Antrame kėlinyje sužvėrėjusi „Sūduva“ sutriuškino lygos autsaiderius

Antrame kėlinyje sužvėrėjusi „Sūduva“ sutriuškino lygos autsaiderius Paskelbta: 2022-07-02 18:19 | FK Sūduva nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Optibet A lygos“ rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ išvykoje rezultatu 4:0 striuškino „Jonavos“ vienuolikę.

Pirmąjame kėlinyje iniciatyvą turėjo svečiai, tačiau įvarčių jiems pelnyti nepavyko, tačiau, antrame kėlinyje „Sūduva“ nepasigailėjo savo oponentų ir smeigė jiems keturis įvarčius.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 48 minutę. Kule Mbombo pasinaudojo oponentų vartininko klaida ir išvedė savo komandą į priekį.

„Sūduva“ persvarą padvigubino 63 minutę. Po Vaido Slavicko perdavimo iš krašto, smūgiu galva vartininką nuginklavo Hugo Almeida.

74 minutę rezultatas jau tapo 3:0, o dublį į savo sąskaitą įsirašė Kule Mbombo. Pastarasis technišku smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką.

Na, o paskutinį „vinį į varžovų karstą“ įkalė Giedrius Matulevičius. Po Diogo Cuelho perdavimo iš krašto, saugas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į apatinį dešinįjį vartų kampą.

Po šių rungtynių Marijampolės „Sūduva“ išlieka penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir bent kuriam laikui susilygino taškais ketvirtoje vietoje esančiais Vilniaus „Riteriais“.