bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Šilutės stadionas

2011 Vas 11 15:54

Šilutės futbolo sirgaliai liko be tribūnos stogo
http://www.futbolas.lt/naujiena/silutes ... unos-stogo" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis

Šią žiemą tiek Pamaryje, tiek visoje šalyje nuo sniego gausos nukentėjo įvairiausi pastatai. Ir valdiški, ir privatūs, kuriais nebuvo pasirūpinta. Taip pat nukentėjo nuo sniego gausos ir Šilutės mieto stadiono sirgalių tribūnos stogas. Jis sugniuždytas visiškai. Dar visai neseniai stadionas buvo rekonstruotas, tuomet buvo įrengta ir stoginė žiūrovams. Tačiau tenka abejoti darbų kokybe. Niekas nepagalvojo, kad žiemos laikotarpiu, kartas nuo karto ir stadioną reikia aplankyti. Nuvalyti sniegą nuo esančių pastatų. To nebuvo padaryta. Stadione esanti sirgalių tribūna neatlaikė sniego gausos ir buvo sugniuždyta. Stadioną administruoja VŠĮ "Šilutės sportas“, jie apie nugriuvusią stoginę žino ir tikina jog iki kovą prasidėsiančio futbolo sezono ji bus atstatyta. Apie nugriuvusią stoginę informuota ir Šilutės savivaldybė.

"Šilutės žinios" inf.

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Įvairios bazės

2015 Kov 24 09:32

Šilutės miesto stadionas
http://www.fksilute.lt/team-announcemen ... ostadionas" onclick="window.open(this.href);return false;

Šilutės stadiono treniruočių aikštės kokybė "gerėja ir gerėja" net malonu treniruotis su vaikais ar su vyrais. Be problemų galėtų vykti ir arklių,šunų ar keturačių varžybos.Futbolo aikštė (pieva) tam puikiai tinkama. Jei valdininkas savo darbo kabinete turėtų kreivą, iškilnotą darbo stalą arba krepšinio salėje būtų tokios grindys {kaip šiose nuotraukose} ..............? Tokioje aikštėje susižeisti vieni juokai. Per 40metų nei žingsnelio į priekį........
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

...

Re: Įvairios bazės

2015 Kov 24 09:40

gaila, kad mažos foto.. o tai ne taip baisu, kaip aprašyme. :P

Makenzis
Pranešimai: 7351
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Šilutės stadionas:

2018 Bal 19 14:18

Vaizdai Šilutės stadione - lyg iš siaubo filmo
http://www.silutesnaujienos.lt/index.ph ... Itemid=136" onclick="window.open(this.href);return false;
KETVIRTADIENIS, 19 BALANDIS 2018 12:00 URTĖ LELYTĖ

Silutes stadionasŠilutės miesto stadionas - apverktinos būklės, - tą ne kartą jau nuo rudens girdėjome iš skaitytojų, sportininkų, pasivaikščioti čia užklystančių šilutiškių. Kad stadionas miestui garbės nedaro, įsitikinome ir patys, apsilankę jame. Išvydome suniokotas žiūrovų tribūnas, sulaužytas plastikines kėdes, šalia kurių vietinio jaunimėlio pasilinksminimo liekanos - nuorūkos, išgerti buteliai, kitos šiukšlės...

Šilutės miesto stadionas - vieta turinti reprezentuoti miestą varžybų metu, tapo ir kitų miestų futbolo klubų pajuokos objektu. Futbolininkai šmaikštauja, kad Šilutės stadionas tinka tik karvėms ganyti, veja čia tarsi išarta, nelygi su kuokštais styrančia žole.

Visgi galime pasidžiaugti: šiuo metu yra paskelbtas konkursas stadiono projektavimo darbams atlikti, tad maždaug po metų stadionas ir šalia jo esanti teritorija bus pradėta tvarkyti pagal numatytą projektą. O šiemet bus atliktas tik minimalus remontas.


Jaučia svetimą gėdą

Pasiūlymų parašyti straipsnį apie Šilutės miesto stadioną sulaukėme dar praėjusių metų rudenį. Pirmasis į „Šilutės naujienų“ redakciją kreipėsi šilutiškis Antanas. Vyras tuomet rodė nuotraukas, kuriose aiškiai matyti, kad dalis stadiono teritorijos yra įmirkusi. Jam atrodė sunkiai suvokiama, kaip ten gali treniruotis sportininikai...

„Drenažas nesutvarkytas, teritorija nuo rudens įmirkusi, trūksta tvarkos, viskas nušiurę. Jaučiasi, kad šiai vietai trūksta investicijų ar šeimininkų rankos“, - pasakojo vyras. Antanas dar puikiai prisimena tuos laikus, kai stadionas buvo kur kas labiau prižiūrimas. O dabar, anot jo, tai tiesiog apleista vieta, į kurią šiurpu užsukti.

