Titas Krapikas

Moderatorius: Respublik

...

Titas Krapikas

2014 Gru 12 18:24

2021/2022 Ternana Calcio (Italija) Siera B - 2 rungtynės;
2020/2021 ASD Spezia Calcio (Italija) Siera A - 0; Coppa Italia - 4 rungtynės;
2019/2020 ASD Spezia Calcio (Italija) Siera B - 6 rungtynės;
2018/2019 Sampdoria (Italija) Siera A - 1 sedėjimas ant suolo;
2017/2018 Sampdoria (Italija) Siera A - 9 sedėjimai ant suolo;
2016/2017 Sampdoria (Italija) Siera A - 22 sedėjimai ant suolo;

Titas Krapikas
1999 01 03
Vartininkas

________________________________________________

„Sunderland“ peržiūroje dalyvavęs T. Krapikas: svajoju žaisti „Premier“ lygojeinterviu
LFF 2014 m. gruodžio 12 d. 15:47

Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinis ir Lietuvos U-16 rinktinės vartininkas Titas Krapikas atkreipė į save užsienio skautų dėmesį. Lapkričio viduryje Titas su NFA-2000 komandos vartininku Arijumi Bražinsku bei rinktinės vartininkų treneriu Algirdu Surgautu atvyko į Sanderlandą ir dalyvavo „Premier“ lygos klubo peržiūroje.

Šiemet pelnęs geriausio „Amber Cup“ turnyro vartininko prizą, kėdainiškis debiutuoja Elitinėje U-18 jaunių lygoje ir gina NFA-1999 komandos vartus. Jaunasis vartininkas sutiko lakoniškai pasidalinti savo įspūdžiais apie Elitinę jaunių lygą, išvyką į šiaurės Angliją ir ambicijas.

– Kada apsisprendei tapti vartininku ir kada debiutavai rinktinėje?

– Žaidėjo karjerą pradėjau Kėdainiuose, vartininku tapau maždaug septynerių metų ir nuo tada ši pozicija man geriausia. Praeitą pavasarį žaidėme draugiškas rungtynes prieš Austrijos rinktinę. Tada buvo mano pirmos rungtynės už U-16 rinktinę, gavome labai daug gerų pamokų.

– Kokios patirties įgijai žaisdamas už NFA-1999 komandą? Kaip vertini savo ir komandos draugų pasirodymą debiutiniame Elitinės U-18 lygos sezone?

– Už NFA komandą žaisdamas įgijau ir, manau, dar įgysiu daug naudingos patirties. Joje išmokau visą vartininko techniką ir taktiką. Tai buvo didelis įnašas į mano futbolininko karjerą. Atvykimas į nacionalinę futbolo akademiją buvo žingsnis į viršų.

Komandą vertinčiau labai gerai, nors Elitineje U-18 lygoje mums sunku kitiems pasipriešinti, nes varžovai dažniausiai būna gerokai vyresni ir fiziškai stipresni. Manau, kituose turuose atsigriebsime.

– Kuo naudinga buvo praktika Sanderlande? Pakomentuok savo išvykos dienotvarkę.

– Tai buvo mano pirma išvyka į užsienio klubą. Viskas buvo nauja ir labai įdomu. Dienotvarkėje būdavo kelios treniruotes į dieną – 10:30 ir 15:30 val. Pietus valgydavome bazėje su visa komanda. Vakarais vykdavome apžiūrėti įsimintinas Sanderlando miesto vietas.

Gavau keletą pastabų dėl vartininko technikos, bet manau tai nebuvo didelės klaidos; tiesiog anglai nori maksimumo. Manau, įspūdį palikau gerą, atsižvelgiant į tai, kad ten buvau vienas jauniausių „Sunderland“ U-18 komandoje.

– Norėtum žaisti būtent Anglijos „Premier“ lygoje, ar turi kitų prioritetų?

– Svajoju žaisti Anglijos „Premier“ lygoje, bet prie širdies ir Italijos „Serie A“. Mano didžiausia svajonė yra žaisti kuo pajėgesniame klube, todėl, kur ir kokioje šalyje, man nėra didelis klausimas.

– Kurie profesionalūs futbolo žaidėjai tau labiausiai imponuoja?

