A lygos tvarkaraštyje - pokyčiai

A lygos tvarkaraštyje - pokyčiai Paskelbta: 2019-08-04 16:51

18-ojo turo rungtynės tarp „Panevėžio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandų nukeltos vėlesniam laikui. Rugpjūčio 11 dieną Panevėžyje turėjęs įvykti susitikimas bus sužaistas vėliau.

Liepos 31 dieną Marijampolės futbolo klubas „Sūduva“ raštu kreipėsi į FK „Panevėžys“ su prašymu atidėti 18-ojo turo rungtynes vėlesniam laikui. Atidėjimo priežastis – Lietuvos čempionų dalyvavimas UEFA Europos lygos trečiajame etape, kurio rungtynės išvykoje vyks rugpjūčio 8 dieną, o rugpjūčio 15 dieną – Marijampolėje.

FK „Panevėžys“, suprasdamas susidariusią situaciją, sutiko nukelti rungtynes vėlesniam laikui.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas sakė, kad jokių abejonių dėl marijampoliečių prašymo klubo vadovybėje nebuvo.

„UEFA Europos lygos trečiajame etape „Sūduvos“ laukia rimtas varžovas, todėl marijampoliečiams reikia daugiau laiko tinkamai pasiruošti šioms rungtynėms. „Sūduvos“ prašymą patenkinome iš karto. Šalies čempionai atstovauja ne tik Marijampolei, bet ir visai šaliai. Linkime „Sūduvos“ komandai sėkmės ir norime, kad ji patektų į kitą UEFA Europos lygos etapą“, – sakė B. Vaitiekūnas.

Nukėlus susitikimą su „Sūduva“, panevėžiečiai rugpjūčio 12 dieną, pirmadienį, savo aikštėje Lietuvos A lygos čempionato rungtynes žais su „Palanga“. Šis 24-ojo turo susitikimas Panevėžyje turėjo būti žaidžiamas rugsėjo 21 dieną.

Lietuvos A lygos čempionato rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Palangos“ komandų rugpjūčio 12 dieną „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.