Psichologas
Pranešimai: 1297
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris
Miestas: Kaunas

Re: Vaikų futbolas

2016 Vas 24 21:59

Futbolą Krosnos mokykloje žaidžia net patys mažiausi
http://www.lff.lt/lt/article/futbola_kr ... s_maziausi" onclick="window.open(this.href);return false;
Turnyre panoro dalyvauti 10 moksleivių, kurie burtų tvarka buvo suskirstyti į tris komandas: „Kamuolių", „Stumbrų" ir „Šviesos greičio".
Kaunas valdo ir Krosnoje.
Kur ta Krosna randasi, straipsnyje taip ir nepaminėta.
Wow :D :D

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: Vaikų futbolas

2016 Rgp 17 14:18

Idomi ataskaita apie uzsienio klubu vaiku akademijas, i ja kaip viena is pavyzdiniu itraukta ir Estijos Levadia. Zagrebo Dinamo ( viena is geriausiu futbolo akademiju Europoje ) akademija lanko tik 200 vaiku ( Zalgirieti lanko virs 600 vaiku ), bet su jais dirba 21 treneris ( Zalgirietyje dirba 10 treneriu). Levadia su 300 vaiku dirba 11 treneriu. RC Lens su 182 zaidejais dirba 21 treneris ir t.t. Tendencija ir skirtumai tarp uzsienio ir Lietuvos kaip ir aiski, ten siekiama ilgalaikio tikslo ir pelno ( Dinamo akademijos islaikymas per 5 metus kainavo 6.5 milijono euru, pajamos uz parduotus klubo isaugintus zaidejus sieke 50 milijonu), pas mus siekiama trumpalaikiu tikslu - surinkti pinigus uz vaiku treniruotes.

http://www.ecaeurope.com/Research/ECA%2 ... demies.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Hilpert
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012 Sau 07 13:39

Re: Vaikų futbolas

2016 Rgs 07 17:59

D. Česnauskio taurės turnyre Kuršėnuose triumfavo mažeikečiai
http://saff.lt/index.php?pg=naujienos&nid=1178" onclick="window.open(this.href);return false;

Rugpjūčio 30 d. Kuršėnuose vyko 14-asis Deivido Česnauskio pereinamosios taurės futbolo turnyras 7x7 (2006 m.g. ir jaun.).Turnyre dalyvavo Pakruojo SC, Šiaulių FA II 2006 m. g., Šiaulių FA III 2006 m. g., Šiaulių FA 2007 m. g., Mažeikių FK ,,Atmosfera" 2007 m., Raseinių KKSC, Kuršėnų SM 2006 m. g. ir Kuršėnų SM 2007 m. g. futbolo komandos.

Bronzos medalius turnyre iškovojo Pakruojo SC komanda, kuri dėl 3-4 vietos 4:0 įveikė Šiaulių FA III 2006 m. Aukso medaliais pasipuošė Mažeikių FK „Atmosferos" jaunieji futbolininkai, kurie finale 1:0 nugalėjo Šiaulių FA 2006 - II komandą. Penkti liko ŠFA 2007 m., šešti - Kuršėnų SM 2006 m., septinti - Kuršėnų SM 2007 m., aštunti - Raseinių KKSC.

Prizais buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai:

1. Raseinių KKSC - Eimantas Striuga.
2. Pakruojo SC - Nojus Juozaitis.
3. Mažeikių FK ,,Atmosfera" - Benas Omalis.
4. Šiaulių FA 2007 m. - Simas Butkus.
5. Šiaulių FA III 2006 m. - Paulius Perskaudas.
6. Šiaulių FA II 2006 m -Armandas Žilinskas.
7. Kuršėnų SM 2007 m. - Benas Bielskis.
8. Kuršėnų SM 2006 m. - Gvidas Janulis.

