britty
Pranešimai: 221
Užsiregistravo: 2010 Kov 18 16:09
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

XXVIII turas

2011 Rgs 22 20:53

V.Dambrauskas: “Sezono galas - taškų prarasti negalime”
2011 rugsėjo 22d.
http://www.fkekranas.lt/naujienos/v-dam ... i-negalime

Šeštadienį, rugsėjo 24 d., Panevėžio „Ekranas“ keliauja į netoliese esantį Pakruojį, kur 16 val. vyks A lygos XXVIII turo rungtynės tarp vietos "Kruojos" ir "Ekrano". Prieš šias varžybas “Ekrano” treneris Valdas Dambrauskas nusiteikęs optimistiškai bei nestokoja ryžto, o komandos tikslas ateinančiame mače - pasiekti pavasario rezultatą Pakruojyje.

- Kaip ekipa ruošėsi artėjančiam mačui Pakruojyje bei būsimam kelių varžybų ciklui? - fkekranas.lt pasiteiravo ekipos trenerio Valdo Dambrausko.

- Laukia toks rungtynių maratonas, varžybos su „Kruoja, dvejos su Gargždų „Banga“ ir su „Sūduva“ ir kiekvienas klube supranta tų rungtynių svarbą. Sezono galas, artėja finišas, taškų praradinėti negalime, todėl treniruotėse tai jaučiasi, ta rimtis, susikaupimas ir tikimės, jog viskas bus gerai.

- Matyt svarbus ne tik fizinis pasiruošimas, tačiau ir psichologinis nusiteikimas?

- Tai be abejo. Futbolas toks dalykas, kad atskirti šių aspektų negalima. Tiek fizinis pasiruošimas, tiek psichologija, tiek technika žengia kartu.

- Kaip galėtumėte įvertinti Pakruojo ekipą?

- Šį sezoną žaidėme du kartus, jei pamenate, jų aikštėje nugalėjome juos 4:0, antrą kartą mačas baigėsi lygiosiomis, nors mūsų pranašumas buvo gana didelis, paprasčiausiai nepavyko realizuoti progų. O šiuo metu „Kruoja“ demostruoja labai gerą formą, nepralaimi, jei neklystu, 6 ar 7 rungtynes iš eilės, daug pergalių, pasikeitė treneris, žaidėjams yra papildoma motyvacija iš naujo įrodinėti kas ko vertas. Bet mes esame čempionai, esam pirmoje turnyrinės lentelės vietoje ir tas įpareigoja. Kaip sakiau, taškų prarasti negalime, todėl, manau, sieksime to pačio rezultato Pakruojo stadione, kaip ir per pirmąsias rungtynes.
Visą gyvenimą, visad kartu!
Paveikslėlis
http://fkekranas.lt/

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXVIII turas

2011 Rgs 22 21:39

Kruoja pralaimėjo Žalgiriui.

britty
Pranešimai: 221
Užsiregistravo: 2010 Kov 18 16:09
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Re: XXVIII turas

2011 Rgs 24 11:21

10 faktų prieš „Kruojos“ ir „Ekrano“ dvikovą
2011 rugsėjo 23d.
http://www.fkekranas.lt/naujienos/10-fa ... no-dvikova

Artėjant „Kruojos“ ir „Ekrano“ mačui, pateikiame keletą įdomių detalių bei faktų, susijusių su šiomis ekipomis ir tarpusavio kovomis. Primename, šeštadienį rungtynių pradžia – 16 val., Pakruojo miesto stadione.

1. Iš viso ekipos tarpusavyje Lietuvos čempionate susitiko 9 kartus, 6 kartus pergalę iškovojo „Ekranas“, 3 rungtynės baigėsi lygiosiomis. Įvarčių santykis 22:7. 5 mačai vyko Panevėžyje, 4 Pakruojyje.

2. Išvykos rungtynių įvarčių balansas - 10 įmuštų, 4 praleisti. Paskutinį kartą Pakruojyje „Ekranas“ įvartį praleido 2009 m. rugsėjo 13 d.