Ankstyvą pavasarį stadionu pasibaisėjo ir gupelė emigrantų, nebuvusių čia ilgą laiką.

„Koks baisus stadionas. Negi gali šitaip būti...“, - piktinosi šiaip jau mažai emocijas reiškiantis šilutiškis Ernestas, kurį laiką gyvenęs Londone, o grįžęs su draugais futbolą dažnai žaidžiantis viename iš Šilutės mokyklų stadionų. Bet kartą draugiškas varžybas nutaręs surengti miesto stadione vaikinas tikino negalėjęs patikėti tuo, ką pamatė...

Skaudžiausia, kad negražius atsiliepimus apie mūsų stadioną išsiveža ir su šilutiškiais rungtyniaujantys kiti klubai.

„Po paros su vis praūžiančiomis liūtimis atmintyje iškyla toks Šilutės stadiono vaizdas, kokį matote nuotraukoje“, - tokią žinutę rugsėjį savo feisbuke paskelbė Gargždų futbolo klubas. Nuotraukoje - atsiklaupęs ir purve išsimurkdęs sportininkas, žaidęs mūsų mieste. Komentatoriai negailėjo kritikos, kad Šilutės stadionas - tik karvėms ganyti.

Šios nuotraukos gal ir nebūtume pamatę, tąkart mums ją parodė Vilniuje gyvenantis, tačiau už „Šilutės“ futbolo komandą žaidęs Edgaras.
„Kai pamatai tokius įrašus feisbuke, tai labai nejauku ir gėda pasidaro. Kad toks gražus miestas kaip Šilutė neturi normalaus stadiono, ir visi kiti klubai tyčiojasi“, - rašė Edgaras, kuris neslėpė kartėlio, kad stadiono būklė negerėja jau daugybę metų.

Šiurpu užklysti

Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, negu daug kartų išgirsti. Tad trečiadienį ir patys aplankėme Šilutės stadioną, kuriame nebuvome jau senokai. Vartai buvo atidaryti, taigi į teritoriją patekome nesunkiai. Tačiau netgi ir ryte čia buvo nejauku. Ledinis vėjas košė pro žiūrovų tribūnas su išvartytomis, kadaise raudonos spalvos buvusiomis kėdėmis. Arčiau stadiono, ant senų medinių lentų pritvirtintos plastmasinės kėdės atrodė dar šiek tiek geriau, nei atokiau, šalia miškelio esančiose tribūnose.

Dar rudenį darytose nuotraukose matyti, kad šioje tribūnoje yra kėdės. Dabar iš berods 300 kėdžių belikusios kelios. Visos kitos išlaužytos ir numestos po tribūna, net už stadiono tvoros. Ant vienos iš kėdžių užrašas: „Robė kalė“. Šalia mėtosi daug šiukšlių - šampano ir alaus butelių, nuorūkų, bulvių traškučių maišelių...

Einam toliau. Žvilgsnis užkliūva už komandų persirengimui skirto namelio. Antrajame jo aukšte, skirtame teisėjams, išdaužtas langas. Vaizdas išties vaiduokliškas...

Stadione sutiktas vyras pasakoja, kad vakarais, netgi žiemą, čia karaliauja jaunimas. Atvažiuoti čia ir linksmintis jiems labiau patogu, nes tai nuošali vieta, nestebima kamerų. Čia galima ir išgerti, ir parūkyti, ir dar neaišku ką nuveikti.

„Atėję čia jie daro ką nori“, - tarsteli vyras, kuris buvo girdėjęs pažadus, kad stadione bus įrengtos kameros. Bet, kalbos ir liko kalbomis.

Vienintelis dar pusiau normalus dalykas stadione - bėgimui skirta danga. Bet ir ji fiziškai jau atgyvenusi, nes paklota dešimtmetį atgal. „Kitose Europos šalyse pabuvę žmonės pasakojo, kad kaimai su 1000 gyventojų turi 3 - 5 tokius stadionus, ir visi jie geresni už mūsų tą vienintelį“, - toliau dalijasi žiniomis sutiktas vyras.

Paskelbtas projektavimo darbų konkursas

„Šilutės stadionas tikrai yra apgailėtinos būklės. Bet kokiu atveju reikia stengtis, kad Šilutės vaikai, jaunimas ir suaugusieji galėtų čia mėgėjiškai ar profesionaliai sportuoti“, - savo nuomonę „Šilutės naujienoms“ išsakė Šilutės rajono savivaldybės Tarybos narys Arūnas Pupšys, kuris yra ir Sporto tarybos pirmininkas.

Anot jo, stadioną reikia remontuoti, pradedant pagrindine aikšte (kurias turi jau daugelio kitų rajonų stadionai) ir baigiant tribūnomis, kurios yra sulūžusios ir suniokotos. Sporto taryba tą klausimą daug kartų gvildeno posėdžiuose. Iš Savivaldybės administracijos A.Pupšys sakė girdėjęs tik vizijas, planus, tačiau proveržio, kad darbai pajudėtų, iki šiol taip ir nėra.

