...

Vilniaus futbolas:

2014 Rgs 08 11:47

Navigatoriai - Aqua 1 : 5 Prelegentai

(Santrauka)
http://www.youtube.com/watch?v=eJuV1Tiprr0#t=10" onclick="window.open(this.href);return false;


...

Vilniaus futbolas:

2014 Rgs 08 11:51

Ozas 1 : 2 TAIP
(Santrauka)
http://www.youtube.com/watch?v=3EpNOl_vqcY" onclick="window.open(this.href);return false;


...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Rgs 08 15:01

VRFS III lyga 17 turas: Ką mums žada rudenėlis? (papildyta) Visos
2014-09-06 http://www.vilniausfutbolas.lt/naujiena ... ldyta/3621" onclick="window.open(this.href);return false;

Rudenėlį pasitinkame jau šeštadienį Ukmergėje, kur vietos futblininkai susitiks su „Naujaisiais Verkiais“. Visos kitos linksmybės jau vyks sekmadienį. Kiek neįprastai be jokių perkėlimų į kitą savaitę. Jeigu žvelgiant į patį rudenį, tai intrigų lieka nebe tiek ir daug. Žinoma, ruduo – viščiukų skaičiavimo metas ir jau lapkričio mėnesį žinosime visus atsakymus į klausimus. Taigi, jau anksčiau minėjome, kad dėl bronzos darosi labai įdomu, tačiau vis tik dar neskubėtumėm ir sidabro dovanoti „Vilčiai“. Juolab jeigu „Aktas“ įvykdys bent minimum mūsų iškeltą prognozę.

FKK Spartakas - Naujieji Verkiai
Rugsėjo 6 d., 14:00 val., Ukmergės centrinis stadionas.

Atėjo revanšo metas? Gal ir taip, bet nebučiau taip smarkiai užtikrintas, kad po pralaimėjimo išvykoje rezultatu 1:0 „Spartakas“ dabar bus puikiai pasiruošęs kąsti atgal savo varžovams. Taip, tuometinės „Spartako“ komandos lyginti su dabartine negalima vien dėl iš esmės sustiprėjusios sudėties ir brandesnio tarpusavio susižaidimo, tačiau lygiai taip pat abejonių kelia ir du paskutiniai vangūs mačai atakavimo atžvilgiu. Nulinės lygiosios su „TEC“ ir niekaip nesurastas kelias prie „Prelegentų“ vartų paskutiniame ture, kai buvo nusileista net 4:0.

O turint omenyje tai, kad „Verkiai“ pastoviai įsipainioja į smarkiai rezultatyvias rungtynes, byloja, jog vargo įmušti savo varžovams jie per daug nemato. Ypač tuomet, kai surenkama bent dalis pagrindinių jaunų žaidėjų. Kad svečiams pavyks pasižymėti, galima beveik neabejoti, o ar „Spartakas“ sugebės savo užklimpusios puolimo mašinos ratus išvežti vėl ant tvirtesnės kelio dangos, kai tam smarkiai priešinsis jau ne kartą savo gynybinius sugebėjimus įrodę „Verkiai“ – didis klausimas.

Prognozė. Be abejo, „Spartako“ kovingumu galima neabejoti šiame mače – bus daug kietos, nuožmios ir gana dinamiškos kovos, tačiau drįsčiau spėti, kad atvykėliai smarkiai nenusileis savo varžovams. Nors „Spartakas“ ir dominuos bei surengs tikrai daugiau progų pasižymėti, tačiau rungtynės baigsis lygiosiomis – 2:2.

Salininkai - TEC
Rugsėjo 7 d., 14:00 val., Dilgynės stadionas.

Ir vėl grįžtame į Dilgynę. Po praėjusio puikaus turo mače su „Krušos“ vienuolike „Salininkai“ priims kur kas labiau gynybinį futbolą demonstruojančią ekipą. Ir nors „Salininkai“ šiuo metu išgyvena šiokį tokį sudėties nuosmukį, kai į varžybas dėl įvairiausių priežasčių vis negali susirinkti optimali sudėtis, vis tik jau kelintas varžybas iš eilės komanda sužaidžia neįprastai užtikrintai ir kovingai. Ir turbūt didžiausia ir svarbiausia to priežastis – žaidėjų pasiaukojimas. Net ir žinodami, kad vartuose stovii aikštės žaidėjas ar gynybos linija yra užpildyta saugais ar puolėjais, o puolimo grandyje išsitraumavę keli pagrindiniai sudėties žaidėjai, ši ekipa vis tiek sugeba mobilizuotis taip, kad iš turimų žaidėjų ir išteklių būtų pasiektas geriausias įmanomas rezultatas. Tai, aišku nemaža dalimi ir trenerio nuopelnas, kuris sugeba surasti kiekvienam žaidėjui tomis sąlygomis geriausią ir efektyviausią poziciją.

Lyg ir visi ženklai rodo, kad „TEC“ turėtų būti nesunkiai suvalgyti šiame mače, bet iškart beveik galiu garantuoti, kad kova bus atkakli. Vien tas faktas, kad lygoje „TEC“ laimėjo 3 mačus iš paskutinių 4 ir 1 sužaidė lygiosiomis, aiškiai pasako apie komandos puikią sportinę formą. Gintis bei kontratakuoti jie tikrai moka, tad tuo greičiausiai ir parems savo žaidimą šiame mače. Nors Dilgynėje turbūt ne kontratakomis žaisti nelabai ir įmanoma, tad didelės išminties ir gilių įžvalgų tokiai taktikai numatyti nereikia. Be to, faktas ir tas, kad „Salininkai“ jau buvo įveikti pirmajame rate rezultatu 3:1, tad tai bus tik dar vienas papildomas įnašas į pasitikėjimo savo jėgomis kraitį.

Prognozė. „Salininkai“ tradiciškai su gynybinėmis komandomis turi žymiai daugiau vargo, tad paplušėti teks ir dabar. „TEC“ ramiai ginsis ir lauks savo momento, tad pamatysime greičiausiai nelabai rezultatyvias rungtynes. Labiausiai būčiau linkęs prie nerezultatyvių lygiųjų 1:1, tačiau galbūt vėl sugrįžęs į savo optimaliuą sportinę formą G. Skrockas iššaus ir ištemps „Salininkus“ už ausų į pergalę – 2:1.

Aktas - Viltis
Rugsėjo 7 d., 17:00 val., Nemenčinės stadionas.

Tradiciškai žvelgiant į „Akto“ rungtynes iškyla tiek klausimų, kad į juos atsakymų rasti ne visada išeina net ir po varžybų. Pirmose rungtynėse „Aktas“ tradiciškai neišnaudojo galybės susikurtų progų, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo standartinis šios ekipos pasirodymas, tad „geniukai“ ilgam įkrito į duobę. Net ir dabar galutinai iš jos neišlipo, tad kartas nuo karto jie vis priversti dėbčioti sau už nugaros ir skaičiuotis taškus, kurie leistų jiems jaustis saugiai ir užtikrintai III lygoje. Pirmojo rato pabaigą „Aktas“ sužaidė pavyzdingai gerai, tačiau su rato pradžia jiems vis nenuskyla. Du pralaimėjimai iš karto antrajame rate ir po jų sekusios dvi svarbios pergalės lyg ir byloja, kad komanda greičiau išlipo iš duobės negu pirmajame rate, tačiau viskas turėtų geriausiai paaiškėti, manau, po šio susitikimo su „Viltimi“.

Svečiai atvyksta po tikria ne pačio geriausio periodo, per kurį buvo pralaimėta tiek „Fakyrams“, tiek „TAIP“, o ir taktiškai ekipa buvo gerokai išsiblaškiusi paskutiniame ture su „Ozu“, tačiau vis tik žaidybiniu atžvilgiu ir žaidėjų individualūs veiksmai rodė, kad įgūdžiai tikrai niekur neišgaravo. Taktiškai susiderinti dar tikrai reikės, bet nuvertinti jų „Aktui“ tikrai nederėtų. Natūralios dangos aikštė ir tolima išvyka į svetimą stadioną, aišku, bus šeimininkų pusėje, tačiau tai taip pat bus viena paskutinių progų ir „Vilčiai“ įrodyti, kad ekipa sugeba žaisti visokiomis sąlygomis. Tad maksimalaus susikaupimo svečiai taip pat nestokos.

Prognozė. Abi komandos mėgsta žaisti su kamuoliu ir ne kartą yra įrodžiusios, jog moka tą daryti. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad bus atvirai šaudoma į vartus ir bus įvarčių liūtis. Netgi labiau būčiau linkęs manyti, kad komandos žais pakankamai atsargiai ir rungtynių baigtį nulems vienas ar du įvarčiai. „Aktas“ per geros sportinės formos, kad pralaimėtų, tačiau „Viltis“ taip pat per daug prarado per tuos kelis mačus, kad galėtų žiūrėti į šį mačą pro pirštus. Vienintelis variantas – lygiosios 1:1.

Ozas - TAIP
Rugsėjo 7 d., 17:00 val., Panerio stadionas.

Pirmasis šių ekipų tarpusavio susitikimas baigėsi gana net ir netikėtu rezultatu – tik 2:1 tuomet pergalę iškovojo lygos lyderiai. O ir tas pergalingas įvartis buvo įmuštas tik pačioje rungtynių pabaigoje, tad lyg ir galima būtų nekaltai manyti, kad namuose „Ozas“ parodys dar aštresnius dantis. Deja, ne viskas taip paprasta. Ir ypač ten, kur žaidžia „TAIP“. Net ir visiškai nesvarbiose rungtynėse „TAIP“ tiesiog negali nustoti daužyti savo varžovų paprasčiausiai dėl to, kad lygių skirtumas yra pernelyg didelis. Net ir žaisdami viena koja „TAIP“ sugeba žaisti pakankamai darniai ir komandiškai, organizuotai ginasi ir praktiškai kiekvienas žaidėjas žino savo vietą aikštelėje ir užduotis, kurias privalo išpildyti.

„Ozas“ tuo tarpu praėjusiame ture taip pat gana teigiamai nustebino rungtynėse su „Viltimi“ – nors ir sudėtis gerokai nukraujavusi lyginant su pirmu ratu, tačiau ugnelės žaidėjų akyse buvo pakankamai, o pastangų įdėjo visi tikrai net kartais viršydami savo galimybes. Vis tik aštrumo puolime „oranžiniesiems“ aiškiai stinga, tad pralaužti tvirtąją „TAIP“ gynybą bus labai didelis iššūkis jiems. Kita vertus, natūralios dangos aikštė, galima sakyti, bus aiškus „Ozo“ sąjungininkas, tad bent jau vieną kėlinį šeimininkai, manau, bus tikrai pajėgūs atsilaikyti ar net prikurti bėdų „TAIP“ vienuolikei.

Prognozė. Vieno kėlinio bus tikrai per mažai, o apsipratę su savo varžovų žaidimu bei aikštės subtilybėmis „TAIP“ perims iniciatyvą visiškai ir antroje rungtynių pusėje įrodys, kas čia lygos šeimininkas – 0:3.

Fakyrai - Užupis
Rugsėjo 7 d., 17:00 val., VPU stadionas.