– Mano favoritas yra Romanas Weidenfeleris, kuris atstovauja Dortmundo „Borussia“ klubui. Antroje vietoje Joe Hartas, „Manchester City“ vartininkas.

– Už kurį žaidėją balsavai šiųmečiuose geriausių futbolininkų rinkimuose?

– Balsavau už Giedrių Arlauskį, todėl, kad jis yra užsispyręs ir labai atsiduoda savo komandai ir šaliai. Šiuo metu iš visų vartininkų Lietuvos rinktinėje jis man patinka labiausiai.

http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/su ... z3LhXyXtCe" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Titas Krapikas

2016 Geg 17 16:06

Lietuvos vartininkas T.Krapikas pasirašė sutartį su „Sampdoria“
http://www.sportas.lt/naujiena/205778/l ... -sampdoria" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos vyrų futbolo rinktinei niekada nebuvo problemų dėl vartininko pozicijos. Panašu, kad problemų nebus ir ateityje, nes šalies futbolo talentai toliau džiugina savo geru žaidimu ir už tai sulaukia įvertinimo užsienyje.

Šią savaitę Lietuvą pasiekė džiugi žinia iš Italijos, kur 17-metis vartų sargas Titas Krapikas sukirto rankomis su Genujos „Sampdoria“ klubu dėl profesionalios sutarties. Kėdainiečio pasirašyta sutartis galios iki 2019-ųjų metų vasaros. Jo komanda rungtyniauja stipriausioje šalies futbolo lygoje „Serie A“ ir šį sezoną pirmenybėse užėmė 15-ą poziciją.

Kalbėdamas su portalu Ivartis.net Lietuvos jaunimo rinktinių vartininkas buvo kuklus ir džiaugėsi savo progresu. Jis rungtyniauti į Italiją persikėlė vos praėjusių metų vasarą, bet per gana trumpą laikotarpį spėjo priprasti prie šalies kultūros ir įtikinti vietos specialistus savo žaidimu.

Šįmet sėkmingai „Sampdoria“ jaunimo komandos vartus gynęs T.Krapikas sulaukė pažado iš pagrindinio klubo, bet jo atskleisti nenorėjo. Jaunuolis savo idealu laiko vartininką Žydrūną Karčemarską bei Genujos ekipos vartų sargus: Emiliano Viviano, Alberto Brigniolį ir Christianą Puggionį.

T.Krapiko pokalbis su portalu Ivartis.net

– Ar buvo sunku adaptuotis naujoje šalyje? Kas Genujoje patinka labiausiai?
– Adaptuotis tikrai nebuvo sunku, nes visi labai šiltai priėmė – tiek komanda, tiek treneriai. Labiausiai patinka miestas ir žmonių geranoriškumas. Visi išties draugiški ir paslaugūs. Maisto tradicijos labai geros, prie kurių pripratau greitai. Iš virtuvės labiausiai patinka spagečiai ir, be abejo, picos. Ir viskas išties tenkina.

– Kokie buvo pirmi įspūdžiai pasirašius profesionalaus futbolininko sutartį su „Sampdoria“?
– Įspūdžiai geri. Manau, kad nieko tai nekeičia. Į futbolą žiūriu taip pat kaip ir ankščiau, tik su dar didesniu noru.

– Ar sulaukei konkrečių pažadų iš „Sampdoria“ klubo valdybos ar pačių trenerių?
– Sulaukiau, bet atskleisti negaliu (juokiasi).

– Kaip pats vertini savo pasirodymą per praleistus metus Italijoje?
– Vertinu puikiai. Futbolo atžvilgiu, padariau dar vieną žingsnį mano futbolininko istorijoje. Treniruotės aukšto lygio, varžybos dar aukštesnio, tad galima padaryti išvadą. Tobulėti galima žaibiškai, žingsnis po žingsnio.

– Jau treniruojiesi su pagrindine „Sampdoria“ sudėtimi. Ką galėtum pasakyti apie pačią komandą ir jos lygį?
– Pirmoje komandoje šį sezoną pamačiau tikrą futbolo lygį, kurio negalima pasakyti žodžiais. Tai reikia pajausti pačiam.

