bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Vladimiras Romanovas

2010 Vas 11 13:58

Šiam asmeniui turi būti sukurta atskira tema, kad kuo daugiau žmonių žinotų apie jo ir jo aplinkos darbelius.
Ta proga - straipsnis iš efutbolas.lt:

V.Romanovas – geriausias futbolo ir krepšinio treneris pasaulyje
http://www.efutbolas.lt/v-romanovas-ger ... e-386.html
2010-02-11 11:17
krepsinis.net, autorius NeRomanovas

Ne vieną dieną seku Lietuvos sporto įvykius ir mūsų šalies futbolo ir krepšinio aktualijas, todėl šiomis dienomis daugelį krepšinio gerbėjų pribloškę sprendimai man neatrodė labai pribloškiantys. Užjaučiu krepšinio sirgalius, ypač Kauno „Žalgirio“ gerbėjus, bet ... tokią įvykių seką prognozavau vos tik „Žalgirio“ krepšinio klubo „gelbėtoju“ tapo tamsta Vladimiras Romanovas.

Tai – tikras ir neginčijamas futbolo ir krepšinio specialistas, kuris vienintelis išmano, kas ir kaip turi žaisti, ir kodėl jo komanda turi laimėti! Tokio trenerių „specialisto“ dar neteko matyti ir girdėti, treneriai jo valdomuose klubuose yra tik „oficialias pareigas atliekantys asmenys“. Komandą treniruoja JIS!!! Netikite? Pateiksiu tik faktus.

„FBK Kaunas“ – futbolo klubas, vienas tituluočiausių mūsų šalyje, kovojantis dėl Lietuvos garbės, dėl teisės vadintis šalimi, kuri nėra atskirta nuo populiariausios Europos sporto šakos – FUTBOLO. Daugelį metų „FBK Kaunas“ Lietuvos auksą laimėdavo, nes ... palankiai susiklostydavo Lietuvos futbolo federacijos sudarytas tvarkaraštis, teisėjų paskyrimai ir ... rezultatai! Nepykite, bet V.Romanovas niekada nebuvo FBK „Kauno“ savininku, jis tik buvo šio klubo „pagrindinis rėmėjas“. Net UEFA su Micheliu Platini priešakyje to neįrodė! Beliko tik prielaidos apie įtarimus, kai UEFA ir neva LFF tirdavo Edinburgo „Hearts“ sąsajas su „FBK Kaunu“. O gal tai vyko tik dėl to, kad iki tol „FBK Kauno“, Edinburgo „Hearts“ ir Minsko „MTZ-Ripo“ futbolo klubų savininką nuolat gynė ir „dengė“ jo statytinis Lietuvos futbolo federacijoje – Liutauras Varanavičius, dabartinis UEFA Vykdomojo komiteto narys?!

Taigi apie trenerius... apžvelgsime „tik“ pastaruosius 7 metus, kai „FBK Kaunas“ tapo vienu iš stipriausių klubų Lietuvoje. Pamirškime netgi tuos metus, kai V.Romanovas „pardavė“ FBK klubą dabar jau amžiną atilsį garsiam krepšinio mecenatui Šabtajui Kalmanovičiui. Pardavė klubą, bet kontraktai su žaidėjais liko V.Romanovo kišenėje, po to dar jis prisiteisė solidžią kompensaciją, dėl neva „parduoto-neparduoto klubo“. O kas yra sporto klubas be žaidėjų?!

