...

Sportinis principas: už ar prieš???

2015 Vas 02 10:29

piratas: lialia lia.. (amžinai už sportinį principą)..
Kalba ne apie sportinį principą, o apie pačią komandą. Dainavos šiai dienai nėra kaip Ekrano ir Bangos. Niekas nesitreniruoja, trenerio neturi, neturi žaidėjų. Tikriausiai net dokumentų nepataikė, kad licenziją gauti. Ir lyginant Dainavą su Banga ar Ekranų, tai alytiškiai net ir teisės dalyvauti neturi.
Tai nežinau iš kokio tu medžio kritęs, kad tau atrodo, kad Dainava gali kitais metais A lygoje žaisti.
Jam svarbu kad Tauras dalivaus Alygoi :lol: Budraitis pranes manau tuoi ir kad Tauras dalivaus,nes kiek girdejau uzsenieciu vel prisiveze Tauras tai gal jam suteiks sansa :roll: :?: cia tema apie Sila o ne apie pirma ligas :lol:
na o Silas ne pirmoje lygoje zaidzia,kad apie ja sioj temoje kalbeti negalima :roll: ,o Tauras ar Balbieriskio Spartakas kad gali gauti sansa zaisti A lygoje nieko tas nenustebintu.Pas mus dar ne tokiu dalyku gali buti,pas mus tos lygos kiekviena meta deliojamos lyg mozaikos,ir ne pagal kazkokius rezultatus,o pagal tai,kas tais metais suras pinigu ir surinks komanda :lol:
O ką siūlai? Laikytis sportinio principo ir nelikusią paskutine, bet bankrutavusią komandą vis tiek palikti lygoje ir visus rezus kitą sezoną jai užskaityti 0:3? Taip pat, pirmos lygos nugalėtojus, kurie visai nesiruošia eiti aukščiau, nes neturi nei noro, nei pinigų, nei galimybių, tempti už ausų į A lygą, nes taip daroma civilizuotame pasaulyje? Bet tokiu atveju po kelių metų aukščiausioje lygoje bus trys funkcionuojantys klubai ir krūva lavonų. Ar siūlai federacijai sumokėti visas išlaidas už klubus?
Visi supranta, kad sportinis principas įmanomas tik konkurencijoje aplinkoje, kai nėra skirtumo, tarp paskutiniųjų elito komandos ir antros dimensijos.. :ugeek:
Tada viskas vyksta natūraliai.. eini į elitą, kad rėmėjų pritrauktum.. susitvarkytum infrastruktūrą, jeigu to dar nėra.. :roll:

O LT tai klubai turi vietą A lygoje ir nė cento kasoje, tik užpernykščių skolų..
Vienintelė šventė tokio klubo dalininkams kuri nusimato, tai savivaldybę išžįsti... :evil:

bet korsaras to per tiek metų nesuprato, kad A lygoje nereikia to sportinio principo, kol nėra stiprios, konkurencingos I-os lygos..
naivu tikėtis, kad staiga nubus mūsų gerbiamas forumietis ir nebekliedės tuo sup***** sportiniu principu..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11274
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Sportinis principas: už ar prieš???

2015 Vas 02 11:17

Aš už sportinį principą, bet jis Lietuvoje esamoje situacijoje neįmanomas.

...

Re: Sportinis principas: už ar prieš???

2015 Vas 02 11:28

Aš už sportinį principą, bet jis Lietuvoje esamoje situacijoje neįmanomas.
AMEN. Visur kitur jis įmanomas ir būtinas, rotacija vyksta.. bet jeigu nėra kuo pakeisti puvėsių ir merdėjančių kontorų, tai apie ką kalbėti/ Kas būtų, jeigu būtų? neužskaitau tokių samprotavimų. yra kai p yra. nieko gero neturime, kad galėtume drąsiai vyti nevykėlius.. nes vis tiek į jų vietą stos tokie pat paliegėliai.. :roll:

Grįžti į