A. Pukelis netikėtai pasitraukė iš LFF viceprezidento posto

A. Pukelis netikėtai pasitraukė iš LFF viceprezidento posto Paskelbta: 2020-11-19 15:48

Ketvirtadienį įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame LFF viceprezidento posto siekti atsisakė prieštaringai vertinamas Arūnas Pukelis, praneša LRT.lt. Vėliau informaciją savo „Facebook“ paskyroje patvirtino ir pats A. Pukelis.

Šviniaus pravardę turintis verslininkas iš Tauragės LFF viceprezidento postą užėmė 2019 metų balandį, o jo kandidatūrą pasiūlė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Pastaruoju metu A. Pukelis sulaukė itin daug dėmesio iš buvusio žurnalisto, premjero Sauliaus Skvernelio patarėjo Skirmanto Malinausko, kuris visai neseniai viešai pareiškė, kad paduos verslininką į teismą.

„Dėl šiuo metu dirbtinai eskaluojamos situacijos, surežisuoto šmeižto ir šlykštaus melo kampanijos, į kurią įtrauktos ir pačios aukščiausios valdžios institucijos, atsisakau kelti savo kandidatūrą į LFF viceprezidento pareigas.

Nenoriu, kad mano asmens adresu viešai skleidžiama netiesa, kuriamos sąmokslo teorijos, trukdytų organizacijos veiklai, galimai sumenkintų futbolo bendruomenės autoritetą“, – savo socialinio tinklo paskyroje sprendimą komentavo A. Pukelis.

Tiesa, verslininkas ir toliau liks Tauragės futbolo federacijos prezidentu bei išssaugos vietą LFF Vykdomajame komitete.