...

XVII (17) turas:

2015 Bir 29 11:34

17 turo anonsas

Liepos 1 d. (trečiadienis)

150) 17:30 Džiugas (Telšiai) - Lietava (Jonava)
145) 19:30 Panevėžys (Panevėžys) - Auska (Alytus)


Liepos 2 d. (ketvirtadienis)

149) 17:30 Minija (Kretinga) - Šilas (Kazlų Rūda)
151) 18:00 Kaunas (Kaunas) - Nevėžis (Kėdainiai)


Liepos 3 d. (penktadienis)

146) 18:00 Trakai-2 (Trakai) - Banga (Gargždai)
147) 18:00 Kruoja-2 (Pakruojis) - MRU (Vilnius)
152) 18:00 Palanga (Palanga) - Tauras (Tauragė)
153) 18:30 Šilutė (Šilutė) - Lokomotyvas (Radviliškis)
148) 20:00 Žalgiris B (Vilnius) - Kražantė (Kelmė)

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XVII (17) turas:

2015 Bir 29 12:50

17 turo anonsas

Liepos 1 Liepos 3 d. (penktadienis)

148) 20:00 Žalgiris B (Vilnius) - Kražantė (Kelmė)[/b]

o kur sitie los? ar jau iki to laiko bus paklotas naujas kilimas?

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: XVII (17) turas:

2015 Bir 29 13:20

17 turo anonsas

Liepos 1 Liepos 3 d. (penktadienis)

148) 20:00 Žalgiris B (Vilnius) - Kražantė (Kelmė)[/b]

o kur sitie los? ar jau iki to laiko bus paklotas naujas kilimas?

Tai kažkas nuotraukas vakar skelbė, kur apie 70-80 procentų dangos paklota. Teoriškai įmanoma pabaigti iki penktadienio.
Kitas dalykas - I lygos rungtynes tikriausiai galima ir Fabijoniškių aikštėje žaisti.

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: XVII (17) turas:

2015 Bir 29 16:39

Kelmės kolūkiečiams iš viso būtų parankiau kokį dirvoną rasti - gal ir Žalgiriui pasipriešintų tada :)

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Bir 29 16:53

Atsižvelgiant, kiek Vilniuje dirvonų, tai nebent kolektyvianiame sode braškių lysvėje galima būtų žaisti...

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Bir 30 16:15

Įsibėgėjusią vasarą pasitinka įpusėjęs Pirmos lygos sezonas
2015-06-30 http://pirmalyga.lt/naujiena/Isibegejus ... ezonas/327" onclick="window.open(this.href);return false;

Trečiadienis, 07.01, 17:30, Telšių d.d. stadionas.
Telšių „Džiugas“ – Jonavos „Lietava“
Praėjusiame ture dramatišką pergalę iškovojęs „Džiugas“ pasivijo vienuoliktoje vietoje esantį FBK „Kauną“ ir lipa jam ant kulnų. Nors mače su „Šilute“ telšiškiams užteko puikaus Eimanto Marozo žaidimo ir lemiamo įvarčio, rungtynės su „Lietava“, be abejonių, bus itin sunkios. Pastaruoju metu jonaviškiai demonstruoja neįtikėtiną puolimą ir per du paskutinius turus pelnė net penkiolika įvarčių, o į savo vartus nepraleido nei vieno. Šešioliktajame ture po triuškinančios pergalės prieš „Kruoją–2“, jonaviškiai vėl susigrąžino lyderių pozicijas ir įsitvirtino pirmoje vietoje. Ar pavyks „Lietavai“ smogiamąją artileriją panaudoti ir prieš „Džiugą“ – tiesiogiai stebėkite http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Trečiadienis, 07.01, 19:30, Aukštaitijos stadionas.
„Panevėžys“ – Alytaus „Auska“
Tris pastaruosius turus su lygos lyderiais kovojęs „Panevėžys“ parodė, kad yra pajėgus įveikti bet kokį varžovą. Nugalėję „Lietavą“, „Nevėžį“ ir „Palangą“, šį kartą panevėžiečiai egzaminuos „Auskos“ vienuolikę. Tryliktoje pozicijoje esantys alytiškiai paskutiniame mače neprilygo „Žalgirio B“ futbolininkams, nors mačą pirmieji ir pradėjo įvarčiu. Nors „Panevėžys“ yra iškovojęs dvigubai daugiau pergalių (panevėžiečių sąskaitoje dešimt laimėjimų, o „Auskos“ – penki), tačiau neabejotina, kad alytiškiai mėgins bent kiek patampyti nervus „Panevėžiui“, nors pastarieji ir bus laikomi šios dvikovos favoritais.

