Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Paulius Golubickas

2020 Geg 23 22:06

Golubickas šiandien įmušė draugiškose prieš Zagrebo DInamo.

Rungtynės
https://www.youtube.com/watch?v=000HC6Ga74o

Įvartis nuo 1:45:10

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Paulius Golubickas

2020 Geg 28 21:24

„Gorica“ pratęsė P. Golubicko nuomos sutartį
https://lff.lt/news/10831/gorica-prates ... s-sutarti/

Ketvirtadienio vakarą Velika Goricos HNK „Gorica“ oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Lietuvos rinktinės saugu Pauliumi Golubicku.

P. Golubicko nuomos sutartis galiojo iki gegužės mėnesio pabaigos, tačiau dėl susidariusios situacijos bei sustabdyto čempionato buvo nuspręsta nuomos sutartį pratęsti iki sezono pabaigos.

Atnaujinus Kroatijos futbolo čempionatą, Paulius Golubickas jau spėjo atkreipti į save dėmesį. Draugiškose rungtynėse tarp „Goricos“ ir šalies čempionų Zagrebo „Dinamo“, būtent P. Golubicko įvartis padovanojo pergalę Velika Goricos klubui.

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Paulius Golubickas

2020 Geg 31 12:36

Neįprastai ilgose draugiškose rungtynėse – dar vienas Golubicko įvartis
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... ko-ivartis

Lietuviškasis „HNK Gorica“ klubas sėkmingai tęsia pasiruošimą Kroatijos futbolo pirmenybių atnaujinimui. Valdo Dambrausko diriguojama komanda kontrolinėse rungtynėse 5:1 nugalėjo kitą aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaujančią ekipą – „Varaždin“.

Prie pergalės įvarčiu prisidėjo ir Lietuvos rinktinės atstovas Paulius Golubickas. Jis varžovų vartininką nuginklavo 77-ąją minutę.

„HNK Gorica“ ir „Varaždin“ rungtynės vyko kiek neįprastu būdu – komandos sutiko sužaisti tris kėlinius po 45 minutes.

Anbo
Pranešimai: 7839
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Paulius Golubickas

2020 Bir 07 06:33

Žiauruma... Atrodo Golubickas jau įėjo į ritmą ir bac - tokia trauma.

Kraupus Golubicko vakaras: lūžo žandikaulis, prireiks operacijos
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... operacijos

Tobex
Pranešimai: 7742
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2020 Bir 07 08:34

Gaila, taip ir liko neįrodęs per pusmetį kad gali būti naudingas Goricai.

JonasPetraitis
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Paulius Golubickas

2020 Bir 08 08:37

Žiauriai žiauriai gaila...

Tobex
Pranešimai: 7742
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2020 Bir 08 22:23

Mindaugas Nikoličius: apie sėkmingą Golubicko operaciją, smūgiavimo treniruotes ir sprendimą dėl futbolininko ateities
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... o-ateities

atrodo planuoja perpikrti.

Tobex
Pranešimai: 7742
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2020 Bir 08 22:26

Juokauti nevengęs Golubickas: apie lemtingą incidentą, per radiją klausytas rungtynes ir ligoninės maistą
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... nes-maista

Tobex
Pranešimai: 7742
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2020 Bir 09 19:09

Po skaudžios traumos – parašai ant sutarties: P.Golubickas lieka „HNK Gorica“ klube
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1330528

Dar praėjusį savaitgalį šiurpią traumą patyręs Paulius Golubickas ilgam susiejo ateitį su „HNK Gorica“ klubu.

Kroatijos komandoje dar Alytaus „Dainavai“ priklausęs P.Golubickas nuo sausio mėnesio rungtyniavo nuomos pagrindais, o sutartyje buvo numatyta galimybė išpirkti lietuvio kontraktą. Tuo, kaip informuoja 15min šaltiniai, ir pasinaudojo „HNK Gorica“ klubas, kurio sporto direktoriaus pareigas užima lietuvis Mindaugas Nikoličius, komandą treniruoja Valdas Dambrauskas. Saugas su kroatais sukirto dėl ketverių metų sutarties, tad klubui priklausys iki 2024-ųjų vasaros. 15min žiniomis, 20-mečiu lietuviu aktyviai domėjosi bent keletas kitų užsienio klubų. Norą likti Kroatijoje P.Golubickas išreiškė dar gegužės pradžioje, kai davė interviu 15min. „Iš mano pusės noras yra. Tenkina sąlygos, treniruotės, komandos draugai. Lygis geras, nereikia blaškytis, nes, jei vėl nuvyksi kažkur kitur – reikės viską iš pradžių: nauja komanda, žaidėjai, treneris. O čia jau yra įsivažiavimas, tad manau, kad man būtų geriau čia pasilikti ir aš to norėčiau“, – tada kalbėjo 20-metis saugas. P.Golubickas praėjusį savaitgalį patyrė skaudžią traumą – pirmose atnaujinto sezono rungtynėse per susidūrimą su varžovu jam dviejose vietose lūžo žandikaulis. Lietuvis buvo operuotas, žaisti jis negalės bent 6 savaites.