3. Iš viso į „Kruojos“ vartus įvarčius mušė 16 žaidėjų, daugiausiai V.Trakys – 4 įvarčiai, po tris tikslius smūgius atliko E.Varnas ir... dabartinis „Kruojos“ žaidėjas Žilvinas Banys.

4. „Kruojai“ atstovauja 8 žaidėjai, kurie anksčiau žaidė „Ekrane“ ar „Ekrano“ dublerių komandoje: Donatas Petrauskas, Žilvinas Banys, Karolis Jarmalavičius, Ernestas Veliulis, Arnas Mikaitis, Giedrius Kvedaras, Tautvydas Švelna, Mindaugas Gardzijauskas.

5. Abejose ekipose yra treneriai Dambrauskai: „Kruojos“ vyr. treneris Aidas Dambrauskas, „Ekrane“ – trenerių štabui nuo sezono pradžios atstovauja Valdas Dambrauskas.

6. „Ekranas“ iki šiol vykusiose rungtynėse Pakruojyje pelnydavo mažiausiai po du įvarčius.

7. Per paskutines 8 čempionato rungtynes nuo rugpjūčio 8 d. “Kruoja“ iškovojo 4 pergales, 3 kartus sužaidė lygiosiomis ir kartą pralaimėjo. „Ekranas“ A lygoje iš eilės laimėjo 5 susitikimus, įvarčių santykis 17:4.

8. Šalies čempionai šiame A lygos sezone yra dvigubai daugiau pelnę įvarčių (56) nei „Kruoja“ (28).

9. Rungtynėms teisėjaus Nerijus Dunauskas (FIFA), asistentai Artūras Pipiras (FIFA), Dovydas Sužiedėlis (I kategorija), rezervinis teisėjas Aleksandras Radiusas (II kategorija). Teisėjų brigada iš Vilniaus.

10. Po paskutinės "Ekrano" ir "Kruojos" dvikovos Panevėžyje liepos mėnesį, buvęs "Kruojos" vyr. treneris Albertas Klimavičius spaudos konferencijoje teigė, jog vartininkui Mantui Galdikui reikia statyti paminklą. Panevėžyje šalia "Aukštaitijos" stadiono stovi paminklas "Ekrano" žaidėjams, gal šeštadienį į Pakruojį atvykę sirgaliai išvys ir čia futbolininkui skirtą monumentą?

Planuoji keliauti į Pakruojį palaikyti „Ekraną“, tačiau ieškai transporto? Kreipkis į „Pirmąją Armadą“, į „Ekrano“ fanus ir jie tau padės pasiekti Pakruojį! Kelionei registruokis šiuo telefonu +37065191549, daugiau informacijos ieškok http://www.pirmoji-armada.lt" onclick="window.open(this.href);return false; arba šiame straipsnyje.

Neturi „Ekrano“ šaliko, o norėtum juo pasipuošti keliaudamas į mačą? Siūlome SMS'u spėti rungtynių „Kruoja“ – „Ekranas“ rezultatą jau dabar. Prizas - "Ekrano" oficialus šalikas.

Griebk mobilųjį telefoną, SMS rašymo langelyje parašyk raktažodį FKE, palik tarpelį, o tada parašyk spėjamą rungtynių "Kruoja"- „Ekranas“ rezultatą, pvz.: FKE 2:0, arba FKE 11:0, arba FKE 2:1 ir t.t. (pirmasis skaičius reiškia "Ekrano" įmuštų įvarčių skaičių, antrasis - varžovų komandos įvarčių skaičių). Žinutę siųsk numeriu 1567. Žinutės kaina TELE2 vartotojams - 2 litai, Bitės ir Omnitel klientams - 2,04Lt. Žinučių kiekis iš vieno telefono neribojamas, o su laimėtoju susisieksime artimiausią darbo dieną. Spėti galima iki antro kėlinio pradžios (Šeštadienio, 17 valandos). Jei atspėjusių bus daugiau, šaliką laimės pirmasis tiksliai atspėjęs rezultatą.

