...

XXIV (24) turas:

2013 Rgp 12 16:28

Pakeistas ir dar vienerių rungtynių laikas.

Dėl stadiono užimtumo "Šiauliai" - "Tauras" dvikova iš rugpjūčio 18 d. atkeliama į rugpjūčio 16 d. Pradžia - 20.45 val.

24 turas - 2013-08-17 19:00
Sūduva 4 : 0 Kruoja

24 turas - 2013-08-17 17:00
Atlantas 4 : 1 Dainava

24 turas - 2013-08-16 20:45
Šiauliai 3 : 1 Tauras
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2013 kartus.

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 13 14:32

Dar vienas pakeitimas tvarkaraštyje. "Atlanto" - "Dainavos" dvikova šį savaitgalį iš penktadienio nukeliama į šeštadienį. Rungtynių pradžia - 17 val.
Tvarkaraščio pakeitimai dėl Europos lygos rungtynių ir TV transliacijos (papildyta)
LFF inf. 2013-08-12 09:16 http://alyga.smscredit.lt/naujiena/Tvar ... ildyta/416" onclick="window.open(this.href);return false;

LFF informuoja, kad LFF SMScredit.lt A lygos čempionato rungtynės Nr. 99 FK „Kruoja“ (Pakruojis) - VMFD „Žalgiris“ (Vilnius), kurios turėjo būti žaidžiamos 2013 m. rugpjūčio mėn. 21 d., dėl VMFD „Žalgiris“ patekimo į kitą UEFA Europos Lygos etapą bus žaidžiamos 2013 m. spalio mėn. 29 d. 14.00 val. Pakruojo m. stadione.

Rungtynės Nr. 108 FK „Sūduva“ (Marijampolė) - VMFD „Žalgiris“ (Vilnius), kurios turėjo būti žaidžiamos 2013 m. rugpjūčio mėn. 29 d., dėl VMFD „Žalgiris“ patekimo į kitą UEFA Europos Lygos etapą bus žaidžiamos 2013 m. rugsėjo mėn. 2 d. 19.00 val. Marijampolės m. „Arvi“ futbolo arenoje.

Rungtynės Nr. 107 FK „Banga“ (Gargždai) - FK „Atlantas“ (Klaipėda), kurios turėjo būti žaidžiamos 2013 m. rugpjūčio mėn. 30 d. 18.30 val. dėl LRT transliacijos, bus žaidžiamos 2013 m. rugpjūčio mėn. 31 d. 18.30 val. Gargždų m. stadione.

Rungtynės Nr. 116 FK „Atlantas“ (Klaipėda) - VMFD „Žalgiris“ (Vilnius), kurios turėjo būti žaidžiamos 2013 m. rugsėjo 17 d., 20.00 val. bus žaidžiamos 2013 m. rugsėjo mėn. 17 d. 19.00 val. Klaipėdos m. dirbtinės dangos stadione.

Rungtynės Nr. 96 FK „Šiauliai“ (Šiauliai) - FK „Tauras“ (Tauragė), kurios turėjo būti žaidžiamos 2013 m. rugpjūčio 18 d., dėl stadiono užimtumo bus žaidžiamos 2013 m. rugpjūčio mėn. 16 d. 20.45 val. Šiaulių m. centriniame stadione.

Rungtynės Nr. 95 FK „Atlantas“ (Klaipėda) - FK „Dainava“ (Alytus), kurios turėjo būti žaidžiamos 2013 m. rugpjūčio 16 d., dėl 10 FK „Atlantas“ žaidėjų, iškviestų į įvairias Lietuvos rinktinių stovyklas ar rungtynes, bus žaidžiamos 2013 m. rugpjūčio mėn. 17 d. 17.00 val. Klaipėdos m. dirbtinės dangos stadione.

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 13 14:35

20.45 val. Šiaulių m. centriniame stadione.
O kažkada buvo graži tradicija žaisti rungtynes antradieniais per pietus.. :roll: 8-)
Taigi, kad uošvienė į tokią naktinę fulę neišleistų, nepatikėtų, kad naktimis pas mus kas nors žaidžia. :mrgreen:

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 16 16:15

T.Radzinevičius: „Komanda nusiteikusi kovingai“
Parašyta 2013.08.16 http://fksuduva.lt/?p=3364" onclick="window.open(this.href);return false;

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šeštadienį, rugpjūčio 17 dieną, „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse savo aikštėje priims Pakruojo „Kruojos“ komandą. Rungtynių pradžia 19 valandą.