Rungtynės, kur atrodytų lyg ir viskas aišku. Susitinka nominali trečia komanda su paskutine praradusia jau bet kokias viltis net išlikti lygoje. Na, žinoma teorinių nepraradusi, bet veikiausiai ir jie patys jau vargiai betiki, jog kažkas 2014 metų sezone gali gautis.\

„Fakyrai“ praėjusį turą bendru jų ir varžovų sutarimu nusikėlė į lapkričio mėnesį ir tą mačą sužais jau kai visa III lyga bus pasibaigus ir abi ekipos iš anksto žinos taškų būtinumą. „TAIP“ jau vargu ar reikės taškų, nes jie jau dabar jų turi ženkliai daugiau už visus, bet „Fakyrams“ tas mačas gali tapti mirtinu. Kaip ten bebūtų, dabar reikia susitvarkyti reikalus su užupiečiais. Jeigu mačas vyktų lygioj tarsi naujai asfaltuotas kelias aikštelėj, be jokios abejonės šeimininkai sudorotų tarsi šviežią žuvį priešininką. Dabar gi VPU stadiono danga nėra toli gražu tobula, tad gali tekti pavargti ir prieš tokio kalibro varžovą kaip „Užupis“.

Pirmajame rate šios poros akistata baigėsi sensacingomis lygiosiomis, kur „Fakyrai“ prarado labai svarbius taškus. Dabar visi suprantame, kad pastarieji nežmoniškai trokš revanšo, nes ir taškų svarba didžiulė ir sportinis principas teigia, jog su paskutine lygos komanda 1 taško per du mačus toli gražu neužteks.

Prognozė. „Fakyrai“ tikrai padarė išvadas po pirmojo rato tarpusavio dvikovos ir dabar neleis užupiečiams nė pagalvoti apie taškus. Daug kietos kovos, daug ilgų perdavimų į baudos aikštelę, bet vis tik užtikrinta šeimininkų pergalė 3:0.

Kruša-Basica - Olimpija
Rugsėjo 7 d., 17:30 val., Naujosios Vilnios stadionas.

Lentelės kaimynų dvikova, kurioje spręsis dviejų ekipų likimas. Laimėjęs kolektyvas turės gan neblogus šansus iš naujo pasvajoti apie medalius, pralaimėjęs tas svajones vienu žingsneliu atitolins ir svajonei įgyvendinti beliks tik 9 rungtynės, o spėjamas deficitas iki 3 vietos bus veikiausiai jau 7 ar 8 taškai.

„Olimpija“ po dviejų iš eilės prastų antrojo rato mačų reabilitavosi toje pačioje Dilgynėje įveikdami „Užupį“ 3:1 ir psichologiškai atgavo pasitikėjimą savomis jėgomis. Būtent jo rytojaus rungtynėse ir reikės labiausiai. „Kruša“ gi antroje sezono dalyje neblizga irgi. Iškritimas iš „Carlsberg“ taurės, du pralaimėjimai lygoje ir jeigu pirmajame rate zebriukus laikėme vienus iš rimčiausių pretedentų į bronzą, tai dabar pamažu kolektyvas praranda tokio rimto klubo statusą ir pralaimėjimo dar ir olimpiečiams atveju viskas greičiausiai keistųsi. Jeigu pirmoje sezono dalyje Naujosios Vilnios stadionas tapo didžiuliu pragaru bet kuriam priešininkui, tai antrame rate „Kruša“ čia pralaimėjo jau ir „Spartakui“, ir „Salininkams“.

Pirmoji šių klubų dvikova baigėsi minimalia „Olimpijos“ pergale. Tuomet po vienintelio Donato Dromanto įvarčio Dilgynėje šeimininkai šventė pergalę ir pamažu nuo to sykio pradėjo demonstruoti dantukus. Tąsyk „Krušos“ vyrukai nebuvo itin patenkinti aikštės kokybe, todėl ryt viską galės įrodyti ant kiek padoresnės dangos žolytės. Tarpusavio susitikimų istorija liudija, kad 3 pergales turi olimpiečiai, sykį laimėję zebriukai, o kartą ekipos išsiskyrė taikiai. Taigi, savotiški mini koziriai bus svečių stovykloje.

Prognozė. Vis tik tas koziris neturės lemtingo veiksnio rolės. „Kruša“ pagaliau susitvarkys skylėtą gynybą ir varžovui tikrai nebeleis ten daryti ką nori. Šeimininkai po labai sunkios kovos ir daug mini dvikovų aikštės viduryje vis tik turėtų pasiekti išsvajotąjį darbinį revanšą – 2:1.

Navigatoriai - Prelegentai
Rugsėjo 7 d., 20:00 val., Fabijoniškių VFM stadionas.

Susitinka komanda, kuri giliai žaidybinėje duobėje, bei komanda, kuri išgyvena visišką totalinį aukso amžių. Jeigu „Navigatoriai“ sistemingai nuo pirmojo rato vidurio pradėjo demonstruoti prastą formą, tai „Prelegentai“ nuo pat pirmosios sezono dalies pabaigos tęsia nuostabų darbą ir antroje. Viso ilgiausiai gyvuojanti mėgėjiško futbolo ekipa turi jau net 7 pergales iš eilės (įskaitant ir „Carlsberg“ bei LFF taures). Labai knieti tikriausiai daugumai sužinoti, kada gi nutrūks šioji įspūdinga serija.

„Navigatoriai“ jeigu antrąjį ratą pradėjo pergale prieš „Salininkus“, tai slapta tikėjom, jog „Navigai“ savas bėdas išsisprendė ir greitu metu turėtų trauktis iš autsaiderių tarpo. Tačiau nė velnio. Klubo bėdos yra kur kas didesnės nei tikėtąsi. Iškritimas iš taurės, pralaimėjimai „Krušai“ bei „TEC‘ams“ įgramzdino ekipą į dar gilesnę duobę iš kurios jau tikrai nebus taip lengva išlipti. Vienintelė paguoda prieš sekmadienio vakaro rungtynes yra prisiminimai iš pirmojo rato. Tuomet „Navigatoriai“ su būsimu varžovu sužaidė 2:2 ir tąsyk klubas buvo vis dar nepatyręs pralaimėjimo, su nemenkom viltim apie išties aukštas vietas. Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis ir dabar jau tokia pati baigtis būtų mini sensacija. Tuo tarpu „Prelegentai“ po pralaimėjimų 1:9 „TAIP“ futbolininkams ir „Užupiui“ 1:2 suprato, kad jau žemiau nebėra kur ristis ir sukandę dantis pasinaudojo didžiuliu patirties bagažu. Kol kas tas naudojimąsis atneša didžiulės naudos ir su 24 taškais komanda dalinasi 6-7 vietas su labai neprastomis perspektyvomis jau artimiausiu metu kilti dar aukščiau.

Prognozė. Vis tik prognozė negali jokiu būdu būti šeimininkų naudai. Nu niekaip. Visi rodikliai rodo, kad „Prelegentai“ šiai dienai yra visa galva rimtesnis kolektyvas ir „Navigams“ tikrai pasiseks, jeigu pastarieji sugebės bent sykį nuginkluoti varžovų vartų sargą. Solidi ir rimta pergalė – 0:4.

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Rgs 09 19:07

B1 17. Mįslingų įvykių turas Visos
2014-09-09 http://www.vilniausfutbolas.lt/naujiena ... turas/3624" onclick="window.open(this.href);return false;

Žadėtas karštas 17 turas pateikė mįslių. Kodėl Grija tik 3:0 įveikė Euforiją? Kuo džiaugėsi Šaltupio komanda po pralaimėjimo Valčiūnams? Kas nulėmė Renne atgimimą? Kokiu būdu į PILK rungtynių paraišką pateko diskvalifiktuotas žaidėjas? Kaip TERA sugebėjo įveikti AFK?

Kai kurie atsakymai į klausimus - akivaizdūs ir savaime kažkokių paaiškinimų nereikalingi. Kiti - ne tokie akivaizdūs, bet paaiškinimų nebuvo sulaukta. O į kai kuriuos - buvo. Tad apie viską iš eilės.

P.S. Kadangi turo įvykių apžvalga pasirodė anksčiau nei buvo sužaistos Centralinės Žaibų bei Olandų rungtynės, tai neatmetama galimybė, kad po jų įvadinė aprašymo dalis sulauks papildymo.

SEKMADIENIS

Fanų stadionas
Šaltupys - Valčiūnai 1:10 (0:4)

Šiaip jau nieko neįtikėtino nenutiko. Taip, Šaltupys pralaimėjo. Taip, praleido 10 įvarčių. Taip, 1 įmušė. Na ir kas? Šį sezoną šaltupiečiai pralaimėjo jau 14 rungtynių, be to, antrojo rato pradžioje nuo Grijos prasileido 10 įvarčių. O ir Valčiūnai šį sezoną jau buvo įkalę dviženklį: 8 ture 12 į Euforijos vartus. O praėjusiame ture 9 atseikėjo Renne komandai.

Tad Šaltupys ir nenustebino. Ir patys niekuo nesistebėjo. "Viskas normaliai, - konstatavo Šaltupio atstovas Linas Radavičius. - Žaidimas buvo korektiškas, oras - geras oras. Valčiūnai aiškiai stipresnė komanda ir tiek. Užtat mes sukūrėme tris labai pavojingas kontratakas, kurių vieną realizavome. Šiaip ir gynybiniu žaidimu likome visai patenkinti. Lauksime silpnesnių varžovų, kad galėtume užsidirbt taškų."

Ir iš tiesų. Įvartį įmušęs šaltupietis Kazimieras Girdenis, komandos sąskaiton įrašė 19-ą, o savo - 4-ą tikslų smūgį. Be to, vos prieš kelias dienas Šaltupys atėmė tašką iš PILK kolektyvo (1:1). Beje, galimai tai irgi prisidėjo prie po to sekusio lengvo pralaimėjimo Fanuose.

Tuo metu pozicijas 3 vietoje sutvirtinę ir įvarčių santykį pasigerinę Valčiūnai atskleidė ir kitą rungtynių pusę. "Sumušėm ne viską, galėjome ir daugiau. Bet nebuvo tikslo laimėti 20:0 bei sutrypti varžovus. Be to, žaisti 11 prieš 8 - tai jau ne futbolas", - pastebėjos Valčiūnų puolėjas Dainius Perednis.

Futbolas ar ne, bet Valčiūnų puolėjas Viačeslavas Šeršniovas į savo sąskaitą įsirašė pirmą sfl'inį "pokerį". Het-triku atsižymėjo Valčiūnų kapitonas Jurij Mendus, po vieną pridėjo Rimantas Čebatorius, Edgaras Anichovskij ir Vladislav Bagdanovič.

Kitose rungtynėse Valčiūnams taip lengva nebus, mat jų laukia akistata su Reaktyvu. Nebus lengva ir Šaltupiui, kuriam teks keliauti į TERA ekipos valdas.


Fanų stadionas
Pressas - Arpas 3:0 (1:0)
Po šių rungtynių galima ir vėl konstatuoti: Pressas vis dar euforijoje. Gal ir ne tokioje gilioje, kaip po tikrosios Euforijos, bet vis dėlto. Tiesa, rezultatas jokiu būdu neturėtų apgauti. Lengva žiniasklaidos magnetams tikrai nebuvo. "Nors ir žinojome, kad Arpas jau nebe tas kaip pirmame rate, bet vis tiek nustebome. Atvirai pasakysiu, tikėjomės, kad bus lengviau. Bet varžovai žaidė drausmingai, netgi išmintingai, tad mums nebuvo lengva. Gal ir patys kažkiek kalti, nes pasiūlėme varžovams aukštą spartą - ir patys pavargome. Apskritai, iki antro įvarčio žaidimas buvo labai įtemptas. Ir tik po to, kai Albertas įkalė kamuolį į tinklus patikėjome, kad laimėsime", - pripažino Presso vadovaujančio aktyvo atstovas Martynas Juocevičius.