Konkurse gali dalyvauti futbolo mėgėjai iš visos Lietuvos. Apdovanosime tik tikslų atsakymą atsiuntusį konkurso dalyvį.
Visą gyvenimą, visad kartu!
Paveikslėlis
http://fkekranas.lt/

...

Re: XXVIII turas

2011 Rgs 24 11:31

Su "Kruoja" juokauti negalima: vieną kartą beviltiškai atrodo su FBK "Kaunas", o kitą kartą susidoroja su "Sūduva" ar "ŠIauliais". geriau palauksiu rungtynių. :roll:

britty
Pranešimai: 221
Užsiregistravo: 2010 Kov 18 16:09
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Re: XXVIII turas

2011 Rgs 25 11:01

V.Urbonas: „Pasiekėme tą rezultatą, kurio norėjome“
2011 rugsėjo 24d.
http://www.fkekranas.lt/naujienos/v-urb ... o-norejome

Po pergalingų rungtynių prieš „Kruoją“ A lygos XVIII ture „Ekrano“ vyr.treneris džiaugėsi trimis taškais, būtent jie šiandien ir yra svarbiausi kovojant dėl pirmosios vietos čempionate. Video reportažą iš po rungtynių vykusios spaudos konferencijos žiūrėkite per FKE TV.

Valdas Urbonas:

„Čempionatas tokioje stadijoje, kada norint kovot dėl aukščiausių apdovanojimų, dėl pirmos vietos negalime prarasti taškų. Šiandien žinojome, jog laukia netolima, bet sunki išvyka. Rungtynės parodė, jog „Kruojos“ paskutiniai rezultatai neveltui pakankamai įspūdingi ir tikrai komanda yra subalansuota.

Aišku, pirmame kėlinyje neleido demonstruoti norimo žaidimo. Dar kartą pasikartosiu, jog šiandien mums buvo svarbu rezultatas. Apart tos situacijos, kada įmušėme įvartį, nepavyko sukurti kažko daugiau. Antrame kėlinyje šiek tiek nusiraminome ir sukūrėme neblogų atakų, buvo smūgių. Neblogai po keitimo aikštėje atrodė A.Velička ir Učė (Uchenna Umeh), kuris įmušė įvartį. Pasiekėme tą rezultatą, kurio norėjome ir ruošiamės toliau trečiadienio rungtynėms prieš „Sūduvą“, - po mačo spaudos konferencijoje kalbėjo „Ekrano“ strategas Valdas Urbonas.

„Kruojos“ vyr. treneris Aidas Dambrauskas:

„Susitikimas prasidėjo labai atsargiai, abi komandos nerizikavo, buvo daug žaidimo broko. Gal aikštės kokybė neleido ekipoms pademostruoti, ką jos gali. „Ekranas“ pasinaudojo mūsų komandos grubiomis klaidomis. Prieš pirmą įvartį puldami neleistinai atsikirtome, greita kontroataka ir taip buvo praleistas įvartis. „Ekranas“ tame epizode turėjo dviejų žaidėjų persvarą, mūsų futbolininkai nespėjo persigrupuoti. Bandėme antrame kėlinyje lyginti rezultatą, bet vėl po grubios klaidos gynyboje gavome antrą įvartį.

Vyrams norėčiau padėkoti už kovą. Žaidėme prieš čempionus, bet rezultatas mūsų netenkina, bandysime daryti išvadas ir siekti užsibrėžto tikslo.

„Ekranas“ yra aukštesnio meistriškumo komanda nei „Kruoja“. Mūsų klubas dar tik trys sezonai A lygoje, aišku, tobulėjimui ribų nėra, bandysime įrodyti, jog ne veltui rungtyniaujame čia. „Ekranas“ žaidė Čempionų lygoje, įveikė pirmą etapą, yra užsigrūdinusi ekipa, turi daugiau patirties. Prieš rungtynes eini kovoti, vylėmės, jog „Ekranui“ mesime rimtą kovą. Kova įvyko, taškų nėra. Tikėjomės, jog rimčiau pasipriešinsime“, - taip po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjo „Kruojos“ vyr. treneris A.Dambrauskas.
Visą gyvenimą, visad kartu!
Paveikslėlis
http://fkekranas.lt/

Tobex
Pranešimai: 10899
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XXVIII turas

2011 Rgs 25 18:42

neblogas futbolas siauliai - zalgiris rungtynese. gana greitas ir visai techniskas grajus sukasi

...