Fksuduva.lt apie artėjančias rungtynes pasikalbėjo su „Sūduvos“ puolėju Tomu Radzinevičiumi. Šią vasarą prie komandos prisijungęs žaidėjas sakė, jog komanda yra nusteikusi kovingai.

„Komanda yra nusiteikusi kovingai, kaip ir prieš rungtynes su „Ekranu“. Negalime prarasti taškų, todėl atiduosime visas jėgas aikštėje ir sieksime tik pergalės. Tikimės, kad į stadioną ateis nemažai žiūrovų ir sukurs gerą atmosferą.“

Patyrusio puolėjo teigimu, praėjusio savaitgalio pergalė prieš „Ekraną“ buvo svarbi ne tik turnyrine prasme, bet ir pridėjo pasitikėjimo svarias roles atlikusiam komandos jaunimui.

„Žinoma, pergalė prieš „Ekraną“ įkvėpė optimizmo. Jauni žaidėjai pamatė, kad gali ne tik žaisti, bet ir laimėti prieš visus varžovus. Mūsų jaunimas galbūt įgaus daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir galės nuveikti dar daugiau.“

T.Radzinevičius teigė, kad pilnai apsiprato komandoje, į kurią sugrįžo po 8 metų pertraukos. Tiesa, net ir kalbant apie tai, futbolininko mintys nukrypo į pergalių siekimą.

„Taip, komandoje pritapau gerai, nesunkai įsiliejau į kolektyvą. Dabar reikia, kad komanda rinktų taškus. Tuomet visi jausimės gerai – ir žaidėjai, ir komandos vadovai.“

Paklaustas, ar girdėjo apie tai, jog praėjusiame ir šiame sezone „Sūduva“ retai atima taškus iš Pakruojo komandos, Tomas atsakė, jog dar prieš savaitę Marijampolės klubas buvo 7 metus nelaimėjęs Panevėžyje.

„Teko girdėti, kad „Sūduva“ prieš „Kruoją“ nelaimėjo visą 2012 metų sezoną. Bet dar prieš savaitę buvome nelaimėję Panevėžyje 7 metus… Todėl net negalvojame apie kitą tikslą kaip pergalė. Svarbiausia yra koncentracija gynyboje. Mūsų komandos puolimas yra stiprus ir įmušti galime, bet turime sustabdyti varžovų atakas.“

Primename, kad į Marijampolės „Sūduvos“ ir Pakruojo „Kruojos“ komandų dvikovą visi studentai ir moksleiviai, pateikę tai įrodančius dokumentus, bus įleidžiami nemokamai.

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 16 16:45

Suvalkijoje „Kruoja“ šturmuos „Sūduvos“ gynybinius bastionus
краска для волос

Šeštadienio vakarą visos šalies futbolo mėgėjų akys bus nukreiptos į Marijampolę, nes būtent čia vyks centrinė A lygos 24-ojo turo kova. Itin svarbiose rungtynėse akis į akį stos turnyro lentelės kaimynai „Sūduvos“ ir „Kruojos“ klubai.

Pastaruoju metu ekipos demonstruoja gerą sportinę formą ir sparčiai renka taškus. „Kruoja“ praėjusiame ture rezultatu 1:0 palaužė „Bangą“, o kiek anksčiau išvykoje patiesė ir patį čempioną „Ekraną“ (3:1). Vis tik „Sūduvos“ tokiais rezultatais neišgąsdinsi – nuo senų laikų „skūpais“ vadinami suvalkiečiai šias tradicijas ištikimai tęsia ir dabar bei taškus atvykeliams namuose dalina itin nenoriai.

23-ame ture „Sūduva“ išvykoje taip pat įveikė „Ekraną“ (3:1), o prieš tai lengvai susidorojo su „Dainava“ (4:0) ir „Šiauliais“ (3:0). Per paskutines keturias A lygos dvikovas suvalkiečiai įmušė net 12 įvarčių ir nesiruošia sustoti.

Nuo kitų A lygos klubų „Sūduva“ skiriasi tuo, jog turi labai ryškų lyderį – Nerijų Valskį. Šis saugas jau įmušė 15 įvarčių ir ne veltui yra vadinamas vienu geriausių lygos žaidėjų. Nuo šio „pabaisos“ praėjusiame ture nukentėjo ir Panevėžio „Ekranas“ – Nerijus įmušė po įvartį kiekviename kėlinių ir užtikrino ekipai pergalę.