Tobex
Pranešimai: 7742
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2020 Bir 10 21:52

Rinkosi viziją, ne pinigus: P.Golubicko „taip“ kroatams, „ne“ – Rusijos galiūnams

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1330922
Paulius Golubickas nuo antradienio vakaro oficialiai yra nebe Alytaus „Dainavos“, o „HNK Gorica“ žaidėjas. Nors talentingas saugas praėjusį sezoną atsiskleidė Marijampolės „Sūduvoje“, jis vis dar priklausė Alytaus komandai. Tačiau dabar 20-metis futbolininkas paleistas į plačiuosius vandenis, o „Dainavos“ akademijos vadovas Rimantas Kantaravičius neabejoja – priimtas teisingas sprendimas, nors buvo ir labiau gundančių pasiūlymų.

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Paulius Golubickas

2020 Lie 14 17:12

Sparčiai po traumos sveikstantis Golubickas prisijungė prie „HNK Gorica“ klubo treniruočių
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... reniruociu
2020.07.07

Sėkmingai po atliktos žandikaulio operacijos atsigaunantis futbolininkas Paulius Golubickas pirmadienį po mėnesio pertraukos dalyvavo „HNK Goricos“ klubo treniruotėje.

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Paulius Golubickas

2020 Rgp 04 22:27

Į pratybas grįžęs Golubickas: apie nereikalingą veido kaukę, metus Kroatijoje ir naujo sezono ambicijas
https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10 ... -ambicijas

Šių metų birželio 6-oji vienam geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų Pauliui Golubickui įsiminė ilgam – per Kroatijos čempionato rungtynes jis patyrė vieną rimčiausių karjeros traumų, kai susidūrus su varžovu lūžo žandikaulis. Tačiau praėjus mėnesiui lietuvis jau šypsosi aikštėje su komandos draugais ir ruošiasi naujam sezonui.

Jei reikėtų ieškoti, kam iš lietuvių dėl pasaulį sukausčiusios koronaviruso pandemijos paskelbtas karantinas išėjo į naudą, juokais būtų galima sakyti, kad tai buvo P. Golubickas. Šių metų pradžioje į Kroatiją rungtyniauti išvykęs jaunas žaidėjas iš Ignalinos kurį laiką turėjo kovoti dėl vietos po saule, tačiau gegužę draugiškų rungtynių cikle parodė savo galimybes ir pelnė net kelis įvarčius, vienas kurių krito ir į daugkartinių šalies čempionų Zagrebo „Dinamo“ vartus. Visgi atnaujintas čempionatas atakuojančiam saugui truko vos aštuonias minutes – pirmų oficialių rungtynių po pertraukos metu lietuvis aikštėje susidūrė su varžovu ir pargriuvo ant žemės. Diagnozė buvo skaudi – dviejose vietose lūžęs žandikaulis ir priverstinis laikas be futbolo.

Jau kitą dieną po incidento buvo atlikta operacija, paskui futbolininkas kuriam laikui grįžo į Lietuvą ir čia atliko pirminę reabilitaciją. Šiuo metu lietuvis jau grįžęs į Kroatiją ir treniruotėse pluša su bendraklubiais iš „HNK Gorica“.

Lietuviškajam klubui „HNK Gorica“, kur direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, o treneriu – Valdas Dambrauskas, sezonas eina į pabaigą. Likus vos kelerioms rungtynėms komanda nebeturi realių šansų pakilti iki ketvirtos vietos, kuri garantuotų vietą Europos taurės varžybose kitą sezoną.

Bendraudamas su LRT.lt Paulius Golubickas pasidalijo įspūdžiais apie pirmuosius metus Kroatijoje, pasidžiaugė galimybe per treniruotes kartais pabendrauti lietuviškai ir dar kartą mintimis sugrįžo į tą birželio 6-osios vakarą.

– Kaip šiuo metu pavyksta stebėti rungtynes iš šono? Ar būnant Lietuvoje žiūrėjote visas komandos rungtynes?
– Stengiausi stebėti visas komandos draugų rungtynes. Teko praleisti keletą kėlinių, bet daugiau mažiau stebėjau viską. Dabar jau esu Kroatijoje, tad galėsiu viską pamatyti gyvai.

