JonasPetraitis
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Valdas Dambrauskas

2018 Lap 27 17:26

Chebryte, davai nuvarom. Aš pats biškį su nugara turiu problemų, bet pasiimsiu sūnų, pabėgios už mane - ne kasdien pasitaiko galimybė pabendrauti su šviesiais žmonėm.

"TRENIRUOTĖ SU VALDU DAMBRAUSKU

Tapti profesionaliais futbolininkais vaikystėje svajoja daugelis, tačiau tai įgyvendinti lemta tik vienetams.

Alternatyvus futbolo aukcionas suteikia galimybę bent vienai treniruotei pabūti profesionalaus futbolininko kailyje ir patirti, ką reiškia vieno geriausių Lietuvos futbolo specialistų Valdo Dambrausko futbolo treniruotė.

Aukciono metu atrinksime 18 dalyvių, pasiūliusių didžiausią kainą už galimybę sudalyvauti tokioje treniruotėje, ir, iš anksto nurodytu laiku, pakviesime patirti tai, apie ką seniai svajojote."


https://www.facebook.com/paramosaukcion ... ater&ifg=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Anbo
Pranešimai: 7736
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Valdas Dambrauskas

2019 Sau 26 23:50

straipsnis apie Valdą Dambrauską rusų kalba :)

Эмигрант из Литвы стал в Англии футбольным тренером, а сейчас побеждает в Прибалтике
https://sportarena.com/football/emigran ... GB3BfLi0d8" onclick="window.open(this.href);return false;

Tobex
Pranešimai: 7528
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Valdas Dambrauskas

2019 Spa 13 19:43

Lygą jau pralaimėta, liko vienas turas, kad tai taptų oficialu.
FS Riga tikriausiai liks antra ir dar spalio pabaigoje žais taurės finale, tai vieną titulą Dambrasukas gali iškovoti.

JonasPetraitis
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Valdas Dambrauskas

2019 Spa 14 09:11

Gal kas žino, ar didelis biudžeto skirtumas nuo laimėtojų?

Respublik
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Valdas Dambrauskas

2019 Lap 28 23:24

Latvių futbolas lenkia lietuviškąjį
https://kauno.diena.lt/naujienos/sporta ... aji-940992

Vilniaus "Žalgirio" komandą treniravęs Valdas Dambrauskas per tris sezonus iškovojo septynis Lietuvos futbolo trofėjus, o šiais metais pridėjo dar vieną – 42-ejų futbolo specialistas kartu su "Rigas FS" komanda triumfavo Latvijos taurės turnyre.

"Svetimoje šalyje iškovoti trofėjų labai sudėtinga. Net ir Lietuvoje lietuviai treneriai negali pasigirti dideliais laimėjimais. Per pastaruosius penkerius metus trofėjus laimėjau tik aš ir Valdas Urbonas. Pergalė Latvijos taurės turnyre man buvo labai svarbi. Nors savimi niekada neabejojau, norėjau įrodyti ir kitiems, kad galiu laimėti ne vien su "Žalgiriu", – sakė V.Dambrauskas.

2017 m. pabaigoje atsisveikinęs su "Žalgiriu" V.Dambrauskas pasuko į Latviją. Pernai jo treniruojama RFS ekipa Latvijos čempionate užėmė trečią vietą ir pasiekė taurės turnyro pusfinalį. Šiais metais ji žengė dar toliau – pirmenybes užbaigė antroje vietoje, o taurės turnyro finale 3:2 po pratęsimo įveikė "Jelgavos" ekipą.

Pasak V.Dambrausko, iki tobulo sezono rezultato trūko tik sėkmingesnio pasirodymo UEFA Europos lygos atrankos varžybose.