Įdomu tai, jog N.Valskis dažnai keičia pozicijas tiek skirtingose rungtynėse, tiek jų metu. Sunku nuspėti, kur šis futbolininkas rungtyniaus su „Kruoja“ – jis pakankamai smagiai jaučiasi tiek kraštuose, tiek po puolėjais, o esant reikalui gali sėkmingai žaisti ir priekyje.

Prieš kurį laiką „Sūduvą“ pastiprino patyręs Tomas Radzinevičius, kuriam įsiliejus į komandą suvalkiečių žaidimas tapo kokybiškesnis ir protingesnis. Apskritai „Sūduvos“ stiprioji pusė – puolimas, nes čia gerą formą įgavę tiek N.Valskis, tiek Valentinas Baranovskis, tiek tas pats T.Radzinevičius. Su Panevėžio „Ekranu“ puikiai kūrybines funkcijas viduryje atliko Povilas Kiselevskis, kurio forma irgi puiki. Negalima nepaminėti Mariaus Šoblinsko – po traumos atsigavęs vidurio saugas vienareikšmiškai sustiprino „Sūduvos“ žaidimą.

Su „Kruoja“ vis dar rungtyniauti negalės diskvalifikuotas Petaras Basičius, neaišku, ar po traumos jau bus atsigavęs Karolis Chvedukas. Pakruojo ekipai tik į naudą tai, jog su „Sūduva“ praktiškai visą savaitę nesitreniravo jaunesni futbolininkai, kurie buvo pakviesti į jaunimo rinktines: Darius Isoda, Paulius Daukša, Povilas Kiselevskis, Armandas Breivė, Vilmantas Bagdanavičius. Kodėl? Todėl, jog pirmieji du yra tvirti startinės sudėties žaidėjai, o P.Kiselevskis su „Ekranu“ sužaidė geriausias karjeros rungtynes. Nepaisant to, visa trijulė su „Kruoja“ turėtų žaisti nuo pirmųjų minučių.

Kol kas šiame sezone daugiausiai galvos skausmo Dariui Gvildžiui ir Marijampolės „Sūduvos“ fanams kelia gynybos linija. Po to, kai apie karjeros pabaigą pranešė Nerijus Radžius, būtent gynybos linijoje „Sūduvos“ treneriai turi mažiausiai opcijų. Pastaruoju metu viduryje kartu su D.Isoda žaidė M.Ugge, o kraštuose tekdavo darbuotis P.Daukšai (į peržiūrą Italijoje išvyko anksčiau čia nuolat rungtyniavęs Vilmantas Bagdanavičius – aut.past.) ir ko gero universaliausiam „Sūduvos“ futbolininkui Povilui Leimonui.

Praktiškai nėra jokių abejonių, jog „Sūduvos“ linija šeštadienį bus identiška tai, kurią pastaruoju metu matė šios ekipos fanai: M.Ugge ir D.Isoda viduryje, kairėje P.Daukša, o dešinėje – P.Leimonas.

Faktas tas, jog pralaužti „Sūduvos“ gynybą tikrai yra misija įmanoma, tačiau taip pat akivaizdu, jog marijampoliečiai žaisdami namuose nesedės rankų sudėję ir mėgins atakuoti. Labai įdomu, kokius taktinius siurprizus artėjančiam mačui paruošė „Kruojos“ vairininkai Aidas Dambrauskas ir Erikas Grigjanas.

Po praėjusios dvikovos A.Dambrauskas aiškiai pareiškė, jog žaidimo kokybė trenerių visiškai netenkina, tad tikrai įmanoma, jog keisis „Kruojos“ startinis vienuoliktukas. Tiesa, visa tai paaiškės tik prieš rungtynes.

Mūsų ekipa ir toliau turi įvairių problemų – dėl traumų tikrai negalės rungtyniauti Modestas Atmanavičius ir Gediminas Paulauskas, dėl tvarkomų popierių veikiausiai nebus ir Yamadou Keita bei Trayono Bobbo, apsirgo Alfredas Skroblas.

Beje, įdomu pastebėti, jog ne tik „Sūduvos“, bet ir „Kruojos“ atakuojantys futbolininkai demonstruoja puikią sportinę formą. Nuostabų sezoną žaidžiantys Ričardas Beniušis ir Nerijus Mačiulis daugumai varžovų pastaruoju metu yra tiesiog neperkandamas riešutas.