– Su Genujos klubu pasirašei trejų metų sutartį. Kokie kito sezono planai?
– Mano ir mano agento planas yra tik vienas – kuo daugiau tobulėti ir, svarbiausia, žaidybinis laikas. Jo tikiuosi gausiu.

– Kurioje šalyje ir komandoje svajoji žaisti ateityje? Galbūt turi tikslą išsikovoti pagrindinio „Sampdoria“ vartininko vietą?
– Tikrai apie ateitį nieko negalvoju. Svajonių turiu daug ir bandysiu jų siekti, bet nežinau kaip Dievas duos. Tikiuosi viso ko geriausio.

Makenzis
Pranešimai: 7324
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Titas Krapikas

2016 Spa 11 18:36

18 tūkst. eurų uždirbantis lietuvis – menkiausiai apmokamas Italijos lygos žaidėjas

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-695429" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Titas Krapikas

2016 Gru 20 17:34

Italijoje tobulėjantis T.Krapikas savo ateitį sieja su „Serie A“ lyga
http://www.sportas.lt/naujiena/218992/i ... rie-a-lyga" onclick="window.open(this.href);return false;

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Titas Krapikas

2017 Kov 15 16:08

T.Krapiko ekipa triumfavo Genujos derbyje
http://www.sportas.lt/naujiena/224807/t ... os-derbyje" onclick="window.open(this.href);return false;

Šeštadienį Italijos „Serie A“ lygoje buvo sužaistas Genujos miesto derbis, kuri po įnirtingos kovos 1-0 laimėjo Tito Krapiko atstovaujamas „Sampdoria“ klubas.

Jaunasis vartininkas iš Lietuvos šiam mačui registruotas nebuvo, o „Samdoria“ vartus, kaip įprasta, gynė patyręs Emiliano Viviano.

Po šios pergalės, kuri buvo pažymėta fejerverkais, „Sampdoria“ su 41 tašku šoktelėjo į devintą vietą, o „Genoa“ liko penkiolikta.

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Titas Krapikas

2017 Kov 19 22:16

T.Krapiko komanda pralaimėjo Italijos čempionams
http://www.sportas.lt/naujiena/225390/t ... -ant-suolo" onclick="window.open(this.href);return false;

Italijos „Serie A“ lygoje sekmadienį buvo sužaisti penki 29-ojo turo mačai. Dvejuose iš jų buvo galima išvysti lietuviškas pavardes, bet jos liko ant atsarginių suolelio.

Genujos „Samporia“ klube žaidžiantis Titas Krapikas iš šono stebėjo Turino „Juventus“ klubo pergalę prieš jo ekipą rezultatu 1-0.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Titas Krapikas

2017 Rgp 01 21:37

2017/2018 Sampdoria (Italija) Siera A -
2016/2017 Sampdoria (Italija) Siera A - 22 sedėjimai ant suolo;

Titas Krapikas
1999 01 03
Vartininkas

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Titas Krapikas

2018 Lap 16 02:09

https://www.sampnews24.com/esclusiva-ca ... ella-samp/" onclick="window.open(this.href);return false;

“Sampdoria” T.Krapikui draudė treniruotis
https://www.futbolas.lt/naujiena/404634 ... reniruotis" onclick="window.open(this.href);return false;

Genujos “Sampdoria” klubui priklausantis Titas Krapikas išgyvena karštas dienas. Po to, kai futbolininkas atsisakė pratęsti kontraktą, “Sampdoria” uždraudė lietuviui treniruotis.

“Mūsų netenkino sąlygos, todėl ir nesutikome. Kaip bausmę jie norėjo neleisti Titui treniruotis, tačiau pasakiau, kad kreipsiuos į FIFA ir tą draudimą greitai atšaukė. Labai nesinori tokių dalykų, bet kartais futbole jie neišvengiami”, - portalui futbolas.lt sakė vartininko agentas Valerijus Mižigurskis.

T.Krapiko kontraktas su “Sampdoria” galioja iki kitų metų vasaros.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Titas Krapikas

2019 Bir 25 14:01

esu susižavėjęs šio vartininko fizinėmi savybinėmis, tikiuosi technika nešlubuos ir pranoks visus iki tol buvusiu Lietuvos vartininkus.

