...

Šilalės futbolas

2014 Kov 18 12:26

Šilalė (žem. Šėlalė) – miestas vakarų Lietuvoje, Tauragės apskrityje, 30 km į šiaurę nuo Tauragės, plynaukštėje tarp Žemaičių aukštumos ir Pajūrio žemumos. Šilalės rajono savivaldybės centras, Šilalės miesto seniūnija, yra kaimiškosios seniūnijos ir Traksėdžio seniūnijos centras.

Paveikslėlis

Kokio nors legendinio futbolo klubo kol kas neturi. Mes tuoj pasidomėsime, ar iš viso ten yra futbolo apraiškų. 8-)

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 12:27

Gina kelių rinktinių vartus
Karolina STAŽYTĖ

„Tauro“ vartininkas šilališkis Edvinas Gertmonas gimtajame mieste užsibūna trumpai. Vaikinas keliauja iš vienos Lietuvos jaunių futbolo rinktinės stovyklos į kitą. Kovo pradžioje Lenkijoje Edvinas gynė Lietuvos U-21 komandos garbę, o praėjusią savaitę atstovavo jaunesniųjų, aštuoniolikmečių rinktinei pajūryje vykusiame „Palangos Juzės“ turnyre.
Kol kovo 5 dieną Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė Turkijoje žaidė su Kazachstano rinktine (mačas baigėsi 1:1), Lietuvos jaunių iki 21 m. komanda jėgas išbandė draugiškame mače su Lenkijos bendraamžiais. 4400 žiūrovų stebėtas kontrolinis mačas Balstogėje lietuvaičiams baigėsi nesėkmingai. Pralaimėta net 0:5 (0:2).
Pakeitęs kolegą Igną Plūką, E.Gertmonas aikštėje pasirodė iškart po pertraukos.
– Varžovai – labai greita ir techniška komanda. Man ir gynėjams tokios rungtynės duoda daug naudos, nes darbo būna nuo pat pirmos iki paskutinės minutės, – įspūdžiais pasidalijo Edvinas.
Tik grįžęs iš kaimyninės šalies, kovo 8 dieną šilališkis Kaune gynė „Tauro“ komandos vartus rungtynėse su Kazlų Rūdos „Šilu“ (kontrolinis mačas baigėsi pralaimėjimu 0:4), o kovo 10-ąją išvyko į Lietuvos U-18 rinktinės stovyklą Palangoje. Ten praėjusią savaitę vyko tradicinis tarptautinis „Palangos Juzės“ turnyras, kuriame be Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinės dar kovėsi „Palangos“, „Šilutės“, latvių „Liepajos“ ir „Rygos FS“ ekipos.
2:1 įveikę Lietuvos futbolo I lygos dalyvę „Palangą“, 4:0 – „Liepajos“ futbolininkus, 4:2 – Rygos futbolo mokyklos auklėtinius ir 3:0 – šilutiškius, Lietuvos U-18 rinktinė tapo šių varžybų nugalėtoja. Taigi E.Gertmonas per keturis mačus praleido tik tris įvarčius.
Pernai šešių komandų turnyro finale taip pat triumfavo Lietuvos U-18 rinktinė, finale pranokusi Liepojos „Metalurgs“ dublerių ekipą.

Turim vieną grajaką ten. gal greitai ir koks klubelis įsikurs. :roll:

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 12:30

2011 lapkr. 10 - Pasirodo, kad Šilalėje yra populiarus ne tik krepšinis, bet ir futbolas.

Tačiau, kad ir kaip būtų keista, jį žaidžia ne tik vaikinai, bet ir merginos. Štai ...

Ugnė Šmitaitė: "Futbolas man ne hobis - jis mano gyvenimas"
2011-11-10 08:00 http://www.silaliskis.lt" onclick="window.open(this.href);return false; http://silaliskis.balsas.lt/naujienos_/ ... bateliais/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pasirodo, kad Šilalėje yra populiarus ne tik krepšinis, bet ir futbolas. Tačiau, kad ir kaip būtų keista, jį žaidžia ne tik vaikinai, bet ir merginos. Štai, septyniolikmetė Ugnė Šmitaitė atstovauja Lietuvai U-19 rinktinėje ir savo ateitį sieja su Škotijos merginų futbolo komanda. Su ja kalbėjomės laisvalaikį, gyvenimą futbolo ritmu ir kitus ateities planus.