O prie ko čia treneriai??? Saulius Širmelis, po to vėl Saulius Širmelis ir dar taip tris kartus iš eilės... „Jei turėčiau kišenėje daugiau nei tris šimtus litų!“, - tai vieno geriausių mūsų šalies futbolo trenerių ištarti žodžiai po „netikėtai“ pralaimėtų rungtynių albanų komandai. Juos girdėjo daugelis sporto žurnalistų, bet ... niekada nepagalvojom, kad jie taps pranašiški visam Lietuvos sportui! Būtent po „netikėtai“ pralaimėtų rungtynių albanams, buvo pradėti gerinti Europos (o gal ir pasaulio) rekordai. Per 7-is metus – net septyniolika kartų pakeisti „FBK Kauno“ treneriai! Vidutiniškai – kas penkis mėnesius!!! Nė vienas treneris „FBK Kauno“ vyr. trenerio poste neišsilaikė bent vienerių metų! Dabar jau netgi ne visi prisimintų tokias trenerių pavardes kaip: ruso Aleksandro Piskariovo, baltarusio Vladimiro Kurnevo, bulgaro Angelo Červenkovo, olando Anton Joore, jie komandai vadovavo vos kelias savaites, arba kelias dienas, o kiek tokių buvo lietuvių... Ką kalbėt apie Eugenijų Riabovą, jis „FBK Kauno“ vyr. treneriu buvo paskirtas net tris kartus, vieną kartą – vos vienai dienai! Per 7 metus pasikeitė net 17 trenerių! Tai jau atskira sporto šaka!

Gerai, kad UEFA taisyklės numato, kad A lygos komandai vadovaujantis treneris privalo turėt A lygio licenciją, nes kitaip... „FBK Kaunas“ turėtų tik vieną strategą – viską išmanantį ir nepakeičiamą trenerį! Jis dar ir žaistų, nes tik per atsitiktinumą Lietuvos futbolo federacijos vadovams pavyko atkalbėti V.Romanovą nuo žygdarbių futbolo aikštėse prieš pora sezonų. Ar tai pavyks Vladui Garastui ir Šarūnui Kliokiui šį LKL čempionatą? Rimai Kurtinaiti, saugokis! Romanovas su Čiupkovu jau ruošiasi LKL finalams!

Netgi Škotijoje V.Romanovui pavyko pakeisti šimtametes tradicijas – per penkerius metus bankininkui priklausantis Edinburgo „Hearts“ futbolo klubas trenerius keitė net septynis kartus. Didžiausias skandalas Škotijoje kilo, kai iš „Hearts“ buvo atleistas Georgas Burley – jo treniruojami „Hearts“ futbolininkai buvo laimėję net dešimt rungtynių iš dvylikos ir pirmavo Škotijos lygoje. „Hearts“ fanai tikėjosi, kad tai yra istorinis šansas tapti Škotijos čempionais, bet... pergalių kalvį pakeitė nepilnametės išžaginimu kaltinamas Grahamas Rixas.

Taigi, Ramūno Butauto treniruojamų Kauno „Žalgirio“ krepšininkų patekimas į Eurolygos „Top-16“ turnyrą yra visiškas niekas... Kas toliau? Visų sporto klubų treneriai vienykitės! Geriausias treneris – Vladimiras Romanovas! Jis ateina...

Trugdis
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:16
Palaikoma komanda: Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Vas 11 14:06

Kaip aš džiaugiuosi, kad ponas Romanovas įsigijo Žalgiri ir, atrodo, pagaliau paliko FBK'us ramybėje ... 8-)

Vertelis jau tuoj bus metai kaip dirba su klubu. Tuoj pasieks naują Kauno rekordą :D

andriuschaz
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:25
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Vas 11 14:51

Kaip aš džiaugiuosi, kad ponas Romanovas įsigijo Žalgiri ir, atrodo, pagaliau paliko FBK'us ramybėje ... 8-)

Vertelis jau tuoj bus metai kaip dirba su klubu. Tuoj pasieks naują Kauno rekordą :D

Na jo jis palieka ramybeje tik tada, kai klubas jam maziau pajamu atnesa :? Tikrai gaila FbK nes galetu buti vienas is geriausiu LT klubu, bet tikrai tokiu dar nera kaip cia kazkas pareiske kitoje temoje. na bet jei Fbk dasikapstys iki A lygos ir europos atranku tai manau romanovas vel savo trigrasi kis... :evil:

tpc
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 13:25
Palaikoma komanda: FBK KAUNAS