T.Krapiko kita stotelė Serijoje B
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406068 ... serijoje-b

Lietuvos jaunimo rinktinės vartininkas Titas Krapikas, futbolas.lt žiniomis, sulaukė pasiūlymo iš Italijoje „Seria B“ rungtyniaujančios „Spezia“ komandos pasiūlymo. Anot šaltinio, žodinis susitarimas jau pasiektas – liko sudėti parašus. Genujos „Sampdoria“ klube pastaruoju metu savo sugebėjimus tobulinęs dvidešimtmetis vartininkas, daugiausiai laiko praleido klubo jaunimo komandose. „Spezia“ praėjusiame sezone užėmė šeštąją vietą ir dalyvavo peržaidime dėl trečiojo kelialapio į „Seria A“. Deja, jau pirmose rungtynėse 1:2 naujoji T.Krapiko ekipa pralaimėjo „Cittadella“ futbolininkams ir iš kovos dėl kelialapio pasitraukė. „Spezia“ didelį dėmesį skiria jauniems futbolininkams, o tai yra papildomas šansas T.Krapikui užsikabinti.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Titas Krapikas

2019 Bir 28 18:11

Titas Krapikas pasirašė sutartį su ASD Spezia Calcio, rungtyniaujančia Serie B.

Trijų metų kontraktas.

Mercato: Titas Krapikas nuovo portiere aquilotto
https://www.acspezia.com/news/mercato-t ... 20271.html

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Titas Krapikas

2020 Rgp 10 18:36

Apie Italijos „Serie A“ svajojantis T.Krapikas: apie tėčio žodžius, italų vadybos triukus ir futbole paskęstantį jaunimą
https://www.sportas.lt/naujiena/418366/ ... ti-jaunima

„Kieme labai dažnai žaisdavome futbolą su draugais ir vieną dieną, kai man buvo septyneri, brolis pradėjo lankyti futbolo treniruotes. Aš irgi užsimaniau, nuėjau į kelias treniruotes ir man patiko“, – puikiai prisiminė pirmuosius žingsnius futbole dabar Italijoje rungtyniaujantis 21-ų Titas Krapikas.

Kėdainiuose augęs Lietuvos įvairaus amžiaus jaunimo rinktinių garbę gynęs vaikinas pabandė paskaičiuoti, kelintoje treniruotėje likimas jį nuvedė saugoti vartų. „Neturėjome vartininko, – prisiminė savo trečią treniruotę T.Krapikas. – Treneris Gintaras Krasauskas paklausė, kas norėtų atsistoti ir save išbandyti. Visi vaikai pradėjo mane pirštais baksnoti. Teko stoti į vartus“.

Po šios treniruotės T.Krapikas iš vartų taip ir neišėjo: „Nė karto daugiau nebuvau išbėgęs į aikštę vaikytis kamuolio“.

-Titai, tau buvo šešiolika, kai išvykai į Italiją, „Sampdoria“ jaunimo komandą. Netrūko drąsos išvykti tokiam jaunam į nepažįstamą šalį?

-Iš Kėdainių į Nacionalinę futbolo akademiją (NFA) išvažiavau, kai man buvo trylika. Tada teko palikti tėvų namus ir persikelti gyventi į Kauną. Tikiu, kad jau ten pasimatė, kas gali tapti žaidėjais, o kas ne. Tai suprasti galėjai po gerų dviejų mėnesių: ateini pas vieną žaidėją į kambarį ir pamatai visišką betvarkę – jis negalės būti geru žaidėju. Mano kambarys visada būdavo sutvarkytas. Tėvai jau buvo mane išmokę, kaip reikia gyventi. Paauglystėje teko viską daryti savarankiškai – mokykla, treniruotės, kambarys, drabužiai. Italija? Net nepajaučiau, kad važiuoju į kitą šalį, man neskaudėjo, kad šalia nėra tėvų. Beveik viską jau buvau įpratęs daryti savarankiškai. Italijoje man užteko dviejų mėnesių, kad pasijausčiau kaip namuose. Tikiu, kad futbolininkai subręsta kiek anksčiau negu paprasti vaikai.

-Ko teko mokytis naujo Italijoje?

