A.Klimavičius: „Iš „Palangos“ tikėjomės rimtesnės kovos“

A.Klimavičius: „Iš „Palangos“ tikėjomės rimtesnės kovos“ Paskelbta: 2019-07-01 13:34 | zalgiris.lt

Trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją nutraukę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai ilgai džiaugtis negali – jau trečiadienį laukia išvyka į Marijampolę ir dvikova su Lietuvos čempione „Sūduva“

Vis tik, po 4:0 laimėtų rungtynių su „Palanga“ Kauno ekipos gynėjas Arūnas Klimavičius pasidžiaugė iškovota pergale ir pripažino, kad iš varžovų tikėjosi daugiau.

„Aš manau, kad mums rungtynės praėjo užtikrintai ir esame patenkinti rezultatu. Šios rungtynės turbūt buvo pačios lengviausios iš visų trijų šiemet žaistų su „Palanga“. Tikrai, tikėjomės, kad „Palanga“ duos rimtesnę kovą, bet galbūt tam įtaką padarė trumpas jų atsarginių žaidėjų suolas, kelionė. Bet vis tik, patys išpildėme daug dalykų, kuriuos buvome suplanavę“, – Žalgiris.lt pasakojo patyręs futbolininkas.

Trečiadienį Marijampolėje vyksianti dvikova bus paskutinė kauniečių repeticija prieš debiutą UEFA Europos lygos atrankoje ir rungtynes tame pačiame Marijampolės ARVI stadione su Limasolio „Apollon“ komanda iš kipro.

„Mintys apie Europos lygą keletą dienų sukosi tada, kai ištraukė burtus, bet dabar jos nusistūmė į šoną, nes laukia labai rimtas varžovas „Sūduva“, tuo labiau, kad žaisime toje pačioje aikštėje kaip ir su Kipro komanda. Šiose rungtynėse nauda bus dviguba“, – pasakojo ilgametis Lietuvos rinktinės gynėjas.