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Vas 14 14:05

Kaip aš džiaugiuosi, kad ponas Romanovas įsigijo Žalgiri ir, atrodo, pagaliau paliko FBK'us ramybėje ... 8-)

Vertelis jau tuoj bus metai kaip dirba su klubu. Tuoj pasieks naują Kauno rekordą :D
na manau nepaliko jis ramybej Fbk,bet bent jau daugiau uzsiemes meskom,tas dziugina ir mane...beje romka buvo atvykes i draugiskas su kruoja marijampoles manieze,tai tik irodo,kad jam FBK vis rupi(o gaila)...
Kaunas Lietuvos širdis http://www.kaunas-ultras.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Vas 15 14:12

A.Grantas gina V.Romanovą
2010-02-12 22:52
efutbolas.lt

"Portsmouth" strategas Avramas Grantas spaudai teigė, jog Vladimiras Romanovas, Edinburgo "Hearts" savininkas, yra pasirinkęs tinkamą strategiją ir tai atneš klubui apčiuopamą naudą.

Pastaruoju metu V.Romanovas susilaukė daug kritikos dėl to, jog neskiria pinigų naujiems pirkiniams, o pasikliauja jaunimu.

"Jauni žaidėjai yra ir ateitis, ir dabartis, tačiau jie turi tobulėti. Turime suteikti jiems šansą ir būti kantrūs" - teigė A.Grantas. "Tai puiki klubo politika ir, manau, tai atsipirks V.Romanovui".
haha, ir sionistų atstovas nutarė užtart mūsų kniazių :D . Įdomu, o romka labai žydas ar nelabai :)?

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Bal 01 18:05

V.Romanovo akcija škotams: perki bilietą į „Hearts“ rungtynes, turi galimybę laimėti kelionę į Lietuvą
http://www.lrytas.lt/-12701270531269529 ... mpaign=rss
2010-04-01 16:01

Vladimiro Romanovo valdomas Edinburgo „Hearts“ klubas ketvirtadienį paskelbė naujojo sezono bilietų akcijas, laviruojančias tarp tikrovės ir balandžio 1-osios pokštų.

Vis rečiau Škotijoje pasirodantis verslininkas pasižadėjo kitą sezoną dažniau lankytis „Tynecastle“ stadione.

Be to, verslininkas vienam iš rungtynėse apsilankiusių aistruolių padovanos kelionę į Lietuvą, kurios metu „Hearts“ gerbėjas galės geriau pažinti patį verslininką ir Lietuvą.

Skelbiama, kad Lietuvos verslininkas pagaliau suvokė, jog per retai lankosi Škotijoje ir per mažai bendrauja su klubo aistruoliais.

Taip pat užsimenama, jog norėdamas pademonstruoti gerą širdį, Edinburgo komandos savininkas nuo kito sezono dvigubai sumažins bilietų į „Hearts“ rungtynes kainas.

Bilietą į rungtynes įsigiję aistruoliai turės galimybę laimėti prizą - kelionę į Lietuvą. „Ponas V.Romanovas planuoja apsilankyti „Hearts“ rungtynėse ir jis labai trokšta pasikviesti komandos aistruolius, kaip ypatingus svečius, į savo šalį“, - rašoma klubo pranešime spaudai.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Bal 28 13:07

Mirė V.Romanovo motina. Užuojauta..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Geg 04 11:31

Vladimiro Romanovo klubo skolos toliau auga
2010 gegužės 04 d., antradienis
http://www.ivartis.lt/naujienos/new.243 ... -auga.html

Edinburgo „Hearts“ klubo skolos ir toliau auga. Škotijos žiniasklaida skelbia, kad nepaisant sumažinto klubo biudžeto bei gerokai „apkarpytų“ atlyginimų, Vladimiro Romanovo klubo skolos išaugo iki 35 mln svarų sterlingų. Tai yra 5 mln daugiau nei praėjusiais metais.

Pasak klubo atstovų, „Širdims“ šiais metais pavyko sutaupyti apie 3 mln svarų sterlingų, kadangi klubas pardavė beveik 11 tūkstančių abonementų.