Ketvirtadienis, 07.02, 17:30, Kretingos miesto stadionas.
Kretingos „Minija“ – Kazlų Rūdos „Šilas“
Po ilgo pergalės recepto paieškos nuo penktojo turo, praėjęs mačas „Minijai“ pagaliau susiklostė sėkmingai. Svečiuose 1:0 įveikę „Taurą“, kretingiškiai bent minimaliai pasigerino nuotaiką ir, galbūt, įgavo optimizmo ateities kovos. Kitokios nuotaikos turėtų būti „Šilo“ barikadų pusėje, kadangi po šešių pergalių iš eilės Kazlų Rūdos futbolininkams teko patirti pralaimėjimo kartėlį prieš „Trakų–2“ riterius. Ši nesėkmė „Šilą“ nustūmė iš lyderių pozicijos į antrąją turnyrinės lentelės vietą, todėl į pajūrį Kazlų Rūdos vienuolikė atvyks pikta ir nusiteikusi tik pergalei bei grįžimui į sėkmės kelią.

Ketvirtadienis, 07.02, 19:30, NFA stadionas.
FBK „Kaunas“ – Kėdainių „Nevėžis“
Jei reikėtų rinkti labiausiai nesėkmių persekiojamą ekipą, tai veikiausiai viena iš pretendenčių būtų FBK „Kauno“ vienuolikė, kuriai net ir beveik įpusėjus sezonui nepavyksta demonstruoti tokio žaidimo, kurio tikisi visa ekipa. Apmaudžiai lygiosiomis su „Lokomotyvu“ sužaidę kauniečiai šį kartą jėgas išmėgins su „Nevėžio“ klubu. Per paskutinius tris turus kėdainiškiai iškovojo dvi pergales, o paskutiniame mače rezultatu 6:0 įniršį išliejo ant „Kražantės“ komandos. Šiuo metu „Nevėžis“ žengia trečias ir su pirmaujančiomis komandomis kovoja dėl aukščiausių vietų, todėl pergalė prieš kauniečius jiems itin svarbi.

Penktadienis, 07.03, 18:00, Trakų miesto stadionas.
„Trakai–2“ – Gargždų „Banga“
Paskutinis „Trakų–2“ susitikimas kariams susiklostė itin sėkmingai – trakiškiai namuose rezultatu 1:0 pranoko „Šilą“ ir nutraukė pastarųjų šešių iš eilės pergalių seriją. Devynias pergales savo sąskaitoje turintys „Trakai–2“ dar nėra praradę galimybių pakovoti dėl aukščiausių pozicijų, o šiuo metu žengia ant penktojo turnyrinės lentelės laiptelio. Dėl užimamų pozicijų šias rungtynes galima pavadinti ir kaimynių dvikova, nes „Bangos“ vienuolikė šiuo metu rikiuojasi ketvirta. Gargždiškiai pastaruoju metu demonstruoja solidų žaidimą ir yra iškovoję tris pergales per pastaruosius tris turus. Itin didelę intrigą keliantį kaimyninių komandų susitikimą bus galima tiesiogiai stebėti ne tik Trakų miesto stadione, bet ir http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Penktadienis, 07.03, 18:00, Pakruojo miesto stadionas.
Pakruojo „Kruoja–2“ – Vilniaus MRU
Savojo žaidimo neatrandanti ir toliau iš žaidybinės duobės neišsikapstanti „Kruojos–2“ vienuolikė ateinančiame ture namuose priims varžovus iš Vilniaus – MRU futbolininkus. Pastariesiems fortūna taip pat kurį laiką nesišypso – pergalę ir tris taškus paskutinį kartą futbolininkai įsirašė keturioliktajame ture. Šiuo metu MRU su dvidešimt taškų rikiuojasi devintoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tuo tarpu Pakruojo futbolininkai gerokai nutolę – sukaupę devynis taškus užima priešpaskutinę vietą. Ar „Kruojai–2“ galiausiai pavyks išlipti iš pralaimėjimo liūno – atsakymai jau šį penktadienį.