-Atvirai? Aikštėje teko mokytis labai daug naujų dalykų. Pripažįstu, kad vartininkai Lietuvoje yra labai aukšto lygio, bet Italijoje reikėjo mokytis daug naujų taktinių, techninių niuansų… Beveik visko reikėjo mokytis iš naujo. Bet turime suprasti, kad čia vaikai nuo aštuonerių pradeda darbuotis su vartininkų treneriais. Pamenu, tik nuvažiavęs pažiūrėjau į tuos vartininkus ir pirmoji į galvą šovusi mintis buvo „Na, taip… Kada aš čia jau galėsiu žaisti?“ Du mėnesius stipriai dirbome su treneriu. Viską pradėjome nuo pagrindų. Matydavau, kad tą patį šalia darydavo aštuonmečiai, bet nezyziau, nesiskundžiau ir mokiausi.

Po kelių mėnesių jau buvau pasirengęs žaisti. Ir pirmųjų rungtynių niekada nepamiršiu: žinojau, kad privalau gerai pasirodyti, o jau dešimtą rungtynių minutę puolėjas – prieš mane, prie baudos aiškštelės, ir, puf, į „devynis“, šoku, bandau traukti… 0:1 pralaimime. Ir vėl mano mintyse „Ojojoj, kur aš čia atvažiavau, kaip čia saugoti? Juk neįmanoma“. Tas rungtynes laimėjome 4:1. Vėliau nepralaimėjome visą turą. Smagu, kai uoliai dirbi ir matai rezultatus. Tai buvo puikus čempionatas, gerai sužaidžiau. Be to, sugebėjau ir kalbą išmokti.

-Tai buvo sunku padaryti?

-Kaip sakai, taip rašai (nusijuokia). Skaityti ir rašyti čia nėra sunku. Tarimas? Na, laužyti liežuvio labai irgi nereikia. Viskas ganėtinai paprasta. Man čia tuomet padėjo Giedrius Matulevičius, kuris dabar žaidžia „Sūduvoje“. Jis tada žaidė „Sampdoria“ U-19 komandoje. Jis jau mokėjo italų kalbą. Pamenu, ateidavau ir prašydavau, kad Giedrius pavertėjautų man, bet jis buvo griežtas – tik pasakydavo, kaip reikia pasakyti ir liepdavo pačiam eiti. Štai taip griežtai mane Giedrius mokė italų kalbos. Esu jam dėkingas, nes kitaip kažin ar būčiau išmokęs tų vertėjų kiekvieną kartą ieškodamas. Po šešių mėnesių jau suprasdavau, ką man sakydavo, po metų jau šnekėjau.

-Pernai su „Sampdoria“ atsisveikinai ir persikėlei į „Spezia“ – kaip vertinį šį savo karjeros žinsgnį?

-Tai keista ir kiek juokinga situacija. Bet tikiu, kad taip futbole nutinka dažnai. Tik nuvažiavęs pasirašiau sutartį ketveriems metams. Pernai buvo paskutiniai metai. Praeitą vasarą man paskambino ir pasakė „Galime pasirašyti su tavimi sutartį, bet važiuosi žaisti į „Serie C“. Suprantu, kad jaunam žaidėjui „Serie C“ gal ir nėra pats blogiausias scenarijus. Bet toji sutartis… Kaip čia pasakius, vaikiška. Prasidėjo derybos. Bet viskas baigėsi „Jei nori bus taip ir ne kitaip“. Man beveik tiesiogiai pasiūlė mesti futbolą. Aš patraukiau pečiais ir pasakiau „OK, metu futbolą“. Žinojau, kad metus dar galios sutartis, todėl pasilikau „Sampdoria“.

Netrukus užsidarė „transferų“ langas. Man buvo pasakyta, kad aš niekur nežaisiu. Nuo rugsėjo iki sausio pradėjau nežmoniškai treniruotis. Tiesiogine to žodžio prasme, neišėjau iš aikštės. Treniravausi su visų amžiaus grupių komandomis, tai dariau netgi vienas, treniravausi su tais, kurie rengėsi sugrįžti į aikštę po traumos, dirbau salėje. Buvau ypatingai geros sportinės formos. Sausio mėnesį turėjau variantą išvykti į „Brescia“, bet „Sampdoria“ pasakė, kad manęs neišleis. Supratau, kad esu marinuojamas specialiai. Sportavau toliau.