Gausiomis pajėgomis (35 registruoti futbolininkai ant abiejų komandų) į Fanus susirinkusios komandos pademonstravo nebūtinai kokybišką, bet tikrai kovingą futbolą. Geltonų kortelių atžvilgiu persvarą turėjo Arpas - 3 prieš 2. Tačiau kamuolius į vartus dažniaus siuntė Pressas.

20 min. Saulius Jarmalis it viesulas įsiveržė į baudos aikštelę ir sulaukęs varžovo intervencijos - nugriuvo. Teisėjas parodė į Tašką, o Domas Paulauskas sprendimą užtvirtino rezultatyviu smūgiu. Antro įvarčio teko palaukti iki pat 70 min. kai Presso idėjinis lyderis Martynas Juocevičius netikėtai sau atliko tikslų perdavimą nuo kampinio gairelės, o žurnalistų gynybos asas Albertas Skirpstas nestabdydamas suleido kamuolį į vartų tinklą. Tašką rungtynėse padėjo Martynas Pocius (nemaišyti su Martynu Pociumi). 74 min. Presso Pocių dinastijos atstovas pabėgo nuo dviejų Arpo gynėjų ir elegantiškai įmetė kamuolį į vartus. Koja. "Martynas prieš rungtynes pasveikino komandą savo gimtadienio proga ir pažadėjo alaus. O komanda pažadėjo pergalę. Na, o tai kad jis dar ir įvartį pelnė, tik parodo, koks unikalus tai yra sportininkas", - konstatavo M.Juocevičius.

Antrą pergalę iš eilės (ir 3 per 4 paskutinius mačus) iškovojęs Pressas vėl (bent iki Žaibų ir Olandų rungtynių) kyla į 6 vietą ir mėgaujasi atsiveriančia kelionės į Rūdiškes perspektyva. Ten sekmadienį jų laukia revanšo trokštanti Vėtra. "Girdėjome, kad varžovai žada mums revanšą. Jie turi tokią teisę, bet, manau, viską išsiaiškinsime aikštėje. Tikiuosi, kad ji (aikštė) bus tinkama ne tik griauti, bet ir kurti. Kitaip sakant - žaisti futbolą. Mes tą ir darysime", - pažadėjo M.Juocevičius.

Trečią nesėkmę iš eilės patyręs Arpas kitame ture futbolą žais su Grija-Liqui Moly. Nebent Romualdo Sirutkaičio auklėtiniai pasinaudotų Euforijos triuku. Tada Grija futbolą žaistų viena pati sau.


Grigiškės
Grija-Liqui Moly - Euforija 0:3
O štai ir dar vienos mįslės įminimas. Grija nesutriuškino Euforijos dviženkliu skirtumu, o Valdemar Šaveiko neįmušė 7 įvarčių todėl, kad... Taip, jūs teisūs. Nes Euforija į Grigiškes paprasčiausiai neatkeliavo. "Likus pusvalandžiui iki rungtynių pradžios paskambino Euforijos vadovas ir informavo, kad jų komanda į rungtynes neatvyks. Sakė, kad nesurenka sudėties. Viskas būtų normalu, jei apie tai būtų paskelbę bent prieš kelias valandas. Nes pas mus juk irgi žmonės suvažiavo ne tik iš Vilniaus. Bet kai taip pasakoma prieš pat rungtynes...", - nepasitenkinimo neslėpė Grijos žaidžiantis treneris Mark Makovskij.

Euforijos vadovai nuo komentarų susilaukė, bet iš esmės, juos galima suprasti. Praėjusiame ture Euforija net 1:11 nusileido Pressui. Tose rungtynėse raudoną kortelę (ir 1 rungtynių drausminę sankciją) užsidirbo pirmas ir vienintelis komandos vartininkas Viačeslavas Gliaudelis. Akivaizdu, kad Grigiškėse Euforijai švietė labai ilgos ir sunkios 90 min. Bei daug daug įvarčių.

Kita vertus, sprendimas neatvykti į rungtynes irgi neturėtų praeiti be pasekmių. Pirmame rate tokį šposą Valčiūnams iškrėtęs Šaltupys nuo SFL gavo minus 1 tašką ir finansinę nuobaudą. Ir tai buvo sušvelninta bausmė, nes šaltupiečiai prieš kelias dienas įspėjo lygą, teisėjus ir varžovus. Euforija to nepadarė. Tad ir bausmė jiems teks griežtesnė.

Vis dėlto, esminis klausimas - ne bausmės dydis (šiaip ar taip, Euforija šį sezoną į A divizioną lyg ir nesiveržė), bet komandos ateitis. Bent jau artimiausia. Ar susirinks sudėtis šį sekmadienį Fabus, kur jų laukia papykę AFK futbolininkai? Ar ne? Na, o Grija savo pyktį dėl neįvykusių rungtynių galės išlieti Maišiagaloje ant vietos Arpo futbolininkų.

Dilgynė 16 val.
Reaktyvas - Renne 1:3 (1:2)

Dar vienas turo detektyvas. Ne, pats Renne pergalės faktas prieš Reaktyvą - jokia sensacija. Visgi, Elniai priklauso pirmam diviziono komandų penketui ir nors paskutinėse rungtynėse 1:9 pralaimėjo Valčiūnams, bet tokia įvykių eiga galėjo tik sustiprinti revanšistines komandos nuotaikas. Pagaliau, ir komandų tarpusavio susitikimų istorija byloja tik apie Renne pergales. Dar labiau pagaliau ir pats Reaktyviųjų komandos vadovas Justinas Baužys pripažino, kad varžovai laimėjo pelnytai. "Renne susirinko ir pelnytai nugalėjo, surengę tris rezultatyvias kontratakas. Du įvarčiai krito po mūsų gynėjų taktinių išsidėtymo klaidų. Visiškai pralaimėjome antrą aukštą aikštės viduryje. Jei gynėjai dar pakovodavo dėl aukštų kamuolių, tai visi antrieji kamuoliai atitekdavo Renne saugams. Jie galėjo įmušti ir daugiau. Mums akivaizdžiai pritrūko sportinio pykčio ir užsivedimo, nors tokioms rungtynėms motyvacijos neturėjo stigti", - samprotavo J.Baužys.

Tai va. Viskas būtų aišku ir skaidru, jei ne vienas niuansas. Šiose rungtynėse Renne ekipai padėti negalėjo rezultatyviausias josios futbolininkas Edvardas Nuobara. Bet Elnių gretose atsirado naujas lyderis - dviem įvarčiais pasižymėjo Edvinas Greičius. Komandos paraiškoje gynėju tituluojamas 32 metų futbolininkas įmušė 12 ir 40 min. Žvelgiant į SFL pateikiamą statistiką randame, kad E.Greičiui tai buvo pirmos rungtynės ne tik kad Renne gretose, bet ir apskritai SFL'e. "Keistas tas jų puolėjas (E.Greičius). Niekada anksčiau jo Renne sudėtyje nematėme, SFL jis niekuo nepasižymėjęs, o aikštėje atrodė kaip užtikrintas komandos lyderis, - tam tikras abejones iškėlė J.Baužys. - Mums atrodo, kad Renne sudėtyje žaidė neregistruotas žaidėjas, bet kadangi įrodymų neturime ir pelnytai pralaimėjome tai paliekame viską Renne sąžinei."

Sąžinė - dalykas sudėtingas. Renne vadovai į klausimą apie naujoką neatsakė ir apskritai rungtynių nekomentavo. Visažinis "google" pateikia versiją, kad E.Greičius yra labiau krepšininkas nei futbolininkas, nes sostinės krepšinio lygos interneto svetainėje informacijos apie jį yra gerokai daugiau, nei sfl'e. Kita vertus, SFL internetinė atmintis irgi nevisagalė, be to, gal čia jokios kriminalo ir nėra.

Tad grįžtame prie Reaktyvo. Vadovai prieš antrą ratą kalbėjo, kad pasipildžiusi keliais naujokais komanda gali pakilti iki elitinio penketuko. Bet nesėkmės su Olandais (2:3) ir Renne šį tikslą kažkiek nutolino. "Iš tiesų, antram ratui surinkome geresnę sudėtį, tačiau žaidžiame blogiau. Renne įvarčiai mus nokautavo. Jeigu po pirmo dar atsigavome, tai po antro įvarčio į rūbinę nepavyko", - pripažino J.Baužys.

Iš tiesų, vieną atsakymą į Renne įvartį Reaktyvas išspaudė 24 min., kai rezultatą išlygino Mindaugas Švedas. Bet atsakymų į kitus įvarčius reaktyvieji neberado. 66 min. trečią įvartį į Reaktyvo vartus pelnęs Juzas Pečiukaitis padėjo paskutinį štrichą šioje istorijoje.

Kitame ture Reaktyvas susitiks su įvarčių fontanais besitaškančiais Valčiūnais, o Renne - su galingaisiais Žabais. Šou tęsiasi.

Bukiškis 18 val.
PILK - Vėtra 0:1 (0:1)
Praėjusią savaitę PILK'ai sužaidė dvi rungtynes: ketvirtadienį - iš 26 turo atkeltą mačą su Šaltupiu užbaigė taikiai 1:1, o sekmadienį 17 turo akistatą su Vėtra įsigudrino pralaimėti. Ir vietoje +6 taškų gavosi tik +1. O vietoje 9 vietos - vis ta pati 10-oji. Kalbėdamas apie abi rungtynes PILK komandos atstovas Vygantas Šepetis buvo negailestingas. "Sakyčiau, abi rungtynės buvo absoliučiai identiškos bei pasižymėjo gausybe mūsų sukurtų progų bei neįmuštais įvarčiais. Abiem atvejais buvo sukurta tiek progų, kad būtų galima švesti lengvas, dėsningas ir užtikrintas pergales, o gavosi minus 5 taškai ir tik vienas įvartis, - skaičiavo V.Šepetis. - Nenoriu menkinti varžovų, bet abiem atvejais jie savo susikurtas progas išnaudojo kone 100 procentų."

Čia reikia suteikti žodį varžovams. Nes jie įsitikinę, kad viskas buvo nevisai taip. "Ar galėjo būti daugiau įvarčių? Kaip visada atsakymas TAIP. Galėjome primušt ir 5. Na, ir varžovai turėjo progų, ypatingai antrajame kėlinyje, tačiau jų šūviai skriejo pro šalį. Šiaip rungtynėse buvo daugiau fizinio kontakto nei futbolo. Buvo daug grumtynių viduryje aikštės, kraštuose. Mūsų laimėjimą lėmė tai, kad mes žaidžiame greitą futbolą - atakuojantį, iš gynybos greitai pereiname į puolimą, stengiamės kuo daugiau valdyti kamuolį", - savo privalumus vardijo Vėtros vadovas Tomas Matulevičius.

Kadangi "bitestatistikos" komandos neužvedė, tai tenka konstatuoti akivaizdų faktą, kad iš visų "turėjau-galėjau" progų, buvo išnaudota tik viena. 44 min. įvarčiu "į rūbinę" PILK komandą apdovanojo Vėtros naujokas Lionginas Šareika. "Matyt toks jau tas futbolo grožis, - sutinka V.Šepetis. - Panašu, kad PILK'ai kaip ligonis - nesusirinkimo problemas keičia įvarčių badas ir progų nerealizavimas. Bet, sakykim yra ir teigiamų dalykų: žaidžiame su keitimais ir kuriame progas. Taigi, galiu pažadėti kad niekam nebus su mumis lengva. O šiaip, juk esminis SFL dalykas - galimybė mėgautis futbolu ir gurkštoti alutį po varžybų."

