A lygos sezono starte netrūko staigmenų

A lygos sezono starte netrūko staigmenų | Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Jau kurį laiką yra startavęs naujasis Lietuvos futbolo A lygos sezonas. Titulą čia gina FK „Panevežys“. Trenerį išlaikęs klubas dėjo viltis išlaikyti titulą Aukštaitijos sostinėje, tačiau bent kol kas sezonas jiems klostosi sudėtingai.

Būtent apie didžiausias staigmenas sezono starte šiek tiek pakalbėsime šiame tekste.

Čempionai – paskutinėje vietoje


Šiuo metu pirmenybėse yra sužaisti penki turai, o čempionatą laimėjęs „Panevėžys“ vos su dviem taškais yra paskutinėje vietoje. Apskritai kol kas jiems pavyko įmušti tik du įvarčius. Ką jau suponuoja turimų taškų skaičius, panevėžiečiai pergalių neturi. Šios komandos sąskaitoje – dvejos lygiosios ir trys pralaimėjimai.

Ši komanda labai džiaugėsi, jog savo gretose pavyko išsaugoti vyriausiąjį trenerį Gino Lettieri, tačiau po to, kai sezonas prasidėjo itin nesėkmingai pasigirsta vis daugiau kalbų, jog pastarąjį poste gali pakeisti Rokas Garastas.

Netikėtas lyderis

Jei panevėžiečiai netikėtai yra paskutinėje vietoje, tikrai gali nustebinti ir pirmoje vietoje esanti komanda. Šiuo metu A lygoje sensacingai pirmauja Telšių „Džiugas“. Ši komanda per penkis mačus surinko vienuolika taškų ir nepatyrė pralaimėjimo kartėlio – ekipa laimėjo trissyk ir du kartus sužaidė lygiosiomis.

Įdomu tai, jog „Džiugas“ įmušė viso labo keturis įvarčius, tačiau yra vienintelė čempionato komanda, kuriai bent kol kas pavyko išsaugoti tuščius vartus. Kaip eisis toliau parodys laikas, tačiau bent jau šiai minutei „Džiugo“ vartininkas ir gynėjų linija išties nusipelnę mažų mažiausiai kepurės nulenkimo.

Prastas „Šiaulių“ ir kauniečių startas

Prieš sezoną dauguma ekspertų spėjo, jog geriausiųjų ketvertą sudarys jau minėtas „Panevėžys“, šlovę susigrąžinti norintis Vilniaus „Žalgiris“, „Kauno Žalgiris“ ir „Šiauliai“.

„Žalgiris“ sezoną pradėjo gana neblogai ir dabar dalijasi antrą – trečią vietą, tuo tarpu „Šiauliai“ yra viso labo šešti ir nedemonstruoja tokio žaidimo, kokio, turbūt, tikėjosi komandos fanai. Dar blogesnė „Kauno Žalgirio“ padėtis – viso labo devintoji vieta.

Žinoma, sezonas dar tik prasidėjo ir viskas dar gali apsiversti aukštyn kojomis, tačiau bent jau pagal dabartines tendencijas pirmenybės laukia išties labai įdomios ir intriguojančios. O nuo to viskas tik geriau yra mums – Lietuvos futbolo fanams.

Šaltinis: 7bet