„Visi žmonės nori matyti, kad kažkas daroma, tačiau šiuo metu matyti tik vizija. Laikas eina, o darbai nevyksta. Tiksliau, jie gal vyksta, bet tik projektų lygyje“, - dėstė jis.

Tuo tarpu Šilutės rajono vicemeras Algis Bekeris sakė, kad šiuo metu yra skelbiamas konkursas stadiono projektavimo darbams atlikti. Jeigu šiemet projektas bus parengtas, kitais metais, pagal investicinį projektą, turėtų prasidėti darbai.

Kad jau paskelbtas konkursas projektavimo darbams atlikti patikino ir Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis. Pasak jo, pagal projektą bus sutvarkytas ne tik pats stadionas, bet ir šalia esanti teritorija nuo ligoninės iki Šyšos kilpos. Anot V.Pozingio, stadiono ir parko survarkymui yra numatyta daugiau kaip 2 mln. eurų. Investavus šiuos pinigus, ir stadionas, ir aplinkinė teritorija akivaizdžiai pasikeis. Kiek reikėtų paties stadiono rekonstrukcijai, bus aišku tada, kai bus parengtas rekonstrukcijos projektas.

V.Pozingis pripažįsta, kad pagrindinė problema stadione dabar yra suniokotos žiūrovų tribūnos. Taigi šiemet numatyta padaryti bent minimalų remontą, kad kai prasidės varžybos, žiūrovai galėtų lankytis ir jas stebėti. Tokie darbai atliekami kiekvieną pavasarį ir kasmet tam tenka skirti apie 10 000 eurų.

Respublik
Pranešimai: 8765
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šilutės stadionas:

2019 Lap 30 09:36

Dasikasiau iki šito
Žadėta Šilutės stadiono rekonstrukcija vėluoja
https://www.silute.lt/visuomenes-inform ... ijoje/5745
https://www.silute.lt/data/public/uploa ... 14s02p.pdf

Šalia Šilutės stadiono planuojama įrengti dirbtinės dangos aikštę su naujomis 704 vietų tribūnomis žiūrovams.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Šilutės stadionas:

2020 Kov 09 17:34

Šokiruojantis video ir tekstukas apie apverktiną Šilutės stadiono būklę: https://www.facebook.com/AntraGeltona/v ... 700168682/

Pažymėtina, kad LFF šioais metais uždraudė šiame stadione vykdyti bet kokias futbolo varžymas, tad Fk Šilutė namų rungtynes turės žaisti kažkur kitur

Respublik
Pranešimai: 8765
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re:Šilutės stadionas

2020 Bal 12 11:54

Šilutės stadione uždraustos bet kokio lygio futbolo varžybos
https://www.silutesnaujienos.lt/lt/silu ... -varzybos/

Daug gražių futbolo pergalių menantis Šilutės stadionas šiandien atrodo itin apverktinai. Jeigu pagrindinės aikštės kokybė dar neblogos būklės, tai sirgalių tribūnos sulūžusios, dauguma kėdžių virtusios nuolaužomis, o tos, ant kurių dar būtų galima prisėsti – padengtos purvo sluoksniu. Apgailėtinos būklės ir dušinės bei persirengimo kambariai.

Tad nieko nuostabaus, kad stadione apsilankiusi akredituota Lietuvos futbolo federacijos komisija priėmė sprendimą uždrausti čia bet kokio lygio rungtynes. Sprendimas priimtas dėl to, kad stadiono tribūnos neatitinka esminių saugumo reikalavimų.

Per Šilutės TV parodyti stadiono vaizdai iššaukė pasipiktinimo bangą socialiniuose tinkluose. „Kur žais futbolą vaikai, kur vyks futbolo varžybos?!“, – ir mūsų redakcijos klausė sunerimę šilutiškiai.

Bent nebeturėsime gėdos

Apie tai, kad vaizdai Šilutės stadione primena siaubo filmą, rašėme dar prieš du metus. Jau tuomet sulaužytos plastikinių kėdžių krūvos riogsojo tiesiog po sirgalių tribūnomis, aplink mėtėsi tušti buteliai, krūvos šiukšlių. Sportininkams skirtas persirengimo namelis žiojėjo išdaužtais langais.

Ir jeigu šilutiškiai – tiek sirgaliai, tiek sportininkai – sukandę dantis kentė ne vienerius metus, tai didžiausia gėda buvo prieš kitų miestų klubus. Ne kartą mūsų stadionas yra tapęs pajuokos objektu socialiniuose tinkluose. Po vaizdų, kaip futbolininkai murkdosi purve, buvo galima pamatyti komentarų, kad mūsų stadionas tiktų tik karvėms ganyti…

Šiemet šios gėdos kęsti nebereikės, nes kitų miestų sportininkai paprasčiausiai čia nebeatvažiuos, mūsų stadione uždrausta rengti bet kokio lygio futbolo varžybas. Antrosios lygos „Šilutės“ futbolo komandai žaisti namų rungtynes teks prašytis į kaimyninių savivaldybių stadionus – Šilalės, Pagėgių Klaipėdos.

