...

VII (7) turas:

2013 Bal 10 16:06

2013-04-13 14:00
Ekranas - : - Atlantas

2013-04-13 18:00
Dainava - : - Šiauliai

2013-04-14 16:00
Kruoja - : - Žalgiris

2013-04-14 18:00
Banga - Sūduva
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2013 kartus.

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 10 16:08

FK Atlantas (Oficialus)

Į Panevėžį "Atlantas" išvyks pagal naują tradiciją - iš vakaro.
Neatmetama galimybė, kad penktadienį futbolininkai aplankys garsųjį šio miesto - Juozo Miltinio teatro premjerinį spektaklį. O šeštadienį rytą surengs lengvą treniruotę.

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 11 12:09

T. Kančelskis: "Prieš "Dainavą" kovosime tik dėl pergalės".
http://www.fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_13367" onclick="window.open(this.href);return false;

Šį šeštadienį FC "Šiauliai" išvyksta į Kauną, kur 18:00 nacionalinės futbolo akademijos stadione suskaus su Alytaus "Dainavos" futbolininkais. Tai bus jau VII "SMScredit.lt A lygos" turas. Ne paslaptis jog "Dainavos" strategas Gediminas Jarmalavičius pernai dirigavo "Šiaulių" žaidimui, tad laukia įdomi dviejų, pernai kolegomis buvusių, trenerių akistata.

Paskutinėse rungtynėse "Dainavai" teko vienintelį pralaimėjimą nuo "Šiaulių" patyrusi Klaipėdos "Atlanto" ekipa. Uostamiesčio futbolininkai nepasigailėjo Dzūkų ir vedini Evaldo Raziulio sutriuškino savo varžovus rezultatu 6-1. Pastaruoju metu "Dainava" nedemonstruoja geriausios sportinės formos ir yra patyrusi jau keturis pralaimėjimus iš eilės. Vieninteliai Alytaus klubo taškai buvo iškovoti dar antrajame ture prieš taip pat buksuojančią Gargždų "Bangos" ekipą įveikus juos rezultatu 3-0.

"Šiaulių" vyr. trenerio Tomo Kančelskio komentaras prieš rungtynes su Alytaus "Dainava":

"Manau, kad "Dainava" skaudžiai pralošusi "Atlantui" padarys išvadas ir antrų tokių rungtynių iš eilės nebus. Dėl to mum bus tik sunkiau. Tačiau mes į Kauną važiuosime kovoti tik dėl pergalės. Svarbiausia yra nuteikti komandą rungtynėms, motyvuoti kovai kiekviename epizode ir kovoti dėl pergalės. Praeitose rungtynėse jaunieji žaidėjai gavo šansą ir jei jie toliau vykdys mano nurodymus per treniruotes bei rungtynes, manau bus galima ir toliau jais pasitikėti". - kalbėjo "Šiaulių"vyr. treneris Tomas Kančelskis.

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 11 12:10

"Dainavos" strategas Gediminas Jarmalavičius nelinkęs pasiduoti be kovos:

"Visi mūsų pralaimėjimai jau istorija, ruošiamės artėjančiomis rungtynėmis su "Šiauliais" ir galvojame tik į priekį. Aišku nedžiugina treniruočių sąlygos, bei tai jog namų rungtynes žaidžiame išvykoje (aut. past. Kauno NFA stadionas). "Šiaulai" šiemet jauna ir ambicinga komanda bei turi jau dvi pergales iš eilės, tad manau jų tikslas bus iškovoti ir trečiąją. Mūsų tikslas išsikrapštyti iš tos duobės į kurią esame pakliuvę. Laukia nelengva kova, padėtį dar labiau apsunkina ir pora netekčių. Rungtyniauti negalės M.Strauka ir M.Atmanavičius, o tai mums yra didelis galvos skausmas" - kalbėjo "Dainavos" strategas Gediminas Jarmalavičius.

Paklaustas ar bus papildoma motyvacija prieš buvusį savo klubą treneris atsakė:

"Visada malonu pasimatyti su buvusiais bendražygiais. Mane su "Šiauliais" sieja tik patys geriausi ir šilčiausi atsiminimai. Visgi aikštelėje sentimentų neiškosime ir kiekviena komanda stengsis vykdyti savo išsikeltus uždavinius bei sieks iškovoti pergalę".