Geriausi pozicijų žaidėjai:

Vartininkas - Tomas Danielius (Pakruojo SC)
Gynėjas - Deividas Savickas (ŠFA 2006 - II)
Puolėjas - Arnas Andrijauskas (Mažeikių FK ,,Atmosfera")
Rezultatyviausias turnyro žaidėjas - Rokas Vaišnoras (Kuršėnų SM 2007 m.)
Turnyro metu vyko 7 m. baudinių konkursas, kuriame geriausiai pasirodė Daumantas Zabaras iš ŠFA 2006 m. - III komandos, o geriausio vartininko prizas atiteko Jonui Zaleckui iš ŠFA 2006 - II.
Turnyre prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, kiti nominacijas gavę žaidėjai D.Česnauskio įsteigtais prizais.

Kuršėnų sporto mokyklos informacija

Respublik
Pranešimai: 2730
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Vaikų futbolas

2016 Lap 16 16:52

Kuo futbolas gali pasitarnauti ugdant jaunąją kartą?
http://www.ziniuradijas.lt/laidos/ekspe ... ta?video=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vaikų futbolas

2016 Gru 31 11:25

Klaipėdos FM U-8 komandos "Bitutės" iškovojo taurę ir medalius
Klaipėdos futbolo mokyklos berniukų komanda varžybose Latvijoje užėmė pirmą vietą
http://www.DELFI.lt" onclick="window.open(this.href);return false; 2016 m. gruodžio 28 d. 17:54

Latvijos mieste Ventspilyje vyko tarptautinis aštuonmečių (U-8) vaikų futbolo turnyras „Ziemassvetki-2016“. Klaipėdos futbolo mokyklos U-8 berniukų komanda varžybose užėmė pirmą vietą.

Dviejų dienų kova „Bitutėms“ buvo sunki, bet sėkminga. Geriausiu turnyro snaiperiu buvo išrinktas Lukas Mukasejevas (Klaipėdos FM), o geriausiu turnyro žaidėju pripažintas kitas klaipėdietis Edvinas Mikutis. Berniukus treniruoja Tadas Karinauskas. Berniukams dar tik po 7-8 metus, o jie jau savo amžiaus grupės čempionai. Tai buvo pirmas ir rimtas turnyras jiems visiems ir treneriui. Vaikams tai paskatinimas ir toliau tobulėti.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/futbolas/kl ... d=73296182" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Vaikų futbolas

2017 Sau 17 18:08

Sausio 8 d. Mažeikiuose vyko 2008 m. gim. berniukų mažojo futbolo 5x5 turnyras. Komandos buvo suskirtsytos į du progrupius. Pogrupyje Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai susitiko su Plungės FK Babrungas, FA Šiauliai ir FC Džiugas-2 komandomis. Varžovai iš Plungės ir Šiaulių buvo įveikti vienodu rezultatu 5:0. FC Džiugas-2 priešinosi labiau – pergalė 3:0. Nepraleidusi nė vieno įvarčio pogrupio varžybose, Mažeikių „Atmosferos“ komanda įgijo teisę žaisti finale su Mažeikių SM 2009 komanda. Rungtynės buvo labai atkaklios – rezultatas 1:1. Komandoms teko išsiaiškinti baudinių serijoje, kuri pergalingai pasibaigė „Atmosferai“.

Respublik
Pranešimai: 2730
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Vaikų futbolas

2017 Vas 23 16:26

Pradinių klasių moksleiviai turės savo lygą
http://lff.lt/news/2620/pradiniu-klasiu ... savo-lyga/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pradinių klasių moksleiviai nuo šiol turės savo futbolo pirmenybes - penkiuose šalies rajonuose artimiausiais mėnesiais startuos naujas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) projektas „Pradinukų lyga“.

„Pradinukų lyga“ - naujas projektas, kuriuo siekiama suteikti 1-4 klasių moksleiviams smagaus laisvalaikio praleidimo alternatyvą ir galimybę žaisti futbolą mokyklų bendruomenėse bei nacionaliniu mastu.

