bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Žurnalistų futbolo turnyras Druskininkuose

2010 Geg 26 01:27

Druskininkuose futbolą žais aštuonių valstybių žurnalistai
http://www.diena.lt/naujienos/sportas/d ... n=rss_feed

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) organizuojamame futbolo turnyre Druskininkuose varžysis net aštuonių Europos valstybių žurnalistai.

„Jau šeštus metus iš eilės LŽS sporto klubo organizuojamas Tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras plečiasi ir dalyvių skaičiumi, ir komandų geografija. Kvietėme ir daugiau valstybių atstovų, tačiau ne visose šalyse žurnalistai yra susibūrę į futbolo komandas. Tikimės, kad ateityje Lietuvoje rengiamas turnyras dar labiau plėsis ir taps savotišku Europos žurnalistų futbolo čempionatu“, - sako LŽS sporto klubo pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

Turnyre žais svečiai iš Didžiosios Britanijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Armėnijos. Šiemet pirmą kartą į turnyrą atvyksta Škotijos žurnalistai ir didžiausios Rusijos sporto televizijos „NTV Plius“ komentatorių komanda. Lietuvai atstovaus dvi – LŽS sporto klubo ir Kauno žurnalistų - komandos.

Tarptautiniai žurnalistų futbolo turnyrai Lietuvoje pradėti organizuoti 2005 metais. Pirmi keturi turnyrai vyko Vilniuje, pernai – Kėdainiuose, šiemet užsienio žurnalistai bus supažindinti su Druskininkais.

Žurnalistų futbolo turnyras atidarys vasaros sezoną Druskininkuose. Kurorto šventėje „Gera kurti kartu“ žurnalistų kovos virs naujai įrengtame Druskininkų stadione. Dėl pagrindinio turnyro rėmėjo „Ūkio banko“ įsteigtos nugalėtojų taurės varžysis 10 žurnalistų komandų. Geriausiam turnyro futbolininkui prizą įsteigė artėjančio pasaulio čempionato oficialus transliuotojas „LRT“. Geriausius turnyro futbolininkus originaliais prizais taip pat apdovanos Lietuvos futbolo federacija, „Vilniaus alus“ ir „Druskininkų Rasa“. Keleivių vežėjo „Kautra“ dėka, turnyro dalyviai susipažins ne tik su Druskininkų kurortu. Svečiai iš užsienio lankysis Vilniuje, Trakuose ir Kaune.

Turnyras vyks gegužės 29 dieną 11.00 – 17.00 val. Druskininkų universaliame sporto aikštyne, Ateities g. 13. Praėjusiais metais turnyro nugalėtojais tapo Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto studentų komanda.

----

P.S. bronius irgi dalyvaus :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Žurnalistų futbolo turnyras Druskininkuose

2010 Geg 30 11:46

Druskininkuose rungtyniavo aštuonios žurnalistų komandos
2010.05.30, 11:07
http://penalty.lt/druskininkuose-rungty ... -komandos/

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) iniciatyva šeštadienį Druskininkuose varžėsi net aštuonių Europos šalių žurnalistų futbolo komandos.

„Jau šeštus metus iš eilės LŽS sporto klubo organizuojamas Tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras plečiasi ir dalyvių skaičiumi, ir komandų geografija. Kvietėme ir daugiau valstybių atstovų, tačiau ne visose šalyse žurnalistai yra susibūrę į futbolo komandas. Tikimės, kad ateityje Lietuvoje rengiamas turnyras dar labiau plėsis ir taps savotišku Europos žurnalistų futbolo čempionatu“, – vylėsi LŽS sporto klubo pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

Turnyre dalyvavo Vilniaus ir Kauno žurnalistų komandos bei svečiai iš Škotijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Armėnijos.

Geriausiai sekėsi Vilniaus žurnalistams, jie finale 1:0 nugalėjo Briansko (Rusija) komandą. Kovoje dėl trečiosios vietos kauniečiai 3:0 įveikė Lucko (Ukraina) atstovus. Penktąją vietą užėmė didžiausios Rusijos sporto televizijos „NTV Plius“ komentatorių komanda. Šešti liko škotai, septinti – armėnai, aštunti – baltarusiai.

Geriausiu turnyro vartininku išrinktas Vladimiras Nitrojevas (Brianskas), gynėju – Tomas Grigalevičius (Kaunas), saugu – Vladimiras Mitrofanovas (Brianskas), puolėju – Aleksandras Fedorčenka (Luckas). Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Gintautui Dulskui (Vilnius), įmušusiam septynis įvarčius. Prizas, skirtas už gražiausią įvartį, įteiktas škotui Chrisui Scotui. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas buvęs profesionalius futbolininkas, Vilniaus ekipoje žaidęs Žydrūnas Grudzinskas.

Turnyro dalyvius pasveikino ir apie savo miestą papasakojo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas. Geriausiai pasirodžiusios komandos apdovanotos taurėmis.

Tarptautiniai žurnalistų futbolo turnyrai Lietuvoje pradėti organizuoti 2005 metais. Pirmi keturi turnyrai vyko Vilniuje, pernai – Kėdainiuose.

Grįžti į