Manau, kad po šiais PILK atstovo žodžiais pasirašytų didelė dalis SFL komandų. Bet nebūtinai Vėtra. Jauniesiems Rūdiškių žaidėjams dar norisi ir gero žaidimo. "Mūsų komanda po rungtynių pasidalino į keletą grupių, vieniems jos patiko, o kitiems - ne, - teigė T.Matulevičius. - Čia yra žaidimas, turi jausti malonumą žaidžiant ir laimint pasibaigus rungtynėms. Nors ir įkrito 3 taškai, tačiau kai kuriems iš mūsų žaidimas atrodė vangus. Gal ir pasikartosiu, bet maloniau buvo kovoti prieš Žaibus, nors tas rungtynes ir pralaimėjome."

Kita vertus, taškai yra taškai. Vėtra antrame rate iškovojo pirmą pergalę ir su 9 iš 13 vietos pakilo į 12. Aplenkė Arpą, susilygino su Šaltupiu. O ir nuo PILK juos skiria ne taip jau ir daug - vos 9 taškai.

O dabar apie mįsles. SFL puslapyje rašoma, kad PILK komandos narys Marek Semenovič buvo suspenduotas 2 rungtynėms. Tačiau tiek rungtynėse su Šaltupiu, tiek ir su Vėtra pilkų paraiškoje aptinkamas ir Marekas, ir Semenovič. Kaip čia taip? "Jo nebuvo ne tik runtgynėse, bet ir stadione. Nebuvo jis ir pažymėtas. Jis apskritai dabar negali žaisti, nes turi problemų su sveikata. čia gal kažkokia klaida SFL sistemoje?", - klausimu į klausimą atsakė V.Šepetis.

Iš tiesų, mįslingas turas, ne kitaip.

O va kitame ture mįslių jau bus mažiau. PILK keliaus į Vingio parką, kur susitiks su Olandais, o Vėtra Rūdiškėse kibs į atlapus Presso žurnalistams.

Fabijoniškių VFM
AFK - FK TERA 1:2 (0:1)

Ir pagaliau - pati tikriausia futbolinė mįslė. Kokiu pagrindu AFK savo aikštėje nusileido TERA ekipai? Komandai keliančiai sparnus ne bele kaip, o ant prizinės - trečios - vietos toks poelgis mažų mažiausiai nedovanotinas. AFK atsakymas: toks jau tas futbolas, ne visada gaunasi taip, kaip planuoji. "Rezultatas tikrai nedžiugina. Galvojome tik apie pergalę. Ir sudėtį surinkome gerą, turėjome keitimų. O pradėjome kažkaip labai silpnai. Vis bandėme veržtis link vartų per vidurį, o varžovai to tik ir laukė. TERA gynyba tikrai nusipelno pagyrimų. Pirmoje rungtynių dalyje jie gynėsi labai užtikrintai, progų neturėjome. O patys mums įmušė po baudos smūgio. Šiuo atveju ir vėl suveikė AFK gynėjų atsipalaidavimas. Pirmame rate turėjome su tuo problemų, neisnyko jos ir dabar", - konstatavo AFK vadovas Andrius Domaševičius.

Pirmojo įvarčio autoriumi tapo 28 min. pasižymėjęs TERA atakų lyderis Liudvikas Velička. Tiesa, kaip ir pirmojo rato akistatoje, antrame kėlinyje AFK rezultatą išlygino. Tai 72 min. padarė Nerijus Dulskas. "Įvartis šiek tiek kuriozinis, mat po smūgio kamuolys atsimušė virpstą, nuo jo - vartininkui į nugarą ir įriedėjo į vartus. Apskritai, antrame kėlinyje jau pagavome savo žaidimo ritmą. Daugiau žaidėme per kraštus, turėjome progų ir tikrai galėjome kovoti dėl pergalės. Bet TERA vartininkas daugiau klaidų nedarė", - teigė A.Domaševičius.

AFK reikalų nepagerino ir faktas, kad po 4 min. įvarčio autorius tapo antiherojumi. 76 min. N.Dulskas susigriebė raudoną kortelę ir paliko komandą mažumoje. "Situacijos gerai nemačiau, bet anot kaltininko, TERA žaidėjas po pražangos sugebėjo dar smūgiuoti į AFK žaidėjo krūtinę. o tada prasidėjo kalbos, už kurias ir buvo parodyta raudona. Nežinau, gal teisėjas tiesiog sumaišė korteles, vietoj geltonos išsitraukė raudoną", - stebėjosi AFK vadovas.

O rungtynių pabaigoje nutiko ir dar vienas nemalonus kuriozas. 85 min. AFK gynėjai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka, o 11 metrų baudinį realizavo žaidžiantis TERA treneris Sergejus Vasiljevas. Ir šiuo klausimu alternatyvieji turi savo nuomonę. "Ranka buvo, bet kamuolys pats suardo mūsų žaidėjo ranką. Be to ir teisejas leido žaisti toliau. Ir tik po to kai TERA neįmušė - parodė ranka į 11 metrų zyme. Ar taip sąžininga? Paliksime tai futbolo dievams", - komentarus užbaigė A.Domaševičius.

Tuo metu TERA stovykloje tvyrojo kardinaliai priešingos nuotaikos. "Rungtynės buvo tikrai sunkios ir teko labai pasistengti, kad pasiektume revanšą. Žaidimas nekoks, buvo sunku tvarkytis centre, nepaisant dirbtinės dangos atlikome mažai pasų, dažniausiai būdavo keli perdavimai ir kamuolys spiriamas į priekį, kad ten esantis mūsų žaidėjas už jo užsikabintų. Taip pat leidome varžovams atlikti daug tolimų smūgių. Gerai, kad dauguma jų skriejo ne į vartų plotą. Liūdnai galėjo pasibaigti ir mūsų gynėjo bandymas išnešti kamuolį toliau nuo vartų po varžovų kelto kamuolio, kai nesėkmingai sužaidęs galvą nukreipė jį į savus vartus, bet vartininko dėka viskas baigėsi kampiniu. Neišnaudojome daug rimtų progų, - konstatavo TERA saugas Gintas Ignatavičius. - Aš pats po L.Veličkos perdavimo ir sumaišties AFK baudos aikštelėje, būdamas laisvas neįmušiau iš kokių 8 metrų, pataikiau į gynėją. Dar buvo epizodas, kai po aukštesnio kamuolio skersavimo iš krašto vienas prieš vartininką mūsų žaidėjas vienu lietimu šovė dievui į langus. Liudas taip pat neuždarė skerso perdavimo prie tolimo virpsto. Buvo ir dar keletas neišnaudotų progų. Žodžiu, mes tikrai turėjome daugiau progų ir manau, kad buvome vertesni laimėti. Tačiau varžovas geriau kontroliavo kamuolį.

Taip pat gaila, kad eilinėse rungtynėse su AFK nepavyko išvengti šnekų ir pykčių. Bet džiugu, kad pagaliau mums pavyko laimėti tą nervų karą, kai rungtynės laimimos vieno įvarčiu skirtumu."

18 ture AFK turės progą sugrįžti į pergalių kelią, mat jų laukia susitikimas su Euforija. Neturėtų liūdėti ir TERA. Jie galės smagiai pasižaisti su Šaltupio kolektyvu.

TREČIADIENIS
Fanų stadionas 20 val.
Žaibai (1 vieta, 46 taškai) - Olandai (6 vieta, 29 taškai)

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Rgs 15 16:23

Nestabilūs Liberalai bandys keršyti Medžiams
http://www.vilniausfutbolas.lt/naujiena ... ziams/3632" onclick="window.open(this.href);return false;

Šeštadienį ir sekmadienį prasitęs SFL Ergo pirmenybių B2 diviziono antrojo rato penktasis turas.

Kodėl ne prasidės, o prasitęs? Nes prasidėjo jis jau trečiadienį Viesulo-2 ir Skaidiškių rungtynėmis, kurias 1:0 laimėjo svečiai.

Likę penki mačai bus sužaisti per dvi savaitgalio dienas. Netolygiai. Šeštadienį įvyks vienerios rungtynės, sekmadienį – ketverios.

Užtat pagal svarbą ir įdomumą tos vienerios matyt visas tas ketverias nuneštų. Vienus varžovus po kitų nuo kelio šluojančių Medžių ir kad ir trūkčiojančio pirmyn-atgal Liberalų Sąjūdžio priešstata žada intriguojančią kovą.

Medžiai – Liberalų Sąjūdis
09.13 13.00 Vingis

„Antrajame rate teks atsirevanšuoti Medžiams”, - kalbėjo per pirmą ratą 0:3 pralaimėjusių Liberalų Sąjūdžio vadovas Marius Bikauskas pavasarį. Tada jis dar sakė, kad dėl pralaimėjimo nesigraužia, kad žaidimas LS klijavosi gana gerai.

Vis dėl to tas Liberalų pralaimėjimas tada buvo pirmasis, po keturių pergalių turnyro starte ir todėl gana netikėtas.

Situacija turnyro lentelėje tuomet buvo visai kita nei dabar ir favoritai tada buvo liberalai.

Dabar – vargu. Nesakau, kad Liberalų Sąjūdis yra silpna komanda. Tiesiog tą jų įsitikinimą, kad Medžiams atsirevanšuos šiek tiek abejotinu daro antrojo rato augalų šuolis. Medžiai įveikė visus penkis varžovus su kuriais žaidė, nelabai rūpindamiesi jų tikslais ar turnyro lentelėje užimama vieta. Sekmadienį ir antradienį jie vieną po kito sutriuškino Skaidiškes ir Imperialą ir išlipo į antrąją turnyro lentelės vietą.

Ši komanda atrodo stipriai užsivedusim tad Liberalų Sąjūdis su jais gaus žaisti pačiu nedėkingiausiu revanšui metu.

Juolab, kad patys liberalai, skirtingai nei pirmojo rato pradžioje, rungtyniauja labai nestabiliai. Laimėjo – pralošė. Vėl laimėjo – vėl pralošė.

Ir sėdi šeštojoje vietoje, nuo Medžių atsilikdami keturiais taškais. Tiesa, sužaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Kaip ten bebūtų, abiem komandoms šis susitikimas bus labai svarbus. Nors imk ir šeštadienį pasivaikščiok į Vingio parką, pasižiūrėk, kas ten iš jo gausis.

Prieš spėdamas, kaip komandos sužais, apsidrausiu, kad šios rungtynės gali baigtis bet kaip. Vienu, kuo esu įsitikinęs, kad Medžiams nepavyks Liberalų įveikti taip lengvai, kaip dviejų varžovų prieš tai, rungtynės bus atkaklios ir baigsis ne didesne, nei dviejų įvarčių kurios nors komandos persvara. O veikiausia – ir be jos. Spėju lygiąsias 2:2.

Imperialas – Vova
09.14 12.00 Bukiškis

Pirmą ratą Vova pagadino Imperialui nervų. Pralaimėjo 1:2 ir lemiamą įvartį praleido tik antrojo kėlinio antrąją pusę.

Bet tada Vova buvo šiek tiek rimtesnė nei dabartinė išskydusi komanda, kuriai muša kas nori ir kiek nori.

Dabar Vova jau sukaupusi nesėkmių serijoje devynis pralaimėjimus iš eilės ir labai panašu, kad per sekmadienio mačą tas skaičius padidės iki dešimt.

Aišku, pirmojo rato nugalėtojas Imperialas antrąjį irgi pradėjo ne taip, kaip norėtų. Per mėnesį iš pirmosios vietos Imperialo ekipa nusirito iki penktos, o per pastarąsias rungtynes antradienį nuo Medžių susirinko penkis sausus įvarčius. Ir tas pralaimėjimas negali nekirsti komandos nuotaikai.