Pirmajam debiutiniui „Pradinukų lygos“ pavasario sezonui nuo kovo mėnesio numatoma pritraukti 72 komandas iš Vilniaus, Alytaus, Telšių, Plungės ir Mažeikių miestų bei rajonų. Registracija vyksta svetainėje pradinukulyga.lt

Varžybos prasidės mokyklose, o gegužę vyks geriausių rajonų komandų finalinių ketvertų turnyrai. Nuo spalio mėnesio planuojama projektą išplėsti į jau visus šalies rajonus.

Anbo
Pranešimai: 7837
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vaikų futbolas

2017 Lap 30 17:13

A.SKARBALIAUS ORGANIZUOTAME SEMINARE UTENOJE – DALYVIŲ REKORDAS
http://www.utenosutenis.lt/naujienos/10 ... ordas.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pasiklausyti Aurelijaus Skarbaliaus į Uteną pakviesto garsaus danų vaikų futbolo specialisto susirinko treneriai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos.
Utenoje vyko Danijoje dirbusio lietuvio trenerio Aurelijaus Skarbaliaus suorganizuotas seminaras vaikų treneriams. Į jį susirinko rekordinis dalyvių skaičius – net per šimtą trenerių. Jie į Uteną suvažiavo ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos.

Savo patirtimi dalijosi danas treneris Thomas Elmaras, vienas geriausių Danijos specialistų rengiant vaikus nuo 6 iki 12 metų, dirbęs „Kobenhavn“ ir „Nordsjælland“ klubų akademijose.

„Utenoje rengėme seminarą, nes čia puiki bazė“, - paaiškino A. Skarbalius.

Šis treneris jau kelis metus bendradarbiauja su „Utenio“ klubu, pastarojo akademija pirmoji ėmė dirbti pagal A. Skarbaliaus siūlomą treniravimo sistemą. A. Skarbalius neatsisakė padėti „Utenio“ futbolo akademijos treneriams ir tada, kai tapo Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiuoju treneriu.

Kuo toliau, tuo daugiau futbolo akademijų, mokyklų domisi A. Skarbaliaus patarimais. Todėl didelis skaičius atvykusiųjų į seminarą Utenoje – joks stebuklas.

„Kaip ir kalbėjau prieš trejus metus – mes norime sukurti alternatyvą visai Lietuvos futbolo sistemai. Treneriai dažnai klausia: kur mums gauti žinių, kaip mums pamatyti ką nors – tikrai yra žmonių, kurie to nori. Tai yra treneriai, kurie naudoja treniravimo sistemą, kurią sukūriau. Jie į metus po kartą ar du kviečiami į seminarus nemokamai. Manyčiau, kad seminaras pavyko, nes treneriai buvo labai žingeidūs, daug klausė, daug domėjosi“, - teigė A. Skarbalius.

Seminaras tęsėsi visą dieną. Per jį treneriai ne vien klausėsi Danijos specialisto paskaitos. Vyko dvi treniruotės ir jų aptarimas.

„Treneriai patys dalyvavo treniruotėje, atlikinėjo tam tikrus veiksmus, kad suprastų ko mes norime iš vaikų. Vėliau buvo teorija, o vakare – vaikų treniruotė, kurioje mes parodėme, kaip įtraukti visus tuos elementus ir kada mes juos naudojame. Sakykime – kada užsiimame kūno motorika ir koordinacija, o kada – baziniais-techniniais dalykais. O paskui visą tai pritaikome žaidime. Pritaikome tai, kas Lietuvos futbolininkams būna didžiausias iššūkis – sprendimų priėmimas, jo greitis, technika, gebėjimas apvesti priešininką, žaidžiant vienas prieš vieną.

Iš pradžių išmokome vaikus valdyti savo kūną, po to – valdyti kamuolį, vėliau jau – taktika, sprendimų priėmimas. Buvo išdėstyta periodizacija: kada kaip treniruoti. O treniruotėse – atlikti pratimus, kuriuos vaikai vėliau galėtų pritaikyti rungtynėse.

