CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Rokas Stanulevičius

2016 Sau 08 12:43

Legionieriaus karjerą pradedantis R.Stanulevičius: „Legionieriaus statusas verčia dar labiau stengtis. Nuo to niekur nepabėgsi“
http://fkt.lt/index.php/component/k2/it ... -nepabegsi" onclick="window.open(this.href);return false;

Užvakar su Izraelio Kirjat Šmona „Hapoel Ironi“ klubu, o vakar pirmoje treniruotėje dalyvavęs buvęs „Trakų“ atraminis saugas Rokas Stanulevičius vis dar pratinasi prie minties, kad jis jau legionierius. Tačiau pagrindinės mintys yra skirtos ne tam, o kaip geriau pasiruošti būsimam sezonui.

„Tikrai negalvojau, kad viskas įvyks taip greitai. Tiesą sakant, planavau rimtai pasiruošti šiam sezonui, nes norėjau, kad jis būtų geresnis nei pernykštis. Turiu omeny, traumas ir panašiai. Galvojau, kad keletą metų pažaisiu Lietuvoje ir tik tada bandysiu laimę užsieny. Bet gavosi kaip gavosi ir tuo labai džiaugiuosi. Ne kiekvienam suteikiamas toks šansas, tad pažadėjau sau jo nepaleisti“, - pasakojo Izraelyje mažiau nei savaitę gyvenantis R.Stanulevičius.

Rokai, sakyk, kokia buvo reakcija, kai išgirdai apie galimybę išvykti į Izraelį? Ramiai miegojai pirmą naktį?

Pirma mintis buvo savotiška baimė. Apie tą šalį nežinojau absoliučiai nieko, ji ne Europos Sąjungoje, tad turėjau abejonių. Tiesa, google parodė, kad ta šalis visai nieko (juokiasi). Tada pasakė, kad skrydis laukia po kelių dienų, tad iš tikro miegojosi sunkiai.

Kiek laiko tu jau ten? Spėjai susipažinti su miestu, komanda, klubu?

Į Izraelį išvykau sausio 5 dieną. Kaip tik tą dieną turėjome rinktis į pirmąją „Trakų“ treniruotę. Gaila, kad su komanda negalėjau tinkamai atsisveikinti. O ten jau daug ką spėjau. Kirjat Šmona – miestas šiaurės Izraelyje. Kiek jau teko bendrauti su gyventojais, tai visi labai draugiški ir šilti žmonės. Dažnas paklausia, kaip sekasi? Ar viskas gerai? Gal ko nors reikia?

Su klubo vadovybe susipažinau tada, kai pasirašiau sutartį, o su komanda – kitą dieną. Pirmas įspūdis tikrai geras.

Kokia ta pirma treniruotė?

Gera, nes buvo daug smūgiavimo pratimų (juokiasi). Iš tikro nustebino didelis dėmesys fizinio parengimo patikrinimui, visapusiška sveikatos analizė, ortopedinė diagnostika.

Turbūt supranti, kad legionieriaus statusas reiškia, jog pakovoti dėl vietos starto sudėty teks dar sunkiau?

Puikiai suprantu. Tačiau nuo to niekur nepabėgsi. Tiek „Ekrane“, tiek ypač „Trakuose“ buvo didžiulė konkurencija. Bet tai yra futbolininko karjeros dalis ir aš tam pasiruošęs.

Ko iš tavęs tikisi klubo vadovai, treneriai?

Man labai patiko, kai jie pasakė, kad neskubėčiau ir nesistengčiau rodyti stebuklų. Jie visi puikiai žino, kad visą gruodį ilsėjausi, tad man iki optimalios sportinės formos dar toli. Reikalavo, kad į viršų kilčiau žingsnis po žingsnio.

O ko iš saves tikiesi pats?

Visų pirma, tikiuosi kuo greičiau pasiruošti tinkamai. Džiaugiuosi, kad klubas sudarė kelių savaičių programą, pagal kurią dirbsiu individualiai su fizinio parengimo treneriu. Taip pat, aišku, treniruosiuosi su komanda. O kai pasiruošiu, natūralu, kad noriu kuo daugiau laiko praleisti aikštėje, žaisti su pajėgiomis komandomis ir, aišku, įmušti įvartį. Pageidautina iš toli (juokiasi).

„Trakų“ nepasiilgsi?

Ši komanda visada išliks mano atminty. „Trakuose“ aš susipažinau su puikiais futbolininkais – asmenybėmis, kurie per metus tapo gerais draugais. Nei kiek neabejoju, kad tie ryšiai nenutrūks.

Noriu padėkoti klubo vadovybei, kad per tuos metus niekada nekilo klausimų dėl gerų treniruočių sąlygų, dėl maitinimo ar pastovaus atlygio. O atsiradus galimybei, nedarė kliūčių išvykti į naują klubą. Noriu padėkoti treneriui Valdui Urbonui už įdomias treniruotes, profesionalius patarimus. Taip pat treneriui Jensui Wedeborgui, su kuriuo ilgą laiką teko dirbti individualiai.