Re: XXVIII turas

2011 Rgs 26 12:26

Siauliai aiksteje atrode geriau nei zlagirieciai. :lol:

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: XXVIII turas

2011 Rgs 26 16:53

Žaidė tik viena komanda – Šiauliai. Žalgiris be minties stumdė kamuolį, pavienių žaidėjų pastangom bandydami ką nors pasiekt... Iš tiesų liūdna, kad dėl aukščiausio titulo kovojanti komanda nerodo jokio charakterio...
Paveikslėlis

britty
Pranešimai: 221
Užsiregistravo: 2010 Kov 18 16:09
Palaikoma komanda: FK Ekranas
Miestas: Panevėžys

Re: XXVIII turas

2011 Rgs 26 17:57

Pergalės iš Šiaulių parsivežti nepavyko
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n721.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Paveikslėlis
Sauliaus Čirbos nuotr.

„Šiauliai“ laimėjo 1:0. Jie laimėjo. „Žalgiriui“ nieko nepritrūko. Mes paprasčiausiai pralaimėjome“, - nedaugžodžiavo V. Stankevičius.

VMFD „Žalgiriui“ nepavyko iš Šiaulių parsivežti pergalės ir trijų taškų. Jau pirmajame Lietuvos futbolo A lygos XXVIII turo rungtynių kėlinyje į priekį 1:0 išsiveržę šiauliečiai rezultato išlyginti ir persverti nebeleido.

Rungtynių pradžioje žalgiriečiai iniciatyvą turėjo savo rankose ir sukūrė daugiau pavojingų epizodų, nei varžovai, todėl 20 rungtynių minutę Leonido Mušnikovo įmuštas įvartis buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus.

Per likusį rungtynių laiką žalgiriečiams pasižymėti nesisekė, nors progų buvo. Padėtį dar labiau komplikavo antra geltona kortelė, parodyta Egidijui Vaitkūnui. Žalgirietis – pašalintas iš aikštės. Šeimininkai daugiau nei dvidešimt antrojo kėlinio minučių turėjo kiekybinę persvarą.

„Šiauliai“ laimėjo 1:0. Jie laimėjo. „Žalgiriui“ nieko nepritrūko. Mes paprasčiausiai pralaimėjome. Gerai komanda žaidė ir viena klaida nulėmė rungtynių eigą. Pirmame kėlinyje, iki įvarčio „Šiauliai“ prie mūsų vartų nepriėjo, bet viena kontrataka ir mūsų žaidėjo klaida išmušė iš rikiuotės“, - po rungtynių apmaudo neslėpė žalgiriečių vyriausiasis treneris Vitalijus Stankevičius.

Tuo tarpu varžovų strategas Deivis Kančelskis tikino, kad pergalę jo komanda iškovojo pelnytai: „Sunku buvo po rungtynių su „Tauru“, reikėjo susitvarkyti psichologiškai, susitvarkėme. Pavyko pademonstruoti neblogą futbolą, kovingumą, norą. Džiaugiuosi, kad pavyko pelnytai iškovoti tris taškus.“

Abiems komandoms šis mačas buvo gyvybiškai svarbus. Žalgiriečiams – siekiant išsaugoti viltis kovojant dėl čempionų titulo, „Šiauliams“ – dėl trečiosios vietos.

Pagrindiniai „Žalgirio“ varžovai, čempionų titulą ginantys Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai A lygos turnyro lentelėje išsiveržė į primą vietą ir dviem taškais lenkia žalgiriečius. Taip pat panevėžiečiai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.
Visą gyvenimą, visad kartu!
Paveikslėlis
http://fkekranas.lt/

Grįžti į