Penktadienis, 07.03, 18:00, Klaipėdos d.d. stadionas.
„Palanga“ – Tauragės „Tauras“
„Palanga“ ir toliau stebina savo rezultatais, pateikdama vieną siurprizą po kito, deja, šįkart siurprizai nedžiugina. Šešioliktajame ture išvykoje nusileidusi „Panevėžio“ vienuolikei, „Palanga“ ir toliau krinta žemyn turnyrinės lentelės laipteliais – šiuo metu ekipa užima aštuntąją vietą devynioliktuke. Iš turnyrinės lentelės dugno niekaip nepavyksta išplaukti būsimiems palangiškių varžovams – „Tauro“ futbolininkams, kurie patyrę net trylika pralaimėjimų, greičiausiai, jaučiasi kiek palūžę ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Kam pavyks reabilituotis ateinančiame mače paaiškės penktadienį, Klaipėdos d.d. Stadione.

Penktadienis, 07.03, 18:30, Šilutės miesto stadionas.
„Šilutė“ – Radviliškio „Lokomotyvas“
Trečiąjį iš eilės pralaimėjimą skaičiuojantys šilutiškiai ateinančiame ture jėgas surems su „Lokomotyvo“ vienuolike, kuri, be abejonės, pergalės po ilgos pralaimėjimų serijos bus ištroškusi ne ką mažiau. Šiuo metu varžovus turnyrinėje lentelėje skiria keturios pozicijos – „Šilutė“ su dvidešimčia taškų užima dešimtąją turnyrinės lentelės vietą, o Radviliškio vienuolikė su šešiolika – rikiuojasi keturioliktoje pozicijoje. Ar „Šilutei“ pavyks įjungti aukštesnę pavarą ir įveikti savo nesėkmių ruožą, ar „Lokomotyvo“ futbolininkai išvykoje pademonstruos savo stipriąją artileriją ir pralauš varžovų gynybą? Kol kas aišku tik viena – laukia nuožmi ir įtempta kova.

Penktadienis, 07.03, 20:00, LFF stadionas.
Vilniaus „Žalgiris B“ – Kelmės „Kražantė“
„Žalgirio B“ ir „Auskos“ dvikovoje sužibėjęs Julius Momkus savo ekipai leido išsilaikyti pergalių kelyje. Ketvirtąją pergalę iš eilės įsirašę žalgiriečiai bus tikrai nemenkas iššūkis Kelmės „Kražantės“ vienuolikei, kuri šešioliktajame ture buvo negailestingai sutriuškinta Kėdainių „Nevėžio“. Šiuo metu „Kražantė“ su keturiolika taškų savo sąskaitoje užima penkioliktą vietą, o žalgiriečiai sukaupę dvidešimt šešis – užima septintąją poziciją. Ar „Kražantei“ pavyks atsilaikyti prieš „Žalgirio B“ futbolininkus, negailestingai triuškinančius savo varžovus, paaiškės penktadienį.

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 02 10:38

17 Turas
2015-07-01 17:30
Džiugas 2 - 4 Lietava
Telšių d.d. stadionas


***

LIETAVOS PERGALĖ TELŠIUOSE
http://pirmalyga.lt/varzybos/Dziugas-Lietava/244" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktajame ture po atkaklaus ir nenuspėjamo Telšių „Džiugo“ ir Jonavos „Lietavos“ mačo, pergalę ir tris taškus namo išsivežė „Lietava“, kuri po antrojo kėlinio rezultatu 4:2 (1:1) pranoko vietos „Džiugą“.

Aktyviai ir permainingai prasidėjusioje dvikovoje jau trečiąją minutę „Džiugo“ vartininko gynybą pralaužė tikslus „Lietavos“ snaiperio Lauryno Stonkaus įvartis – 1:0. Aikštės šeimininkai netruko į įvartį atsakyti tuo pačiu, jau 4–ąją minutę Tomas Vyšniauskas vienas atsidūręs prieš vartininką rungtynių rezultatą išlygino – 1:1. Kėlinio metu ekipos demonstravo gan permainingą žaidimą, turėjo net keletą progų rezultatą persverti standartinių padėčių metų. Kėliniui įpusėjus kur kas daugiau pavojingų atakų sukūrė „Lietavos“ vienuolikė, tačiau „Džiugo“ vartų sargas Kęstutis Pilipavičius vartus išsaugojo nepaliestus.