Pas mus visi – ir tėvai, ir treneriai nori būtinai laimėti rungtynes. Bet mes dažnai prašokame, pražiopsom tokius momentus, kaip posūkiai, pirmas kamuolio lietimas ar kiti smulkūs dalykai, kurie yra labai svarbūs. Ir trenerio pergale yra, jeigu rungtynėse jo žaidėjai daro tam tikrus elementus tam tikrame periode. T. Elmaras akcentavo, kad vaikų futbole yra svarbūs šitie dalykai, o ne tik rungtynių rezultatas. Neatkreipdami į tai dėmesio, mes daug ką prarandame žaidėjo vystymesi ir jo pabaigoje mes gauname tokius žaidėjus, kokius turime dabar“, - pasakojo A. Skarbalius.

Lietuvis pristatė svečią, kaip vieną stipriausių šios mažiaus grupės specialistų Danijoje, turintį 30-ies metų patirtį.

Beje, T. Elmaras Lietuvoje – ne pirmą kartą. Kartą jis dalyvavo seminare kartu su Carstenu Dohmu – taip pat vienu rimčiausių specialistų Danijoje, besispecializuojančiu darbe su 8-15 metų vaikais.

„Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje pakanka trenerių, kurie labai nori tokių seminarų, dalyvauja juose ir domisi. Kviečiu prie jų prisidėti ir visus kitus. Neabejotinai seminarus mes rengsime ir toliau. Dėkoju treneriams, kurie ugdo mūsų vaikus taip, kad jie išaugtų į aukščiausio lygio futbolo žaidėjus“, - kalbėjo A. Skarbalius.

Į seminarą buvo atvažiavę apie 10 trenerių iš dviejų Latvijos klubų.

„Jie naudoja mūsų sistemą. Ir tie du klubai kaip tik turi vaikų padalinius ir labai stipriai su jais dirba“, - paaiškino A.Skarbalius, kurio jauniausiųjų futbolininkų ugdymo idėjos jau sklinda ir už Lietuvos ribų.

P.S. pasirodo, Aurelijus turi savo tinklapį :) Retas atvejis LT futbole http://skarbalius.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 7837
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vaikų futbolas

2018 Vas 04 12:38

Džiugi naujiena! Pirmąkart Lietuvos regionų pirmenybes planuojama transliuoti gyvai. Sekite puslapį Jaunimo futbolas (https://www.facebook.com/Jaunimofutbolas/?fref=mentions" onclick="window.open(this.href);return false;) – šį sekmadienį nuo 12:45 val. startuos U-15 komandų rungtynės. Pirmos žais Vilniaus ir Kauno regionų komandos, paskiau prisijungs aukštaičiai ir žemaičiai. Buvęs Lietuvos rinktinės puolėjas Andrius Velička teigia, kad tai yra galimybė atsiskleisti jauniesiems futbolininkams!

Lietuvos regionų pirmenybės (U-15), 2018 vasario 4 d.:
Vilnius 1 - 5 Kaunas
aiškiai matėsi, kad Kauno komanda turi individualiai geresnius žaidėjus. Rungtynes Facebooke stebėjęs Deividas Šemberas atkreipė dėmesį į 10 numeriu pažymėtais marškinėliais žaidusį kaunietį.
Aukštaitija 3 - 1 Žemaitija
pirmam kėliny abiejų komandų vartininkai grubiai klydo ir "atsivežė" po įvartį. Antram kėliny žemaičiai stengėsi, bet įvarčius pelnė tik Aukštaitijos regiono futbolininkai. Matėsi kad "aukštaičiai" (kaip suprantu, panevėžiečiai) geriau susižaidę ir pasirengę, nors pas "žemaičius" irgi buvo individualiai gerų žaidėjų


.