Prieš artėjančias rungtynes „Kruojos“ vairininkas A.Dambrauskas buvo diplomatiškas: „Ruošiamės labai atsakingai, nes suprantame šios akistatos svarbą. Praėjusiame ture mūsų žaidimas nebuvo geras ir taip kovojant su „Sūduva“ būtų naivu tikėtis palankaus rezultato. Šiame sezone kartą juos įveikėme, o kartą – pralaimėjome. Tokiose dvikovose viską lemia smulkmenos, reikia tinkamai nusiteikti, laikytis žaidybinio plano. Esame nusiteikę pozityviai ir kovingai, darysime viską, jog pasiektume teigiamą rezultatą“, - kalbėjo Aidas.

Panašios nuomonės laikosi ir futbolininkas Davydas Arlauskis: „Visus varžovus gerbiame, tačiau jokių priešininkų nebijome. Marijampolėje visada būna sunku, tačiau pademonstravus savo žaidimą laimėti tikrai galime. To ir sieksime. Pažadu, atiduosime visas jėgas“, - fkkruoja.lt kalbėjo jis.

Rungtynės Marijampolės ARVI futbolo stadione šeštadienį prasidės 19.00 val. Kviečiame atvykti ir palaikyti mūsų miesto komandą!

Paulius Jakelis, fkkruoja.lt http://fkkruoja.lt/index.php/pradinis/n ... -bastionus" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 10:46

FC ŠIAULIAI 3 : 1 TAURAS

Santrauka: http://futbolo.tv/rungtynes/802/siauliai-tauras" onclick="window.open(this.href);return false;

Komentarai: http://futbolo.tv/rungtynes/802/siauliai-tauras" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės: http://futbolo.tv/rungtynes/802/siauliai-tauras" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 11:31

ATLANTAS 4 : 1 DAINAVA

Santrauka: http://futbolo.tv/rungtynes/799/atlantas-dainava" onclick="window.open(this.href);return false;

Komentarai: http://futbolo.tv/rungtynes/799/atlantas-dainava" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės: http://futbolo.tv/rungtynes/799/atlantas-dainava" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 11:46

SŪDUVA 4 : 0 KRUOJA

Santrauka: http://futbolo.tv/rungtynes/801/s-duva-kruoja" onclick="window.open(this.href);return false;

Komentarai: http://futbolo.tv/rungtynes/801/s-duva-kruoja" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės: http://futbolo.tv/rungtynes/801/s-duva-kruoja" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 11:47

24-ojo turo apžvalga: pagal turnyro lentelės dėsnius
Nerijus Kesminas 2013-08-18 http://alyga.smscredit.lt/naujiena/24-o ... esnius/433" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynės su žemiau čempionato rikiuotėje esančia komanda - geriausias būdas dar labiau nuo jos atitrūkti. Visas trejas savaitgalį vykusias "SMScredit.lt A lygos" pirmenybių 24-ojo turo rungtynes laimėjo tie, kurie ir iki tol buvo surinkę daugiau taškų už varžovus.

Takoskyra. Dešimt iš 11 dvikovų, sužaistų po vasaros atostogų, laimėjo turnyro lentelėje aukščiau esantys klubai - tik Marijampolės "Sūduvai" Panevėžyje pavyko nugalėti "Ekraną".

Volas. "Sūduvos" ir Klaipėdos "Atlanto" burės po čempionato pertraukos pagavo tokį vėją, kad varžovai vos spėja traukti kamuolį iš savo vartų. Abi komandos rugpjūtį iškovojo po tris pergales ir praleido vos po vieną įvartį. Klaipėdiečiai kamuolį į varžovų vartus siuntė 12, o marijampoliečiai - 11 kartų. Šįsyk "Atlantas" namuose 4:1 nugalėjo Alytaus "Dainavą", o "Sūduva" 4:0 nušlavė turnyro lentelės kaimynę Pakruojo "Kruoją".

Snaiperiai. "Sūduvos" saugas Nerijus Valskis ir "Atlanto" puolėjas Evaldas Razulis ir toliau žudo. Abu jie per pastarąsias dvejas rungtynes mušė po keturiskart. Du įvarčius rungtynėse su "Kruoja" pelnęs N.Valskis yra "SMScredit.lt A lygos" snaiperių sąrašo lyderis - 17 tikslių smūgių. E.Razulis atsilieka dviem įvarčiais.