"Praeitas sezonas buvo geras, bet ne idealus. RFS klubo prezidentas po paskutinių rungtynių man pasakė, kad mums trūko tik vienos minutės, kad sezoną galėtume vertinti stipriu penketu. Kalbėdamas apie tą minutę jis turėjo galvoje Europos lygos atrankos varžybas. Pirmas rungtynes išvykoje laimėjome 3:2 prieš Liublianos "Olimpia", bet savo aikštėje pralaimėjome 0:2, o lemiamą įvartį praleidome antrą pridėto laiko minutę. Vis dėlto nesėkmė mūsų nesugniuždė ir antroje sezono dalyje mes demonstravome tikrai gerą žaidimą", – konstatavo V.Dambrauskas.

– Koks yra Latvijos klubų futbolas? Ar galima jį palyginti su Lietuvos čempionatu?
– Abiejų šalių futbolas juda panašiomis trajektorijomis. Šiuo metu padėtis po truputį keičiasi ir ne Lietuvos naudai. Manau, kad dabar Latvijoje futbolo situacija yra geresnė. Pirmiausia tai susiję su didesnėmis Latvijos futbolo klubų finansinėmis galimybėmis. Nors klubai viešai neskelbia savo biudžetų, neoficialiai kalbama, kad antrus metus iš eilės čempionų titulą iškovojusi "FC Riga" disponuoja apie 3,5 mln. eurų biudžetu, o RFS biudžetas dvigubai mažesnis. Tačiau būtina pažymėti, kad Latvijoje futbolo klubai negauna jokios tiesioginės finansinės paramos iš savivaldybių ir išgyvena tik privačių rėmėjų lėšomis. Ir tos investicijos tik didėja, tad komandos stiprėja ir konkurencija auga.

Kitas labai svarbus aspektas – futbolo infrastruktūra. Ji Latvijoje daug geresnė nei Lietuvoje. Vilniuje nei "Žalgiris", nei "Riteriai" neturi savo bazės, žaidžia ir treniruojasi LFF stadione, ant dirbtinės dangos. Rygoje šį sezoną buvo trys aukščiausios lygos komandos – "FC Riga", RFS ir "Metta/LU". Visos jos turi savo treniruočių aikštynus su natūralia danga, o rungtyniauja skirtinguose stadionuose: mes žaidžiame "Arkadia" stadione, "FC Riga" – "Skonto" stadione, o "Metta/LU" – "Daugava" stadione. Visi šie stadionai atitinka UEFA varžybų kriterijus. O tokie klubai kaip "Ventspils" ir "Liepaja" infrastruktūros prasme yra pažengę dar toliau – jie turi ir savo treniruočių bazes su dirbtinėmis ir natūraliomis aikštėmis, ir gerus futbolo stadionus. Pas mus kažką panašaus turi tik Marijampolės "Sūduva".

Manau, kad bent jau šiais metais Latvijos čempionato lygis buvo aukštesnis nei Lietuvoje. Aukščiausioje lygoje žaidė 9 komandos ir visos jos buvo konkurencingos. Net ir paskutinę vietą užėmusi Rygos "Metta/LU" nebuvo patrankų mėsa, per 32-ejas rungtynes surinko 26 taškus, du kartus atėmė taškus ir iš mano komandos. Kitąmet Latvijos čempionate dalyvaus 10 komandų, jau turiu kito sezono tvarkaraštį. Žinau, kad pirmas rungtynes kovo 13-ąją žaisime namuose su "Ventspils", žinau, su kuo ir kada užbaigsiu čempionatą. Lietuvoje apie tokią prabangą treneris gali tik svajoti.

– RFS klubas negali pasigirti turtinga istorija, jam vos penkeri metai. Kokios klubo ambicijos, tikslai, infrastruktūra?
– Labai džiaugiuosi, kad galiu dirbti ambicingame ir aukščiausius tikslus keliančiame klube. Kitais metais turime žengti tolyn. Suprantu, kad čempionate įveikti dvigubai didesnį biudžetą turinčius varžovus bus labai sudėtinga, bet mes privalome gerinti savo rezultatus ir iškovoti daugiau pergalių nei šiais metais. Taip pat turime išsaugoti taurę ir geriau pasirodyti Europos lygos atrankos varžybose. Tai ir mano asmeninis, ir visos komandos tikslas.

