A. Bagos kariaunos vizitas Gardine buvo nesėkmingas

A. Bagos kariaunos vizitas Gardine buvo nesėkmingas Paskelbta: 2020-02-17 23:58

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį Gardine rezultatu 0:2 (0:0) nusileido vietos „Neman“ ir patyrė pirmąją nesėkmę pasirengimo cikle.

Aliaksejaus Bagos auklėtiniai per penkis žaistus mačus iškovojo tris pergales, kartą sužaidė lygiosiomis bei dabar patyrė pirmąjį kluptelėjimą.

Startinėje sudėtyje staigmenų nebuvo – rungtynes komanda pradėjo tokiu pat išsidėstymu kaip prieš savaitę Vilniuje, kuomet „Neman“ ekipą pavyko pranokti rezultatu 2:0. Ir šiame susitikime dėl smulkių traumų nežaidė Richlordas Enninas bei Hugo Videmontas. Taip pat į Baltarusiją nevyko naujokas Davidas N'Gogas.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko apylygė kova, tačiau vyravo labiau gynybinis futbolas. Komandos strigo paskutinėje atakos fazėje – pritrūkdavo geresnio sprendimo, tikslesnio perdavimo ar geresnio smūgio. Žalgiriečių gretose kartą iš toli šovė Saulius Mikoliūnas, o varžovai įsiveržę į baudos aikštelę nepataikė į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje laimę smūgiu iš toli pabadė Karolis Uzėla, bet kamuolys praskriejo virš skersinio. Galva pasižymėti netrukus galėjo Matas Vareika, tačiau sulaukęs gero perdavimo nepataikė į vartus. Tas pats M. Vareika nepasinaudojo ir dar viena dėkinga situacija – po K. Uzėlos perdavimo jis iš dėkingos padėties prie tolimojo virpsto tinkamai nepataikė į kamuolį.

Tuo šeimininkų vargai nesibaigė – netrukus po kampinio visiškai laisvas iš arti į vartus nepataikė K. Uzėla. Atrodė, kad įvartis bręsta. Kėliniui įpusėjus jau S. Mikoliūno smūgiuotą kamuolį „Neman“ žaidėjas išmušė nuo vartų linijos.

Deja, neišnaudojus savo šansų už tai teko brangiai sumokėti. 76-ąją minutę „Neman“ atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę ir iš kelių metrų neklydo bei išsiveržė į priekį. Žalgiriečiai bandė eiti į priekį ir lyginti rezultatą, tačiau suklydo paskutinę rungtynių minutę ir praleido dar kartą. Galutinis rungtynių rezultatas 0:2.

Tiesa, reikia paminėti, kad antrajame kėlinyje žalgiriečiai atliko daugybę keitimų, o tai kiek išderino žaidimą.

Kitas rungtynes artėjantį šeštadienį žalgiriečiai Vilniaus „Sportimos“ arenoje žais su Latvijos „Jelgava“ klubu.

„Žalgiris“: M. Berkovecas, D. Slijngardas, I. Tatomirovičius, N. Ljubisavljevičius, S. Mikoliūnas, K. Uzėla, M. Kuklys, H. Vidalis, M. Vareika, M. Karamarko, L. Antalis.