Savo ruožtu FC "Šiauliai" VI ture šventė antrąją pergalę iš eilės. Pirmas rungtynes namie žaidę šiauliečiai rezultatu 4-2 palaužė Tauragės Tauro" pasipriešinimą. Po šios pergalės "Šiauliai" pasivijo Marijampolės "Sūduvos" futbolininkus ir su aštuoniais taškais dalinasi 5-6 vietas turnyrinėje lentelėje.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 11 12:27

FK Atlantas (Oficialus)

Į Panevėžį "Atlantas" išvyks pagal naują tradiciją - iš vakaro.
Neatmetama galimybė, kad penktadienį futbolininkai aplankys garsųjį šio miesto - Juozo Miltinio teatro premjerinį spektaklį. O šeštadienį rytą surengs lengvą treniruotę.
Sarsanija čia gal teatro gerbėjas... Futbolistus vesti į teatrą sakyčiau rizikinga. Jeigu dar kokia tragedija su paranojiškai rėkiančiais aktoriais, tai žiūrėk ir psichologiškai traumuos kokį silpnesnių nervų žaidėją. Iš kitos pusės, gal praeis įprotis rungtynių metu savo šukuoseną prižiūrėti.Čia jau Atlanto administracija aukštai šoka. LT futbolo kultūrinį lygį kelia... Žaliai baltus kiek pamenu į pigiai lėkštus filmus pastoviai tempdavo, paskui visi išsiviepę fotografuodavosi ir aiškindavo ten kokį gerą filmą pažiūrėjo.

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 11 15:48

2013 m. "SMSCredit.lt A lygos" čempionato VII turo anonsas

Balandžio mėn. 13 d. (šeštadienis)
26) 14:00, Panevėžio FA stadionas
Ekranas (Panevėžys) - Atlantas (Klaipėda) - tiesiogiai per LRT televiziją

25) 18:00, Kauno NFA stadionas
Dainava (Alytus) - Šiauliai (Šiauliai)

Balandžio mėn. 14 d. (sekmadienis)
27) 16:00, Panevėžio FA stadionas
Kruoja (Pakruojis) - VMFD Žalgiris (Vilnius)

28) 18:00, Gargždų m. stadionas
Banga (Gargždai) - Sūduva (Marijampolė)

Visų rungtynių transliacija - tiesiogiai http://www.Futbolo.TV" onclick="window.open(this.href);return false;

Lorencas

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 10:29

VII turas: “Ekranas” klupti nebegali
http://penalty.lt/vii-turas-ekranas-klupti-nebegali/" onclick="window.open(this.href);return false;


A lygos turnyro lentelės viršūnėje – tikra mėsmalė. Turnyre pirmauja net trys kubai, surinkę po 12 taškų, nuo jų vos 2 taškais atsilieka čempionų titulą ginantis Panevėžio “Ekranas”.

Savaitgalį vyksiantis pirmenybių 7-asis turas žada labai įdomias kovas, nes tarpusavyje kausis pirmojo ketverto komandos. Abu intriguojantys mūšiai vyks Panevėžyje.

“Ekranas” – “Atlantas”

Šeštadienis, 14.00

Panevėžio FA stadionas


Čempionų titulą visuomet lengviau iškovoti, nei apginti. Šią klasikinę klišę “Ekrano” klubas pastaruosius ketverius metus sėkmingai neigė, bet šiemet jau galėjo įsitikinti, kad iškovoti dar vieną titulą bus be galo sunku. Panevėžiečių treneriui Valdui Urbonui problemų per akis. Pagrindiniu puolėju buvęs Arsenijus Buinickis prarado sportinę formą, Artūras Rimkevičius taip pt toli nuo savo geriausios formos, o gynyba braška per visas siūles. Lyg to būtų maža, pusmečiui iš rikiuotės iškrito vienas pagrindinių “Ekrano” žaidėjų atraminis saugas Aurimas Kučys. Dvikovos su “Žalgiriu” pabaigoje jo vietą užėmė Fernando de Abreu, bet tai nereiškia, kad jam bus patikėtas svarbus vaidmuo aikštės centre. “Ekranui” pats laikas laimėti, nes dar vieno kluptelėjimo atveju čempionams teks ilgokai vytis lyderius.