Bet nėra kaip geriau atsigauti nuo triuškinamo pralaimėjimo, nei rungtynėmis su autsaidere Vova. Manau, kad Imperialas ją sutriuškins kokie 6:0 ir atsigaus nuo visų psichologinių problemų, jei tokių turi.

Setas – Pietų IV
09.14 17.00 Bukiškio naujasis

Į Bukiškio naująjį atvyks visų laikų neparankiausias Setui varžovas – Pietų IV. Komanda, kuri pastoviai žaidžia tame pačiame divizione su Setu ir kuri visada jį nugali.

O Mindaugas Kasperūnas dar dažniausia ir įmuša visą seriją įvarčių.

Trys taškai prieš Setą Pietų IV visada atrodo, kaip kažkas savaime suprantamo ir juos būtų galima dar prieš susitikimą įrašyti į turnyro lentelę. Atrodytų, teliko į prognozę įrašyti tik rezultatą, jeigu ne turintys suneraminti žaliai baltus antrojo rato Seto varžovų pasisakymai.

Nors Setas pralaimėjo visas penkerias per jį žaistas rungtynes, kone kiekvienas apie jas pasakojusysis pažymėdavo, kad ši komanda akivaizdžiai sustiprėjusi po vasaros ir kad ji pasiryžusi koją pakišti bet kam.

Pakišti koją Pietų IV Setas dar ir labai norėtų. Ir tai puikiai suprantama po tiek pralaimėjimų prieš šią komandą.

Vis dėl to pasiremsiu tradicija. Prognozuosiu, kad Setas ir Pietų IV jos nesulaužys ir mačas pasibaigs Žalgirio fanų pergale 3:1.

Baltoji Vokė – Futboliukas
09.14 18.00 Baltoji Vokė

Dar viena komanda, nepraradusi nė taško per antrąjį ratą – Baltoji Vokė. Tiesa žaidė ji per jį mažiausiai rungtynių iš visų trylikos ekipų – vos trejas. Tačiau tų trejų rezultatai – įspūdingi. Pergalės prieš Mostiškes ir Imperialą, o Vova sutriuškinta net 8:1.

Futboliukas – kaip Futboliukas. Antrą ratą dvejas rungtynes laimėjo, dvejas pralošė. Tiesa, po pergalės 5:1 prieš Viesulą-2, Futboliuko spaudos atstovas Lešekas Jankovskis sakė, kad jo komanda pasiryžusi kovoti tik dėl pergalių.

Sakyčiau, devintąją vietą užimančiai ekipai tokie pareiškimai yra tikrai skambūs. Ypač prieš mačą su viena iš diviziono favoričių Baltąja Voke. Ypač prieš mačą jos tvirtovėje – Baltojoje Vokėje, iš kur sveiką kailį išvežė tik vienintelė Pietų IV, o visi kiti krito, nepriklausomai nei nuo jų pozicijų, nei nuo ambicijų.

Aišku aš Futboliukui pergalės tikrai nepavydėčiau. Juolab, kad jie jau per pirmą ratą įrodė, kad su Baltąją Voke bent jau namie varžytis gali. Pirmasis šių komandų mačas šiemet baigėsi lygiosiomis 2:2. Jo pirmą kėlinį Futboliukas net laimėjo 2:1.

Ir vis dėl to žaisti Fanų stadione – ne tas pats, kaip Baltojoje Vokėje, kur net ir aikštės reljefas saviems padeda.

Žodžiu, prognozuoju rimtą ir atkaklią kovą, kurią Baltoji Vokė laimės 1:0. Ir tikiuosi, kad Lešekas neturės progos man prikišti, kad vėl Futboliuko neįvertinau...

Rytas – Mostiškės
09.14 18.30 Dilgynė

Ryto vadovas Olegas Miasniankinas man irgi dažnai priekaištauja. Ir jo komandai mat visada prognozuoju blogesnį rezultatą nei nutinka. Bet dabar aš Rytui vėl niekaip negaliu spėti pergalės. Juk žais jis ne su kuo kitu, o su pirmą vietą B2 divizione užimančiomis Mostiškėmis.

Mostiškėms antrą ratą taip jau sekas, kad visos jų rungtynės būna įtemptos ir iki pat jų galo nebūna aiškus nugalėtojas. Vienerias tokias įtemptas rungtynes Mostiškės pralaimėjo Baltajai Vokei, po to laimėjo trejas.

Rytas per antrąjį ratą sužaidė dvi lygiąsias ir du kartus pralaimėjo. Pastarą turą – kraupiai. Nuo Pietų IV gavo 0:9.

Bet šį rezultatą kažin ar reiktų imti domėn. Rytas sekmadienį žaidė nepilnos sudėties, nes jau prieš mačą prognozavo savo bėdas dėl susirinkimo. Mat komandos futbolininkus pritraukė televizorius ir per jį transliuojamos krepšinio rungtynės.

Kai Rytas žais su Mostiškėmis, Lietuvos krepšinio rinktinė jau bus pabaigusi savo pasirodymą pasaulio čempionate ir dėl susitinkimo O. Miasniankinui šį kartą galvos skaudėti neturėtų. Todėl Mostiškių tikrai nelaukia toks lengvas pasibėgiojimas, kaip tąkart Pietų IV.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Mostiškės laimėjo 4:2. Bet galima sakyti, kad Rytui tada šiek tiek nepasisekė ir ta komanda buvo vertesnė daugiau. Gal net lygiųjų, nelabai kuo, išskyrus sėkmę tądien Rytas galingiems varžovams nusileido.

Vis dėl to ir šį kartą prognozuosiu Mostiškių pergalę. 3:1 šį mačą Dilgynėje laimės svečiai.

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Rgs 18 18:32

http://www.vilniausfutbolas.lt/naujiena ... stoti/3639" onclick="window.open(this.href);return false;

VRFS III lyga 18 turas: Olimpija net neketina sustoti! Visos
2014-09-170 komentaras (ai)
Kuo toliau, tuo sunkiau darosi atsekti, kurios komandos kiek turi potencialiai taškų, kiek dar gali prarasti, kiek rungtynių sužaidė, o kiek dar lieka, nes vienos jau sužaidusios 19, kai tuo tarpu kitos – tik 17, tad aiškius ir argumentuotus palyginimus kol kas atlikti tikrai sunku. Aišku tik viena – paskutiniame ture užfiksuoti net 2 netikėti rezultatai – „Olimpijos“ pergalė prieš „Fakyrus“ ir dar labiau netikėta „Užupio“ pergalė prieš „Ozą“. Dėl medalių kovos bent jau trumpam kiek apsiramino – „Fakyrai“ vis dar išlieka nesužaidę su „TAIP“, „Viltis“ kiek sutvirtina savo pozicijas, o „Spartakas“ kėde priverstas jau dalintis su „Olimpija“. Kiek daugiau intrigos palieka vis dar nesužaistos „Prelegentų“ – „Salininkų“ rungtynės, tačiau su laiku apžvelgsime ir jas. Didelių permainų lentelės viduryje neįvyko, tačiau kiek akivaizdžiau į akį jau krenta potencialūs pretendentai į iškritimą – „Ozas“, „Verkiai“, „Navigatoriai“ ir „Užupis“. Jiems šansų pavyti aukščiau esančias komandas mažėja su kiekvienu turu, tačiau tai nereiškia, kad mažėja ir intriga kovoje dėl vienintelio išlikimo kelialapio. Įdomus ruduo laukia.Užupis 1:2 Ozas
Rugsėjo 14 d., 14:00 val., Bukiškio stadionas.


Na, čia jau tikrai nebloga turo sensacija. Ir turbūt pats laikas bus dabar viešai atsiprašyti „Užupio“, kad visiškai juos jau nurašiau po virtinės triuškinančių rezultatų ir dviženklių įvarčių skaičiaus į jų vartus. Vis tik stebuklingasis Bukiškio stadionas ir toliau stebina savo rezultatais – čia „Užupis“ jau per sezoną sugebėjo, sakykime, patiesti tiek „Fakyrus“, tiek dabar jau ir „Ozo“ ekipą. O ir žiūrint į paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje žengiančią „Užupio“ ekipos sportinę formą, matomi gana aiškūs ir netikėtai geri cikliškai pasikartojantys rezultatai kas maždaug 7 mačus, tad jau galima po truputį buvo ir nujausti, kad bent menkesnis kažkurios ekipos pasirengimas kovai su „Užupiu“ gali nelabai skaniai atsirūgti. Atsirūgo šįkart „Ozui“, kurie pusvalandį žaidė lygiai su savo varžovais, o paskui likusią valandą buvo priversti juos vytis. Taip, taip, vytis reikėjo visą likusį laiką net ir turint omenyje kad patys taip pat pasižymėjo, tačiau tai buvo tik trumpas žybsnis jų žaidime tądien, kuris ir tai tik sušvelnino „Užupio“ persvarą. Teisėjas rungtynes vis tik ir užbaigė „Užupiui“ pirmaujant 2:1.

Išsamesnių žinių iš abiejų ekipų bent jau kol kas nėra, tačiau atsimenant komandų žaidimo stilių ir pačią stadiono dangą, galima gana nesunkiai numanyti, kaip atrodė vaizdas aikštelėje. „Ozas“, aišku, normaliomis sąlygomis atakoje turi pasiūlyti tikrai daugiau variantų, o ir ginasi kur kas geriau tiek poziciškai, tiek ir individualiai, tačiau tąkart jų potencialą smarkiai apribojo, žinoma, sunki aikštelė ir smarkiai šokinėjantis kamuolys. Šeimininkai tuo tarpu jautėsi kur kas geriau – gal ne kaip žuvys vandenyje, tačiau tas pusvalandis nepraleidus įvarčio jiems suteikė papildomų jėgų, motyvacijos, noro kovoti ir, svarbiausia, tikėjimo, kad tądien jie gali pagaliau vėl iškovoti taškus. Pirmajam kėliniui persiritus į antrąją pusę pasižymėjo V. Kuzmickas, kuris paskutiniu metu akivaizdžiai būdavo vienas iš atakų lyderių ir organizatorių ir nuolat veldavosi į beveik visus komandos išpuolius. Dar didesnis moralinis paskatinimas buvo pati antrojo kėlinio pradžia, kai 48 minutę rezultatą pavyko padvigubinti. „Ozą“ tas smarkiai išmušė iš vėžių, nes tokiomis sąlygomis pasižymėti mažiausiai dukart prieš kibiai besiginantį ir ant pergalės slenksčio esantį „Užupį“ yra tikrai ne juokas. Komandos vienas pagrindinių gynėjų A. Zuj dar sušvelnino rezultatą likus pusvalandžiui iki varžybų pabaigos, tačiau 30 minučių jau buvo per mažai, kad pavyktų įveikti ir varžovą, ir Bukiškio aikštę.

Taigi absoliučiai priešinga ir netiksli prognozė ir labai geras rezultatas „Užupiui“ – dabar nuo tų pačių „Ozo“ žaidėjų juos skiria 9 taškai, kas per likusius mačus tikrai nėra neįmanomas peržengti barjeras, ypač tuo atveju, jeigu komanda ir dažniau žais Bukiškyje. „Ozas“ tuo tarpu dar labiau komplikuojasi savo padėtį ir jau aiškiai uždaro apatinę 4 komandų grupę, kurios tarp savęs turbūt ir kovos dėl vienintelio bilieto išlikti III lygoje.Viltis 3:0 FKK Spartakas
Rugsėjo 14 d., 16:00 val., Ukmergės centrinis stadionas.