Kita vertus, man smagu dirbti RFS klube, nes čia yra kalbama ne tik apie sportinius rezultatus, klubas turi ir aiškią ateities viziją. Aš ne tik treniruoju futbolininkus, bet galiu padėti savo idėjomis ir rengiant klubo treniruočių bazės projektą. Man tai buvo labai įdomi ir vertinga patirtis. Numatyta, kad treniruočių bazėje bus trys dirbtinės ir viena natūralios vejos aikštė, treniruoklių salė ir administracijos patalpos, kavinė bei nedidelis viešbutis. Aikštės bus aprūpintos apšvietimu, kad būtų galima treniruotis ir žaisti iki vėlumos.

– Deja, Lietuvos ir Latvijos nacionalinės rinktinės nežiba. Ką manote apie krizės priežastis?
– Vis dėlto latviai turi gerokai daugiau pagrindo optimizmui, nes jų jaunimo rinktinės pastaraisiais metais yra gerokai stipresnės už Lietuvos. Tai parodo ir Baltijos taurių turnyrai, kuriuose 17-mečiai ir 19-mečiai latviai dominuoja. To negalėčiau pasakyti apie Lietuvos jaunimo rinktines. Be to, Latvijos jaunimo rinktinių žaidime galima įžvelgti tam tikrą bendrą braižą, struktūrą, kiekvienoje pozicijoje yra matomi lyderiai, jie nuosekliai auginami, brandinami, kad ilgainiui atitiktų nacionalinės rinktinės lygį. Lietuvos futbole tokio nuoseklumo aš pasigendu.

– Baigiasi Lietuvos futbolo A lygos sezonas. Trečius metus iš eilės triumfavo Marijampolės "Sūduva", antras liko "Žalgiris". Kaip manote, ar kam nors artimiausiu metu pavyks nutraukti "Sūduvos" karaliavimą?
– Manau, kad "Sūduva" šiuo metu yra kito lygio komanda nei visos kitos ir kiekvienais metais ji tik stiprėja. Tai parodo ir sėkmingas "Sūduvos" žaidimas Europos taurių turnyruose. O dėl "Žalgirio" man iki šiol labai skaudu. Mes buvome subūrę labai gerą komandą, iškovojome daugybę titulų ir trofėjų, bet niekas negali amžinai būti viršūnėje. Užteko atsipalaiduoti, patikėti, kad pergalės niekada nesibaigs, ir viskas baigėsi. Linkiu, kad "Sūduva" nekartotų "Žalgirio" klaidų, nesustotų, nes amžinų čempionų nebūna.

Tobex
Pranešimai: 7528
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Valdas Dambrauskas

2019 Lap 30 13:12

Tačiau būtina pažymėti, kad Latvijoje futbolo klubai negauna jokios tiesioginės finansinės paramos iš savivaldybių ir išgyvena tik privačių rėmėjų lėšomis
na čia kaip nori taip gali išvartyt tą sakinį.

jei situacija Lietuvoje ir Latvijoje būtų atvirškčia, treneris galėtų sakyti

Tačiau pažymėtina, kad Latvijoje futbolo klubai yra išlaikomi savivaldybių ir taip yra formuojamas bendruomeniškumo principas, o ne vieno turtingo dėdės komanda finansuojam neaiškiais pinigais.

Tobex
Pranešimai: 7528
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Valdas Dambrauskas

2019 Gru 13 09:48

turi sutartį dar dviem sezonams su RFS

mažins biudžetą, kad aklai nesivaržyt su FCR, tikriausiai jaunais žaidėjais remsis labiau.

Respublik
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Valdas Dambrauskas

2019 Gru 27 22:41

V. Dambrauskas lieka prie RFS vairo, bet komandą paliko E. Girdvainis
https://www.futbolas.lt/naujiena/407368 ... girdvainis

Latvijos vicečempionu tapęs ir šalies taurę iškovojęs Valdas Dambrauskas toliau treniruos Rygos RFS klubą.