Asistentai. Ir Klaipėdos, ir Marijampolės komandos 24-ajame ture turėjo po žaidėją, ryškiai atsiskleidusį sviedinių padavinėtojo vaidmenyje - Marius Papšys iš "Atlanto" ir marijampolietis Tomas Radzinevičius atliko po du rezultatyvius perdavimus.

Debiutas. Trys minutės. Tiek laiko prireikė Lietuvos jaunimo rinktinės saugui Ernestui Veliuliui, kad savo pirmąsias rungtynes su "Atlanto" marškinėliais pažymėtų įvarčiu. E.Veliulis įmušė antrojo kėlinio viduryje vos pasirodęs aikštėje po keitimo.

Atsisveikinimas. Klaipėdoje "Dainava" jau žaidė be saugo Martyno Biržinio. 34-erių veteranas nusprendė baigti karjerą komandoje.

Serijos. "Šiaulių" treneriai ir futbolininkai gali lengviau atsikvėpti. Namie 3:1 įveikę Tauragės "Taurą" jie nutraukė septynių iš eilės nesėkmių seriją "SMScredit.lt A lygoje". Pakruojyje - priešingos nutaikos. Pralaimėjimas Marijampolėje "Kruojai" buvo pirmas per septynerias pastarąsias rungtynes. Dienos, kai nutrūks jų nesmagi serija, "Tauras" vis dar laukia. Ir laukia jau seniai - tauragiškiai pralaimėjo dvyliktą kartą iš eilės.

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 11:56

Gražiausio „SMScredit.lt A lygos“ XXIV turo įvarčio rinkimai
2013-08-19

FTV: http://futbolo.tv/reportazai/2013-metai ... o-rinkimai" onclick="window.open(this.href);return false;

XXIV turo balsavimas
Marius Stanaitis (Tauras) Tadas Eliošius (Atlantas) Marius Šoblinskas (Sūduva)

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 12:03

“Šiauliai” prisiminė pergalės skonį
http://penalty.lt/siauliai-prisimine-pergales-skoni/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pirmosiose A lygos 24 turo rungtynėse “Šiauliai” namie, stebint vos porai šimtų žiūrovų, 3:1 pranoko autsaiderį Tauragės “Taurą”.

Šia pergale šiauliečiai nutraukė 7 pralaimėjimų iš eilės A lygoje seriją. Gilioje duobėje esančiam “Taurui” tai buvo jau 12-oji nesėkmė iš eilės.

Pirmasis dvikovos kėlinys baigėsi be įvarčių, 0:0. Antrojo pradžioje, 51 min. šeimininkai uždirbo 11 m baudinį, o jį realizavo Arminas Vaskela. Dar po šešių minučių A.Vaskela pasižymėjo antrą kartą ir “Šiauliai” išsiveržė į priekį 2:0. 68 min. rezultatą sušvelnino Marius Stanaitis. Bet užgimusią intrigą netrukus panaikino “Šiaulių” naujokas iš Kroatijos Domagojus Veraja. Jis pelnė trečiąjį komandos įvartį ir lėmė “Šiaulių” komandos pergalę 3:1.

Tai buvo penktoji „Šiaulių“ pergalė šį sezoną ir trečiojį – prieš „Taurą“.

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 12:05

“Atlantas” nesunkiai įveikė “Dainavą”
http://penalty.lt/atlantas-nesunkiai-iveike-dainava/" onclick="window.open(this.href);return false;

Šeštadienį Klaipėdos “Atlantas” priėmė Alytaus “Dainavą” ir įtikinamai nugalėjo 4:1.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė nuo pat dvikovos pradžios, o įpusėjus pirmajam kėliniui kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Donatas Kazlauskas.

Jau įpusėjus antrajam kėliniui “Atlanto” persvara tapo solidi – vienas po kito pasižymėjo Evaldas Razulis ir Ernestas Veliulis. Kiek vėliau tas pats E.Razulis įmušė dar kartą, o alytiškiai rezultatą sušvelnino tik paskutinėmis susitikimo minutėmis.

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 12:05

“Sūduva” nepasigailėjo “Kruojos”
http://penalty.lt/suduva-nepasigailejo-kruojos/" onclick="window.open(this.href);return false;

Marijampolės “Sūduva” šeštadienį namuose priėmė Pakruojo “Kruoją” ir sutriuškino 4:0.

Šeimininkai atidavė varžovams iniciatyvą, tačiau įvarčius mušė tik patys. Pirmojo rezultatyvaus suvalkiečių smūgio teko kiek palaukti – jau baigiantis pirmajam kėliniui pasižymėjo Marius Šoblinskas.

