A lygos turo rinktinėje ryškiausi atakuojantys žaidėjai

A lygos turo rinktinėje ryškiausi atakuojantys žaidėjai Paskelbta: 2019-07-05 17:34 | Elvis Žaldaris

Lietuvos futbolo A lygos 16-ojo turo rinktinėje išskiria trijų pergales iškovojusių ekipų atakuojantys futbolininkai.

Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Žalgiris“): Po ketverių rungtynių pertraukos žalgiriečiams pavyko išsaugoti „sausus“ vartus  – tai įvyko gana sudėtingoje išvykoje Panevėžyje. Antrame kėlinyje „Panevėžio“ futbolininkai sužaidė neblogą atkarpą ir keletą sykių pagrasino A. Vitkausko ginamiems vartams, tačiau „Žalgirio“ vartininkas užtikrintai atrėmė varžovų smūgius ir neleido įsižiebti intrigai.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): 33-ejų kroatas labai svariai prisidėjo prie uraganinio antrojo kėlinio. kurio metu marijampoliečiai oponentams atseikėjo net 4 įvarčius. A. Švrljuga dvikovos su Klaipėdos „Atlantu“ pabaigoje pasižymėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu, kuris varžovų gynėjui tapo neįkandamas.

Marko Tomičius (Vilniaus „Žalgiris“): Vicečempionų gynyba netrumpą laiką braškėjo, o pergalės būdavo pasiekiamos pademonstravus geresnį puolimą negu oponentai. Vis tik Panevėžyje „Žalgirio“ gynyba buvo užtikrinta ir prie to labai prisidėjo šis legionierius iš Serbijos. M. Tomičius laimėjo daug dvikovų prieš savo varžovus ir karaliavo savo baudos aikštelėje bei jos prieigose.

Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“): Nepaisant prastos gynybos, čempionato autsaiderės „Palangos“ puolimas kelia problemų bet kuriam oponentui. Šį kartą „Kauno Žalgirio“ gynėjas J. Bušmanas solidžiu žaidimu prisidėjo prie kauniečių išlaikytų „sausų“ vartų ir labiausiai grasino varžovams, kai užtikrintai atlikdavo standartines situacijas. Sykį ukranietis buvo labai arti eilinio realizuoto baudos smūgio.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Dar vienas „Kauno Žalgirio“ komandos futbolininkas, neatsipalaidavęs mače su autsaideriais ir buvęs vienu iš geriausių žaidėjų savo komandoje. L. Pilibaitis pirmame kėlinyje užtikrintai realizavo 11 metrų baudinį, laimėjo didžiąją dalį dvikovų ir rungtyniavo efektingai, pavyzdžiui, puikiai sukurdamas progą pasižymėti Joao Figueiredo.

Rolandas Baravykas (Vilniaus „Žalgiris“): Šį kartą žalgirietis rungtyniavo  sau gana neįprastoje krašto saugo pozicijoje. Eksperimentas gavosi labiau negu vykęs: būtent R. Baravyko įvartis įprasmino gražią „Žalgirio“ ataką, kai buvo pelnytas pirmasis įvartis Panevėžyje. Po rungtynių solidžiai naujame amplua pasirodęs futbolininkas sulaukė stratego Mareko Zubo gerų žodžių.

Sandro Gotalas (Marijampolės „Sūduva“): Panašu, kad „Atlantas“ yra itin dėkingas varžovas šiam futbolininkui iš Austrijos. S. Gotalas taikliu smūgiu išlygino rezultatą, maža to, antrojo kėlinio benefisą puolėjas įprasmino dar dviem rezultatyviais perdavimais, kuriuos komandos draugai nesunkiai pavertė įvarčiais.

Pau Moreris (Vilniaus „Žalgiris“): Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ rungtyniavo labai solidžiai. Patikimai kontroliavo kamuolį, kombinavo varžovų aikštės pusėje ir buvo aštrūs. Neliko nuošalyje ir P. Moreris: ispanas vienu metu buvo sukėlęs tikrą viesulą savo krašte ir savalaikiu perdavimu prisidėjo prie atakos, kai buvo pelnytas pirmasis mačo įvartis.

Mihretas Topčagičius (Marijampolės „Sūduva“): Puikią formą demonstruojantis puolėjas „Atlantui“ buvo neįmenama mįslė. Čempionai kurį laiką klimpo klaipėdiečių gynyboje, tačiau M. Topčagičius komandos draugų perdavimus pavertė 2 įvarčiais bei pirmą sykį buvo išrinktas į turo rinktinę.

Rokas Krušnauskas („Kauno Žalgiris“): Dar vienas futbolininkas, kaip reikiant pasikėlęs savo akcijas prieš artėjančias kovas Europos lygoje. Kurį laiką problemų su nerealizuotomis progomis turėjęs puolėjas mače su „Palanga“ pasinaudojo savo šansu pirmame kėlinyje, o dvikovos pabaigoje atliko rezultatyvų perdavimą Pijui Širviui.

Liviu Antalis (Vilniaus „Žalgiris“): Praėjusio sezono rezultatyviausias futbolininkas pastaruoju metu yra tiesiog nesulaikomas. Panevėžyje legionierius iš Rumunijos nesužaidė pačių ryškiausių savo rungtynių, tačiau svariausiai prisidėjo prie „Žalgirio“ pergalės. L. Antalis atliko rezultatyvų perdavimą bei tiksliu smūgiu padvigubino rezultatą, iš viso surinkdamas 298 „InStat“ naudingumo balus.