Taip pat „Hearts“ gerokai prisidūrė Anglijos „Premier“ lygos klubui „Wolverhampton“ parduodami savo kapitoną Christophe Berra. Už vidurio gynėją „Hearts“ savo sąskaitą papildė 1.8 mln svarų sterlingų.

Pranešama, kad sutartis su „Ūkio banku“, kaip pagrindiniu klubo marškinėlių rėmėju, pagal dydį yra trečia tarp visų Škotijos klubų.

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Geg 04 15:31

Aišku futbolas.lt tokių naujienų neskelbia, jie mato tik LFF cirkus ir panašiai, o kas savam kieme darosi tai pofik, svarbiausia pavaryt ir pasirodyti protingam :D :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Geg 04 15:47

Futbolas.lt rašo tik apie LT futbolą (sic!) :)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Geg 04 16:02

Aišku futbolas.lt tokių naujienų neskelbia, jie mato tik LFF cirkus ir panašiai, o kas savam kieme darosi tai pofik, svarbiausia pavaryt ir pasirodyti protingam :D :D
o kam tos Heratsų problemos turi būt įdomios. Visada kas pusmetį parašo, kad jie skolose sėdi. Ir kas iš to, kokią tai įtaką ir reikšmę turi LT futbolui?

karys
Pranešimai: 9185
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Geg 04 16:07

Aišku futbolas.lt tokių naujienų neskelbia, jie mato tik LFF cirkus ir panašiai, o kas savam kieme darosi tai pofik, svarbiausia pavaryt ir pasirodyti protingam :D :D
o kam tos Heratsų problemos turi būt įdomios. Visada kas pusmetį parašo, kad jie skolose sėdi. Ir kas iš to, kokią tai įtaką ir reikšmę turi LT futbolui?
nu heartsu politika ypach vienos musu komandos sudeties pokyciams labai tiesiogine reiksme turedavo :)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Geg 04 16:13


nu heartsu politika ypach vienos musu komandos sudeties pokyciams labai tiesiogine reiksme turedavo :)
tai ten straipsnis apie pinigus, o ne apie FBK žaidėjus, kurių persikėlimas į Škotiją nelabai ką turi bendro su klubo finansine padėtimi, apie kurios niuansus, nemanau kad kažkuris iš forumo bent kažkiek nusimanytų.

karys
Pranešimai: 9185
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Geg 04 16:23


nu heartsu politika ypach vienos musu komandos sudeties pokyciams labai tiesiogine reiksme turedavo :)
tai ten straipsnis apie pinigus, o ne apie FBK žaidėjus, kurių persikėlimas į Škotiją nelabai ką turi bendro su klubo finansine padėtimi, apie kurios niuansus, nemanau kad kažkuris iš forumo bent kažkiek nusimanytų.
dar ir kaip turi... o ka cia nusimanyt ten konretus skaiciai pateikti, ypach angliskame variante, o ne lietuviskam sutrumpintam, butu keista jei pagrindinio klubo finansine padetis neturetu itakos taip vadinamiems affiliated klubams...

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Vladimiras Romanovas

2010 Geg 04 16:43


dar ir kaip turi... o ka cia nusimanyt ten konretus skaiciai pateikti, ypach angliskame variante,...
didžioji dalis europos klubų skolose sėdi, tai pagal tokius nusimanymus, vienas po kito užsilenkinėti jau turėjo. Tiesa vienas belgų klubas Exelsior susibankrotino, tai matyt dauguma lietuvių laukia ir Herats'ų panašaus likimo :)
butu keista jei pagrindinio klubo finansine padetis neturetu itakos taip vadinamiems affiliated klubams..
gal ir taip, tik ant FBK to nelabai jautėsi. Galėjom drąsiai dalyvaut abu sezonus A lygoje ir bent jau prizinės vietos būt garantuotos, tačiau iš principo žaidėm antros lygos rungtynes prabangiame Dariaus ir Girėno stadione :)

Grįžti į