Privalės sutvarkyti sirgalių tribūnas

Lietuvos futbolo federacijos Licencijavimo skyriaus patikros metu buvo nustatyta, kad Šilutės miesto stadiono tribūnos neatitinka esminių saugumo reikalavimų bei II lygos klubų licencijavimo kriterijų, dėl to nėra tinkamos naudojimui LFF II lygos pirmenybėms.

Viešoji įstaiga „Šilutės sportas“, dalyvaudama varžybose, privalės naudoti alternatyvų, reikalavimus atitinkantį stadioną, iki Šilutės stadionas bus tinkamas eksploatuoti ir jame bus įrengta bent 100 saugių individualių vietų, o likusios tribūnos bus sutvarkytos taip, kad nekeltų pavojaus žiūrovų saugumui.

Yra žinoma, kad stadiono komplekse planuojama vienos iš aikščių rekonstrukcija, todėl, pasak futbolo federacijos atstovų, svarbu, kad varžybų dalyviams skiriamos patalpos taip pat būtų lygiagrečiai modernizuotos ir atnaujintos, nes jų būklė taip pat yra nepatenkinama.

„Tikimės, kad stadiono infrastruktūros atnaujinimo darbai prasidės jau netrukus, ir tiek stadione besilankantiems žiūrovams, tiek žaidėjams bus sukurtos saugios, higieniškos bei šiuolaikiškos sąlygos, leisiančios mėgautis futbolo teikiamu džiaugsmu bei atmosfera“, – „Šilutės naujienoms“ komentavo federacijos atstovai.

Klausia kas kaltas?

„Jeigu šiuo metu Europos stadionuose žiūrovų nematome dėl susiklosčiusios situacijos ir dėl žmonių saugumo, tai Lietuvoje, šiuo atveju Šilutėje, jų nematome niekada. Tik kyla klausimas: kodėl, ir ar yra kas nors daroma, jog juos matytume?“, – klausia Linas Mėgelaitis, iš Šilutės kilęs profesionalus futbolininkas.

Jam įdomu, kad šių metų biudžete, miesto stadiono tvarkymui numatytų lėšų nėra, tuo tarpu numatyta modernizuoti Gluosnių gatvėje esantį sporto kompleksą.

„Manau, jog nereikia būti genijumi, kad suprastum kam labiau reikia modernizavimo. Nors pagal dabartinę stadiono būklę ten modernizavimo jau nelabai ir užteks“, – sako Linas.

Profesionalaus sportininko žiniomis, futbolą Šilutėje lanko daugiau vaikų, negu krepšinį ar kitą sporto šaką. Jis prisimena, kad dar visai neseniai mūsų stadione buvo žaidžiamos A lygos rungtynės, rengiamos Lietuvos jaunimo rinktinių stovyklos ir stadionas buvo tituluojamas kaip vienas gražiausių.

„Vieta ta pati, stadionas – ne, jeigu jį dar galima vadinti stadionu. Nemanau, jog taip sunku turėti gražų, tvarkingą stadioną, nes tokie miestai kaip Utena, Gargždai, Tauragė ir t.t., juos turi, bet tik ne Šilutė. Ir keisčiausia, kad kaltų nėra. Norėčiau sužinoti, kas turėtų prisiimti atsakomybę dėl šios situacijos, kurios Šilutės gyventojai nenusipelnė?“ – viešai klausia jis.

Vaikai glaudžiasi salėje ar maniežuose

Klausimo, kur žais futbolą mūsų vaikai, sulaukė ir „Šilutės naujienų“ redakcija. Kalbinome daug metų vaikus žaisti futbolą treniruojantį Rimą Čeliauską. Anot trenerio, jau seniai girdimos kalbos, kad ruošiamasi rekonstruoti Šilutės stadioną, tačiau, kada tai įvyks, neaišku. Atsakymų į konkrečius klausimus reiktų ieškoti rajono savivaldybėje.

„Mes esame tik vykdytojai“, – sako R. Čeliauskas.

Futbolo treneriui teko girdėti, kad vaikai treniruosis Šilutės pirmosios gimnazijos stadione. Bet ir ten danga nėra gera, išrausta kurmių, taigi reikia ją tvarkyti.

Dabar treneris su auklėtiniais glaudžiasi jei ne salėje, tai dirbtiniuose maniežuose.

