bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Visi į talką!

2010 Vas 22 01:55

Va taip va!

http://www.siauliufa.lt/lt/naujienos/6/article/397/
Gerb. Šiaulių futbolo akademijos bendruomene,

Visi futbolo akademijos sportininkai laukia, kada galės pradėti treniruotis atnaujintame dirbtinės žolės futbolo stadione, tačiau dėl gausaus sniego, kuris dengia aikštę, to daryti negalima. Tad 2010 m. vasario 27 d. 10 val. kviečiame visus futbolo akademijos sportininkus ir jų tėvelius į talką.
Visų mūsų bendro darbo pastangomis nukasime sniegą nuo dirbtinės futbolo aikštės (Kviečių g. 7a, prie Gytarių vid. mokyklos). Atvykdami turėkite kastuvą, o mes pasirūpinsime šilta arbata ir užkandžiais.
Tikimės Jūsų gausaus dalyvavimo ir laukiame talkoje.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: Visi į talką!

2010 Vas 22 08:33

Jei pakabintų skelbimą stoties rajone ir prie arbatos prirašytų "su brendžiu" tai ohoho kokios pajėgos ateitų to sniego kasti!!!

...

Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 10:31

Jame buvo žaidžiamos A lygos rungtynės (pavasarį ir rudenį), LFF taurės varžybos, II-os lygos varžybos...

PYPT`inas stadionas... Ant tokių leidžia žaisti... :roll: Pavojinga sveikatai ir gyvybei tokie stadionai... jeigu gardą, galima pavadinti stadionu... :roll:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 10:58

Plačiau prašau - kuom pavojingas?

...

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 11:06

Užribyje yra tokios duobės lietaus lietui nutekėti, kanalizacija tipo...
ji per kažkiek cm žemiau nei aikštė ir gerai užmaskuota. žalias kilimukas tipo.

Vakar, kai Mažeikių ATmosfera žaidė su JUVE, tai per pertrauką panos ėjo pasivaikščioti ir viena ten kojytę kyštelėjo...
kadangi ten buvo vaikai ir girti diedai, tai niekam nerūpėjo, aš pats kviečiau greitukšę..

Neįsivaizduoju tokio debilyno... ten dar vaikai sportuoja, Žderičius šešdienį rungtynių pabaigoje irgi netoli tos "vilkduobės" buvo...

Kiek žinau, ta panelė susitrenkė kairės kojos kelį, biškį čiurną, o dešinė čiurna, kol greitoji atvyko ištino... dėl tos dešinės tai kaip minimum visa vasara sugadinta... gipsas bus garantuotai...

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 11:12

Tai matyt ne pati aikštė (stadionas) yra pavojinga, o tie, kas įrengė ir prižiūri į savo darbą pro pirštus žiūrėjo (žiūri).

...

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 11:23

Tai matyt ne pati aikštė (stadionas) yra pavojinga, o tie, kas įrengė ir prižiūri į savo darbą pro pirštus žiūrėjo (žiūri).
Tai va, kas ten kaltas??? Svasratu, kad viskas taip gerai užmaskuota, kad nelabai ir pastebėsi, kol čiurnos nesusiplėšysi į gabalus... :roll:

Įvairūs klubai kviečia mergina į stadionus, tipo, MOTERYS UŽ FUTBOLĄ, bet ten tai tik susiluošinti galima... :roll:
Beje, per FC Š*** ir Bangos rungtynes toje vietoje ir aš siautėjau, tai su mobilke kalbėjau irgi panašiai galėjo nutikti...

Visur prikabinėta užrašų, kad be administracijos leidimo negalima gerti, dar daug ko daryti, bet gezai nuo pat 11 val ryto, kai JUVĖ ir ATMOSFERA žaidė jau girti, bet tokių tai pats velnias neimtų...

Tarp žiūrovų buvo trys panelės ir viena iš jų labai skaudžiai susižalojo...

Bet kas gali ten nukentėti, o štai galvoju, kam "gardas' priklauso??? Gytarių šulei??? ar dar kažkam...

Va, greitukšę tai iškviečiau, bet norisi, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų... Blin, kur čia dabar kreiptis???

...

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 12:05

Ten, tokioje vietoje yratasai pavojingas taškas... gi įsibėgėjęs futbolininkas gali irgi susižaloti...

Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 12:26

Tas tiesa, kad kai kuriuose stadionuose reiktų gerai peržiūrėti sveikatai pavojų keliančius taškus ir juos pašalinti. Tikiu, kad šiuo metu jų turėtų būti mažiau nei prieš kelis ar daugiau metų. Vienose rungtynėse prieš daugiau nei dešimt metų vienas Prelegentų žaidėjas Turskio aikštėje Vilniuje į tokią pačią vandens surinkimo duobę taip sugebėjo įkišti koją, kad persirėžė blauzdą iki kaulo. Kalbant apie Gytarius - teisėjų profesionalumo stoka ir tiek.. Rungtynių inspektorių tokias skyles ar duobes turėtų pamatyti ir kol sveikatai pavojinga vieta nebus pašalinta, neleisti pradėti rungtynių.

