bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

XV turas

2011 Bir 21 11:38

Nuošalė (apie pusę metro) Veličkai:

Paveikslėlis

Linkstu prie to, kad mušant antrą įvartį nuošalės nebuvo:

Paveikslėlis

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XV turas

2011 Bir 21 16:37

"Atlanto" varžybose - priepuolis
2011-06-19, 13:02
Paulius MATULEVIČIUS
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/atla ... is-596221/" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Šeštadienį Klaipėdos centriniame stadione vykusių Lietuvos futbolo A lygos rungtynių pradžia tarp Klaipėdos "Atlanto" ir Šiaulių "Šiaulių" privertė sukrusti ne tik uostamiesčio klubo prezidentą Vacį Lekevičių, bet ir visus futbolo sirgalius - netikėtai 7-ąją rungtynių minutę ant vejos išsitiesė ir purtytis pradėjo "Atlanto" ekipos žaidėjas Valdas Žalneravičius. Futbolininkas po kelių sekundžių atsigavo bei, padedamas komandos draugų ir gydytojo, sugebėjo nueiti iki atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau netrukus buvo išgabentas į ligoninę. Medikai, peršvietę žaidėjui galvą, nieko pavojingo neįžvelgė (buvo svarstoma, ar tik sportininkui netrūko kraujagyslė). Visgi, manoma, kad žaidėjas patyrė epilepsijos priepuolį. Gydytojai žaidėją paleido iš ligoninės, tačiau uždraudė mažiausiai savaitę sportuoti. Po savaitės bus atliekami pakartotiniai testai ir nuspręsta, ar V. Žalneravičius apskritai gali tęsti profesionalaus sportininko karjerą.

Nors komandos draugo bėda išmušė atlantiečius iš vėžių, tačiau jie rungtynes tęsė ir užsispyrusiai kovojo iki galo. Visgi, pritrūko sėkmės - pralaimėta šiauliečiams rezultatu 0:2 (0:1). Nugalėtojams įvarčius pelnė Paulius Janušauskas (45 min.) ir Robertas Vėževičius (68).
"Suspaudė širdį"
Vacys LEKEVIČIUS, "Atlanto" klubo prezidentas

Išvydęs ant žemės gulintį, o vėliau ir be gyvybės ženklų Valdą Žalneravičių, labai sunerimau. Tiesiog suspaudė širdį. Iškart į galvą toptelėjo mintis: nejau vėl pasikartojo pavasario nelaimė, kuomet Gargžduose per rungtynes žuvo futbolininkas (kovo mėnesį Gargžduose per Klaipėdos rajono senjorų salės futbolo pirmenybes suklupo 1972 m. gimęs gargždiškis Vilmantas M. Netrukus atvykę Gargždų Greitosios medicininės pagalbos darbuotojai žaidėją dar bandė gaivinti, tačiau vyras mirė, - aut. past.). Kai išvydau, kad Valdas juda, gerokai atsikvėpiau. Tarsi vėl nušvito dangus. Apie komandos žaidimą galiu atsiliepti tik teigiamai, žaidimas buvo apylygis, tačiau mums pritrūko šiek tiek sėkmės. Su tokiu komandos biudžetu mes demonstruojame aukšto lygio futbolą ir aš tuo džiaugiuosi.

Grįžti į