A. Čiofu: „Tikiuosi rungtynėse prieš „Atlantą“ parodysime visas savo galimybes“

A. Čiofu: „Tikiuosi rungtynėse prieš „Atlantą“ parodysime visas savo galimybes“ Paskelbta: 2019-03-16 12:57 | fcstumbras.lt

Kauno „Stumbras“ šeštadienį stos į kovą su Klaipėdos „Atlantu“. Kauniečiai išlieka vienintele komanda pirmenybėse, kuri šį sezoną dar nepraleido įvarčio.

Prieš rungtynes su „Atlantu“ su portalu fcstumbras.lt mintimis pasidalino „Stumbro“ naujokas Andrejus Čiofu, kuris uostamiesčio komandoje rungtyniavo 2017 metais.

Kaip jautiesi prieš rungtynes su „Atlantu“?, – fcstumbras.lt pasiteiravo Andrejaus Čiofu.

Jaučiuosi gerai, labai laukiu rungtynių. Turėtų būti įdomus susitikimas ir, aišku tikiuosi, kad mes pasieksime teigiamą rezultatą.

Mes sezoną pradėjome pergale, vėliau sekė lygiosios išvykoje. Kaip manai, kaip yra svarbu išlaikyti tokia formą?

Vienas rungtynes laimėjome, kitas sužaidėme lygiosiomis. Šįkart vėl žaisime namuose ir sieksime pergalės, tikiuosi iškovosime tris taškus.

O kaip šią savaitę sekėsi treniruotėse? Ką akcentavote?

Šią savaitę gerai padirbėjome, analizavome savo gerus ir taisytinus momentus. Tikiuosi rungtynėse prieš „Atlantą“ parodysime visas savo galimybes.

Ko galime tikėtis iš Klaipėdos „Atlanto“?

Iš „Atlanto“ tikimės stipraus žaidimo. Komandoje daug patyrusių žaidėjų, kai kurie iš jų yra žaidę ir nacionalinėje rinktinėje. Bus rimta kova, bet mes norėsime ir stengsimės nugalėti.

Ar vis dar palaikai ryšius su buvusiais komando draugais „Atlante“. Ką tau asmeniškai reiškia šios rungtynės?

Palaikau ryšį su buvusiais kokandos draugais, buvo problemų, bet dabatr lyg tai viskas tvarkosi. Laukiu įdomių ir sėkmingų mums rungtynių.