Reikia melioracijos

Šilutės vicemeras Sigitas Šeputis sakė, kad jau parengtas projektas, įrengti futbolo aikštelę su dirbtine danga rytinėje stadiono dalyje. Pagal projektą, savivaldybė turi atlikti melioracijos darbus, nes dirbtinei dangai pakloti reikia, kad nebūtų drėgmės. Šie darbai turės būti atlikti dar šiemet. Pagrindinė aikštė yra numelioruota anksčiau.

Sirgalių tribūnas tvarkyti žadama kitu projektu, kartu su istorinio Šyšos parko tvarkymo projektu. Šiuo metu vyksta projektavimas.

Respublik
Pranešimai: 8765
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šilutės stadionas

2020 Rgs 28 23:46

Pagaliau permainos Šilutės stadione: ruošiama futbolo aikštė su dirbtine danga
https://www.silutesnaujienos.lt/lt/paga ... ine-danga/

Paveikslėlis

Šilutės stadione sportuojantys ar laisvalaikį leidžiantys žmonės stebi džiugius pokyčius - prasidėjusius darbus rytinėje stadiono dalyje. Aikštėje, kur treniruodavosi futbolininkai, jau atvežta daug grunto, sukiojasi technika ir darbininkai. Netrukus čia bus patiesta dirbtinė danga ir futbolininkai galės treniruotis ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.

Per artimiausius kelis metus bus sutvarkyta ir stadiono aplinka, ir privažiuojamieji keliai, ir tribūnos bei apšvietimas.

Žinoma, tai džiuginantys pokyčiai, nes Šilutės stadionas jau buvo tapęs tikra miesto piktžaizde. Dėl esminių saugos reikalavimų neatitikimo Lietuvos futbolo federacija jame šiemet yra uždraudusi bet kokio lygio futbolo rungtynes.

Rungtynes leis, kai sutvarkys tribūnas

Daugelį metų Šilutės stadionas išties buvo baisios būklės, „Šilutės naujienose“ apie tai jau rašėme ir prieš du metus, ir šių metų kovo mėnesį. Paskutinė šilutiškiams gėdinga žinia buvo ta, kad pavasarį stadione apsilankiusi akredituota Lietuvos futbolo federacijos (LFF) komisija priėmė sprendimą uždrausti čia bet kokio lygio rungtynes.

Jeigu pagrindinės aikštės kokybė dar neblogos būklės, tai sirgalių tribūnos sulūžusios, kėdės padengtos purvo sluoksniu. Apgailėtinos būklės dušinės ir persirengimo kambariai.

Priminsime, kad LFF Licencijavimo skyriaus patikros metu buvo nustatyta, kad Šilutės stadiono tribūnos neatitinka esminių saugumo reikalavimų bei II lygos klubų licencijavimo kriterijų, dėl to nėra tinkamos LFF II lygos pirmenybėms. Šilutės stadionas bus tinkamas eksploatuoti tada, kai jame bus įrengta bent 100 saugių individualių vietų, o likusios tribūnos bus sutvarkytos taip, kad nekeltų pavojaus žiūrovų saugumui.

Laukia daug darbų

Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad stadionas bus sutvarkytas trimis etapais.

Kaip daugelis jau pastebėjo, šiuo metu prasidėjo pirmojo etapo darbai, ruošiama futbolo aikštė su dirbtine danga. Pagal projektą, Savivaldybė turi atlikti melioracijos darbus, o Švietimo, sporto ir mokslo ministerija skirs dirbtinę dangą. Tikimasi, kad liepos mėnesį paruošiamieji darbai bus baigti ir bus pradėta kloti dirbtinė danga.

„Futbolininkai turės tinkamas sąlygas treniruotis ir netinkamu oru ištisus metus“, – sakė V. Pozingis.

Šiuo metu yra prasidėję viešieji pirkimai darbams stadiono aplinkai tvarkyti. Pasak administracijos direktoriaus, jeigu pirkimai sklandžiai įvyks, darbai prasidės šiemet ir bus baigti kitais metais. Tuomet bus sutvarkyta visa stadiono teritorija iki Šyšos bei Žalgirio gatvės. Pagražės erdvė tiek sportui, tiek poilsiui, tiek pramogoms.

Sutvarkyti stadiono tribūnas, kaip ir apšvietimą, teritorijos aptvėrimą bei privažiuojamuosius kelius žadama jau trečiuoju, paskutiniuoju etapu. Maksimaliai šie darbai gali užtrukti iki 2022 metų.

Šilutės stadionas tvarkomas tiek Savivaldybės, tiek ES lėšomis. Šiuo metu vykstantys paruošiamieji futbolo stadiono darbai kainuos iki 200 tūkst. eurų, dirbtinė danga dar iki 300 tūkst. eurų. Likusio stadiono sutvarkymas kainuos dar virš 2 mln. eurų, tribūnų – 600 – 700 tūkst. eurų.

Lėšų reikia daug, todėl Savivaldybė ieško būdų jų gauti. Dalis stadiono tvarkymo darbų bus atlikta įgyvendinant kitus projektus, kurie jau vykdomi Šilutės mieste.