Po pernykščių problemų “Atlantas” tuo metu mėgaujasi futbolu. Nebe pirmą kartą komanda į išvykos rungtynes išvyko iš vakaro, o greta futbolo atsirado vietos ir kultūrinei programai – klaipėdiečiai penktadienį ketino aplankyti Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą. Šioms rungtynėms į “Atlanto” paraišką nepateko puolėjas Valdas Trakys. Bet tai anokia problema – Evaldas Razulis jau prakalbo apie galimybę šturmuoti Artūro Rimkevičiaus rekordą. Įdomią dvikovą turėtų transliuoti LRT televizija.

“Dainava” – “Šiauliai”

Šeštadienis, 18.00

Kauno NFA aikštė


Kol sniegas tirpsta nenorom, dar vienos dzūkų rungtynės Kaune. “Dainavos” treneris Gedeminas Jarmalavičius optimistiškai tvirtino, kad nesėkmių serija jau yra istorija. Paguodos ir palaikymo jo auklėtiniams reikia – alytiškiai paskutiniame ture buvo 1:6 pažeminti “Atlanto” ir gali guostis nebent reto grožio Martyno Biržinio įvarčiu, į kurį atkreipė dėmesį ir Europos gražiausių įvarčių klipų kūrėjai. Paskutiniu metu “Dainavos” gynyba priminė kortų namelio statymą siaučiant audrai – per tris turus praleista 13 įvarčių. Antra vertus, G.Jarmalavičius treniravo “Šiaulius” praėjusiais metais, todėl galima neabejoti, kad išmano šios komandos silpnąsias vietas. Šiauliečiai prie komandos prisijungus Georgijui Alaverdašviliui nugalėjo “Atlantą” ir “Taurą”, per šiuos du susitikimus įmušdami net 7 įvarčius. Todėl natūralu, kad Kaune sieks tik pergalės. Tiesa, gynyba Tomas Kančelskis taip pat turėtų susirūpinti.

“Kruoja” – “Žalgiris”

Sekmadienis, 16.00

Panevėžio FA stadionas


Pakruojo “Kruojos” klubas yra tikras lietuviško futbolo fenomenas. Legionieriai, pasak trenerio Aido Dambrausko, išsibėgiojo it pelės iš skęstančio laivo, vietiniai žaidėjai stabiliai negauna algų, tačiau šluoja vieną varžovą po kito. Trečiadienį blykstelėjo vartininkas iš Latvijos Maris Eltermanis, pademonstravęs keistą ritualinį šokį ant vartų linijos ir privertęs “Sūduvos” lyderį Rafaelį Ledesmą kapituliuoti mušant 11 m baudinį. Savo namų darbų turi ir “Žalgiris” – trečiadienį vidurio gynėjas Luka Peričius šokiravo “Ekrano” gynėjus pats pradėjęs greitą ataką ir pats ją užbaigęs tiksliu smūgiu.

“Kruoja” vilniečiams yra vienas neparankiausių varžovų. Tą kalbą ir patys “Žalgirio” futbolininkai, tą byloja ir faktai. Pernai “Žalgiris” vienas rungtynes “Kruojai” pralaimėjo, o likusiose trejose švęsdavo pergales vos vieno įvarčio skirtumu. Motyvacijos nė vienai komandai nestigs – jei šeštadienį “Atlantas” neiškovotų pergalės Panevėžyje, šiose rungtynėse nugalėjusi komanda taptu vienvalde A lygos lydere.

