Tobex
Pranešimai: 9117
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Valdas Dambrauskas

2021 Rgp 23 10:36

artėja maximalių išbandymų metas.
pernai metų treneris atleistas po to kai nepateko nei į ČL grupes, nei iš Europos lygos grupės neišėjo.
Tai šiai dienai Dambrauskas dar tame pačiame lygyje, kaip ex treneris, pagal rezultatus.

JonasPetraitis
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Valdas Dambrauskas

2021 Rgp 24 09:32

Taigi, finišo tiesioji.

Stebėtinai ramiai Valdas laikosi per spaudos konferencijas, daro įspūdį:

"We lost convincingly."
"Honestly, I feel no pressure."

Respublik
Pranešimai: 4973
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Valdas Dambrauskas

2021 Rgp 29 00:35

Čempionų lygos durų neatvėręs V.Dambrauskas: „Dėl šio tikslo dirbau visą savo gyvenimą“
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1554698

Valdas Dambrauskas buvo per mažą žingsnį nuo savo didžiausios karjeros pergalės, tačiau laimingos akimirkos dar teks palaukti. Antradienio vakarą lietuvio vadovaujamas Bulgarijos čempionas Razgrado „Ludogorec“ 2:1 namuose pranoko Švedijos stipriausią ekipą „Malmo“, bet į Čempionų lygos grupių etapą žengė būtent jie, nes prieš savaitę namuose buvo nugalėję 2:0.

„Šį kartą viskas buvo kur geriau, Mes jau geriau žinojome savo oponentą, sugebėjome prisitaikyti. Parodėme visai kitą savo veidą, kuris mane nudžiugino kur kas labiau. Buvome labai arti trečiojo įvarčio ir viskas galėjo persikelti į pratęsimą, tačiau pagrindinė mūsų nesėkmės priežastis – pirmas susitikimas. Komandų lygių skirtumas toje dvikovoje buvo pernelyg didelės. Negalėjome atsakyti niekuo. Bendrai, skirtumas tarp komandų nebuvo didelis, bet iš savo klaidų pasimokėme per vėlai“, – po atsakomojo mačo kalbėjo V.Dambrauskas.

44-erių pakruojiškis neslėpė, kad tai yra vienas didžiausių jo karjeros pralaimėjimų.

„Asmeniškai man tai yra didžiulis nusivylimas. Dėl šios akimirkos dirbau labai sunkiai ir ne tik šią savaitę, bet visą savo gyvenimą. Nueiti tokį ilgą kelią ir užkliūti už paskutinio barjero niekada nėra lengva. Panašią patirtį jau turėjau keletą kartų, dabar tai vėl nutiko. Visgi svarbiausia yra pasimokyti iš tokių klaidų. Mano galva, pergalės ir pralaimėjimai yra neatsiejama futbolo dalis. Pralaimėjimai veda į sėkmę. Rytoj turėsime laisvą dieną, tačiau nuo ketvirtadienio dirbsime dar sunkiau, kad kitą sezoną vėl būtume toje pačioje vietoje ir galbūt pasiektume savo tikslą“, – kalbėjo lietuvis.

V.Dambrauskas tapo pirmuoju Lietuvos treneriu, kurio vadovaujamas klubas žais UEFA Europos lygos grupių turnyre.

Paklaustas, kokių oponentų norėtų, specialistas šypsojosi.

„Norėtųsi stiprių ir gerų varžovų, nes tik žaisdamas su tokiais tu gali tobulėti ir eiti į priekį. Mūsų tikslas yra Čempionų lyga, žaisti su geriausiais iš geriausių. Taigi jei galėčiau rinktis varžovus, rinkčiau pačias stipriausias komandas. Ir mano žaidėjai darytų tą patį“, – buvo įsitikinęs treneris.

Kalinauskas
Pranešimai: 2543
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Valdas Dambrauskas

2021 Rgs 15 11:45

Treneris susirgo korona
COVID-19 sugadino šventinį planą: Europos lygoje turėjęs debiutuoti V. Dambrauskas užsikrėtė koronavirusu Treneris buvo pasiskiepijęs

Bulgarijos Razgrado „Ludogorec“ klubą treniruojantis 44-erių Valdas Dambrauskas šiemet prasibrovė į UEFA Europos lygą. Ketvirtadienį debiutuot turėjęs treneris į Daniją neišvyko.
Lietuvio treniruojamas „Ludogorec“ klubas išvykoje susitiks su Danijos vicečempionais, „Midtjylland“ klubu. Tačiau trečiadienio rytą V.Dambrauskas pasijuto prastai. Lietuvis iškart buvo testuotas dėl COVID-19, o testo rezultatas po kiek laiko pasirodė teigiamas. Klubo vykdomasis direktorius Angelas Petričevas pranešė, kad komandai Danijoje veikiausiai vadovaus trenerio asistentas Stanislavas Genčevas. „Darysime viską, kad jis būtų arti komandos, nors ir internetu. Jis ir jo padėjėjai gerai supranta vienas kitą, tad turėtų su šiuo iššūkiu susidoroti. Stanislavas Genčevas taip pat turi vyriausiojo trenerio patirties“, – apie situaciją kalbėjo A.Petričevas. SUŽINOKITE DAUGIAU Lietuva turės pirmą kartą trenerį UEFA Europos lygoje – V. Dambrauskui ir „Ludogorec“ nepavyko prasibrauti į Čempionų lygą V. Dambrauskas sužinojo varžovus UEFA Europos lygoje Vykdomasis direktorius taip pranešė, kad treneris iš Lietuvos buvo pasiskiepijęs nuo koronaviruso: Darome prielaidą, kad tai nėra koronavirusas, nes treneris buvo skiepytas. Tačiau jei testas bus teigiamas, turėsime verstis be jo“. Koronavirusas sugadino jau antrą Lietuvos trenerių svarbų debiutą. Rugsėjo 2-ąją prie Lietuvos rinktinės vairo turėjo pasaulio čempionato atrankoje turėjo debiutuoti Valdas Ivanauskas, tačiau dieną prieš rungtynes trenerio COVID-19 testas buvo teigiamas.
https://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/ ... 9-20755520

Grįžti į