Sugrįžus po pertraukos 51–ąją minutę puikiu įvarčiu pasižymėjo ir komandą į priekį išvedė Rokas Petrikas, kuriam šios rungtynės „Džiugo“ ekipoje paskutinės. Antrajame kėlinyje kurį laiką sėkmingai saugoję įgytą pranašumą „Džiugo“ futbolininkai suklydo 74–ąją minutę, kai „Lietavos“ atakos metu kamuolys atsimušęs į Mindaugą Šliogerį krito į savus vartus – 2:2. 78–ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Marius Bezykornovas ekipai pelnė 11 metrų baudinį, kurį žaidžiantysis ekipos treneris realizavo užtikrintai – 3:2. 86–ąją minutę sėkmė dar kartą nusišypsojo svečiams – apgavęs varžovus ir pademonstravęs meistriškumą Marius Ganusauskas „Lietavai“ pelnė ketvirtąjį įvartį ir leido atitrūkti nuo varžovų – 4:2. Telšių futbolininkai 91–ąją pridėto laiko minutę kontratakos metu turėjo galimybę intrigą sugrąžinti, deja, Clarence Augustus Warren iki galo atakos neįgyvendino. Po įtemptų ir permainingų rungtynių rezultatu – 4:2 pergalę įsirašė ir vienvalde lygos lydere išliko „Lietavos“ vienuolikė.

Rungtynių statistika

Telšių „Džiugas“ – Jonavos „Lietava“ 2;4 (1:1)

Telšių miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 3 min. Laurynas Stonkus (0:1), 4 min. Tomas Vyšniauskas (1:1), 51 min. Rokas Petrikas (1:2), 74 min. Mindaugas Šliogerisi Į.S.V (2:2), 79 min. Marius Bezykornovas (2:3), 87 min. Marius Ganusauskas (2:4).

Įspėjimai: 26 min. Tomas Vyšniauskas – geltona kortelė („Džiugas“), 28 min Darius Suslavičius – geltona kortelė („Lietava“), 33min. Lukas Miščiukas – geltona kortelė („Lietava“), 45+1 min. Eimantas Marozas– geltona kortelė („Džiugas“), 65 min. Benas Spietinis – geltona kortelė („Lietava“), 71 Mantyvdas Skiotis – geltona kortelė („Džiugas“).

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 02 10:39

„Panevėžio“ futbolininkai pratęsė pergalių seriją namuose
2015-07-01 http://pirmalyga.lt/naujiena/Panevezio- ... amuose/331" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktajame ture pergalę šventė „Panevėžio“ vienuolikė, kuri namuose rezultatu – 2:0 (2:0) pranoko svečius iš Alytaus ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės.

Aktyviai pradėjusioms pirmąjį kėlinį ekipoms kurį laiką sėkmingai atakų užbaigti nesisekė. Vis tik atkakliai žaidžiančiam „Panevėžiui“ pavyko pralaužti svečių gynybą ir pirmiems išsiveržti į priekį, kai 33–ąją minutę Arnas Ribokas kamuolį taikliai pasiuntė į „Auskos“ vartų tinklą– 1:0. 42–ąją minutę taikliu smūgiu pasižymėjo ir ekipos įvarčius padvigubino Giedrius Tomkevičius. Po pirmojo rungtynių kėlinio „Panevėžys“ buvo priekyje – 2:0.

Antrajame kėlinyje tiek „Panevėžys“, tiek „Auska“ turėjo keletą sėkmingų progų rezultatą pakeisti, deja, jų išnaudoti nepavyko. Atkakliai žaidusi svečių vienuolikė iki kėlinio pabaigos rezultato taip ir nesušvelnino. Nuaidėjus arbitro švilpukui pergalę namų aikštėje šventė „Panevėžio“ vienuolikė, kuri rezultatu – 2:0 įveikė Alytaus futbolininkus ir pratęsė savo pergalių seriją.

Rungtynių statistika

Panevėžio „Panevėžys“ – Alytaus „Auska“ 2:0 (2:0)

Aukštaitijos stadionas: 550 žiūrovų

Įvarčiai: 34 min. Arnas Ribokas (1:0), 42 min. Giedrius Tomkevičius (2:0).

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 03 12:45

Kretingos „Minija“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 2:1 (0:0)
Kretingos miesto stadionas: 300 žiūrovų
Įvarčiai: 47 min. Marius Papšys (1:0), 65 min. Alison Silva (2:0), 89 min. Gytis Urba (2:1).

Įspėjimai: 90+1 min. Viktors Jefremovs – geltona kortelė („Minija“).

***

Akibrokštas Kretingoje – „Minija“ triumfavo kovoje su „Šilo“ vienuolike
2015-07-02 http://pirmalyga.lt/naujiena/Akibroksta ... uolike/335" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo „Minijos“ ir „Šilo“ susitikime netikėta atomazga – rezultatu 2:1 (0:0) antrąją pergalę iš eilės šventė Kretingos vienuolikė.

Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo bei kamuolio kontrolę valdė „Šilo“ ekipa, tačiau „Minijos“ futbolininkai drausmingai gynėsi, taip savus vartus išsaugodami „sausus“. Keletą „gaisrų“ svečių aikštės pusėje sukūrė ir kretingiškiai, tačiau atakų rezultatyviai užbaigti nepavyko. Po pirmojo kėlinio ekipos tenkinosi lygiosiomis – 0:0.

Sugrįžus po pertraukos jau 47–ąją minutę greitos atakos metu Marius Papšys „Miniją“ išvedė į priekį – 1:0. Atkaklų ir greitą žaidimą demonstravusi ekipa 65–ąją minutę savo įvarčius padvigubino, kai Alison Silva išnaudojęs progą kamuolį pasiuntė į „Šilo“ vartus – 2:0. Svečių futbolininkams antrajame kėlinyje kurti atakas sekėsi gan sunkiai, vis tik rungtynių rezultatą pavyko sušvelninti Gyčiui Urbai baudinio metu sėkmingai realizavus smūgį – 1:2. 90–ąją minutę dar vieną progą rezultatą išlyginti turėjo „Šilo“ futbolininkai, deja, G.Urbos pasiųstas kamuolys skriejo šalia vartų. Rungtynių arbitrui užfiksavus rungtynių pabaigą iškovotą pergalę – 2:1 šventė „Minijos“ futbolininkai.

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 03 12:46

Kauno „Kaunas“ – Kėdainių „Nevėžis“ 4:3 (2:3)

NFA stadionas: 120 žiūrovų

Įvarčiai: 18 min. Kristijonas Gedgaudas (0:1), 21 min. Aivaras Lyberis (1:1), 26 min. Nerijus Kestenis (1:2), 29 min. Evaldas Kugys (1:3), 38 min. Tomas Rakauskas (2:3), 89 min. Josuetl Rea (3:3), 90+1 min. Josuetl Rea (4:3).

Įspėjimai: 7 min. Martynas Juknevičius – geltona kortelė („Nevėžis“), 41 min. Andrius Petraška – geltona kortelė („Kaunas“), 68 min. Domantas Nebilevičius – geltona kortelė („Nevėžis“).


***

„Kaunas“ pademonstravo vieną įpūdingiausių sugrįžimų į pergalių kelią sezone
2015-07-02 http://pirmalyga.lt/naujiena/Kaunas-pad ... sezone/336" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo susitikimas tarp Kauno“ ir Kėdainių „Nevėžio“ ekipų baigėsi netikėtu kauniečių triumfu, kai po Josuetl Rea dublio „Kaunas“ 4:3 (2:3) įveikė Kėdainių futbolininkus.

Pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 18–ąją minutę kamuolį į „Nevėžio“ vartus pasiuntė Kristijonas Gedgaudas – 1:0. Ilgai netruko laukti ir svečių atsako, per devynias rungtynių minutes kamuolys į kauniečių vartų tinklą krito tris kartus. 21–ąją minutę tiksliu smūgių pasižymėjo ir rungtynių rezultatą išlygino Aivaras Lyberis, 26–ąją Nerijus Kestenis rezultatą persvėrė ekipai naudinga linkme, o 29–ąją minutę „Nevėžio“ pranašumą užvirtino Evaldo Kūgio smūgis. Vis tik „Kauno“ ekipa buvo nusiteikusi karingai ir nusileisti neketino. Kėliniui einant į pabaigą, 38–ąją minutę rezultatą sušvelninti pavyko „Kauno“ saugui Tomui Rakauskui – 2:3.

Antrajame kėlinyje ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi gan sunkiai, o sukurtų atakų metu kamuolys vartų tinklo nepasiekdavo. Kai atrodė, jog rungtynių baigtis aiški, intrigą sugrąžino 89–ąją minutę Josuetl Rea pelnytas įvartis, po kurio rezultatas tapo lygus – 3:3. O jau po keleto akimirkų pridėto laiko metu Josuetl Rea pasižymėjo dubliu savo ekipai iškovodamas taip ilgai lauktą pergalę. Pasibaigus rungtynių laikui rezultatu – 4:3 pergalę ir tris taškus įsirašė „Kauno“ futbolininkai.