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 8765
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šilutės stadionas:

2021 Kov 11 03:03

Per šią žiemą buvo pasirašyta sutartis dėl Šilutės Stadiono remonto. Vietoj žolės bus įrengta standartinių matmenų dirbtinė danga, darys ta pati kompanija kuri įrengė Garliavos Stadioną. Turi užbaigti iki 2021m rudens.

Nežinau tiesa ar ten su tribūnomis kažką darys.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Šilutės stadionas:

2021 Kov 11 10:18

manau turėtų tuo pačiu ir tribūnas, aplinką sutvarkyt, pagalbines patalpas, nes negi tik pakeisi dangą, o aplink paliksi laužyną...

Respublik
Pranešimai: 8765
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šilutės stadionas:

2021 Kov 11 13:30

Pinigų klausimas. Paprastai juk savivaldybės turi rengti projektą ir keletą metų laukti pinigų iš valstybės programų, nežinau ar šitie tą darė ar už savus finansuoja. Taipogi nemačiau paviešinto projekto, tai dėl to ir nežinau ką konkrečiai darys, pavyko išsiaiškinti, šiai dienai pavyko išsiaiškinti tik dėl dangos ir kad jau yra rangovas.

Respublik
Pranešimai: 8765
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šilutės stadionas

2021 Rgp 03 00:59

Tai pagal pirmą nuotrauką, jeigu aš nieko nemaišau, pagrindas dirbtinei aikštei įrengtas ne pačiame stadione, o rezervinės aikštės vietoje. Pagal originalų projektą.

Šilutės stadioną kritikuoja visi kas netingi, o LFF nusiplauna rankas: dirbtinės dangos negausime
https://www.silutesnaujienos.lt/lt/silu ... negausime/
Vilija Budrikienė

Paveikslėlis

Itin baisia būkle garsėjančiame Šilutės stadione pajudėjo pirmieji darbai – čia pagaliau pradėtas dirbtinės dangos futbolo aikštės remontas.

Tačiau paaiškėjo, kad dirbtinės futbolo aikštės dangos, kaip ne vienerius metus šilutiškiams buvo žadėta, negausime. Taip nutarė Lietuvos futbolo federacija, o šią nedžiugią žinią prieš savaitę pranešė Šilutėn atvykęs svečias – jos prezidentas Tomas Danilevičius.

Kada bus pradėta šilutiškių jau daug metų laukiama viso mūsų stadiono rekonstrukcija, kol kas niekas pasakyti negali.

LFF lėšų neskirs

Susitikimą su LFF prezidentu Tomu Danilevičiumi organizavo VšĮ „Šilutės sportas“. Į susitikimą pakviesti Savivaldybės vadovai bei rajono Sporto tarybos nariai, su LFF prezidentu Tomu Danilevičiumi atvyko ir Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas. Šio vizito metu ir paaiškėjo, kad LFF dirbtinės dangos įrengimui Šilutės stadione lėšų neskirs.

Meras Vytautas Laurinaitis sakė, kad tokio LFF prisidėjimo tikėtasi ne vienerius metus, kol buvo ruošiamasi Šilutės stadiono rekonstrukcijai. Ir tos viltys nebuvo iš piršto laužtos – LFF pati buvo seniai davusi pažadą, kad skirs pinigų dirbtinės dangos įrengimui. Pasak V. Laurinaičio, tai kainuotų apytikriai 200 tūkstančių eurų.

Svečiai T. Danilevičius ir R. Žvingilas šilutiškius informavo, jog pasikeitė federacijos tikslai. Dabar numatyta, kad kiekvienai iš dešimties apskričių bus skiriama lėšų tik vienos dirbtinės dangos įrengimui.

„Pernai tokią dangą gavo Kretinga, kuri jau buvo jai paruošusi pagrindą. Tad šiemet dirbtinės dangos nebeliko nei Klaipėdai, nei Palangai, nei mums“, – sakė meras.

Šilutės stadione jau kuris laikas remontuojama dirbtinės dangos futbolo aikštė, tokiai dangai jau paruoštas ir pagrindas. Pasak VšĮ „Šilutės sportas“ direktoriaus D. Gricevičiaus, pagrindas padarytas ypač kokybiškas, mat šilutiškiai atkakliai siekia, kad naujoji danga laikytų kuo ilgiau.

Ieškos 200 tūkstančių

Tad dabar Savivaldybės ir „Šilutės sporto“ vadovams iškilo naujas rūpestis – iš kur paimti tuos reikalingus 200 tūkstančių eurų.

„Vienu metu reikės baigti kelis vykdomus objektus: sporto komplekso ir Kultūros pramogų centro statybas, gatvių ir Senojo turgaus aikštės rekonstrukcijas. Ieškosim galimybių“, – trumpai reziumavo V. Laurinaitis.

