizioną“, – užtikrintai kalbėjo futbolininkas.


Respublik
Pranešimai: 8788
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Lap 30 23:18

Šiandien baigėsi sezonas Kazachstane. Verbicko atstovaujamas Taraz sezoną užbaigė 9 vietoje, paskutinėse rungtynėse nugalėję čempionus Kairatą.

Tiesa, skirtingai nuo kolegos Cadjenovic (šį sezoną sužaidusio visas 20 rungtynių) ir Nyuiadzi, paskutinėse rungtynėse (ir apskritai po Lapkričio rinktinių lango) jis jau nebežaidė ir sezoną užbaigė su 14 pasirodymų.

Respublik
Pranešimai: 8788
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Gru 10 08:15

Turim trio arba LT bingo

Lithuanian national team player leaves KPL club
https://www.sports.kz/news/igrok-sborno ... t-klub-kpl

Lithuanian midfielder Ovidijus Verbickas most likely will no longer play for Taraz, Sports.kz writes.

- My contract ended on November 20, they did not offer to extend it, - the Lithuanian told the republican Internet portal.

Last season, Verbickas played 14 matches for Taraz residents, 11 of them appeared in the first team and scored one assist.

At the end of the season, "Taraz" took eighth place in the standings, and its head coach Vladimir Nikitenko called this position fair.

Earlier, Montenegrin defender Dejan Boljevic and French striker Serge Nyuiadzi, whose contracts expired, announced their departure from Taraz.

"I won't stay 100%." The fourth legionary left "Taraz"
https://www.sports.kz/news/ya-ne-ostayu ... inul-taraz

Montenegrin midfielder Jovan Cadjenovic will no longer play for Taraz, Sports.kz writes.

He himself told about this to the republican Internet portal: “I will not stay in “Taraz” 100%. I look forward to suggestions from other teams.”

Tobex
Pranešimai: 10895
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Gru 10 08:43

žinant, kad sunku buvo išbūti covidį sezoną toli nuo namų, gal bus noro grįžti į LT

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ovidijus Verbickas

2020 Gru 10 16:00

žinant, kad sunku buvo išbūti covidį sezoną toli nuo namų, gal bus noro grįžti į LT
manau tikrai sulauks pasiūlymų tiek iš Lietuvos, tiek iš Latvijos klubų


Rokiz
Pranešimai: 423
Užsiregistravo: 2014 Bir 23 10:02
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Ovidijus Verbickas

2021 Sau 21 23:52

Transfermarktas Ovidijų pridėjo prie Libereco Slovano.

Tobex
Pranešimai: 10895
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Ovidijus Verbickas

2021 Sau 22 08:50

na čia būtų šios žiemos topas, jei gautų žaist.

Grįžti į