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 07 11:19

Įtempta ir atkakli „Trakų–2“ ir „Bangos“ dvikova baigėsi lygiosiomis
2015-07-03 http://pirmalyga.lt/naujiena/Itempta-ir ... siomis/339" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo susitikimas tarp „Trakų–2“ ir Gargždų „Bangos“ ekipų po atkaklios ir įtemptos kovos, trakiškiams likus mažumoje ir neišlaikius ilgai turėto pranašumo, baigėsi lygiosiomis – 2:2 (1:0).

Kėlinys prasidėjo žvalgyba bei siekiu varžovams primesti savo žaidimo braižą. Visgi „Bangos“ futbolininkai pirmieji ėmėsi iniciatyvos „presinguodami“ aikštės šeimininkus bei kurdami atakas, tačiau trakiškiai nenusileido ir atsakė tuo pačiu. 8–ąją minutę pavojus kilo prie „Bangos“ vartų, kai Rokas Masenzovas atsidūrė atakos smaigalyje, deja, pirmojo įvarčio pasiekti nepavyko. Abi ekipos demonstravo atkaklų ir kietą futbolą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą. 24–ąją minutę kamuolys krito į trakiškių vartus ir sukėlė tikrą Gargždų sirgalių ovacijų bangą, vis tik įvartis dėl nuošalės įskaitytas nebuvo. 34–ąją minutę Povilas Malinauskas varžovams atsakė pavojinga ataka, deja, ji rezultatyvi nebuvo. Trakiškių atakos nesiliovė ir jau 44–ąją minutę kamuolį į „Bangos“ vartus pasiuntė Mantas Leonavičius, komandą išvesdamas į priekį – 1:0.

Vos sugrįžus po pertraukos 47–ąją minutę Marius Eitutis pralaužė Trakų vartininko gynybą ir rezultatą išlygino – 1:1. 55–ąją minutę 11 metrų baudinio metu Povilas Malinauskas pelnė įvartį ir rezultatą persvėrė ekipai naudinga linkme – 2:1. Kėlinio metu atakų netrūko, „gaisrus“ varžovų aikštės pusėje kūrė tai viena, tai kita vienuolikė. Po žaidėjų apsistumdymo 82–ąją minutę iš aikštės po parodytos raudonos kortelės buvo pašalintas Mantas Leonavičius. Tai, jog šeimininkų ekipa liko mažumoje, trakiškių iš vėžių neišmušė, netrukus pavojinga ataka buvo surengta prie „Bangos“ vartų. 86–ąją minutę pasinaudojęs varžovo klaida Algimantas Bačanskis pasiuntė kamuolį į „Trakų–2“ vartus ir rezultatą išlygino –2:2. Pridėto laiko metu, nei vienai iš ekipų rezultato pakeisti sau reikiama linkme nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui, arbitras užfiksavo lygiasias – 2:2.

***

Trakų „Trakai–2“ – Gargždų „Banga“ 2:2 (1:0)

Trakų miesto stadionas: 65 žiūrovai

Įvarčiai: 44 min. Mantas Leonavičius (1:0), 47 min. Marius Eitutis (1:1), 55 min. Povilas Malinauskas (2:1), 86 min. Algimantas Bačanskis (2:2).

Įspėjimai: 82 min. Mantas Leonavičius – raudonako rtelė („Trakai–2“).

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 07 11:24

Po išvykos į Pakruojį MRU sugrįžta į pergalių kelią
2015-07-03 http://pirmalyga.lt/naujiena/Po-isvykos ... -kelia/340" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo susitikimas tarp „Kruojos–2“ ir MRU baigėsi vilniečių pergale rezultatu – 2:0 (1:0).

Pirmajame kėlinyje komandos atakų kurti neskubėjo. MRU daugiau žaidusiai gynyboje pavyko sustabdyti varžovus, mėginusius kurti atakas. „Kruojos–2“ vienuolikė turėjo progą rezultatą pasukti sau naudinga linkme realizuojant standartinę situaciją, deja, to padaryti nepavyko ir jau netrukus MRU surengtos greitos atakos metu 36–ąją minutę po tikslaus Aivydo Ruškio perdavimo Tadui Švaikevičiui kamuolys krito į aikštės šeimininkų vartus – 1:0. Pranašumą MRU išlaikė iki kėlinio pabaigos ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 1:0.

