slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

"Futbolo virusas" (Lietuvos ryto TV)

2011 Rgp 12 17:44

Vilioklė E.Fergie užsikrėtė „Futbolo virusu“ (nuotraukos)

Rugpjūčio 16 dieną „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje startuojanti laida „Futbolo virusas“ jau aplankė didžiuosius Lietuvos miestus ir praeiviams gatvėje suteikė galimybę laimėti kelionę į Škotiją su nacionaline futbolo rinktine. Išmėginti savo jėgas ir pažaboti futbolo kamuolį panoro Kauno centre sutikta burleskos šokio puoselėtoja Eglija Fergie.
„Niekada nesu spardžiusi futbolo kamuolio. Manau, kad man nepavyks būti ta, kuriai atiteks galimybė keliauti į Škotiją, tačiau pamėginti vis dėlto verta“, – susigundžiusi „Futbolo viruso“ pasiūlymu kalbėjo, gatvėje su širdies draugu sutikta kaunietė, Eglija Fergie.

Naujame „Lietuvos ryto“ televizijos projekte „Futbolo virusas“ dalyvaujantys gatvėje sutikti praeiviai demonstruoja įvairiausias technikas ir bando kaip įmanoma ilgiau išlaikyti futbolo kamuolį ore.

„Gebančių originaliai mušinėti kamuolį ore ir norinčių išbandyti sėkmę šiame konkurse tikrai netrūksta. Vienas sutiktas vyriškis pademonstravo mokantis kamuolį užsimesti ant sprando, kitas nustebino filmavimo komandą, išmušinėjęs kamuolį daugiau kaip 100 kartų“, – po pirmųjų filmavimų įspūdžiais dalinosi laidos „Futbolo virusas“ vedėjas Paulius Skučas.

Pasak Pauliaus, didžiausio aistruolio ir futbolo kamuolio virtuozo paieškos tęsiasi toliau. Kam atiteks išsvajotoji kelionė stebėti Lietuvos futbolo rinktinės varžybas Škotijoje ir kuris dalyvis taps rekordininku paaiškės rugpjūčio pabaigoje.

Kaip Pauliui Skučui sekasi prikalbinti žmones gatvėje spardyti kamuolį? Kuris iš praeivių sugebės pasiekti geriausių rezultatų? Jau nuo antradienio „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai kviečiami stebėti laidoje „Futbolo virusas“ – kiekvieną darbo dieną po 18 valandos „Žinių“.
Paveikslėlis

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: "Futbolo virusas" (Lietuvos ryto TV)

2011 Rgp 12 17:51

Gal Kaune visokios pagyvenusios burleskos šokėjos pradės į futbolą vaikščioti, jei ta jų mokytoja parekomenduos :)...

Grįžti į