slasher
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Penalty.lt

2010 Geg 04 11:11

http://penalty.lt/futbolo-portalas-pena ... a-zaidima/

Po savaitės pažinties su šiuo saitu, galima susidaryt nuomonę, kad turi ryškų potencialą užimti lyderiaujančio puslapio apie lietuvišką futbolą pozicijas. Ir staripsnių, interviu visai neblogų įmeta. Jei dar operatyviau pateiks rungtynių rezultatus ir aprašymus visai bus super.

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: Penalty.lt

2010 Geg 04 11:31

Man labai patiko jų RSS srautas. Galima atskirai prenumeruoti pagal kategorijas (pvz., "Lietuva", "A lyga" ir pan.), tokiu būdu į RSS pateikiamos tik tos naujienos, kurios domina, o visokios ten čemionų lygos ir kitas neįdomus srautas nelenda kur nereikia. Čia šiaip, tiems, kurie su RSS draugauja.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Penalty.lt

2010 Geg 04 16:59

Futbolo portalas Penalty.lt propaguos sąžiningą žaidimą
2010.05.04, 08:10
http://penalty.lt/futbolo-portalas-pena ... a-zaidima/

Įsibėgėjus Lietuvos futbolo sezonui veiklą pradeda futbolo naujienų portalas Penalty.lt. Nuo šiandien futbolo aistruoliai apsilankę interneto adresu penalty.lt, čia kasdien ras šviežią informaciją apie futbolo įvykius Lietuvoje ir pasaulyje.

Daugiau dėmesio naujojo portalo kūrėjai skirs šalies futbolui, juk Lietuvos futbolo klestėjimas – pagrindinis svetainės Penalty.lt leidėjų ir futbolu besidominčios visuomenės siekis.

Einant link šio bendro Lietuvos futbolo visuomenės tikslo, Penalty.lt indėlis – teikti skaitytojams plačią, aktualią, įdomią, spalvingą, originalią ir teisingą informaciją.

Kokybiškai dirbti žada profesionalus sporto žurnalistas Valdas Kasperavičius, sporto fotografas Evaldas Šemiotas, svetainės iniciatoriai broliai Marijus ir Vytautas Rimai.

Vyrai žada ne tik kokybišką informaciją, aktualias publikacijas, nuotaikingas iliustracijas, bet ir sąžiningą požiūrį į futbolą bei jo žiniasklaidą.

„Galime susitaikyti su tuo, kad kažkas futbolą žais raudonu kamuoliu ant mėlynos žolės, tačiau jei jis bus žaidžiamas nesąžiningai, mes tam nepritarsime, – sako vienas iš svetainės įkūrėjų Marijus Rimas. Galbūt mes ir per dideli idealistai, tačiau dirbame tam, kad Lietuvos futbolas būtų viešesnis, tobulesnis, gražesnis, populiaresnis ir svarbiausia – sveikesnis“.

Penalty.lt komanda pasisako prieš neteisėtą intelektinės nuosavybės pasisavinimą: „Nevagiame ir sieksime nebūti apvogti“. Informacija, kurią rasite Penalty.lt svetainėje, sukurta portalo leidėjų komandos arba suteikta partnerių bei draugų pagal abipusį susitarimą, o ne „draugiškai“ nukniaukta iš kolegų ar konkurentų.

„Savo darbe mes atsisakome vogtos informacijos bei iliustracijų, tiesmukiškai kopijuotų idėjų ar publikacijų, neobjektyvumo, nepelnytų liaupsių, melo ir dezinformacijos. Jeigu kažkas to išsiilgs, yra ir kitų futbolo žiniasklaidos priemonių, – teigia fotokorespondentas E. Šemiotas. Pažadame dirbti sąžiningai, profesionaliai, taip rodydami pavyzdį ir kolegoms, ir visai šalies visuomenei. Net jei kartais suklysime, mokysimės iš klaidų ir jas taisysime“.

Penalty.lt – už drąsų, garbingą ir kūrybingą žaidimą! Svetainės komanda pagirs tuos, kas taip žais aikštėje, tokio žaidimo taisyklėmis ji žada vadovautis ir savo darbe.

