A lygos turo rinktinėje – skaitlingiausios „Riterių“ pajėgos

A lygos turo rinktinėje – skaitlingiausios „Riterių“ pajėgos Paskelbta: 2019-10-30 16:45

Lietuvos futbolo A lygos 28-ojo turo simbolinėje rinktinėje atsidūrė net penki puikias rungtynes sužaidę Vilniaus „Riterių“ futbolininkai.

Martinas Berkovecas (Vilniaus „Žalgiris“): Vicečempionų gynyba mačo su Marijampolės „Sūduva“ antrame kėlinyje itin braškėjo ir rezultatas netgi galėjo tapti triuškinantis. Vis dėlto „Žalgirio“ vartų sargas iš Čekijos keliais fantastiškais epizodais išlaikė savo komandą kovoje ir jam priekaištų negali turėti nė vienas sostinės ekipos sirgalius. Atremtas Semiro Kerlos smūgis galva – vienas gražiausių A lygos vartininkų epizodų šiame sezone.

Dominykas Barauskas (Vilniaus „Riteriai“): Kairiojo krašto gynėjai 28-ajame ture ryškiais pasirodymais neišsiskyrė. Į sau įprastą poziciją sugrįžęs D. Barauskas antrame mače iš eilės sėkmingai griovė varžovų atakas, savalaikėmis pražangomis jas nuslopindavo ir su komandos draugais antrą kartą iš eilės išsaugojo savo vartus „sausus“, pernelyg nepriversdamas į žaidimą įsitraukti vartininką Tadą Simaitį.

Matvejus Guiganovas („Palanga“): Atmetus technines pergales prieš Kauno „Stumbrą“, palangiškiai pirmą sykį šiame sezone nepraleido įvarčio ir prie to labai prisidėjo vidurio gynėjas M. Guiganovas. Legionierius iš Rusijos laimėjo didžiąją dalį dvikovų bei nedarė itin grubių klaidų, kurios ankstesniais turais lydėdavo šį futbolininką. „Palangos“ gynybos grandies atstovas į simbolinę turo rinktinę pateko po ilgos pertraukos.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Galingo sudėjimo vidurio gynėjas iš Bosnijos ir Hercegovinos dar kartą buvo nesulaikomas. Du labai pavojingus futbolininko smūgius galva atrėmė M. Berkovecas, o sykį, surengdamas efektingą reidą, bosnis surado baudos aikštelėje Josipą Tadičių, kuris komandos draugo sukurto šanso nepavertė įvarčiu. Savo aikštės pusėje S. Kerla taip pat žaidė puikiai.

Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): 35-erių veteranas ketvirtą ratą užbaigė puikiu pasirodymu. V. Borovskis pirmame kėlinyje savo komandai uždirbo baudinį, kurį realizavo Teremas Moffi, be to, atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio įvartį pelnė Valentinas Jeriomenka. „Riterių“ kapitono sąskaitoje – 8 rezultatyvūs perdavimai ir tai ketvirtas rezultatas šio sezono A lygoje.

Valentinas Jeriomenka (Vilniaus „Riteriai“): Šiam iš Visagino kilusiam futbolininkui pastarasis mačas buvo ryškiausias šiame sezone. V. Jeriomenka įspūdingu tolimu smūgiu padvigubino rezultatą ir džiaugėsi pirmuoju šių metų A lygoje pelnytu įvarčiu. Kartą saugas surengė staigų išpuolį su Donatu Kazlausku, tačiau pastarajam savalaikio perdavimo įvarčiu paversti nepavyko.

Domagojus Pušičius (Marijampolės „Sūduva“): Vos tik atvykęs į Marijampolę šis saugas buvo mestas į startinę sudėtį, o ketvirtose rungtynėse džiaugėsi debiutiniu įvarčiu. Šis taiklus smūgis nebuvo eilinis – jis padėjo šalies čempionams dar kartą įveikti „Žalgirį“ bei dar labiau priartėti prie trečio iš eilės čempionų titulo.

Andrejus Kirilinas („Palanga“): Legionierius iš Latvijos šeštadienio rungtynėse Klaipėdoje pelnė savo pirmąjį įvartį A lygoje, kuris padėjo „Palangai“ skambia gaida užbaigti šio sezono čempionatą. Saugas per 9 susitikimus šalies pirmenybėse pasižymėjo kartą ir sykį atliko rezultatyvų perdavimą.

Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“): Rezultatyviausiam 28-ojo turo žaidėjui prireikė vos kelių minučių, jog pelnytų du įvarčius. Banguotai šiame sezone rungtyniaujantis M. Grigaravičius mačo pabaigoje atsidūrė dviejų kontratakų smaigalyje ir jas pavertė įvarčiais, galutinai įtvirtindamas triuškinamą „Riterių“ pergalę.

Andrejus Jakovlevas („Palanga“): Būtent šis legionierius iš Ukrainos buvo geriausias susitikimo Klaipėdoje žaidėjas. A. Jakovlevas atliko rezultatyvų perdavimą ir kėlė labai daug problemų „Atlanto“ gynybos linijai, prieš kurią ukrainietis susidorodavo net ir individualiais veiksmais. Tai – geras ženklas „Palangai“ prieš pereinamąsias rungtynes su Gargždų „Banga“.

Teremas Moffi (Vilniaus „Riteriai“): Sostinės klubo atstovas buvo vienintelis puolėjas, pasižymėjęs 28-ajame ture. Tiesa, tą legionierius iš Nigerijos padarė realizuodamas V. Borovskio uždirbtą baudinį. Be to, T. Moffi buvo pastebimas prie „Panevėžio“ vartų – kūrė dėkingas progas komandos draugams pasižymėti bei laimėdavo dvikovas prieš tiesioginius konkurentus.