Tačiau netrukus, kovo mėnesį, „Primavera 1“ lygoje prastai pradėjo sektis dubleriams. Atėjo pas mane direktorius, treneris ir sako „Liko dešimt rungtynių, ar žaisi?“ Atsakiau, kad nesu buvęs tokios geros formos. Pirmosios septynios rungtynės – „sausi“ mano vartai. Pralaimėjome tik vienas rungtynes, išsaugojome vietą lygoje. Vėl atėjo vasara, direktorius grįžo su pasiūlymu. Taip, tai buvo geresnės sąlygos negu turėjau anksčiau, tačiau aš jau buvau sulaukęs užklausų iš Portugalijos ir Italijos „Serie B“ komandų.

„Spezia“ demonstravo labai didelį norą pasirašyti su manimi sutartį, buvo netgi jų direktorius pas mane atvažiavęs, suviliojo jie mane, sutartis tenkino. Pasitarėme su agentu ir štai, esu čia.

<...>Nepamirškime, kad vos dvylikos aš jau žaidžiau I-oje lygoje.
- Pameni, koks tuomet buvo tavo ūgis?
-Pirštais vos virpstą liesdavau.

-Bet tuo metu to užteko! O dabar, ar jau žinai, ko nori iš savo karjeros?

-Norėčiau pasiekti kuo aukštesnį lygį Italijoje, noriu patekti į „Serie A“. Jeigu pradėsiu lygiuotis į „Serie C“ ar „Serie B“ vartininkus, manau, net neapsimoka žaisti. Ar tam aš skyriau visą savo gyvenimą? Ar tik tam, kad žaisčiau „Serie B“? Ne. Suprantu, jei ateitų treneris ir man pasakytų „Esi fiziškai prastas, esi begalvis, negali žaisti aukščiau negu „Serie C“. Jeigu būčiau tai išgirdęs, manau, jau būčiau susimąstęs ir apie „Serie A“ nesvajočiau. O čia manimi treneriai stebisi – „Jei su tokiu kūno sudėjimu, požiūriu į treniruotes nežaisi „Serie A“, kaltas būsi tik tu pats“. Jie mato, kokie vartininkai žaidžia „Serie A“, todėl manimi tiki. Privalau dirbti iš visų jėgų ir rezultatas bus. Todėl stengiuosi dėl „Serie A“.

-Tačiau yra šansas ir su „Spezia“ patekti į „Serie A“?

-Reguliariajame čempionate užėmėme trečią vietą ir dabar žaidžiame atkrintamųjų varžybų pusfinalyje su „Chievo“ komanda (pirmąsias pusfinalio rungtynes „Spezia“ svečiuose pralaimėjo 0:2, atsakomosios rungtynės – antradienį – aut.past.). Jei pasiseks laimėti – finalas, kurio laimėtojas patenka į „Serie A“. Taip, šansas yra ir šiais metais. Toks yra mūsų komandos tikslas. Buvo sunkių momentų, buvo gražių. Dabar reikia atiduoti visas savo jėgas. Finalas? Turime laimėti!

-Persikelkime trumpam į Lietuvą, kur nuolat verda diskusijos apie futbolą. Kaip matai šalies futbolą pats būdamas jo dalimi?

-Viskas čia atrodo taip: U-15 rinktinėje turime 30 gerų žaidėjų, U-16 – 25, U-17 – 20, U-18 – 18, U-19 – 13, U-21? Jei dešimt gerų surinksite, bus gerai. Tame kelyje dingsta daug žaidėjų. Pamenu pirmuosius metus NFA – mačiau tuos vaikus, vėliau mačiau ir „Juventus“ jaunimą, Milano jaunuosius talentus ir galiu pasakyti, kad kai kurie mūsų akademijos žaidėjai tikrai būdavo geresni už Milano ar Turino vaikus. Bet vėliau, kai pradedame augti, mes nustojame tikėti, kad galime kažko pasiekti futbole. Aš net nežinau, kaip tai įvardinti. Labai daug žaidėjų prarandame – augdami jie pradingsta. Kas meta futbolą, kas pradeda per daug pramogauti, kam režimas neįtinka, o kas tiesiog nepatiki. Todėl iki vyrų rinktinės atžingsniuoja ne visi. Bet galiu pasakyti, kad Lietuvoje, jaunimo rinktinėse gerų, perspektyvių žaidėjų tikrai yra. Nemažai. O vėliau jų galvoje, atrodo, kažkas atsitinka...

