A lygos savaitės rinktinėje – daug puikiai sužaidusių sūduviečių

A lygos savaitės rinktinėje – daug puikiai sužaidusių sūduviečių Paskelbta: 2019-10-23 15:19

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė praėjusios savaitės rinktinę, į kurią pateko net penki Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjai.

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Iki rungtynių Vilniuje pastarąjį kartą kauniečiai įvarčio buvo nepraleidę tik paskutinę vasaros dieną. Dvikovoje su „Riteriais“ žalgiriečiai jau pirmojo kėlinio viduryje po Arūno Klimavičiaus pašalinimo žaidė dešimtiese, o prie pasiektų lygiųjų 0:0 labai prisidėjo D. Mikelionis. Vartininkas atrėmė net keletą labai pavojingų varžovų smūgių, labai išsiskirdamas pirmame kėlinyje.

Donovanas Slijngardas (Vilniaus „Žalgiris“): Sekmadienio dvikova vilniečiams susiklostė prastai, o vienintelio sostinės klubo įvarčio autoriumi tapo šis legionierius iš Nyderlandų. Antrą savo tikslų smūgį A lygoje gynėjas atliko klastingu perdavimu nukreipdamas kamuolį į vartus. D. Slijngardas taip pat nevengė žaisti efektingai bei klaidinti oponentus gražiais techniniais elementais.

Justinas Januševskis (Vilniaus „Riteriai“): Tris su puse mėnesio A lygoje nežaidęs vidurio gynėjas stratego Alberto Rybako pasitikėjimo sulaukė labai svarbiose rungtynėse. Kurį laiką tik Pirmoje lygoje rungtyniavęs futbolininkas itin solidžiai sužaidė dvikovą su „Kauno Žalgiriu“, puikiai darbavosi gynyboje ir buvo pavojingas standartinių padėčių metu.

Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“): Po A. Klimavičiaus pašalinimo kur kas daugiau atsakomybės teko kitam vidurio gynėjui – M. Dapkui. Kovingai rungtyniavęs žalgirietis sėkmingai griovė oponentų atakas ir prisidėjo prie to, kad šiose rungtynėse būtų neutralizuotas „Riterių“ atakų lyderis Teremas Moffi.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Legionierius iš Kroatijos ir toliau tęsia puikių savaičių atkarpą. Pirmoje savaitės akistatoje krašto gynėjas pelnė bene svarbiausią savo šio A lygos sezono įvartį, kai pasinaudojo oponento klaida baudos aikštelėje bei galingu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Dvikovoje su „Žalgiriu“ A. Švrljuga taip pat rungtyniavo patikimai.

Ovidijus Verbickas (Marijampolės „Sūduva“): Nors saugas praėjusią savaitę sužaidė tik vieną mačą iš dviejų, tačiau jo pasirodymas dvikovoje su „Žalgiriu“ buvo įspūdingas. Iš Ukmergės kilęs futbolininkas stipriu smūgiu pelnė pirmą susitikimo įvartį, o antros rezultatyvios atakos metu asistavo komandos draugui. Tai buvo vienas iš geriausių O. Verbicko mačų šiame A lygos sezone.

Paulius Golubickas (Marijampolės „Sūduva“): Po dvikovos su Serbija talentingasis futbolininkas į kovą buvo mestas jau kitos dienos susitikime su „Riteriais“. Tose rungtynėse P. Golubickas žengė po keitimo ir neliko nuošalyje antrojo pelnyto įvarčio metu, atlikdamas aštrų perdavimą baudos aikštelėje buvusiam Josipui Tadičiui. Akistatoje su „Žalgiriu“ saugas taip pat buvo pastebimas: sudalyvavo išpuoliuose, kai buvo pelnyti du įvarčiai bei sukūrė idealią progą tam pačiam J. Tadičiui.

Donatas Kazlauskas (Vilniaus „Riteriai“): Po debiutinio įvarčio rinktinėje sostinės klubo futbolininkas taikliu smūgiu LFF stadione pasižymėjo per mažiau negu 24 valandas. Dvikovoje su „Sūduva“ kretingiškis ne tik pelnė įvartį, bet ir kėlė labai daug problemų šalies čempionais. Aktyviai D. Kazlauskas žaidė ir šeštadienio dvikovoje su „Kauno Žalgiriu“.

Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“): Šis šiaulietis jau ne pirmą kartą tampa svarbiausiu ginklu, kurį į kovą po keitimo meta Vladimiras Čeburinas. E. Jankauskas gana panašiose situacijose pademonstravo savo šaltakraujiškumą, užtikrintai išplėšdamas pergalę akistatoje su „Riteriais“ bei padėdamas tašką mače su „Žalgiriu“.

Bonfilscalebas Bimenyimana (Klaipėdos „Atlantas“): Sezonui artėjant į pabaigą, vis geresnę sportinę formą demonstruoja uostamiesčio ekipos legionierius iš Burundžio. Rungtynėse Panevėžyje B. Bimenyimana pasižymėjo antrą kartą iš eilės A lygoje, o pelnytas įvartis išplėšė komandai tašką. Be to, puolėjas buvo atlikęs puikų perdavimą Darvydui Šernui ir dar ne sykį pavojingai grasino „Panevėžio“ vartams.

Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“): Jau daugiau nei mėnesį šis puolėjas rungtyniauja rezultatyviai ir labai naudingai. Susitikime su „Riteriais“ kroatas atliko rezultatyvų perdavimą antrojo įvarčio metu, o lyderių akistatoje tiek asistavo O. Verbickui, tiek pats nukreipė kamuolį į žalgiriečių vartus.