Po pertraukos į pakruojiečių vartus krito dar trys įvarčiai. Du kartus įmušė rezultatyvusis Nerijus Valskis, o kartą – Tomas Radzinevičius.

Nors ir kiek daugiau kamuolį kontroliavo “Kruojos” futbolininkai, tačiau nieko pavojingo prie varžovų vartų sukurti jiems nepavyko ir “Sūduva” iškovojo įtikinamą pergalę.

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 12:22

"Šiauliai" apmalšino pergalių badą
N.Kesminas/alyga.lt

"Šiaulių" futbolininkai nutraukė septynių iš eilės pralaimėjimų seriją "SMScredit.lt A lygoje". Tomo Kančelskio treniruojama komanda namuose 3:1 palaužė lygos autsaiderį Tauragės "Taurą", kuris taškų nepelnė jau dvyliktą kartą iš eilės.

"Šiauliai" nuo rungtynių pradžios apgulė varžovų baudos aikštelę. Per pirmąsias 10 minučių "Tauro" vartams grasino kroatai Domagojus Veraja ir Niko Tokičius.

12-ąją min. tauragiškių vartininkas Valentinas Ralkevičius pirštų galais nukreipė kamuolį į kampinį po gynėjo Manto Fridriko šūvio iš 30 metrų. Šiauliečiai ir toliau bandė laimę atakuodami iš toli, 23-iąją min. po Tautvydo Eliošiaus smūgio kamuolys nuskriejo visai netoli skersinio. Baudos aikštelėje pastebimiausia figūra buvo N.Tokičius, turėjęs dvi realias galimybes išvesti "Šiaulius" į priekį 17-ąją ir 25-ąją min.

Šiauliečių spaudimas išsikvėpė sužaidus maždaug pusvalandį. Tada progas ėmė kurti ir "Tauras". 34-ąją min. po Vytauto Dragūnevičiaus smūgio iš kairiojo baudos aikštelės krašto vartus išgelbėjo po traumos į rikiuotę grįžęs Paulius Pocius, o dar po poros minučių sumaištį aikštės šeimininkų baudos aikštelėje sukėlė individualus Luko Ankudinovo reidas su kamuoliu. Vis dėlto pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Rezultatyvios atakos pabiro po pertraukos. Kaip ir pirmąjį kėlinį, antrąją žaidimo pusę aktyviai pradėjo "Šiauliai". 51-ąją min. baudos aikštelėje buvo pargriautas Modestas Vorobjovas, o baudinį ramiai realizavo šeštąjį savo įvartį šiame "SMScredit.lt A lygos" čempionate įmušęs Arminas Vaskėla.

Jau kitoje atakoje iš toli labai pavojingai mušė Rokas Gedminas, tačiau skirtumą šiauliečiai padidino kiek vėliau. 57-ąją min. po A.Vaskėlos perdavimo iš kairiojo krašto kamuolys atsimušė V.Ralkevičiui į krūtinę ir įskriejo į tinklą.

Įgiję dviejų įvarčių persvarą šiauliečiai kiek atsipalaidavo ir leido "Taurui" atgaivinti viltį. 68-ąją min. į baudos aikštelę įsiveržęs Marius Stanaitis pasiuntė kamuolį į P.Pociaus vartus.

Tačiau buvusį balansą "Šiauliai" sugrąžino dar po šešių minučių. Po perdavimo iš aikštės gilumos kamuolio nesugebėjo perimti nei "Tauro" vartininkas, nei gynėjai, šis nukrito po D.Verajos kojomis, ir kroatas vėl padidino "Šiaulių" persvarą iki dviejų įvarčių. Rungtynių pabaigoje Saulės miesto komanda ramiai apgynė savo pozicijas ir iškovojo pergalę.

...

Re: XXIV (24) turas:

2013 Rgp 19 12:24

Rugpjūčio mėn. 16 d. (penktadienis)

96) Šiauliai (Šiauliai) - Tauras (Tauragė) 3:1 (0:0)
Šiaulių miesto stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - E.Gaigalas (Klaipėda)

Įvarčiai: 51 min. A.Vaskela (iš 11 m.), 57 min. A.Vaskela, 74 min. D.Veraja (Šiauliai); 68 min. M.Stanaitis (Tauras).
Įspėti: 22 min. V.Gašpuitis, 85 min. T.Birškys (Šiauliai); 18 min. D.Laugalys, 70 min. L.Ankudinovas (Tauras).

Grįžti į