...

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 12:40

O ten A lygos rungtynes vyksta, LFF taures pusfinalis... Vėjas buvo, pucia jeigu nuo kelmės pusės tai salta. Vyrai prisigere, o panos sušalo, tai ejo kojyciu pamankstinti. Dar ten ruke tribunose, tai ir as persedau...

Mane tai dabar šiurpas krečia, nes dieną prieš tai aš ten slankiojau ir telefonu kalbėjau visas rungtynes... irgi galėjau netyčia įkristi... metro kokio trūko.

...

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 06 12:59

Paveikslėlis

Čia kiek geriau matosi vilkduobės... :roll:
slash ir kiti forumiečiai gali pasigrožėti fanu, kuris kartais net į aikštės pusę nežiūrėdavo ir pasikeikdavo... :mrgreen:
ir labai džiaugėsi, kad TOTO už BANGĄ statė. Kas jis... nerašysiu. :mrgreen:


Evaldas Cerniauskas
Nenoriu but blogas, bet reikia ziureti kur eini. Siaip ziurovams yra tribunos, ten ir turit but. O ne uz galines linijos. Per rimtas varzybas neleidzia niekam buti uz galiniu liniju. Tik fotografam ir operatoriam.. o jei slampinejat tai niekas nekaltas. Lygiai taip oat koja hali susizeisti lipdama laiptais ar eidama kreivais saligatviais. Ka tuomet kaltinsit? Buvo tai buvo. Stadiona maziu maziausiai kaltint reikia. O panelei sekmes gydantis trauma. Turetu greit pasveikt o gal ir gipso nereiks
Cezis Di Lecce
Ten gi buvo II-os lygos varžybos... ir pertraukos metu nuėjo pagal tas linijas ir staiga krito... beje, dieną prieš tai aš nuo tos vietos maliausi su mobiliu telefonu... man nieko, bet panelės tai į vyrus ziuri, tai kamuoliukas skrieja, pavasaris, viskas blasko, bet ten tai "jama".. vos ne duobė...
Cezis Di Lecce
A lygos rungtynėse galiu už galinės linijos būti, o aš tik kuklus fanas

...

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2013 Geg 15 11:17

Pati baisiausia aikštė LT....

Žiemą, kuri šiais metais iki gegužės mėnesio trūko, su BOBCAT`u sniegą valė, plastmasę plikai nuskuto, subangavo ir sugarbanojo...
Vaikai kada nori ten siautėja, o kažkada net su motoroleriais jaunimas buvo sulėkęs... Nėra apsaugos ir padorios priežiūros.

O apšvietimas vertas atskiros temos.
Realiai, stulpai turi būti du kartus aukščiau iškelti, o tai dabar ten apšvietimas naktį lyg apie kokį kebabų kioskelį... :mrgreen:
daug statybinio broko ir kitų nesąmonių ten pridaryta.

Latviai Daugpilyje turi net 5 naujas panašias aikštes, tik ten viskas išblizginta ir prižiūrima, o čia apsileidėliai yra.
Neturiu ką daugiau pridurti. Šiauliečiai pastatyti nesugeba.. nei prižiūrėti esamos. :roll:

Tobex
Pranešimai: 10887
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2015 Vas 21 08:54

Balandžio mėnesį turėtų atsirasti konteineriai su persirengimo patalpomis.

Makenzis
Pranešimai: 7351
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2016 Rgp 12 17:33

Šiauliai turės dar vieną modernią dirbtinės dangos aikštę
http://www.saff.lt/index.php?pg=naujienos&nid=1172" onclick="window.open(this.href);return false;

Rugpjūčio 12 dieną, penktadienį Šiauliuose vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) išvažiuojamasis vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinta puiki naujiena visiems Šiaulių miesto ir visos apskrities futbolo mylėtojams.

Paaiškėjo, kad LFF pritaria dar vienos modernios dirbtinės futbolo aikštės Šiauliuose statyboms ir šio projekto įgyvendinimui patvirtino skirsianti aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančią dirbtinę dangą. Naujoji aikštė su visomis infrastruktūros detalėmis bus įrengta bendradarbiaujant su Šiaulių miesto savivaldybe.

Modernaus dirbtinės dangos stadiono įrengimo vieta jau aiški - jis išdygs Gytarių mikrorajone, Kviečių gatvėje, šalia jau eksploatuojamos aikštės. Planuojama, kad taip ilgai laukto objekto statybos prasidės jau šį rudenį ir tikimąsi, kad aikštė bus parengta pilnaverčiam jos naudojimui 2017 -ųjų metų pavasarį.

Makenzis
Pranešimai: 7351
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Šiaulių Gytarių stadionas

2016 Rgp 12 17:37

Stulpus apšvietimo gal šį kartą normalius sudės? Gytarių DDA kilimėlis jau prieš kelis metus buvo tragiškos būklės. Gal, kai pastatys naują, tada kažkiek sutvarkys dabartinę GDDA.

Grįžti į