Naujajame sezone linkiu „Trakams“ nugalėti „Žalgirį“. Aš su jumis!

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Rokas Stanulevičius:

2016 Sau 08 12:47

The Ironi Kiryat Shemona Team oficialus saitas (cia anglu kalba): http://en.iturank8.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Rokas Stanulevičius:

2016 Vas 01 16:24

Stanulevičius prieš savaitę gavo pasedėti ant suolo, bet debiuto dar laukia. :P Mes irgi.. :D

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Re: Rokas Stanulevičius:

2016 Vas 05 10:07

R.Stanulevičius debiutavo Izraelyje. Jo ekipa pralaimėjo finalą
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/rsta ... ejo-finala" onclick="window.open(this.href);return false;

Prieš mėnesį legionieriaus karjerą Izraelyje pradėjęs buvęs „Trakų“ atraminis saugas Rokas Stanulevičius debiutavo Kiryat Šmonos „Hapoel Ironi“ komandoje, kuri „Toto“ taurės finale 1:3 pralaimėjo Petach Tikvos „Maccabi“ ekipai. Naujosios R.Stanulevičiaus komandos neišgelbėjo net ir anksti pelnytas įvartis.

Pirmojo kėlinio viduryje „Maccabi“ rezultatą išlygino, o antrajame – pelnė dar du įvarčius.

Pats lietuvis, nepaisant pralaimėjimo, buvo vienas geriausių rungtynių žaidėjų

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: įvairūs

2016 Geg 04 01:00

Sugalvojau pasidomėt kaip čia stanulevičiui sekasi Izraelyje - pasirodo buvo gavęs pora startų kovo pabaigoje, bet dabar du ar tris mačus iš eilės prisėdęs. Komandai sekasi pobaisiai - yra lentelės pabaigoje, nors dar praėjusį sezoną bronzą laimėjo. Per paskutines 10 rungtynių laimėjo tik kartą, dar buvo pora lygiųjų.

Respublik
Pranešimai: 6866
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Rokas Stanulevičius:

2016 Lie 16 14:21

R.Stanulevičius lieka Izraelyje, tačiau žais kitoje komandoje
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/rsta ... -komandoje" onclick="window.open(this.href);return false;

Po naujųjų metų iš „Trakų“ klubo į Izraelio stipriausioje lygoje rungtyniaujantį Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubą persikėlęs ir legionieriaus karjerą pradėjęs Rokas Stanulevičius pasibaigus sezonui pratęsė sutartį su vienuoliktoje vietoje šiame sezone likusia ekipa, tačiau iš karto po to buvo išnuomotas kitai Izraelio ekipai.

Nuo šiol 21-erių metų saugas nuomos pagrindais rungtyniaus antrojoje pagal pajėgumą Izraelio lygoje, kurioje gins Nazareto „Hapoel“ klubo garbę.

Makenzis
Pranešimai: 6833
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Rokas Stanulevičius:

2017 Sau 21 13:58

Stipriausioje Izraelio lygoje žaidžiančiam Kirjat Šmonos "Hapoel Ironi" klubui priklausantis, tačiau šiemet antroje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujančio Aukštutinio Nazareto "Hapoel" klube nuomos pagrindais žaidžiantis Rokas Stanulevičius žaidžia net su lūžusia ranka, tačiau jo komanda ir toliau neranda kelio į pergales. Penktadienį lietuvio ekipa rezultatu 2:5 pralaimėjo Netanijos "Maccabi" klubui ir ir patyrė jau devintą nesėkmę per 20 rungtynių.

Su specialia langete rungtyniaujantis 22-ejų metų saugas žaidė visas 90 minučių. Tai jau tampa įprasta - buvęs "Trakų" futbolininkas antroje Izraelio lygoje sužaidė jau 18 rungtynių ir tik vienas iš jų pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo. Futbolininkas yra įmušęs ir vieną įvartį.

"Žaisti su langete sunku, tačiau klubas nori, kad rungtyniaučiau kuo daugiau, tad tenka žaisti",- portalui futbolas.lt pasakojo saugas.

Šiame sezone "Hapoel" su lietuviu per 20 rungtynių šventė 4 pergales ir 7 kart sužaidė lygiosiomis. Su 19 taškų "Hapoel" žengia 15-oje vietoje tarp 16-os komandų.

http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/su-l ... i-pergales" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 10163
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Rokas Stanulevičius:

2018 Geg 21 21:29

metai be futbolo, jei dar tęs karjera, tai turėtų pasirodyti Trakuose arba Panevėžyje, o gal kur kitur

Tobex
Pranešimai: 10163
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Rokas Stanulevičius:

2019 Bal 29 18:35

po dviejų metų be futbolo bandys gaivinti karjerą Panevėžyje ir gal pavyks grįžti į buvusį lygį.

Grįžti į