– Kada planuojate grįžti į komandines pratybas?
– Daug kas priklauso nuo mano darbo ir požiūrio. Šiuo metu sportuoju individualiai, ruošiuosi fiziškai, o atėjus laikui prisijungsiu prie treniruočių su komanda. Reikia duoti laiko pažeistiems kaulams sugyti. Nesinori skubėti, bet kol kas judame labai gera linkme.

– Ar gali tekti kurį laiką sportuoti su specialia veido kauke?
– Tiek su gydytoju, tiek su klubo atstovais apie tai dar nekalbėjome, bet, manau, man to neprireiks.

– Ar nesijaus baimė, savisaugos instinktas žaidžiant? Kiek svarbu bus išjungti tuos saugiklius einant į aikštę?
– Kaip ir po kiekvienos traumos, yra tam tikras barjeras, kurį reikia perlipti. Neabejoju, kad taip bus ir šiuo atveju. Jau dabar dirbu su savimi, tad dalyvaujant treniruotėse ar rungtynėse neturėtų būti baimės, nes tai tik dar labiau gali pabloginti situaciją.

– Trumpam grįžkime prie to nelemto traumos epizodo. Prabėgus šiek tiek laiko, kaip jį pamenate, kokia buvo pirma reakcija? Buvo neramu, kad gali būti kažkas rimčiau?
– Kamuolys buvo kitoje pusėje, ties centru, todėl nusprendžiau kirsti į centrą ir kovoti dėl atšokusio kamuolio. Man visai neblogai pavyko, bet prieš paliesdamas kamuolį išgirdau teisėjo švilpuką. Dėmesys tuo metu buvo būtent ten, o gynėją pastebėjau tik paskutinę sekundę, kai jau nieko negalėjau padaryti – nei galvos palenkti, nei rankų ištiesti, nei sustabdyti savęs, nes atstumas buvo per trumpas. Po susidūrimo praėjus šiek tiek laiko supratau, kad kažkas negerai ir kad negalėsiu tęsti rungtynių. Jaučiau, kad kažkas negerai žandikauliui, buvo sunku kalbėti, burna pilna kraujo.

– Interviu klubui buvote minėjęs, kad iškart po to sulaukėte daugybės žinučių. Ar jau spėjote visiems atrašyti, ar vis dar keliauja tos žinutės?
– Sulaukiau daug palaikymo. Stengiausi visiems atrašyti. Jei ką praleidau, tikiuosi, kad nesupyks, ir dar kartą dėkoju visiems už palaikymą.

– Sezonas Kroatijoje eina į pabaigą. Ar pats dar veržtumėtės į aikštę dėl tų kelių likusių turų, ar labiau norėtumėte pasisaugoti ir pradėti pasiruošimą kitam sezonui?
– Kad ir kaip norėčiau žengti į aikštę dar šį sezoną, nebus galimybės to padaryti. Gydytojo rekomendacija yra kitokia, o dar ir atgauti formą užtruktų laiko. Tikiuosi būti pasiruošęs kitam sezonui, o tai parodys laikas.

– Į pabaigą eina pirmieji jūsų paties metai Kroatijoje. Kaip juos įvertintumėte? Kiek viską palengvino tai, kad jau anksčiau turėjote legionieriaus patirties Anglijoje? Gal nebuvo šoko, ypač vos atvykus?
– Nepaisydamas sunkios pradžios, koronaviruso ar dabartinės traumos, metus vertinčiau teigiamai. Stengiuosi matyti teigiamus dalykus, tai yra labai svarbu, nes ir kitaip save nuteiki. Įgavau nemažai patirties per tokį trumpą laiką. Gal šiek tiek ir turėjo įtakos legionieriaus patirtis, čia nebuvo kalbos barjero, kuris turbūt turėjo didžiausią įtaką prieš tai išvykus.

– Ar galėtumėte išskirti, kokią įtaką jūsų paties tobulėjimui padarė darbas su Valdu Dambrausku ir Mindaugu Nikoličiumi? Ar padeda tai, kad klube yra žmonių iš gimtosios šalies, su kuriais galima pabendrauti ir lietuviškai?
– Įtaka akivaizdi. Klubo sporto direktorius Mindaugas suteikė šansą atstovauti komandai aukštesniu lygiu, kur atsiveria visos galimybės, bet toliau viskas priklauso nuo manęs. Komandos treneris Valdas labai daug prisideda prie mano tobulėjimo aikštėje, padeda suprasti silpnąsias vietas ir kaip jas patobulinti, nekantrauju sugrįžti į treniruotes. Taip pat malonu, kai yra galimybė pabendrauti lietuviškai.