Eilinė išvyką į Ukmergę pasibaigė vėlgi eiliniu rezultatu – „Viltis“ ir toliau išlaiko sausų vartų sindromą prieš „Spartaką“ ir kovoje, kurioje susitiko visiškos turnyrinės lentelės kaimynės ir vienos iš III lygos lyderių, pranašesni vėl buvo „viltiečiai“ – 3:0 ir atotrūkis nuo trečiosios vietos kol kas vėl 6 taškai. Su prognoze apsirikta vėlgi gana smarkiai – prognozuotų lygiųjų nebuvo nė kvapo, o „Spartakas“ tądien tokios kovos, kokią pasiūlydavo ankstesniuose turuose, savo kišenėse jau neturėjo.

Rungtynės gal ir galėjo susiklostyti kiek kitaip, jeigu „Spartakui“ būtų pavykę pelnyti ankstyvą įvartį ir priversti savo varžovus žaisti kiek kitokį taktinį žaidimą, o ir šiaip gal emociškai „Spartakas“ būtų koja priekyje prieš savo varžovus, tačiau „Viltis“ tądien gynyboje laikėsi pakankamai tvirtai. Gal prie to prisidėjo ir „Spartako“ šiek tiek sunkesnis nei įprastai judėjimas varžovų aikštės pusėje, bet progų pasižymėti pirmajame kėlinyje ukmergiškiai praktiškai ir neturėjo, išskyrus vieną pavojingą išėjimą kairiuoju kraštu ir smūgį iš baudos aikštelės į tolimąjį vartų kampą, tačiau koja puikiai sužaidė „Vilties“ vartininkas. Buvo, aišku, pora smūgių ir šalia vartų, bet ten jau situaciją paprastai kontroliavo arba gynėjai, arba vartų sargas. „Viltis“ atsakydavo pozicinėmis atakomis ir stengėsi kamuolį iš aikštės vidurio siųsti atsidengusiems savo puolėjams arba organizuoti išėjimus kraštais, kas jiems visai neblogai sekėsi – T. Chomičius net kelis kartus buvo praktiškai išvestas vienas prieš vartininką, tačiau stebuklingais pakritimais ir pačiuožimais gynėjai paskutiniais momentais kamuolį išmušdavo. Pirmąjį savo įvartį „Viltis“ būtent įmušė po atakos kraštu – keli „viltiečiai“ sužaidžia tarpusavyje trumpais perdavimais, įkerta į baudos aikštelę, iš ten kamuolys siunčiamas į vidurį, o ten jau pamatomas dešiniau atsidengęs V. Gylys, kuris stipriu pasitaisęs kamuolį stipriu smūgiu jį siunčią į devynkę.

Smarkiai „Spartaką“ iš vėžių išmušė antrasis įvartis, kritęs praktiškai pirmosios „Vilties“ atakos metu antrajame kėlinyje – su kamuoliu buvęs vartininkas neįvertino T. Chomičiaus kojų ilgumo ir gynybinių sugebėjimų, tad prarado kamuolį, o vilties rezultatyviausias žaidėjas jį atmetė atsidengusiam L. Pečuro, tad smūgis į beveik tuščius vartus ir 2:0. „Viltis“ atrodė lengvai ir užtikrintai, nors aikštės viduryje vietomis ilgiau kamuolį net ir „Spartakui“ pavykdavo palaikyti, tačiau jiems vis tiek gana sunkiai sekėsi užsikabinti už kamuolių puolime. Vis tik perėmę kamuolį „Vilties“ žaidėjai gana aiškiai demonstravo savo pranašumą, kurė nemažai atakų kraštais, tad dar vienos iš jų metu pasižymėti pavyko ir pačiam T. Chomičiui – E. J. Moles apsisukdamas gražiai susistabdė kamuolį lyg ir ginčytiname dėl nuošalės epizode, tačiau susistabdytą savo komandos draugo kamuolį nusinešė T. Chomičius, apsivarė vartininką, ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Teisėjas į apeliacijas atsakė griežtai, trumpai ir tiksliai – „Spartako“ vienas žaidėjas buvo užsilikęs tiek baudos aikštelės kampu, tad į nuošalės spąstus šiuo atveju įkliuvo patys „spartakiečiai“. Rungtynių pabaigoje atsilikinėdami 3:0 „Spartakas“ dar surengė dvi puikias progas pasižymėti, tačiau sėkmė jų tądien nelydėjo – kartą skersuotą kamuolį galva smūgiavo puolėjas, tačiau kamuolys skrieja visai greta vartų, o dar kartą po greitos atakos kraštu siunčiamas smūgis-perdavimas į tolimąjį vartų kampą, bet ten jau uždaryti kamuolio niekas nesuspėja.Olimpija 3:1 Fakyrai
Rugsėjo 14 d., 18:00 val., Dilgynės stadionas.

Taigi, jeigu visi galvojote, kad „Olimpija“ ims ir liausis stebinti, tai smarkiai suklydote. Ši ekipa jau turi 28 taškus ir juos vos 1 taškas skiria iki išsvajotosios trečios vietos. Tačiau dar nemiegokime ant laurų, nes žaisti dar 8 turai ir tas 1 taškas sezono pabaigoje gali turėtų žvėriškai didelės reikšmės. Todėl kad ir jau ruduo, kad ir viščiukus kaip ir reikia skaičiuoti, bet mes dar palaukime ir pastebėkime, ar olimpiečiai tokie galingi bus ir už Dilgynės stadiono ribų. Ar tas III lygų naujokų būvimas „ant bangos“ atneš jiems be jokios abejonės didžiausia metų sensacija tapusius medalius. Viskas savo laiku.

„Fakyrai“ gi priminė apie save ir vėl iš blogosios pusės. Jeigu antrojo rato pradžia buvo prisvilusi ir tuos prisvilimus iš dalies pravalė pergalėmis prieš „Viltį“ ir „Užupį“, tai svilėsio kvapas vėl sugrįžo bei dar sykį atitolino viltis, jog „Viltis“ nelaimės sidabro. Anie gi pasinaudojo fakyrinių kluptelėjimu ir atstatė 6 taškų persvarą.

Bene dvigubai daugiau žaidėjų į rungtynes surinkę olimpiečiai buvo nusiteikę kovingai, karingai ir net neketino kovoti dėl 1 taško. Pastarųjų tikslas buvo tik 3 taškai ir jie patys puikiai žinojo, kad vos pora keitimų turintys svečių futbolininkai nėra kažkokia neįmanoma misija. Jau pirmajame kėlinyje pasimatė, jog kamuolys „Olimpijos“ kojose visai neblogai laikosi. Maža to ir taikikliai tądien buvo suderinti netgi labai neprastai. Pačiame pirmojo kėlinio viduryje „Fakyrai“ eilinį kartą prasižengia. Prasižengimas įvyksta gan ne arti, todėl dauguma tikisi tiesiog gero pakabinimo į baudos aikštelę. Tačiau nė velnio. Deividas Maciulis „užlipdo“ tokį smūgį, kad sviedinys gulasi į vartų tinklą be jokių klausimų ar atsakymų. 1:0 šeimininkai priekyje ir intrigos šioje dvikovoje tikrai nepamažėjo. Tačiau kad nebūtų maža, tuoj vos po kelių minučių baudos smūgį stoja realizuoti jau kitas olimpietis (tikrai nežinia kodėl ne tas pats). Robert Šuškevič stoja prie kamuolio ir tik jam pačiam žinant ar tai perdavimas ar smūgis, vis tik antrą kartą tądien siunčia kamuolį į priešininkų vartus. 2:0 ir čia jau kvepia nemenkom sensacijom. O ir rezultatyvūs perdavimai įrašyti gan keistokai atrodo. Galbūt kokiame „manageryje“ tai ir akcentuojama, bet tikrame futbole iš jokių baudos smūgių „assist‘ai“ nesiskaičiuoja. Gaila, jog mėgėjai ne visi tą žino.

Antrąjį kėlinį „Fakyrai“ pradėjo galingai. Nusprendė prisiminti praėjusio sezono Davido Moyeso Mančesteryje taikytą taktiką „prabėk su kamuoliu kraštu ir kelk jį link baudos aikštelės“. Tokių paprastojo futbolo elementų galima buvo pamatyti iki soties. Tačiau pats įvartis krito gan panašioje situacijoje. Iš kampinio. Aurimas Šarapajevas 55-ąją minutę galva smeigė švelninamąjį įvartį ir gražino visą įdomumą mačui. Toliau aikštelėje vyravo didžiulė įtampa. Vieni troško išlyginti, kiti troško kalti dar vieną vinį, jog nebekiltų jokių abejonių dėl akistatos baigties. Laimėjo vis tik antrasis variantas. Likus žaisti vos 10 minučių „Fakyrų“ užgulties pradžioje olimpiečiai surengė fantastišką kontrataką. Tomas Staniūnas tiksliai išveda Stepą Šiaulytį ir šis verčia šeimininkų persvarą iš viengubos į dvigubą. Kaip ir buvo po pirmojo kėlinio. Per likusį laiką svečių kolektyvas jau pritrūksta ne tik jėgų, bet panašu jau ir tikėjimo, kad kažką galima pakeisti ir susitaiko su jau šeštuoju šiemet pralaimėjimu lygoje, kuris kaip jau minėjome mažina galimybes po sezono dabintis sidabru.TEC 1:4 Kruša-Basica
Rugsėjo 14 d., 20:00 val., Fabijoniškių VFM stadionas.

Štai pagaliau iš duobės išbrido ir „Krušos“ futbolininkai. Komanda, kuri pirmajame rate buvo potenciali medalininkė, antrąją sezono dalį pradėjo itin nesėkmingai ir dauguma ekspertų jau nedrąsiai kalbėjo, kad šiai ekipai ateina krachas bei drauge su „Užupiu“ jau kitąmet gali tekti krautis lagaminus į IV lygą. Tačiau nė velnio. Zebriukai susiėmė ir parodė, kad futbolą žaisti jie moka ir tą padarė pačiu tinkamiausiu metu – kada ypatinga degė užpakalis. Dabar tas užpakalis žymiai saugesnis. Ypač po to, kai „Ozas“ pralaimėjo ir nuo nebe saugios zonos „Krušą“ skiria jau net 5 taškai. Reiškia galima dar ir patinginiauti.

Rungtynės prasidėjo pagal įprastą antrojo rato scenarijų. 17-ąją susitikimo minutę Vaidotas Pranys po Ričardo Jankovskij perdavimo siunčia kamuolį į vartus ir svečiai eilinį kartą antroje sezono dalyje atsiduria atsiliekančiųjų vaidmenyje. Tačiau žaidybiniu pranašumu zebriukai nėra linkę nusileisti ir atiduoti priešininkui visiškos kamuolio kontrolės taip pat net neketina. Netgi priešingai – dar prieš pertrauką sugeba išlyginti rezultatą ir antrajam kėliniui suteikti papildomo intrigos prieskonio. Įvartį 39-ąją pelno Edvardas Laibinis ir mačo arbitras išleidžia abejas ekipas pailsėti.