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolės valdymas priklausė MRU futbolininkams, vos varžovams atsiradus vilniečių aikštės pusėje drausmingai gynyboje žaidę vilniečiai atakas sėkmingai nutraukdavo. MRU kėlinio metu sukūrė net keletą pavojingų situacijų prie varžovų vartų, tačiau pakruojiečių vartininkas smūgius atrėmė sėkmingai. Vis tik 82–ąją minutę Tadui Švaikeivičiui dar kartą pavyko pralaužti Pakruojo vartininko gynybą ir komandos įvarčius padvigubinti – 2:0. Iki rungtynių pabaigos „Kruojos–2“ ekipai rezultato sušvelninti nepavyko. Rezultatu – 2:0 pergalę išvykoje šventė MRU futbolininkai.

+++

Pakruojo „Kruoja–2“ – Vilniaus MRU 0:2 (0:1)

Pakruojo miesto stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 36 min. Tadas Švaikevičius (0:1), 82 min. Tadas Švaikevičius (0:2).

Įspėjimai: 13 min. Arnas Mikaitis – geltona kortelė („Kruoja–2“).

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 07 11:28

„Šilutės” ir „Lokomotyvo” akistatoje – užtikrinta šilutiškių pergalė
2015-07-03 http://pirmalyga.lt/naujiena/Silutes-ir ... ergale/341" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo mačas tarp „Šilutės“ ir Radviliškio „Lokomotyvo“ baigėsi aikštės šeimininkų pergale – 3:1 (2:0).

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo atkaklų bei įnirtingą žaidimą, abi ekipos turėjo sėkmingų progų, tačiau jų realizuoti nepavyko. Rungtynėms einant į pabaigą, 40–ąją minutę „Lokomotyvo“ vartus galiausiai pralaužti pavyko Simonui Babiliui – 1:0. Ilgai neteko laukti ir antrojo įvarčio, 42–ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo ir komandos įvarčius padvigubino rezultatyviausias ekipos žaidėjas Maksimas Lukashevichius – 2:0. Iki kėlinio pabaigos „Lokomotyvo“ ekipai rezultato sušvelninti nepavyko.

Antrajame kėlinyje ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi sunkiai. 82–ąją minutę rungtynių rezultatą sušvelninti pavyko Vitalijui Kavaliauskui, po kurio įvarčio rezultatas tapo – 1:2. Vis tik bėgant paskutinėms rungtynių minutėms atakos smaigalyje atsidūręs M. Lukashevichius pasižymėjo dubliu ir „Šilutei“ leido užtikrintai pirmauti – 3:1. Iki rungtynių pabaigos „Lokomotyvui“ daugiau rezultatyvių progų sukurti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuota šilutiškių pergalė rezultatu – 3:1.

***

Šilutės „Šilutė“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 3:1 (2:0)

Šilutės miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 40 min. Simonas Babilius (1:0), 42 min. Maksimas Lukashevichius (2:0), 82 min. Vitalijus Kavaliauskas (2:1), 89 min. Maksimas Lukashevichius (3:1).

Įspėjimai: 48 min. Paulius Juška – geltona kortelė („Šilutė“), 68 min. Lukas Arlauskas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 90 min. Ronaldas Grižas – geltona kortelė („Lokomotyvas“).

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 07 11:29

„Palangos“ sugrįžimą į namų stadioną vainikavo įvarčių šou
2015-07-03 http://pirmalyga.lt/naujiena/Palangos-s ... iu-sou/342" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo „Palangos” ir „Tauro” susitikime palangiškiai negailestingai suvarpė varžovų vartus ir sugrįžimą į namų stadioną pažymėjo šešiais įvarčiais – 6:1 (3:0).

Prasidėjus pirmajam kėliniui jau 2-ąją minutę kamuolį į svečių vartus pasiuntė ir „Palangą“ į priekį išvedė Andrius Marcinkevičius – 1:0. Po praleisto įvarčio „Taurui“ atakų kurti nesisekė. 22-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Gvidas Juška ekipos įvarčius padvigubino, o ilgai netrukus buvo pelnytas ir trečiasis „Palangos“ įvartis, kai taikliai kamuolį į tauragiškių vartus pasiuntė ir pirmuoju įvarčiu sezone pasižymėjo Aidas Capas. Iki kėlinio pabaigos daugiau rezultatyvių progų sukurta nebuvo. Po pirmojo kėlinio „Palanga“ pirmavo – 3:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui 58-ąją minutę varžovus negailestingai nubaudė dubliu rungtynėse pasižymėjęs Gvidas Juška, kurio įvartis ekipai leido įgyti užtikrintą pranašumą – 4:0. Aikštės šeimininkų įvarčių fiesta tęsėsi, 63-ąją minutę „Tauro“ vartininko gynybą nuginklavo tikslus Edgaro Ditmono smūgis, o kiek vėliau Gvidas Juška dar kartą pademonstravo savo meistiškumą ir komandai pelnė šeštąjį įvartį. Vis tik viltį praradusiems tauragiškiams 80-ąją minutę pavyko pelnyti garbės įvartį, kurio autoriumi tapo Sigitas Taroza. Iki rungtynių pabaigos kamuolys daugiau nepasiekė nei vienos ekipos vartų. Sugrįžę į namų stadioną „Palangos“ futbolininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu - 6:1 (3:0).