Respublik
Pranešimai: 2730
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Vaikų futbolas

2018 Gru 04 17:12

Vaikų futbolo turnyro vadovas pasigenda „Ryto“ ir „Žalgirio“ atsakomybės: į orą mėtomi mūsų pinigai
https://www.delfi.lt/sportas/futbolas/v ... d=79760027" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 7732
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Vaikų futbolas

2019 Rgs 03 22:54

FM Perkūnas
https://www.facebook.com/fmperkunas/

FM „Perkūnas“ pakvies į naujus futbolo namus

Naują istorijos puslapį verčianti futbolo mokykla „Perkūnas“ kviečia prisijungti Vilniaus miesto Pašilaičių seniūnijoje gyvenančius 4-10 metų amžiaus berniukus ir mergaites. Iš pradžių treniruotės vyks Žemynos progimnazijos stadione, o nuo spalio „Perkūno“ nariai persikels į naują futbolo aikštelę Pašilaičių mikrorajone. Šiltuoju metų laiku ši aikštelė bus atvira, o šaltuoju – uždengta specialiu kupolu. FM „Perkūnas“ futbolo aikštelėje bus su dirbtine danga, greta jos planuojama įrengti jaukias poilsio ir laukimo zonas vaikams ir jų tėveliams, vaikai čia bus laukiami visą dieną ir galės treniruotis jiems patogiausiu metu.

FM Perkūnas steigėjas – žinomas futbolininkas, buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjas Egidijus Juška. Per beveik kelis dešimtmečius trukusią karjerą Egidijus žaidė įvairiose Lietuvos ir užsienio komandose, o futbolininko karjerą baigė 2011 m. Vilniaus „Žalgirio“ gretose. E.Juška yra baigęs Vilniaus pedagoginį universitetą, įgijęs UEFA A kategorijos trenerio licenciją, ne vienerius metus treniravo vaikus Vilniaus futbolo mokykloje, šiuo metu darbuojasi ir Pirmoje lygoje žaidžiančios „Vilniaus Vytis“ komandos trenerių štabe.

Treniruočių procese talkins ir E.Juškos sūnus Erlandas. 22 metų futbolininkas šio žaidimo paslapčių mokėsi Vilniaus futbolo mokykloje, žaidė įvairiose Lietuvos jaunimo rinktinėse, vilkėjo Vilniaus „Žalgirio“, MRU bei Klaipėdos „Atlanto“ aprangą, o šiuo metu gina „Vilniaus Vyčio“ garbę LFF Pirmos lygos čempionate. Trenerio darbo patirtį Erlandas kaupia ir studijuodamas VDU Švietimo akademijoje (buvęs Lietuvos Edukologijos universitetas).

„Norime pasiūlyti vaikams galimybę lankyti futbolo treniruotes kuo arčiau namų, kad būtų patogu ir jauniesiems futbolininkams, ir jų tėveliams. Mūsų tikslas – suburti futbolą mylinčius arba šią sporto šaką išmėginti norinčius vaikus iš Pašilaičių, Perkūnkiemio, Gineitiškių, Tarandės ir Zujūnų rajonų po vienu stogu, padėti užmegzti tvirtesnius bendruomeninius ryšius, suburti draugų ir kaimynų kolektyvą, kuris bendrautų ir už futbolo aikštės ribų. Manau, kad turėdama savo futbolo bazę futbolo mokykla „Perkūnas“ gali tapti tikru Pašilaičių bendruomenės nariu, atviru ne tik mažiems, bet ir suaugusiems futbolo mėgėjams“, – teigė FM „Perkūnas“ steigėjas E.Juška.

Futbolo treniruotes lankyti norinčių vaikų registracija vykdoma telefonu: +370 (622) 82009. Laukiame 2009 – 2015 m. gimusių berniukų ir mergaičių.

