A lygos 11-ojo turo gražiausi epizodai

A lygos 11-ojo turo gražiausi epizodai Paskelbta: 2019-05-21 16:01 | Elvis Žaldaris

Lietuvos futbolo A lygos 11-ajame ture ir vėl netrūko įspūdingų vaizdų, o gražiausių epizodų penketuko viršūnėje įsitaisė „Kauno Žalgirio“ gynėjo Tomo Mikuckio smūgis per save į „Panevėžio“ vartus.

Į penketą taip pat pateko Vilniaus „Žalgirio“ kairiojo krašto gynėjo Donovano Slijngardo istorinis – pirmasis – įvartis A lygoje. Sostinės ekipos senbuviui pagaliau pavyko pasižymėti per 112-ąsias savo rungtynes Lietuvoje.

Be to, į penketuką pateko net 3 įvarčiai iš rungtynių tarp „Palangos“ ir Vilniaus „Riterių“. Vienas jų – Valdemaro Borovskio rezultatyvus smūgis – tapo vienu greičiausių įvarčių per visą Lietuvos futbolo istoriją. „Riterių“ futbolininkas pasižymėjo jau 34 sekundę.

A lygos 12-asis turas prasideda jau antradienį. 18 val. Klaipėdoje „Atlantas“ lauks savo gerbėjų palaikymo per rungtynes su „Palanga“, o Vilniuje 20 val. prasidės „Riterių“ ir „Panevėžio“ dvikova.

Trečiadienį „Kauno Žalgiris“ žais pirmąsias namų rungtynes SM „Tauro“ stadione, kuriame 18 val. susitiks su kita laikinosios sostinės komanda – „Stumbru“. 

20 val. visų akys nukryps į Marijampolę, kurioje tuo metu prasidės čempionato lyderių – „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ – mūšis.