Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Prienų stadionas

2017 Lap 30 07:55

Prienai

http://kvitrina.lt/meras-su-komanda-apz ... -negalejo/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dar kartą buvo patvirtinta, jog šalia sporto arenos atsiras futbolo stadionas su bėgimo takais ir 4 takelių baseinas.

Jeigu prisimenu teisingai planuojama 500 vietų, dirbtinė danga.

Paveikslėlis

----
Vyksta Prienų stadiono rekonstrukcijos parengiamieji darbai
https://www.regionunaujienos.lt/vyksta- ... ji-darbai/
2016 Rugsėjo 1

Rugpjūčio 30 d. vyko pasitarimas dėl stadiono Birutės g. rekonstrukcijos. Pasitarime dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, mero patarėja J. Zailskienė, administracijos direktorius E. Visockas, direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė, skyrių specialistai, Prienų kūno kultūros ir sporto centro vadovas A. Deltuva, projektuotojai. Stadionas planuojamas rekonstruoti panaudojant valstybės kapitalo investicijas (apie 1 200 000 Eur).

Stadionas po rekonstrukcijos, be futbolo aikštės, turės 4 bėgimo takelius, lengvosios atletikos sektorių (šuolis į aukštį ir į tolį, rutulio stūmimas ir pan.). Nutarta tribūnas, kurios talpins 500 žiūrovų, įrengti prie sporto arenos.

Stadiono projekto viešo aptarimo susirinkimas vyks 2016 m. rugsėjo mėn. 14 d. 17:00 val. Prienų rajono savivaldybės administracijos patalpose. Projektinius pasiūlymus galima pamatyti čia.

Pasitarimo dalyviai viliasi, kad jei aplinkybės bus palankios, 2018 metais prieniškiai turės stadioną.

Makenzis
Pranešimai: 7351
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Prienų stadionas:

2018 Kov 21 14:26

Stadiono su dirbtine danga statyba nuvertė beržus, bet atvėrė kelią siauros kūgiškos lajos formos tujoms
http://kvitrina.lt/stadiono-su-dirbtine ... os-tujoms/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kovo 16‒17 dienomis šalia Prienų sporto arenos ir renovuojamo futbolo stadiono su lengvosios atletikos takeliais buvo nupjauti gražuoliai beržai. Darbai buvo atlikti greitai. Tiesa, prieš tai jokios informacijos apie medžių pjovimą nebuvo išplatinta. Prienų seniūnijos pranešimą apie įvykdytus beržų pjovimo darbus su nurodyta priežastimi (beržai buvo pašalinti, nes terš dirbtines stadiono ir bėgimo takų dangas, o tai mažins jų eksploatavimo laiką) naujienų portalas kvitrina.com gavo kovo 19 d.

Pranešime taip pat nurodyta, jog vietoje beržų bus pasodintos siauros kūgiškos lajos formos tujos. Prienų rajono savivaldybės ekologė Ilona Ramanauskienė, patvirtinusi, jog beržų pjovimui buvo duotas leidimas, teigė, kad kitos rūšies medžiai šalia sporto arenos ir stadiono bus pasodinti jau balandžio mėnesį. Prienų rajono savivaldybės architektė Dalia Joneliūnienė naujienų portalui kvitrina.com paaiškino, jog beržai nėra miesto medžiai, todėl bus pakeisti tujomis, kurios duoda žalumą, užstoja nuo vėjų, bet neteršia aplinkos. Pasak D. Joneliūninės, tujos bus atsodintos tose vietose, kuriose nepraeina inžineriniai tinklai.

Paveikslėlis
Dalia Joneliūnienė naujienų portalui kvitrina.com paaiškino, jog beržai nėra miesto medžiai
Įdomiai čia. :shock:

Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Prienų stadionas

2022 Vas 10 12:15

Gandas, įplieskęs diskusiją „Ar tikrai į Prienus persikels Kazlų Rūdos „Šilas“?“
http://kvitrina.lt/gandas-iplieskes-dis ... dos-silas/
2021 11 09 Ignas Mineikis

Reikia pasakyti, jog „Šilo“ futbolininkai šiemet treniravosi Prienų KKSC futbolo stadione.

VšĮ „Kazlų Rūdos futbolas“ prezidento Giedrius Augustinas Kvietkauskas teigimu, Prienų vardas buvo paminėtas, nes pavasarį komanda treniravosi mieste ir liko patenkinta infrastruktūra ir požiūriu į futbolą.

Kraštietis, kuris gimė Prienų rajone, mokėsi Veiveriuose, pasakė, jog klubas neieško finansinės pagalbos, o ieško vietos, kur galėtų vystyti veiklą, ugdyti jaunimą ir suteikti jiems galimybę tobulėti. Anot jo, jei bus surasti bendri vardikliai, klubas su malonumu įsilies į krašto futbolo bendruomenę, o ne griaus ją. G. A. Kvietkauskas patvirtino, jog su rajono vadovybe jis nebuvo susitikęs, bet neatmeta galimybės, jog toks susitikimas įvyks.

„Klubas turi suformuotą biudžetą, todėl pagrindinis rūpestis – susitarti dėl infrastruktūros panaudos treniruočių procesui ir varžyboms. Taip pat neatsisakysime pagalbos organizuojant susitikimus su krašto verslu ir įsiliejant į futbolo bendruomenę“, – savo mintis dėstė klubo prezidentas.

Respublik
Pranešimai: 8754
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Prienų stadionas

2022 Geg 13 16:56

Prienuose padegtas stadionas
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/n ... 59-1678740

Trečiadienį ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie įvykusį gaisrą Prienuose. Tačiau įvykio vietoje gelbėtojų jau nebereikėjo, gaisras buvo užgesintas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, trečiadienį, 10.40 val. buvo gautas pranešimas, kad Prienuose, Kęstučio gatvėje, buvo pastebėta, jog apgadinta stadiono danga.

Galimai įvyko padegimas. Per vaizdo kameras buvo pastebėti jaunuoliai. Ugniagesiai nebuvo kviesti. Informuotas gaisrus tiriantis pareigūnas.

Įvykis tiriamas.

Grįžti į