Penalty.lt komanda

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Penalty.lt

2010 Geg 04 17:03

Marijus Rimas - pirmas kažkada egzistavusios NFKA direktorius. Žaidė už Panerį, Vėtrą, Utenį, Visagino Interą, G.Vilką..

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: Penalty.lt

2010 Geg 05 08:20

Daug lia lia lia, tik kažin kaip ilgai iš idėjos patemps. :roll:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Penalty.lt

2010 Bir 05 00:57

S.Constantine’as: „Lietuvos futbolininkams trūksta taktikos“
http://penalty.lt/s-constantineas-%E2%8 ... %E2%80%9C/

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) kvietimu į Nacionalinėje futbolo akademiją (NFA) Kaune pasidalinti savo patirtimi į atvyko du žinomi užsienio specialistai – FIFA instruktorius iš Anglijos ir Olandijos jaunių (U-17) rinktinės vyriausiasis treneris.

Valdas KNYZELIS (www.kaff.lt)

LFF pirmą kartą organizuojamuose tokio tipo FIFA trenerių kursuose gegužės 31 – birželio 5 dienomis teorinius ir praktinius užsiėmimus nuo pirmadienio vykdo anglas Stephenas Constantine‘as. 47 metų specialistas per savo trenerio karjerą dirbo su JAV, Kipro ir Anglijos komandomis, tarp jų – antrojo diviziono Londono „Milwall“ – taip pat vadovavo Indijos, Malavio ir Sudano nacionalinėms rinktinėms.

S.Constantine’as sutiko pasidalinti savo mintimis su KAFF.lt apie jaunuosius NFA talentus, apie Lietuvos futbolo ateitį, bei ko labiausiai trūksta mūsų šalies futbolininkams, bei treneriams.

– Ką žinojote apie Lietuvą prieš važiuodamas čia?
– Apie Jūsų šalį teko girdėti labai mažai, žinojau, kad tai buvusi Sovietų sąjungos valstybė, o dabar visiškai nauja šalis.

– Kaip gerai Jums pažįstamas Lietuvos futbolas?
– Būdamas čia, Lietuvoje, stebėjau keletos klubų žaidimą, taip pat jau teko susipažinti su Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) jaunaisiais futbolininkais.

– Dirbote su nacionalinės akademijos auklėtiniais – koks įspūdis?
– Visų pirma – idėja įkurti tokią akademiją yra itin sveikintina Per pastarąsias dienas man teko matyti nemažai puikių jaunų talentų ir aš tikiu, kad jų yra daugiau. Taip pat žmonės turi suprasti, kad jaunųjų talentų ugdymas tai nėra vien futbolo federacijos užduotis, tai turėtų daryti ir Lietuvos futbolo klubai. Puikus pavyzdys – Manchester “United” futbolo klubas, kuris investuoja 12 milijonų svarų į jaunuosius talentus ir tie pinigai vėliau grįžta su kaupu.

– Kokios Jūsų manymu Lietuvos nacionalinės rinktinės galimybės prasimušti tarp stipriausiųjų Europos komandų?
– Manau labai realios, Lietuva turi stengtis daryti tai, ką stipriausios Europos futbolo šalys daro jau 20-30 metų. Lietuvoje nėra arba nepakankamai gerai išvystytas jaunųjų talentų ugdymas klubų lygmenyje. Sekantis žingsnis turėtų būti – jaunų, ambicingų trenerių paieška.

– Ko trūksta mūsų futbolininkams, treneriams?
– Manau pagrindinis Jūsų šalies futbolininkų trūkumas – taktinis pasiruošimas. Lietuvos futbolininkai labai panašūs į Afrikos šalies žaidėjus. Jie fiziškai stiprūs, aukšti, galingi. Jiems netrūksta noro dirbti ir mokintis, bet jiems trūksta taktinės ir techninės informacijos. Kalbant apie trenerius, reikėtų pagerinti jų darbo specifiką, juos motyvuoti ir tiesiog pagerinti jų kvalifikaciją.