Papasakok nuo ko viskas prasidėjo? Kodėl pasirinkai futbolą, o ne populiarųjį krepšinį?
Mano pradžių pradžia buvo kiemo ,,aikštelėje‘‘. Po kurio laiko draugas pasiūlė eiti kartu su juo į futbolo treniruotes su berniukais, kadangi mergaičių komandos Šilalėje nebuvo. Nesijaučiau labai jaukiai, bet palaipsniui pripratau. Treneris Rimantas Alfonsas Simonavičius, pastebėjęs mano ryžtą, užsidegimą ir gerus duomenis, pasiūlė žaisti Tauragės merginų futbolo komandoje. 2009 m. mane pakvietė į naujai susibūrusią ,,Tauro‘‘ merginų futbolo komandą.

Kokiai komandai šiuo metu priklausai? Kokie ankstesni pasiekimai tiek futbolo, tiek kitose sporto srityse?
Šiuo metu priklausau ,,Tauragės SM‘‘ moterų komandai, kurią treniruoja treneris Bronius Kičas. Nuo pat mažens sportuoju: žaisdavau kvadratą, pamenu buvau komandos kapitonė, tinklinį, krepšinį, taip pat kartais dalyvauju lengvosios atletikos treniruotėse ir esu kviečiama dalyvauti varžybose, bėgime, šuolį į tolį ar į aukštį.

Kokie tavo ateities planai? Ar sieksi futbolininkės karjeros, ar tai liks hobiu?
Kai pirmaisiais metais buvau pakviesta atstovauti Lietuvos merginų futbolo rinktinės už U-17 (iki 17 metų) komandoje, aplankėme Daniją, kurioje iškovojome pirmąją vietą ,,Tivoli cup‘‘ turnyre. Vėliau dalyvavome Baltijos šalių čempionate, kur užėmėme 2-ąją vietą, po pusmečio keliavome į Bulgariją ir iškovojome 3-ąją vietą. Neseniai buvau pakviesta atstovauti U-19 (iki 19 metų) merginų komandoje, keliavome į Belgiją, bet ten mums nelabai sekėsi. Ateityje žadu studijuoti Škotijoje. Dar nenusprendžiau ką, bet norėčiau pakliūti į Škotijos merginų ar moterų komandą. Futbolas man ne hobis - jis mano gyvenimas.

Kokioje pozicijoje žaidi?
Dažniausiai gynyboje.

Įvardink, savo, kaip žaidėjos stipriąsias ir silpnąsias savybes.
Dažniausiai esu bebaimė, pakankamai gerai smūgiuoju galva ir kairės kojos spyris ne blogesnis už dešiniosios. Silpnoji vieta ta, kad nepavalgiusi žaisti negaliu.

Koks tavo mėgstamiausias futbolininkas (ė) ir futbolo klubas? Kodėl?
Gal ir skambės keistai, bet mėgstamiausio futbolininko ar futbolo klubo neturiu.

Ar palaikai kurį nors lietuvišką futbolo klubą? Ar dažnai apsilankai Lietuvos stadionuose?
Lietuvos stadionuose lankausi per kiekvienas mūsų varžybas, kurios vyksta lauke. Labai džiugu, kad Tauragėje pagaliau atrestauravo didįjį stadioną, bet dar labiau laukiu, kol Šilalėje atrestauruos centrinį stadioną.

Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?
Laisvalaikiu, žinoma, dažniausiai sportuoju. Mėgstu dalyvauti įvairuose renginiuose: dainuoju, šoku, deklamuoju, vaidinu, dalyvauju, VšĮ „Etnoklubas“ veikloje.

Ar dar kuris šeimos narys žaidžia futbolą, aktyviai sportuoja?
Nors mano šeima labai aktyvi: mama šoka, dainuoja, sukasi mokykloje, abi sesės dainuoja, šoka, groja, tėtis intensyviai dirba, bet nė vienas šeimos narys nėra „pasivežęs ant" futbolo, kaip aš.

Ar tave palaiko draugai ar stebisi pasirinkta sporto šaka?
Draugai palaiko, bet jau nebesistebi, nes priprato prie šio mano užsiėmimo.