42-ejų metų lietuvis prie RFS vairo stovės dar bent sezoną, o jo trenerių štabą papildė latvis Viktors Morozs. Buvęs Latvijos rinktinės saugas nuo 2017 metų vasaros dirbo „Daugavpils“ komandos vyriausiuoju treneriu, tačiau dabar 39-erių metų strategas sutiko tapti V. Dambrausko trenerių štabo dalimi.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 10888
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Valdas Dambrauskas

2020 Sau 21 19:01

V.Dambrauskas dar du sezonus dirbs Rygoje
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 024?copied

Sėkmingai praėjusį sezoną Rygos RFS klubui vadovavęs lietuvis Valdas Dambrauskas Latvijos sostinėje dirbs ir toliau. Antradienį klubas oficialiai pranešė, jog pasirašė su strategu naują dvejų metų sutartį. 2017-ųjų gruodį komandos vairą į savo rankas perėmęs 42-ejų pakruojiškis užpernai iškovojo bronzą, o pernai žengė dar vieną didelį žingsnį į priekį. V.Dambrausko treniruojama komanda iškovojo Latvijos taurę ir pirmą kartą klubo istorijoje pasipuošė „Virsliga“ čempionato sidabro medaliais, į priekį praleidusi tik „Riga“ ekipą.

„Galiu patvirtinti, jog lieku Rygoje ir ateinančiam sezonui. Jau esame tai aptarę su klubo vadovais ir pasiekėme susitarimą. Artimiausiu metu turėtume dar kartą susėsti ir viską įforminti parašais. Tikėtina, kad sutartis bus ilgesnė nei vieneri metai“, – iš karto po praėjusio sezono kalbėjo V.Dambrauskas. Tuomet treneris neslėpė, jog norėtų komandoje išlaikyti dabartinius RFS lyderius bei sustiprinti ekipą dar keliais žaidėjais. „Visa tai nuspręsime artimiausioje ateityje. Man patinka, kuria linkme eina Latvijos futbolas“, – neslėpė strategas.

Prieš išvykdamas į Latviją, V.Dambrauskas trejus metus vadovavo Vilniaus „Žalgiriui“ ir du sykius tapo A lygos čempionu.

geriantis
Pranešimai: 1138
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Valdas Dambrauskas

2020 Vas 24 21:55

Išėjo iš RFS?

Tobex
Pranešimai: 7528
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Valdas Dambrauskas

2020 Vas 24 22:06

įdomus dalykas

šiandiena ryte RFS žaidė draugiškas ir jos pasibaigė 6-4. Trys rungytnių įvarčiai krito per pirmas 10min. du paskutiniai per paskutines 10.
Norėjau rašyt gal Palangos investuotojai į Rygą nuvarė.


Beje ir Goricoje laisva darbo vieta, bet abejoju ar jį kviestų.

mafia7
Pranešimai: 7162
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Valdas Dambrauskas

2020 Vas 24 23:46

Tai, kad spėjama jis į Gorica ir nuvarė :D
Ar nebus tik antras Hearts variantas ? kažkaip nujaučiu, kad ateitį lauks tas pats kaip ir škotų klubo, to labai nelinkiu, bet ar tik taip nenutiks ? pamatysim

JonasPetraitis
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Valdas Dambrauskas

2020 Vas 25 07:32

Nieko sau - liko RFC ant ledo prieš pat sezono pradžią, panašiai kaip Žalgiris pernai po Urbono.
Na gal bent pinigų iš Goricos gavo...

Anbo
Pranešimai: 7736
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Valdas Dambrauskas

2020 Vas 25 08:56

Tikrai blogai kai treneris palieka komandą prieš pat sezoną.

Kalinauskas
Pranešimai: 2106
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Valdas Dambrauskas

2020 Vas 25 15:57

Goricos konferencijoje pristatomas Dambrauskas:-)

Grįžti į