– Gal galėtumėte paprognozuoti Lietuvos futbolo ateitį?
– Šiuo momentu, man tenka stebėti mažą grupę jaunųjų futbolininkų, galiu teigti, kad didžioji dalis jų po 2-3 metų galėtų sustiprinti ne vieną Europos futbolo klubą. Ir tai tik viena grupė. Viskas priklausys nuo to, kaip greitai Lietuvos futbolo klubai susipras, jog reikia investuoti į jaunuosius talentus. Jeigu Jūsų kaimynė Latvija dalyvavo Europos čempionato finaliame etape, tai nematau priežasties, kodėl ten negali atsidurti ir Lietuva.

– Ka papasakosite grįžęs i Angliją apie Lietuvą? Kas labiausiai įsiminė, nustebino.
– Per visą savo gyvenimą man dar neteko matyti tokios gausybės medžių, o aš pats iš Didžiosios Britanijos. Lietuvos gamtovaizdis tiesiog fantastiškas, o žmonės su kuriais teko susipažinti labai šilti ir geranoriškai nusiteikę.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10957
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Penalty.lt

2010 Bir 05 00:59

Per visą savo gyvenimą man dar neteko matyti tokios gausybės medžių
- Tikiuosi, čia ne paslėptas sarkazmas apie mūsų žaidėjus? :)

sss

Re: Penalty.lt

2010 Lie 12 17:42

Vakar nuhakino penalty.. Siandien dar neatsigaves, iejus kolkas tik baltas lapas..

Romas

Re: Penalty.lt

2010 Rgs 25 14:15

neblogai dirba, apzvalgos ir straipsniai idomesne nei kitur

hmmm...
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 14:42
Palaikoma komanda: Nėra

Re: Penalty.lt

2010 Rgs 25 14:25

Pritariu. Tikrai neblogai pradejo ir palaiko, bet kuo toliau tuo vejasi futbolas.lt ir ivartis.lt lygi... Matyt musu tokia realybe LT, kad kitaip but ir negali

šiaip
Pranešimai: 3526
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Penalty.lt

2010 Rgs 25 17:31

Pritariu. Tikrai neblogai pradejo ir palaiko, bet kuo toliau tuo vejasi futbolas.lt ir ivartis.lt lygi... Matyt musu tokia realybe LT, kad kitaip but ir negali
Kategoriškai nesutinku :) Kadangi futbolas.lt ir ivartis.lt beveik negamina savo produkcijos, o tik perrašo kitus (90min įvilktas ne į forumo forma galėtų tą patį ir geriau daryti), tai penalty.lt jau seniai šiuos du yra aplenkęs. Aišku, norėtųsi, kad penalty.lt to originalaus turinio būtų ir dar daugiau ir geresnės kokybės.

hmmm...
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 14:42
Palaikoma komanda: Nėra

Re: Penalty.lt

2010 Rgs 25 18:07

O as irgi kategoriskai nesutinka :) Futbolas.lt jau atsiranda daugiau tos kurybos, ivartis.lt - karts nuo karto islenda irgi vienas kitas tokis dalykelis... Nu is esmes kazkada galvojau, kad kuo daugiau tuo mums skaitytojams geriau, bet pasirodo kuo daugiau, tuo kokybes maziau...

slasher
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Penalty.lt

2010 Rgs 25 20:26

tai jūs ten apsimetat komentaruose žydais, FBK vadovais ir kitom personom ?
Nu is esmes kazkada galvojau, kad kuo daugiau tuo mums skaitytojams geriau, bet pasirodo kuo daugiau, tuo kokybes maziau...
pritariu...:)

Romas

Re: Penalty.lt

2010 Rgs 29 15:39

Man tai pliusas kad, penalty dazniau nei kitur buna kokybisku galeriju ir idomiu straipsniu, futbolas.lt atsinaujine daug ka pereme is penalty, pradedant dizainu, baigiant turiniu. Istiesu jie priverte visus likusius tinklapius pasitempti, o tai mum yra tik gerai. Kad ir dabar siandien yra ka paziureti, jau kelios galerijos ikeltos .

fvsd

Re: Penalty.lt

2011 Kov 15 09:49

Kazin ko uzlinko penalty? raso kad tokio adreso net nera :(

Grįžti į