***

Palangos „Palanga” - Tauragės „Tauras” 6:1 (3:0)

Palangos stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 2 min. Andrius Marcinkevičius (1:0), 22 min. Gvidas Juška (2:0), 26 min. Aidas Capas (3:0), 58 min. Gvidas Juška (4:0), 63 min. Edgaras Ditmonas (5:0), 71 min. Gvidas Juška (6:0), 80 min. Sigitas Taroza (6:1).

Įspėjimai: 34 min. Julius Meištininkas – geltona kortelė („Tauras“), 87 min. Donatas Šadbaras – geltona kortelė („Tauras“).

...

Re: XVII (17) turas:

2015 Lie 07 11:31

Žalgiriečiai negailestingai sutriuškino mažumoje žaidusią „Kražantę“
2015-07-03 http://pirmalyga.lt/naujiena/Zalgirieci ... azante/343" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF Pirmos lygos septynioliktojo turo susitikime tarp „Žalgirio B“ ir Kelmės „Kražantės“ rezultatyvią pergalę – 6:0 (2:0) šventė vilniečiai.

Pirmasis kėlinys „Kražantės“ ekipai prasidėjo itin nesėkmingai, 4–ąją minutę už paskutinės vilties pražangą raudona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės pašalintas Erikas Milašauskas, o netrukus 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo bei svečius nubaudė žalgirietis Danielis Romanovskis – 1:0. 23–ąją minutę kamuolys dar kartą krito į kelmiškių vartus, kai 11 metrų baudinio metu pasižymėjo Julius Momkus – 2:0. Likę mažumoje „Kražantės“ futbolininkai pasiduoti neketino, žaidė kovingai ir mėgino pasipriešinti varžovams. Vis tik nesėkmės ir toliau lydėjo svečių vienuolikę, 35–ąją minutę ekipos vartininkas gavo traumą ir buvo pakeistas. Tai „Kražantei“ buvo didelis praradimas, ekipos vartų sargas rungtynėse žaidė ypač pagirtinai ir „Kražantę“ ne kartą gelbėjo, vartus išsaugodamas „sausus“. Iki kėlinio pabaigos rezultatas nepakito, vilniečiai pirmavo – 2:0.

Antrajame kėlinyje iniciatyva užtikrintai priklausė žalgiriečiams ir aktyvus ekipos žaidimas pasiteisino: 63–ąją minutę Danielis Romanovskis pasižymėjo dubliu, o po keleto akimirkų ekipai pelnė ir ketvirtąjį įvartį. Kėlinio metu „Kražantės“ futbolininkams pavykdavo kontratakuoti, tačiau realizuoti įvarčių nesisekė. 78–ąją minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Osvaldas Čipkus, o kiek vėliau įvarčius padidino atakos smaigalyje atsidūręs Martinas Morozas – 6:0. Rungtynių pabaigoje „Kražantė“ žalgiriečiams sukūrė keletą pavojingų progų, kurie vos nepasibaigė įvarčiais, tačiau Karolio Čirbos profesionalumas leido vartus išsaugoti nepaliestus. Pasibaigus rungtynių laikui svečiams teko pripažinti užtikrintą „Žalgirio B“ pergalę rezultatu – 6:0.

***

Vilniaus „Žalgiris B“ – Kelmės „Kražantė“ 6:0 (2:0)

Fabijoniškių d.d. stadionas: 45 žiūrovai

Įvarčiai: 5 min. Danielis Romanovskis (1:0), 23 min. Julius Momkus (2:0), 63 min. Danielis Romanovskis (3:0), 65 min. Danielis Romanovskis (4:0), 78 min. Osvaldas Čipkus (5:0), 85 min. Martinas Morozas (6:0).

Įspėjimai: 4 min. Erikas Milašauskas – raudona kortelė („Kražantė“), 12 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 35 min. Justas Lasickas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 89 min. Zigmas Danila – geltona kortelė („Kražantė“).

Grįžti į