Antrajame kėlinyje veiksmo išties netrūksta. Lyginant su pirmuoju – jo netgi daugiau. Progas kuriasi abi komandos, tačiau įvarčius bemuša jau tik „Kruša“. Mantas Skipitis po labai ilgos pertraukos (jeigu nesumeluosime lygoje paskutinį kartą pasižymėjo birželio 17 dieną varžybose prieš „Užupį“) pasižymi. Po pirmojo įvarčio autoriaus Edvardo tikslaus perdavimo, rezultatyviausias zebriukų žaidėjas jau išveda pastaruosius į priekį ir šeimininkai atsiduria besivejančių vaidmenyje. Maža to prabėgus kiek daugiau nei 5 minutėm, Rimas Klišys dvigubina persvarą ir gerokai suprastina „TEC‘ų“ šansus tądien apskritai pakovoti dėl taškų. Tačiau šeimininkai rankų nenuleidžia ir toliau sukuria keletą pusprogių. Nors pastarieji sekmadienį į vartus smūgiavo net 21 kartą, pavyko įmušti vos 1 įvartį. Jeigu tai būtų krepšinis – pataikymo, užbaigimo procentas būtų gerokai žemiau kritikos ribos. Kaip ten bebūtų, visi liūtukų mėginimai dažniausiai skriedavo šalia vartų. Tuo tarpu „Kruša“ susitikimą užbaigė pergalingu akordu. 84-ąją minutę Aleksej Grigorjev prieš tai asistavęs Rimui Klišiui, dabar gi pats pelno gražų įvartį ir absoliučiai bei neginčijamai užtvirtina svečių klubui pergalę, tikimės, leisiančią atgaivinti kažkur trumpam prapuolusį pasitikėjimą savo jėgomis ir, be jokios abejonės, pagerinti suprastėjusį rinkimąsi į varžybas. „TEC“ armija neturi reikalo liūdėti, nes jų padėtis vis dar nebloga ir iki tos pačios išsvajotos 3 vietos vos 2 taškai. Galbūt galima ir slapta pasvajoti, kas būtų, jeigu būtų. Pavyzdžiui, pergalė prieš „Krušą“ namuose jau dabar liūtams leistų mėgautis trečiąja III lygos pozicija. Saldu, bet vis dar pasiekiama!

(BUS DAUGIAU)

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Spa 01 11:20

III lygos pirmenybėms artėjant prie pabaigos, turnyrinė čempionato lentelė atrodo taip!

Paveikslėlis

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Spa 20 13:46

Vilniaus futbolo pasaulyje – nauja lyga

Vilniaus mėgėjų futbolo pasaulį papildė nauja lyga, kurioje jėgas tarpusavyje aiškinasi verslo įmonės.

Pirmajame įmonių lygos sezone dalyvauja 9 komandos: „Tele2“, „Barclays“, „Orakulas“, IKEA, „TonyBet“, „Omnitel“, „Swedbank“, „BetGames.TV“ ir „Raben Lietuva“. Čempionatą rengia Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS).


„Apie įmonių lygą galvojome jau ne vienerius metus, todėl labai džiaugiuosi, kad pavyko šią idėją įgyvendinti, – sakė VRFS direktorius Paulius Malžinskas. – Verslo susidomėjimas net šiek tiek nustebino – dalyvius surinkome labai greitai, pora komandų net liko už borto. Akivaizdu, kad ateityje šią lygą plėsime.“
P. Malžinskas teigia, kad dauguma įmonių lygos komandų turi kitose lygose rungtyniaujančių žaidėjų.

„Stengiamės, kad futbolą Vilniuje žaistų kuo daugiau žmonių, o įmonių lyga neabejotinai į aikštes sukvietė ir daug naujokų. Žmonės, kurie jau rungtyniauja kitur, aktyviai kvietė prisijungti savo bendradarbius, todėl aikštėse dabar matome ir nemažą būrį anksčiau aktyviai nesportavusių žmonių. Dėl to tikrai yra labai smagu. Taip pat džiaugiuosi, kad rungtyniauja ne tik įvairių įmonių darbuotojai, bet ir vadovai. Futbolo rungtynės mūsų turnyro dalyvėms yra ir puikus kolektyvo vienijimo būdas“, – teigė VRFS vadovas.

Stengiamės, kad futbolą Vilniuje žaistų kuo daugiau žmonių, o įmonių lyga neabejotinai į aikštes sukvietė ir daug naujokų.
VRFS rengia Lietuvos III lygos Vilniaus zonos čempionatą, senojorų, moterų, vaikų turnyrus, šiai organizacijai priklauso ir masiškiausios mėgėjiškos futbolo varžybos – Sekmadienio futbolo lyga (SFL).

„Sostinėje vyksta labai aktyvus futbolo gyvenimas, pasaulio sporto karalius futbolas mieste labai mėgstamas. Užtenka pažvelgti į didelį skaičių futbolo mokyklų – jų yra daug, ir visose yra labai daug sportuojančių vaikų. Mūsų rengiami čempionatai taip pat labai įdomūs. Tikriausiai visi žino, kad SFL B2 divizione (Lietuvos 5 lyga) rungtyniaujančios „Mostiškės“ LFF taurės turnyre įveikė I lygos atstovę Jonavos „Lietavą“, III lygoje žaidžiantys „Prelegentai“ nugalėjo Gargždų „Bangą“, o TAIP tik po pratęsimo nusileido Klaipėdos „Atlantui“. Mūsų aukštesnėse lygose ar senjorų pirmenybėse galima pamatyti daug labai garsių žaidėjų. Pavyzdžiui, 45 metų ir vyresnių žaidėjų lygoje rezultatyviausiai rungtyniauja 1988 metų Europos vicečempionas, legendinis „Žalgirio“ žaidėjas Viačeslavas Sukristovas, III lygos rezultatyviausias futbolininkas yra Gražvydas Mikulėnas, o štai komandos „Navigatoriai-Aqua“ treneriu neseniai tapo buvęs Panevėžio „Ekrano“ strategas, daugkartinis Lietuvos čempionas Valdas Urbonas“, – sakė P. Malžinskas.
Įmonių lygoje sužaidus pirmuosius mačus lyderių poziciją dalinasi „TonyBet“ ir IKEA, po 3 rungtynių turintys po 7 taškus. Juos aplenkti netrukus gali abejas žaistas rungtynes laimėję „Barclays“ sportininkai, o ketvirti žengia „Swedbank“ atstovai, per 3 rungtynes surinkę 6 taškus.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... z3GgGu30I2" onclick="window.open(this.href);return false;


...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Spa 29 11:05

Drausmės Komitetas- FK Šaltupys šalinamas iš SFL Lygos !
http://www.vilniausfutbolas.lt/naujiena ... ygos-/3703" onclick="window.open(this.href);return false;
2014-10-28
3 komentaras (ai)

SFL DK komitetas išnagrinėjo sekančius incidentus ir priėmė tokius sprendimus :

1. FK Šaltupys praėjusį savaitgalį neatvyko į paskutines savo sezono rungtynes su FK Reaktyvas. Apie neatvykimą jie nieko nepranešė ir nieko neįspėjo. Tai jau ne pirmas kartas kai FK Šaltupys turi problemų dėl susirinkimo į varžybas. Neseniai skelbėme DK sprendimą ,kad dėl to buvo nutrauktos rungtynės , kadangi FK Šaltupys rungtyniavo ne pilnos sudėties ir keliems žaidėjams gavus traumas jų komandos žaidėjų skaičius neatitiko taisyklių reikalavimų. Taip pat FK Šaltupys skiriama 200 Lt bauda.

SFL DK Sprendimas : FK Šaltupys tai buvo paskutinės sezono rungtynės ir todėl jie sąlyginai yra šalinami iš SFL lygos. Tai reiškia ,kad komanda galės dalyvauti kituose SFL rengiamuose turnyruose ( pvz žiemos Omnitel Cup važybos) ar kituose renginiuose tik tokiu atveju jei jie pateiks rimtus argumentus ir garantijas SFL Lygai , kad panašios problemos nepasikartos ateityje.

2. FK Advoco neatvyko į rungtynes su SŽK Pabradė. Apie neatvykimą jie irgi nieko neinformavo. Tai pirmas toks FK Advoco atvejis SFL pirmenybėse ir todėl jiems SFL DK sprendimu skiriama 100 LT bauda, bei vadovaujantis nuostatais jiems iš bendrų taškų sumos atimamas 1 taškas.

3. Rimtas incidentas taip pat įvyko Lentvaryje. Nors visos komandos, kurios buvo numačiusios pradėti savo rungtynes sekmadienį 16 val, buvo el laišku informuotos, kad dėl pasikeitusio vasaros/žiemos laiko reikia rungtynes pradėti bent jau 15-20 min ankščiau. Tačiau FK Lentvaris šią informaciją ignoravo, jos negavo ar buvo kitos priežastys kad jie jos nežinojo , tačiau tai jau yra varžybas organizuojančio klubo problema. Tiek FK Audra, tiek rungtynių teisėjas stadione buvo jau 15.30 val , tačiau namų komanda FK Lentvaris į rungtynes pradėjo rinkti tik 15 min iki jų pradžios. Rungtynės, dėl vėlyvo namų komados rinkimosi į jas, buvo pradėtos tik 16 val ir dėl tamsos bei negalimo tolesnio jų vykdymo buvo nutrauktos nesužaidus 16 min iki jų pabaigos aiko. Tuo metu rungtynių rezultatas buvo 4-3 FK Lentvaris naudai.

DK sprendimas: SFL DK konstatuoja , kad pagal SFL varžybų nuostatus namų komanda pilnai atsako už tinkamą varžybų pravedimą ir tinkamų sąlygų joms užtikrinimą. Pagal susiklosčiusią praktiką pilnumoje nesužaistos rungtynės dėl force majore aplinkybių turi būti sužaistos kitu metu ir esant toms pačioms komandų sudėtims. Tačiau SFL DK šių nesužaistų iki galo rungtynių aplinkybių neįvertino kaip force majore, kadangi visos SFL ir VRFS III lygos komandos buvo tinkamai informuotuos , jokiuose kituose stadionuose tokių nesklandumų neįvyko, o apie galimas problemas dėl rungtynių pravedimo bei galimo tamsaus meto joms , kaip jau minėjome , komandos buvo informuotos. Todėl SFL DK nusprendė skirti FK Lentvaris techninį pralaimėjimą rezultatu 0-3. Gautos geltonos kortelės ir raudonos kortelės rungtynėse paliekamos galioti.

Visi SFL DK sprendimai gali būti skundžiami VRFS DK komitetui per 72 val nuo šio SFL DK sprendimo paskelbimo.

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Spa 31 13:32

Taurės polufinalas: Taip - Aktas 2:2 (4:3)
http://www.aktas.lt/node/8741" onclick="window.open(this.href);return false;
2014-10-31 11:00 įrašė admin

Aktas – taurės komanda? Ir taip, ir ne. Kasmet nužygiuojame toli, padarome daug, bet ne viską... Šiemet panašiai. Apie tai žemiau.

Aktas – lygintuvų komanda? Tikrai taip, be jokių ne. Retai bepasirodantis Akto mogihanas CICAAA nedrįso sulaužyti XX-ojo amžiaus nerašytos taisyklės, pasirodė ir palygino. Sprendžiant iš to kokias kalbas ir kokius keistus dalykus po varžybų deklamavo Romka galima suprasti, kad vaišių būta gausiai. Tiesa, Vėberis turėjo pastabų, kita vertus kada jis neturėjo jų...

Rinkomės aktyviai, pavieniui ar komplektuotai riedėjo ekipažas po ekipažo, žaidėjai ir civiliai pildė dirbtinės saulės nušviesto stadiono teritoriją. Nuotaikos buvo geros. Pažiūrėję tuo metu stadione vykusių I-os lygos rungtynių pabaigą, sukritikavę ne vieną momentą ir prisiekę, kad būtume padarę geriau įslinkome į šiltą rūbinę. Vaizdas persirengimo kambaryje: Labas laukdamas Aurimo nerimastingai vaikšto iš kampo į kampą, Nerka mintyse talpina žaidėjus į atskiras pozicijas, Zykelis intymiai tepasi šlaunį verdančio vandens pojūčio tepalu, Pajuodis siūlosi padėti, Amba telefonu reguliuoja fūristo dienotvarkę, Mantukas supranta, kad neturi getrų, kambariokai tiesiog žiūri vienas į kitą, tada į rūbinę kur buvęs kur nebuvęs įžengia Romas (CocaColaMan), malonus siurprizas, verčiantis Nerka perdėlioti sudėtį. Taktika ko gero aiški daugeliui, „antru numeriu“ (nors buvo siūlymų ir „trečiu“ bandyti). Prieš TAIP kitokiu numeriu nelabai kam pavyko šį sezoną.