D. Gricevičius antrina, kad pinigų bus ieškoma įvairiose programose ir visais kitais įmanomais būdais.

Abu pašnekovai sutinka, kad kapitalinės rekonstrukcijos verkiant reikia visam Šilutės stadionui, tačiau anot D. Gricevičiaus, tai jau priklauso nuo valdžios, nes pinigų tam reikės kur kas daugiau.

Kritikos negaili futbolininkų treneris

FK „Šilutė“ vyr. treneris Svajūnas Česnulis irgi negaili kritikos Šilutės stadionui, bet anot jo, vien dirbtinės dangos atsiradimas stadione neišspręstų visų problemų. „Juk visi mato, koks jis šiuo metu? Tribūnos sugriuvusios, kėdės ištežusios, stadionas tapęs vieta, kurioje jaunimas girtauja, laužo kėdes, tvoras, futbolo vartus… Persirengimo kambariukų remontas darytas prieš 20 metų, teisėjų kambariukas dar labiau apgailėtinas – vanduo lyja per stogą. Būna gėda kai atvyksta teisėjai. Atsarginių žaidėjų suoliukai – kaip prieš karą, tokie turbūt vieninteliai Lietuvoje, skarda užlopyti. Su normaliais batais negali ateiti, nes patenki į purvyną… Patekome į kitą LFF taurės etapą, norime, kad burtai suvestų su A lygos komanda. Bet, jei taip nutiks, kur mes juos priimsime – Klaipėdoje, Kretingoje, Gargžduose?..“ – svarsto Šilutės futbolininkų vyr. treneris.

Anot jo, rekonstrukcijos jau seniai verkiant reikalauja visas stadionas, ne tik futbolo aikštė. O tos dirbtinės dangos laukia ir vaikai, ir visa miesto bendruomenė, kuri myli futbolą ir noriai jį žaidžia. „Žinoma, labiausiai laukia vyrų futbolo komanda. Kažkada gal viską ir sutvarkys, bet labai jau lėtai viskas vyksta“, – piktinosi S. Česnulis.

Kiek S. Česnulis pamena, LFF prezidentas į Šilutę atvyko pirmą kartą. Ir stebisi, kad į susitikimą su LFF atstovais Šilutės futbolo treneriai nebuvo pakviesti.

Paveikslėlis

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Šilutės stadionas

2021 Rgp 03 08:54

Tai pagal pirmą nuotrauką, jeigu aš nieko nemaišau, pagrindas dirbtinei aikštei įrengtas ne pačiame stadione, o rezervinės aikštės vietoje. Pagal originalų projektą.
panašu į tai

man tai keista kad apskritys skirstant dangas traktuojamos vienodai, nors komandų skaičius apskrityse gerokai skiriasi

Respublik
Pranešimai: 8765
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šilutės stadionas

2021 Rgp 20 17:37

Šilutės stadionas: būklė ir toliau piktina vietinius, bet šviesa tunelio gale jau matosi
https://www.silutesnaujienos.lt/lt/silu ... au-matosi/

Šiemet birželio pradžioje rašėme, kad šilutiškiai, jau paruošę pagrindą miesto stadiono futbolo aikštės dirbtinei dangai, netikėtai sužinojo, jog ir pinigų tai dangai turės rasti patys. Ilgai žadėjusi reikalingus maždaug 200 tūkstančių eurų rasti Lietuvos futbolo federacija (LFF) finansuoti dangos pirkimą atsisakė. Visgi šviesa šio tunelio gale jau lyg ir matyti.

Ilgai žadėjusi LFF viltį atėmė

Pinigų dirbtinei futbolo aikštės dangai ne vienerius metus šilutiškiams buvo žadėjusi Lietuvos futbolo federacija (LFF). Tačiau Šilutėn birželį atvykęs svečias – jos prezidentas Tomas Danilevičius pranešė, kad šilutiškiai tokių vilčių gali nebepuoselėti. Meras Vytautas Laurinaitis tuomet sakė, kad tokio LFF prisidėjimo tikėtasi ne vienerius metus. Ir tos viltys nebuvo iš piršto laužtos – LFF pati ne vienerius metus žadėjo, kad skirs pinigų mūsų miesto stadiono dirbtinei dangai. Pasak V. Laurinaičio, ją nupirkti kainuotų apytikriai 200 tūkstančių eurų.

LFF vadovas tuomet Savivaldybės vadovus informavo, jog pasikeitė federacijos tikslai. Dabar kiekvienai iš dešimties apskričių bus skiriama lėšų tik vienos dirbtinės dangos įrengimui. Kadangi pernai tokią dangą gavo Kretinga, kuri jau buvo jai paruošusi pagrindą, šiemet dirbtinės dangos nebeliko nei Klaipėdai, nei Palangai, nei Šilutei.