– Ar padarė jie kokią nors įtaką jums pačiam augant kaip žaidėjui?
– Be abejo, aikštėje jaučiuosi labiau pasitikintis savimi, geriau suprantu patį žaidimo principą, žinau, kur ir kada judėti. Ateityje dar daugiau išmoksiu. Žmogų reikia ugdyti nuo mažens, čia labai daug priklauso nuo šeimos, trenerių bei draugų.

– Ar jau tenka pagalvoti, kokias ambicijas su klubu galėtumėte ir norėtumėte sau kelti kitą sezoną?
– Dabar visos mintys apie reabilitaciją, bet klubo tikslas yra žaisti Europoje. Sezonas dar nesibaigė, reikia laimėti likusias rungtynes ir laukti kitų komandų kluptelėjimo. Komandos žaidimas gerėja, neabejoju, kad kitą sezoną būsime dar stipresni. O mano tikslas yra būti vienu iš atakos lyderių.

– Kokia situacija dėl gijimo po traumos? Ar viskas vyksta pagal planą? Kokius pratimus jau galite atlikti, kokį krūvį prisiimate?
– Praėjęs mėnuo nuo operacijos, viskas vyksta pagal planą. Dėl kalbėjimo bėdų neturiu, o valgau vis dar minkštą maistą. Šiuo metu daugiau dirbu fiziškai, stiprinu raumenyną, dabar yra galimybė sustiprinti organizmą. Be abejo, stiprinu veido raumenis. Jau šiek tiek pradedu dirbti su kamuoliu, nemažai bėgioju.

– Kokia situacija dėl žandikaulio? Ar jau galite valgyti kaip įprastai, ar yra dar produktų, kurių gydytojai rekomenduoja vengti?
– Žandikaulio sąkandis geras. Už tai turėčiau dėkoti gydytojui ir jo personalui. Per daug negaliu išsižioti. Valgau mažiau ir lėčiau negu įprastai. Pagrindinė rekomendacija – vengti kietų produktų, labai svarbu valgyti mažais gabaliukais.

– Pastaruoju metu komandos forma, atrodo, gerėja: pasiektos lygiosios su čempionais Zagrebo „Dinamo“, laimėta prieš aukščiau lentelėje esančias „Rijeka“, Splito „Hajduk“ komandas. Kur, jūsų manymu, slypi esminės tokios formos priežastys?
– Turnyro lentelėje aukščiau stovinčias komandas stengiamės pažeisti gynyboje. Nenorime būti ta komanda, kuri didesnę rungtynių dalį ginasi, nes tai atima daug energijos ir tuomet sunku kurti atakas. Jeigu jie bus labiau pažeidžiami gynyboje, tai automatiškai visi turės pasitraukti prie savų vartų, o tada ir mes turėsime šansų. Tačiau turime būti agresyvesni atakuodami ir nebijoti rizikuoti. Norėdami kovoti dėl vietos Europoje, turime būti žaidžianti komanda. Čia treneris įdeda labai daug darbo, o mes, žaidėjai, stengiamės tai išpildyti. Tai ir matyti aikštėje pastaruoju metu.

– Po lygiųjų su čempionais „Dinamo“ V. Dambrauskas minėjo, kad nėra patenkintas rezultatu, nes galėjo būti pasiekta pergalė. Ką tai sako apie komandos ir klubo ambicijas?
– Mes nenorime stovėti vietoje, norime judėti į priekį. Turnyro lentelėje turime pakilti tarp tų komandų, kurios kovoja dėl kelialapio į Europą. Dabartiniai rezultatai rodo, kad galime būti ta komanda.

– Klubas parodė pasitikėjimą jumis ir įteikė naują ilgalaikę sutartį. Kiek jums pačiam svarbus komandos pasitikėjimas?
– Naudodamasis proga dar kartą dėkoju klubui už pasitikėjimą. Man tai labai svarbu. Tai parodo, kad jie mato potencialą manyje, o kaip man tai pavyks išpildyti, viskas priklausys tik nuo manęs. Noriu visa tai paversti matomu rezultatu.

Respublik
Pranešimai: 2736
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Paulius Golubickas

2020 Rgp 12 10:14

Random faktai: 2018-19 žiemą LFF Futsal I lygos čempionate dalyvavo komanda nekaip senstelėjusiu pavadinimu "Corona". Šioje ekipoje žaidė ir dar nepakankamai tuo metu žinotas Golubickas. Turnyrą baigė 6 vietoje (8 komandos).

Tobex
Pranešimai: 7742
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2020 Rgp 28 22:54

10 minučių šnd gavo

Gorica po 3 rungtynių 9 taškus turi

Tobex
Pranešimai: 7742
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Paulius Golubickas

2020 Rgs 09 19:30

tiesiogiai Goricos rungtynės taurėje. Golubickas starte
https://www.facebook.com/FCGorica/video ... 894073191/

Grįžti į