A. Pukelis tapo LFF viceprezidentu

A. Pukelis tapo LFF viceprezidentu Paskelbta: 2019-04-30 16:33 | lff.lt

Šį antradienį Vilniuje vykusios eilinės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) konferencijos metu buvo balsuojama dėl antrojo viceprezidento. Pagal LFF įstatus, kandidatūras į viceprezidento pareigas galėjo teikti LFF Vykdomasis komitetas ir LFF nariai.

Pasiūlymo dėl galimų kandidatų sulaukta tik iš LFF Vykdomojo komiteto. Antruoju viceprezidentu išrinktas Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis, surinkęs 60 konferencijos delegatų balsų iš 71. Prieš tai LFF antrojo viceprezidento pareigas ėjo Anatolijus Stecenko.

„A. Pukelis balsavime sulaukė pasitikėjimo iš LFF Konferencijos narių ir bus atsakingas už apskričių federacijų veiklos stiprinimą, jų sutelkimą dirbant bendram Lietuvos futbolo labui. Jis dirbs drauge su pirmuoju viceprezidentu Vidmantu Butkevičiumi ir trečiuoju viceprezidentu Gediminu Daukšiu”, - sakė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

50 metų tauragiškis šiuo metu eina LFF Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko pareigas.

„Sutikau tapti viceprezidentu, nes tikiu esama federacijos komanda, jos vizija ir pirmaisiais darbais. Vyksta nemažai pokyčių, kurių rezultatus, tikiu, pamatysime greitai. Asociacijos, priklausančios LFF tampa atviresnės – keičiami įstatai. Viešai atskleisti federacijos finansai, tai bus daroma nuolatos, kad verslas ir valdžios atstovai pradėtų pasitikėti federacija. Pokyčiams reikia laiko, bet to sieksime”, - teigė A. Pukelis.

Info: lff.lt