A lygos apžvalga: sėkminga „Sūduvos“ atkarpa ir itin svarbi „Kauno Žalgirio“ pergalė

A lygos apžvalga: sėkminga „Sūduvos“ atkarpa ir itin svarbi „Kauno Žalgirio“ pergalė Paskelbta: 2021-08-17 14:00 | A lyga nuotr.

Galima sakyti, kad šitą savaitgalį buvo sužaistas jau 25-as A lygos turas, tačiau situacija tokia, jog kai kurios ekipos jau yra sužaidusios 25 rungtynes, o kai kurios net nesužaidusios 21 mačo. 

Vilniaus „Žalgiris“ vis dar yra sužaidęs 20 rungtynių ir iki sezono pabaigos vilniečių laukia dar 16 rungtynių. Tuo tarpu, juos lenkia turnyrinėje lentelėje „Sūduva“, kuri yra sužaidus 3 rungtynėm daugiau ir turi 4 taškais daugiau, tad teoriškai pranašumas yra vis dar „Žalgirio“ pusėje. Nereikia pamiršti ir tai, jog Vilniaus ekipa vis dar tęsia kovas Europoje, kur ketvirtadienį jų laukia kovo su Bodo „Glimt“ ekipa. 

Marijampolės „Sūduva“ žaidžia tikrai sėkmingą atkarpą. Per pastaruosius 5 mačus marijampoliečiai iškovojo 13 taškų ir taškus pametė tik prieš „Kauno Žalgirio“ ekipą, kur tik mačo gale labai nepasisekė. Tokia atkarpa leidžia „Sūduvai“ vis labiau atitrūkti nuo Panevėžio bei Kauno ekipų. 

Savaitgalį labai svarbią pergalę Kauno derbyje iškovojo „Kauno Žalgiris“. Žalgiriečiai 2-1 įveikė Kauno „Hegelmann“ ir atitrūko per 4 taškus turnyrinėje lentelėje nuo kitos savo miesto ekipos. „Hegelmann“ pergalė čia būtų leidus „Kauno Žalgirį“ net aplenkti, tačiau toks scenarijus nepasitvirtino. 

Turnyrinės lentelės dugne vis dar yra Kedainių „Nevėžis“ su 9 taškais. Tačiau greičiausiai jie iki sezono pabaigos ten ir liks, nes iki Gargždų „Bangos“ juos skiria 12 taškų. 

Rezultatyviausias šiuo metu A lygos žaidėjas yra 21-erių Nauris Petkevičius, kuris yra įmušęs 11 įvarčių. Antras yra „Dainavos“ legionerius Saidas Hamuličius su 10 įvarčių. O toliau seka „Kauno Žalgirio“ žaidėjai. 

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikę yra Vilniaus „Žalgirio“ legionerius Hugo Videmontas su „Kauno Žalgirio“ legioneriumi Michaeliu Thuique. Abu jie atlikę po 8 rezultatyvius perdavimus.