Daugiau informacijos apie treniruočių laiką, sąlygas ir įkainius teiraukitės telefonu +370 (698) 70093 arba el.paštu fmperkuna[email protected]

Respublik
Pranešimai: 2730
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Vaikų futbolas

2020 Geg 25 23:15

Kaunas Klaipėdos pėdomis – akademijos atsisako žaisti prieš „Be1 NFA“
https://www.sportas.lt/naujiena/414496/ ... es-be1-nfa
Jei bus patvirtinta, naujasis jaunimo futbolo sezonas vyktų principu: ruduo – pavasaris. Ž.Buzo teigimu, dar iki to laiko turėtų būti išspręstas ir jaunųjų futbolininkų perėjimo iš akademijos į akademiją klausimas.

„Stengsimės, kad iki naujojo sezono būtų nustatyti kompensacijos dydžiai. Tos sumos nebus labai didelės, tačiau turi būti nustatyta tvarka, kad niekam nekiltų klausimų. Neįvykdai reikalavimų – negauni paleidžiamojo rašto. Noriu pabrėžti, kad kalbu apie vaikus, kuriems dar nėra šešiolikos metų, nes už šešiolikmečius kompensacijas jau yra numačiusi UEFA“, - portalui sportas.lt kalbėjo Ž.Buzas.

„Gavęs raštą, pasijaučiau gerai. Vadinasi, mes per metus sugebėjome padaryti tai, kad kitiems taptumėm pavyzdys ir tuo pačiu kiltų bendras futbolo lygis. Dėl savo akademijos aš galiu būti subjektyvus, bet man pasakykite, kaip aš priversiu tėvus pereiti iš geresnės akademijos į blogesnę ir tuo pačiu priversiu mokėti už treniruočių procesą po 100 eurų, kai jis prieš tai mokėjo 30?“, - sakė A.Markevičius.
Komiteto narys kalba, lyg UEFA nereguliuotų visų perėjimo aplinkybių ir kompensacijų jauniams nuo 10 metų. Įdomius keliamečius jie taip ten jau pritreniravęs yra.

Respublik
Pranešimai: 2730
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Vaikų futbolas

2020 Bir 03 18:24

Kaunas Klaipėdos pėdomis – akademijos atsisako žaisti prieš „Be1 NFA“
https://www.sportas.lt/naujiena/414496/ ... es-be1-nfa
https://be1.lt/futbolo-akademija/2020/0 ... mtadienis/
2019 metų lapkričio 13-oji. Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su futbolo akademija „Gintaras“


Respublik
Pranešimai: 2730
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Vaikų futbolas

2020 Lie 11 02:32

https://lff.lt/news/11044/lietuva-tapo- ... os-dalyve/

Lietuvos futbolo federaciją pasiekė nuostabios naujienos iš FIFA – mūsų valstybė iš daugelio šalių buvo atrinkta dalyvauti pasaulinėje jaunųjų talentų vystymo programoje!

Programoje dalyvaus 13 akademijų, iš kurių 9 orientuotos į vaikinų grupių ugdymą, o 4 – ir į merginų grupių ugdymą. Jas pagal FIFA paskirtų ekspertų rekomendacijas atrinko LFF Techninis departamentas. Akademijos turės prieigą prie CAMP elektroninės sistemos ir galės susipažinti su savo veiklos infografiku, specialistų individualiais raportais ir kita naudinga medžiaga.
This worldwide project, in which it is expected 120 nations will participate, will be rolled out in several phases:

The analysis phase : From April – September 2020

FIFA will conduct an analysis of the eco-system of all their Member Associations and double pass will conduct an on-site and online analysis of different academies (Men and Women) within every nation. In total 360 academies on-site and 1560 academies online will be analysed.

The reporting phase : From October – December 2020

Every academy will receive an individual report from double pass with clear findings, benchmarks and recommendations. In addition, all nations will receive a report about their academies. These reports of all nations will be integrated in the global FIFA eco-system report.

The supporting phase and incentive programme : From 2021 onwards

Based on the findings of the analysis, a supporting phase will start in which tailored technical support programmes for federations and academies will be rolled-out across all nations that participated in the analysis phase.

Grįžti į