Pirmas kėlinys. Nieko netikėto, TAIP valdo kamuolį, daugiau žaidimo prie mūsų vartų, puolime jie aštresni, mes daug tikimės iš kontratakų. Viena tokia kažkiek paeina, Juozas iš aikštės vidurio meta į kraštą Pajuodžiui, tas vienu lietimu į priešingą kraštą Ambai, tas praktiškai vienas prieš vartininką, klaidina, bet atleidžia kamuolį, kuris rieda netoli Zykaus, bet ir tam trūksta dviejų metrų iki „uždarymo“. Toliau kantriai laukiam. Apie 30 min. vienas prieš mūsų Aurimą tolimu tiksliu pasu išvedamas varžovų puolėjas, kuris iš baudos aikštelės prieigų tiksliai į apatinį kampą, be priekaištų mūsų vartų sargui. Likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos darom priverstinį keitimą, aikštę dėl nekasdieniškų priežasčių palieka ir stadioną tekinas apleidžia Pajuodis. Po pirmo 0:1, ne lygu ir nepirmaujam.

Antras kėlinys. Lyg ant sparnų. Nejučiomis perimam iniciatyvą. Dažnėja mūsų bandymai brautis į baudos aikštelę, aštrėja atakos, noro yra, pamažu atsiranda ir galimybių. Kampinis prie TAIP vartų. Svaika kelia kampinį, kamuolys krenta tiesiai senam geram ir ko gero mažiausiam kambariokui visoje aikštelėje ant galvos, įvartis, lygu 1:1! Širdį veriantis bičiulių apsikabinimas ir lengvai malonus bei įkvepiantis atodūsis/įkvėpimas brofkėje. Toliau lyg ant sparnų. Likus 10 min. sudėliojam pakankamai gražią ir svarbiausia laimingą ataką, po perimto kamuolio gynyboje tiksliais ilgais ir trumpais pasais kamuolys nukeliauja pas Ambą, kuris suklaidinęs varžovų gynėją siunčia žemą ir taiklų, 2:1!!! Aikštelėje ir brofkėje džiaugsmo proveržis, žaidėjai užsivedinėja paskutinėms minutėms, o civiliai užsivedinėja rėždami tostus į viens kito sveikatą. TAIP skubotai metasi į puolimą, mums vėl atsiveria galimybės užpulti iš pasalų, susikuriam dar 3-4 progas pergalei diagnozuoti, bet… Deja, likus vienai minutei TAIP žaidėjas keliolika kartų pasikirtęs kamuolį ir privertęs mūsiškius linguoti smeigia žudikišką lyginamąjį, po minutės teisėjo švilpukas. Pendeliai - loterija, kurios mes nelaimėjom.

Žiūrėjosi šiandien varžybos, visi aikštėje dalyvavę geniai verti tik pagyrų už norą ir kovą. Gaila tik ir apmaudu dėl galutinio rezultato.

Nuleistais snapais ir lėtu žingsniu palikome stadioną, tačiau auksiniai Svajūno išrasti ir niekam iki šiol negirdėti žodžiai “kamuolys yra apvalus” bei Cicos vaišės nuotaiką šiek tiek pakėlė. Vaizdas rūbinėje po varžybų: Labas telefonu pramušinėja komandai salinius bucus, Žemaitis siunčia linkėjimus iš Vokietijos, kambariokai gaudo vienas kito žvilgsnį, Zykus su Mariuku kažkur “išėję”, gaisrininkai tariasi susiskambint, nes nujaučia, kad neužmigs, treneris rūpestingai pilsto arbatą, o Romka mena neįmenamas mįsles…

O tuo tarpu mūsų Piquė (Pajuodis) gimdymo namuose savo Shakirą (Pajuodė) už rankos laiko ir šeimos pagausėjimo laukia. “It’s a boy!!!” - sušunka pribuvėja. Kraipo galvas Pajuodžiai ir galvoja „gal be reikalo visi rubeliai rūžavi...“. Tai va, slėpė savo „špingalietą“ PajuodžiukasJ

Stipriausi ir gražiausi sveikinimai Pajuodžiams!!!

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Spa 31 13:36

III lyga
V Komanda Ž P L Pr Įm Pr T
1 Taip 24 21 2 1 92 21 65
2 Viltis 24 14 2 8 65 41 44
3 Fakyrai 24 14 2 8 62 45 44
4 Prelegentai 22 12 3 7 64 49 39
5 Olimpija 23 11 4 8 36 32 37
6 Tec 24 11 3 10 47 45 36
7 Spartakas 24 11 3 10 38 40 36
8 Aktas 24 10 5 9 53 36 35
9 Ozas 24 9 3 12 42 39 30
10 Salininkai 23 9 3 11 40 49 30
11 Kruša 23 9 3 11 44 55 30
12 Naujieji Verkiai 23 6 3 14 40 63 21
13 Navigatoriai 24 5 3 16 38 62 18
14 Užupis 24 3 1 20 31 115 10

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Lap 15 09:44

FK Širvinta rezultatu 4-1 įveikė Pabradės "Modulis" ir iškovojo trečiąją SFL VI lygos vietą bei tiesioginį kelialapį į III lygą.

Nuoširdžiai sveikiname komandą su šiuo pasiekimu.


Cezis Di Lecce
spėju, kad ne Vilkaviškio ŠIRVINTA :mrgreen:
kanal + rėmėjas.. , tai čia ta garsioji komanda, kurią remia pornuškės kanalas :mrgreen:
Ką tik · Patinka

Cezis Di Lecce
VI - šeštos lygos??? ar tikrai???
gal IV - ketvirtos lygos, jeigu jau į III (trečią) kelialapį gavo..
Ką tik · Patinka

Paveikslėlis

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Lap 20 11:01

FK "Katastrofa"

Būtent taip pasivadinusi Vilniaus mėgėjų komanda nuolat patenka į visame pasaulyje rengiamas įdomiausių futbolo ekipų pavadinimų apžvalgas. Kartais „Katastrofai“ pavyksta pasiekti puikių rezultatų, o kartais jie būna tikrai katastrofiški. Šiemet pasirodymas buvo artimesnis antrajam variantui – 10 taškų ir paskutinė vieta IV lygos A2 divizione.

...

Re: Vilniaus futbolas:

2014 Lap 24 19:42

Rezultatyviausias - Vaiduoklis
2014-11-22 http://www.vilniausfutbolas.lt/naujiena ... oklis/3736" onclick="window.open(this.href);return false;

Sniegingą šeštadienį buvo sužaistos paskutinės 2014-ųjų metų Sekmadienio futbolo lygos Ergo pirmenybių rungtynės. Pagaliau santykius išsiaiškino Pietų IV ir Futboliuko komandos.


Pietų IV – Futboliukas 3:2

Pirmiausia Grigiškėse pasirodė Futboliukas. Kol sulaukė varžovų, šios komandos futbolininkai spėjo pastatyti besmegenį šalia vienų vartų.

Komandoms aikštėje ne tiek apšilus, kiek apšlapus, svečiai pareiškė nenorį žaisti dėl to, kad šeimininkai neparuošė aikštės. Aikštė, tiesą sakant buvo nuklota tokio gylio sniego sluoksniu, kad į jį susmegdavo visa pėda, o temperatūra šiek tiek viršijusi nulį tą sniegą padarė labai sunkų ir lipnų.

Teisėjas su Futboliuku sutikti nenorėjo, skambino lygos vadovams ir t.t. Žodžiu, vis dėl to komandos išėjo į aikštę. Futboliuko buvo lygiai 10, o šeimininkų – lygiai 11.

Dalį pirmo kėlinio komandos žaidė su kamuoliu, nelabai spalva besiskiriančiu nuo sniego, vėliau gavo prieš rungtynės žalia nitroemalę padažytą jau žaliai baltą kamuolį, jam nudžiūvus. Patarajį kamuolį įžvelgti sniegyne buvo lengviau nei pirmąjį.

20 minučių komandos kovojo su sunkaus sniego kupstais ir atrodė, kad per tokias rungtynes vargu ar bus įmuštas bent vienas įvartis. Kol jų žaidėjų skaičiai nesusilygino.

Pietų IV gynėjas Gytis Biekša griovė prieš vieną vartininką išbėgantį varžovą ir išvydo prieš save raudoną kortelę. Vargu ar tai buvo protingas gynėjo sprendimas, kadangi tokioje aikštėje išbėgimas prieš vartininką vargu ar laikytinas rimta proga...

Žodžiu, žaidėjų tapo po lygiai, o Futboliukas puikiai išžaidė baudos smūgį ir pelnė pirmą įvartį.

Tada Futboliukui pakilo ūpas ir jis pradėjo varžovų vartų apgultį. Bet neilgam.

Artėjant kėliniui į pabaigą Futboliukas gavo teisę mušti baudos smūgį. Andrejus Solovjovas patikrino vartininką ir kamuolys tam praslydo tarp rankų – 2:0.

Nepalūžti Pietų IV padėjo tai, kad iš karto kitoje atakoje Mindaugui Kasperūnui pavyko sušvelninti rezultatą.

O kėlinio pabaigoje Pietų IV atakų lyderis įrodė, kad gali pabėgti nuo varžovų ir įmušti įvartį ir tokiomis sąlygomis.

Pietų IV, beje, likusi dešimtyje visą laiką žaidė nuo gynybos, per daug į priekį nelėkdama. Mat nesuskaičiavo varžovų ir įsivaizdavo žaidžianti mažumoje...

Antrą kėlinį Futboliukas padidino spaudimą. Ilgą laiką svečiai buvo prispaudę šeimininkus jų aikštės pusėje. Bet vis niekaip neišėjo priartėti su kamuoliu tokiu atstumu, kad būtų galima užtikrintai įmušti.

Į kėlinio pabaigą M. Kasperūnas ar krašto saugas Deimantas Kancleris vis dažniau surengdavo kokį rimtesnį kontrišpuolį. Juolab jau gerokai ištrypta aikštė tai jiems leido daryti lengviau nei pirmą kėlinį

Likus žaisti 15minučių jau Pietų IV gavo teisę mušti baudos smūgį. Nors nuo vartų buvo gana toli, M. Kasperūnas pramušė puikiai ir kamuolys nuo skersinio įskriejo į vartus.

Po to Futboliukas didelėmis pajėgomis puolė, Pietų IV didelėmis pajėgomis gynėsi, bet arčiausiai įvarčio buvo tas pats M. Kasperūnas, paskutinėmis sekundėmis išsivaržęs prieš vieną vartininką, bet šį kartą paleidęs kamuolį virš vartų.

Pietų IV pergalė 3:2 lėmė tai, kad ši komanda pakilo iš devintosios į aštuntąją vietą, aplenkusi Skaidiškes.

Futboliukas kaip buvo, taip ir liko septintas.

Įmušęs hattricką Vaiduoklis tapo rezultatyviausiuoju B2 diviziono žaidėju, dviem įvarčiais aplenkęs Vladislavą Podberezskį iš Baltosios Vokės.

Grįžti į