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Titas Krapikas

2020 Rgp 12 08:46

nežinau kodėl. bet flash score rodo kad Spezia eina toliau. Ir soccerway rodo kad spezia finale.
tai gal neklaida.

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Titas Krapikas

2020 Rgp 12 10:07

Tiesiog ištrinsiu ir įmesiu teisingai :oops:

Chievo Miss Out On Serie A Promotion After Semi-final Defeat To Spezia
https://www.completesports.com/obis-chi ... to-spezia/

Joel Obi’s Chievo Verona have been knocked out in the race to return to Serie A after they lost 3-1 away to Spezia, in the second-leg semi-final of the promotion play-off on Tuesday, Completesports.com reports.

Despite Chievo going into the tie 2-0 ahead from the first-leg, Spezia overturned the deficit to bring score to 3-0.

Chievo grabbed a late goal in the 93rd minute from the penalty spot to bring aggregate score to 3-3.

However, Spezia progressed into the final as the rule states that if two teams are tied on aggregate in a promotion Play-offs game, the team that finished higher in the league table after the regular season ends, will advance.

And after the end of the regular season Spezia finished third while Chievo were in sixth position.

Spezia will now wait for the winner of the second semi-final between Frosinone and Pordenone.

Benevento and Crotone had already qualified automatically to Serie A after finishing first and second respectively, on the final log standing.

JonasPetraitis
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Titas Krapikas

2020 Rgp 12 10:28

Smagu už vaikį. Gal pasiseks.

Respublik
Pranešimai: 8423
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Titas Krapikas

2020 Rgp 17 00:42

Spezia dar arčiau serie A; Krapikas toliau ant suolo.

Play-Offs: Spezia shock Frosinone
https://www.football-italia.net/157285/ ... -frosinone

Spezia are on the verge of their first ever promotion into Serie A after securing a 1-0 first leg play-off victory away to Frosinone.

The second and decisive leg will be on Thursday August 20. Spezia finished third in the regular season and Frosinone eighth, but this could be the first ever promotion into Serie A for minnows Spezia.

After a decisive Martin Erlic block on Federico Dionisi, it was Spezia who took the lead when Emanuel Gyasi gathered the Giulio Maggiore assist and turned to power past the goalkeeper.

To make matters worse, Frosinone hitman Dionisi was booked moments later and will be suspended for the second leg. It’s a bitter blow, as he is their joint top scorer this season with 12 goals.

Mirko Gori stung Spezia goalkeeper Simone Scuffet’s gloves, but the visitors threatened to increase their lead with two good chances for Andrej Galabinov.

Luca Paganini couldn’t keep his header on target from close range, but Galabinov missed an absolute sitter from 12 yards for Spezia, hitting a fresh-air shot.

Frosinone poured forward for the final 15 minutes, threatening with Alessio Tribuzzi and Paganini, but Francesco Bardi was almost caught in possession by M’Bala Nzola in stoppages for another Spezia goal.

This result means Alessandro Nesta’s Canarini have to win the second leg in Spezia, but they already lost 1-0 at home to Pordenone in the play-off semi-final only to turn it around away from home.

Frosinone 0-1 Spezia

Gyasi 21 (S)

Frosinone: Bardi; Brighenti, Ariaudo, Krajnc; Paganini, Rohden, Maiello, Gori (Tribuzzi 71), Salvi (Beghetto 83); Novakovich (Ardemagni 84), Dionisi (Ciano 57)

Spezia: Scuffet; Ferrer, Terzi, Erlic, Vitale (Ramos 64); Bartolomei, Ricci, Maggiore (Mora 64); Nzola, Galabinov (Ricci 74), Gyasi

Ref: Fourneau

Grįžti į