“Banga” – “Sūduva”

Sekmadienis, 18.00

Gargždų stadionas


Gargždų “Banga” sezono pradžioje kaip reikiant užbangavo. Trys pralaimėjimai iš eilės, blankus žaidimas ir treneris Vaidas Žutautas padėjo ant stalo atsistatydinimo pareiškimą. Specialistai mano, kad tai buvo skubotas žingsnis. Juk dar tik sezono pradžia, sunkiai gargždiškiai įsivažiavo ir pernai. Panašios nuomonės laikėsi ir “Bangos” vadovai. Bet V.Žutautas pademonstravo žemaitišką charakterį ir buvo neperkalbamas. Kol kas jį pavaduos dublerių treneris Stasys Vyšniauskas. Trenerio kaita komandai kartais tampa naudingu sukrėtimu, bet tikriausiai ne tais atvejais, kai kapitonas laivą palieka pats.

“Sūduva” savaitės viduryje namie suklupo žaisdama su “Kruoja”. Nors dar atsirado tokių, kurie šį rezultatą pavadino netikėtu, tačiau net Marijampolės komandos gerbėjai suvokia, kad šiemet jų klubas nebėra tarp favoritų. Tokia “Sūduva” veikiausiai bus visą sezoną – pasižymės atkakliomis kovomis su lyderiais ir ne vieną kartą iš jų atims taškų, tačiau kiekvieną kartą vargs su turnyro vidutiniokais ir kovoje dėl kiekvienos pergalės privalės atiduoti visas jėgas.

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 10:37

Evaldas Razulis jau prakalbo apie galimybę šturmuoti Artūro Rimkevičiaus rekordą.
Šturmen grupen fiūreris Razulis muša dažniausiai galva, o Arcė šiais metais sėkmingai piarinasi... :mrgreen: Gins mat čempiono titulą, kurio jis neiškovojo. :mrgreen:

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 10:43

FK Atlantas (Oficialus)

Šiuo metu "Atlantas" jau rieda Panevėžio link.

Autobuse 18 futbolininkų, kurie dalyvaus, arba bent bus protokole, šeštadienio mače su "Ekranu":
vartininkai Mantas Galdikas ir Michailas Komarovas, įvairių pozicijų žaidėjai Markas Beneta, Kazimieras Gnedojus, Donatas Kazlauskas, Marius Kazlauskas, Andrius Jokšas, Donatas Navikas, Andrius Bartkus, Marius Papšys, Andrius Urbšys, Evaldas Razulis, Žilvinas Kymantas, Antonas Alajevas, Zigmantas Jesipovas, Gediminas Kruša, Karolis Laukžemis ir po pertraukos į 18-tuką patekęs Gerardas Žukauskas.

Namie liko Valdas Trakys ir Artiomas Jerošenko.

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 14:25

Rungtynės Ekranas - Atlantas nuo 14 val. tiesiogiai per LRT televiziją arba internetu Futbolo.tv. Kas šiandien laimės?

Kadangi ir Smiltys, ir wsx už EKRANĄ ( :shock: :o ), tai jau aišku, kad EKRANAS laimės...
bent minimalia persvara... ir kaip klaipėdiečiai gali stayti prieš savus??? :roll:

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 14:59

po pirmojo kėlinio:
Ekranas 0 : 1 Atlantas


Įdomiausia, kad Razulis gražiai kojytėmis sudirbo, apipi**** visus tulpinių gynėjus ir pelnė įvartį.

teisėjauja Slyva, tai gal nedarys cirkų??? tfu-tfu-tfu... :twisted:

Smiltys
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2012 Lie 28 19:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 15:01

po pirmojo kėlinio:
Ekranas 0 : 1 Atlantas


Įdomiausia, kad Razulis gražiai kojytėmis sudirbo, apipi**** visus tulpinių gynėjus ir pelnė įvrtį.

teisėjauja Slyva, tai gal nedarys cirkų??? tfu-tfu-tfu... :twisted:
Visada laikiau Razuli mediniu ir jis ne kiek nepasikeite po to reido, nes Ekrano gynejai ant tiek "flegmos" ir nemastantys, tad taip ir isejo... Atlantas ziaidzia kaip visada, o stai Ekranas vis silpniau ir silpniau, nors tai ir nekeista.

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 15:02

7 turas: bandymas nutraukti nesėkmių seriją
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... 930-7turas" onclick="window.open(this.href);return false;

Sekmadienį 18 valandą Gargždų miesto stadione "Banga" išbandys jėgas su Marijampolės "Sūduva".