Kaip sekasi sutarti moteriškai futbolo komandai? Ar pasitaiko mergaitiškų intrigų?
Rinktinėje nėra labai šilti santykiai, nes kiekviena turi kovoti už save, kad išliktų komandoje ar kad patektų žaisti į pagrindą. O Tauragės komandoje santykiai šiltesni, nes ten visos savos, na, naujokėms kitaip, bet jas priimame į savo šiltą būrį.

Ko norėtum palinkėti visai lietuviško futbolo bendruomenei – žaidėjams, treneriams, fanams?
Labai gaila, kad Lietuva šiai merginų sporto šakai skiria per mažai lėšų, nes mėgstančių ir žaidžiančių futbolą merginų yra visur, net ir mūsų nedideliame miestelyje Šilalėje. Tad norėčiau futbolo bendruomenei palinkėti ir toliau plėtoti bei remti šią sporto šaką ir galbūt ji taps populiaresnė bei pasieks aukštesnių rezultatų.

Dėkojame už pokalbį

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 12:36

Pirmadienis, 25 Vasaris 2013 17:15

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos futbolininkai nugalėjo LMOF kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 varžybose.
http://www.lmssc.smm.lt/index.php?optio ... :naujienos" onclick="window.open(this.href);return false;

Š. m. vasario 22 d. Jonavoje vyko 2012-2013 metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 finalinės varžybos. Šios varžybos į LMOF kalendorių įtrauktos antrus metus iš eilės. Zoninėse varžybose dalyvavo 28 komandos. Teisę dalyvauti finalinėse varžybose, iškovojo Plungės, Jonavos, Kauno ir Šilalės rajonų bendrojo ugdymo mokyklų komandos. Varžybų atidarymo metu sėkmės dalyviams linkėjo Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Venskūnas, Jonavos KKSC direktorė Regina Stupurienė, šokiu futbolininkus pasveikino Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos šokėjos.

Įveikę visus varžovus, nugalėtojais tapo Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos futbolininkai. Beje, prieš metus, šios mokyklos komanda buvo iškovojusi sidabro medalius. Šeimininkai, Jonavos rajono jaunieji futbolininkai, praėjusiais metais, tapę nugalėtojais, šiais metai, tenkinosi trečiąja vieta.

Komandos nugalėtojos ir prizininkės:
I vieta – Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
II vieta – Kauno r. Domeikavos gimnazija
III vieta –Jonavos r. Bukinių pagrindinė mokykla
IV vieta –Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais, geriausi komandų žaidėjai Jonavos KKSC įsteigtais prizais.

slasher
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 12:44

Cezi nesusigundei idėja kurti ten futbolo klubą. 6000 gyventojų, ne taip ir mažai, priedo turbūt dauguma į žemaičius panašūs. Tavoji kontora ar klanas galėtų kartu su Numavičių klanu suvienyti jėgas ir kokį klubą išstatyti A lygai. Nereikia jokio lavono prikėlinėti ar dažyti.

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 12:57

Cezi nesusigundei idėja kurti ten futbolo klubą. 6000 gyventojų, ne taip ir mažai, priedo turbūt dauguma į žemaičius panašūs. Tavoji kontora ar klanas galėtų kartu su Numavičių klanu suvienyti jėgas ir kokį klubą išstatyti A lygai. Nereikia jokio lavono prikėlinėti ar dažyti.
2011 metais - 5492 gyventojų.
Lietuviai 2001 metais– 99,23% (6235); lietuviai 2011 – 99,02% (5438);
Rusai – 0,37% (23); rusai – 0,33% (18);
Kiti – 0,37% (23). kiti – 0,66% (36).

Na, kad maskolių sumažėjo, tai gerai. Penkiais maskoliais mažiau. o kur dingo tūkstantinė žemaičių??? Gertmoną Tauragė suviliojo... Tą merginą škotai.. o kur kiti?? gal numyro??? :mrgreen:
Blin, mažokai vietinių, nebus jaunimo pakankamai ir sirgalių, dėl ko dūsaus tūlas slasher... :roll:

TAURĄ už litą galėčiau nusipirkti su skolomis visomis ir išboginti į ŠILUTĘ. :idea:
Ir be Naumavičių klano tiek sugebėčiau. 8-) :P

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 12:59

šilališkis Edvinas Gertmonas

Valdo Knyzelio/LFF.lt nuotrauka
Paveikslėlis

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 13:02

Name: Ugnė Šmitaitė
Position: Defender
Date of birth (age): 10/09/1994 (19)
Country: Lithuania
Squad number: 2
Club: Gintra ( LTU)