Šilutės stadione jau kuris laikas dirbtinei dangai yra paruoštas pagrindas. Pasak VšĮ „Šilutės sportas“ direktoriaus Dainiaus Gricevičiaus, jis padarytas ypač kokybiškai, nes norima, kad naujoji danga laikytų kuo ilgiau. Tuomet Savivaldybės ir VšĮ „Šilutės sportas“ vadovai nutarė, kad belieka patiems ieškoti tų reikalingų tūkstančių.

Laukti liko nebeilgai

Kad Šilutės stadiono būklė – itin skaudus reikalas daugeliui šilutiškių, rodo ir skambučiai redakcijai, kurių „Šilutės naujienoms“ tenka išklausyti nuolat. Pastaruoju metu vėl sulaukiame ir nuotraukų, kurios iliustruoja tą liūdną vaizdą – jau įrengtoje dirbtinėje dangoje ir vėl veši piktžolės… Ar dar ilgai taip piktinsime mūsų miesto gyventojus? Tokį klausimą penktadienį ir vėl adresavome merui V. Laurinaičiui.

Meras patikino, jog „laukti liko nebeilgai“. Pasak jo, viešasis dirbtinės dangos pirkimas futbolo aikštei jau paskelbtas, nors pasiūlymų dar ir nesulaukta. Jeigu įmonė, kuri pasiūlys tokį pirkinį, jį jau turės, gali būti, jog dirbtinė danga Šilutę pasieks dar šį rudenį. Jei pasiūlymas bus tokią dangą gaminti, gali būti, jog reikalas nusitęs iki kito pavasario ar vasaros.

Pasak V. Laurinaičio, bendra pirkinio ir įrengimo suma svyruos apie 250 tūkstančių eurų. Suma išauga todėl, kad dar apie 50 tūkstančių reikės įrengti apšvietimui ir aptverti aikštę tvora.

Viskas vyksta labai lėtai

Tiesa ta, kad vien futbolo aikštės rekonstrukcija visų mūsų stadiono problemų neišspręs. Kapitalinės rekonstrukcijos seniai reikia ir stadiono tribūnoms, kurios jau seniai piktina visus savo apgailėtina būkle.

Pasak FK „Šilutė“ vyr. trenerio Svajūno Česnulio, mūsų stadionas seniai tapo vieta, kurioje girtauja ir viską laužo visi kas tik nori. O mūsiškiams futbolininkams būna labai gėda, kuomet atvykusius teisėjus tenka palydėti į jiems skirtą kambariuką…

„Atsarginių žaidėjų suoliukai – kaip prieš karą, tokie turbūt vieninteliai Lietuvoje, skarda užlopyti. Su normaliais batais negali ateiti, nes patenki į purvyną… Patekome į kitą LFF taurės etapą, norime, kad burtai suvestų su A lygos komanda. Bet, jei taip nutiks, kur mes juos priimsime?..“ – kritikos negailėjo mūsų futbolininkų vyr. treneris.

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 8765
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Šilutės stadionas

2021 Gru 01 07:38

Šilutės stadione sujudimas: pagaliau klojamas futbolo aikštės dirbtinės dangos pagrindas
https://www.silutesnaujienos.lt/lt/silu ... pagrindas/

Šilutės krašto sporto bendruomenei ir jai prijaučiantiems – gera žinia: į visų, kas netingi, kritikuojamą miesto stadioną pagaliau atkeliavo ilgai lauktos dirbtinės dangos futbolo aikštei pagrindas.

Tai elastingas, smūgius sugeriantis paklotas iš birių granulių, kurį praėjusią savaitę atgabeno UAB „Kelminta“. Stadione jau triūsia jį klojantys darbininkai.

UAB „Kelminta“ sunkvežimius ir daugybę baltų rulonų stadione šilutiškiai pastebėjo jau praėjusią savaitę. Tuomet ir pasipylė klausimai, kas vyksta Šilutės stadione?

Savivaldybės Ūkio skyriaus vyr. specialistas Modestas Rauktys sakė, kad tik paklojus futbolo aikštėje šį elastingą paklotą ant jo bus galima kloti ir dirbtinę dangą. Pagal sutartį, jau rugsėjo pabaigoje Šilutę turėtų pasiekti ir dirbtinė danga futbolo aikštei, kuri yra užsakyta vienoje Belgijos įmonėje. Jeigu tiekimas nesutriks ir orai leis, tikimasi jau spalį pradėti kloti ir dangą.

Pasak M. Raukčio, Belgijos gamintojai pasirinkti todėl, kad būtent jų panašius gaminius šilutiškiams rekomendavo daugelis sporto bendruomenės atstovų, su kuriais buvo konsultuotasi. Teigiama, kad belgai gamina itin aukštos kokybės dirbtinę dangą.

Visas komplektas, o taip pat aikštės vartai ir dalis stadiono tvoros, kurią taip pat planuojama pakeisti, iš viso kainuos apie 269 tūkstančius eurų.

Grįžti į