Varžovas. Prieš 2013 metų sezoną "Sūduva" patyrė jai nebūdingo masto pokyčius - komandoje neliko iškart net keletos patyrusių žaidėjų. Į kitus klubus persikėlė V.Slavickas, P.Lukšys, A.Urbšys, R.Beniušis, V.Borovskij, T.Eliošius, S.Loginov. Tiesa, ekipos lyderį ir rezultatyviausią žaidėją brazilą R.Ledesmą marijampoliečiai savo gretose išlaikė. Iš "Sūduvą" papildžiusių naujokų bene labiausiai patyręs yra praėjusiame sezone "Atlante" žaidęs Petar Basič.
2013 metu sezoną "Sūduva" pradėjo pralaimėjimu "Atlantui" (0:1) ir lygiosiomis su "Šiauliais" (0:0). Vėliau marijampoliečiai turėjo sėkmingą trejų rungtynių atkarpą - 6:1 sutriuškino "Taurą", 4:0 - "Dainavą" ir paskutinėmis minutėmis išleido pergalę dvikovoje su "Ekranu" (2:2). "Sūduvos" nuotaiką sugadino trečiadienį patirta nesekmė savo aikštėje - marijampoliečiai 0:1 nusileido ne pačius geriausius laikus išgyvenančiai "Kruojai".

Tarpusavio dvikovose 2012 metais "Banga" tris kartus nusileido "Sūduvai", vieną kartą užfiksuotos lygiosios. Ypač apmaudus buvo pirmasis pralaimėjimas balandžio 14 dieną Gargžduose. "Banga" didžiąją rungtynių dalį žaidė prieš dešimt varžovų, tačiau nesugebėjo išnaudoti puikių progų. Tuo tarpu marijampoliečiai mūsų klaidomis pasinaudojo ir įmušę vieną įvartį išsivežė namo tris taškus. Birželio 19 dieną į Marijampolę gargždiškiai nuvyko gerokai "nukraujavę" - dėl traumų ir diskvalifikacijų "Bangai" teko verstis be trijų gynėjų, tad marijampoliečiai gana greitai išsiveržė į priekį. Visgi mūsų komanda neketino lengvai pasiduoti - antrajame kėlinyje išlygino rezultatą ir turėjo galimybių šeimininkams dar labiau sugadinti nuotaiką, tačiau padarė dvi klaidas gynyboje ir pergalę šventė "Sūduva". Trečiojoje dvikovoje, rugpjūčio 17 dieną vykusioje Gargžduose, "Bangai" pagaliau pavyko pristabdyti "Sūduvą" - susitikimas baigėsi be įvarčių. Paskutiniame susitikime spalio 21 dieną Marijampolėje "Banga", tausodama pagrindinės sudėties žaidėjus Taurės rungtynėms, prieš varžovus vėl išbėgo ne pačios stipriausios sudėties. Marijampoliečiai be didesnių problemų šventė pergalę 3:0.

"Bangos" nuostoliai. Dėl traumų sekmadienio rungtynėse į aikštę tikrai neišbėgs M.Bitinas ir E.Grigaitis. Taip pat kurį laiką "Bangos" gretose nematysime puolėjo A.Marcinkevičiaus, kurį klubas paskolino I lygoje rungtyniaujančiai "Palangai".

...

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 15:03

Visada laikiau Razuli mediniu ir jis ne kiek nepasikeite po to reido, nes Ekrano gynejai ant tiek "flegmos" ir nemastantys, tad taip ir isejo... Atlantas ziaidzia kaip visada, o stai Ekranas vis silpniau ir silpniau, nors tai ir nekeista.
Virpstas... ir vėl Razulis. 8-) besmegeniams riestainis :mrgreen:

Smiltys
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2012 Lie 28 19:32
Palaikoma komanda: FK Atlantas

Re: VII (7) turas:

2013 Bal 13 15:14

Musu CHAMPIONS LEAGUE klubas 2 is 3 kartu vidutiniskai nesugeba pereiti vidurio, t.y. gynejai nesugeba susipasuot su saugais. Idomu, kiek prasileistu nuo techniskesnes ir greitesnes komandos nei Atlantas?

Grįžti į