UEFA competition debut:
Club: UEFA Women's Champions League (Qualifying round)
08/08/13: Olimpia Cluj 3-0 Gintra
National team: UEFA European Women's Under-17 Championship (First qualifying round)
20/09/10: Iceland 14-0 Lithuania

http://www.uefa.com/womensworldcup/seas ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

slasher
Pranešimai: 5333
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 13:08


TAURĄ už litą galėčiau nusipirkti su skolomis visomis ir išboginti į ŠILUTĘ. :idea:
Ir be Naumavičių klano tiek sugebėčiau. 8-) :P
aš tau nesiūlau Tauro imti ir kažkokias aferas su jų skolomis prasukinėti. Va, tu pradėk naują, švarų klubą kurti , kuris A lygoje, o gal ir Europoje žais. Vienas tikrai nepajėgsi. Pradžiai gali kokį gerą logo pasidaryti, pavadinimą sugalvoti.

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 13:09

Ugne Šmitaitė (g. 1994 m. rugsėjo 10 d.) - Lietuvos futbolininkė.
http://www.futbolinis.lt/content/persons/15859/lt" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 13:13


TAURĄ už litą galėčiau nusipirkti su skolomis visomis ir išboginti į ŠILUTĘ. :idea:
Ir be Naumavičių klano tiek sugebėčiau. 8-) :P
aš tau nesiūlau Tauro imti ir kažkokias aferas su jų skolomis prasukinėti. Va, tu pradėk naują, švarų klubą kurti , kuris A lygoje, o gal ir Europoje žais. Vienas tikrai nepajėgsi. Pradžiai gali kokį gerą logo pasidaryti, pavadinimą sugalvoti.
To brudo ir nesiūlyk. :idea: Tikrai būtų klaidingas žingsnis.
O naują klubą be istorijos kurti.. Anno 2014 ar 2015. Nerimtai atrodys. Juk visi sendinasi, net Telšiai 1923 metų metrikuose užsimanė.
Reikėtų kažką atkurti, bet, atrodo, kad ten nieko nebuvo...

Joo, vienam būtų per daug garbės. Tu pas mus logo ekspertas esi, gal ką pametėtum? Kokią išganingą mintį. :idea:
Na, ir dėl pavadinimo... :roll:

šiaip
Pranešimai: 3695
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 13:37

Kai neturi ką pasakyti, tai susigalvoji naują temą. Ar kam nors šiame forume tas Šilalės futbolas rūpi? Jei iki šiol temos nebuvo, reiškia, kad nerūpi.

piratas
Pranešimai: 1699
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 13:43

Kai neturi ką pasakyti, tai susigalvoji naują temą. Ar kam nors šiame forume tas Šilalės futbolas rūpi? Jei iki šiol temos nebuvo, reiškia, kad nerūpi.
zmogui per mazai veiklos :lol: ,siaip laukiu temu apie Sakiu,Salcininku,Balbieriskio futbola bei ju perspektyvas,tuo labiau,kad kiek menu kazkada buvo toks Sakiu Zanavykas,gal klubas ruosiasi atgimti :roll: kiek dar neapreptu dirvonu Lietuvos futbole,o tu cia taip smerki zmogu :D gi enciklopedija kuo storesne tuo brangesne ir vertingesne,stai suzinojom kaip sekasi Kvedarnos vaikams,kuo nesvarbi informacija :roll:

...

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 13:51

Kai neturi ką pasakyti, tai susigalvoji naują temą. Ar kam nors šiame forume tas Šilalės futbolas rūpi? Jei iki šiol temos nebuvo, reiškia, kad nerūpi.
Tu dėjęs, bet, žinok, ne visi tokie tušti, kaip tu, FYFUŠKA, ir, man įdomu. O tu inkšk... 8-)

karys
Pranešimai: 7852
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Šilalės futbolas

2014 Kov 18 14:10

gal bronius gali kokią atskirą temą ceziui sukurti, dievo užmirštų Lietuvos kampelių futbolas, kur anas galėtų visus rezultatus iš googlo gautus pvz. "čiobiškis + futbolas" sukelt :)nes kažkaip su Lietuvos futbolo klubai, temos kur jokių klubų nėra nelabai derinasi...
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į